Multi Platform Destiny 2

سازنده
Bungie
ناشر
Activision, Bungie
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
عکس ها آماده شدن. به مرور توضیحات بازی تکمیل خواهند شد.

Destiny Header.png

Info.png
سازنده: BUNGIE
ناشر: Activision
پلتفرم ها: PC, PS4, Xbox One
تاریخ انتشار: 8 سپتامبر 2017 مصادف با 17 شهریور 96
سبک: شوتر اول شخص با مایه های MMORPG
مودهای بازی: تک نفره، Co-Op و چند نفره
تاریخ شروع بتا: نامشخص

کاراکترهای بازیکنان به شماره جدید منتقل نخواهد شد. بازیکنانی که به لول 20 رسیده بودند، به دلخواه، تنها قادر خواهند بود چهره و نژاد کاراکتر خود را انتقال دهند. صداپیشگان قبلی در این شماره هم حضور دارند. بانجی در 18 ماه مه قصد دارند گیم پلی بازی را از طریق استریم زنده به نمایش بگذارد.

story.png
بعد از حرف و حدیث ها بالاخره بازی معرفی شد. این بازی ادامه مستقیمی بر شماره قبلی است (و DLC ها آن). یک سال بعد از اتفاقات بسته اضافه شونده Rise of Iron، ارتش کابال ها با نام Red Legion که یک ارتش و نژاد نظامی و صنعتی هستند، زیرنظر فرمانده قدرتمندی به نام Ghaul، به آخرین شهر کره زمین حمله عظیمی را هدایت می کنند. با قدرتی که کابال ها در اختیار دارند، گاردین ها مجبور به ترک شهر می شوند و حالا باید با بدست آوردن قدرت های جدید دوباره شهر خود را بازگیرند و دنیای جدیدی را برای بازماندگان بسازند.

Races.png
با توجه به تریلرها و اطلاعات آمده هر سه نفر فرمانده ونگاردها در این شماره حضور دارند و به نظر میرسد نقش مهمی را ایفا خواهند کرد. در کنار آن ها تا کنون حضور نژاد کابال که اصلی ترین دشمن این شماره است تایید شده. در ادامه باید منتظر باشیم و ببینیم چه نژادهایی به بازی ملحق خواهند شد.

zavala.png
Awokens

از نژاد انسان های هستند اما پوست آن ها رنگ باخته و چشمانشان روشن شده است. این نژاد در زمان سقوط دنیاها توسط «تاریکی»، به دورترین نقطه شناخته شده رفتند تا از تاریکی در امان باشند اما در آنجا اتفاقی عجیب و ناشناخته برایشان افتاد که آن ها را برای همیشه تغییر داد. این نژاد در زمین و در پایگاهی فضایی به نام Reef که در کنترل ملکه است زندگی می کنند. از شخصیت های معروف این نژاد Zavala است که عکس او را در بالا مشاهده میکنید. او فرمانده کلاس Titan هاست.

ikora.png
Humans

انسان ها شناخته شده ترین نژاد هستند که لازم به توضیح خاصی در موردشان نیست. انسان ها از ابتدا بر روی زمین بودند. در گذشته با سفر به مریخ و پیدا کردن گوی عجیبی به نام Traveler، عصر جدیدی از انسانیت به نام «عصر طلایی»را آغاز کردند. به واسطه ترولر، پیشرفت در تکنولوژی و صنعت پزشکی به حدی پیشرفت کرد که انسان ها عمر خود را به سه برابر معمول افزایش دادند. بسیار سریعتر از گذشته نژاد خود را در سطح فضا گشترش دادند و حتی موفق به ساخت ربات های بسیار هوشمندی به نام Exo شدند.
هرچند عصر طلایی طولی نپایید و حدودا 100 سال بعد از این عصر، دشمن بزرگ Traveler با نام «تاریکی» به دنیا حمله کرد. انسان ها به اجبار برای فرار از تاریکی به زمین بازگشتند و به آخرین شهر بازمنده که در زیر Traveler قرار داشت گریختند. ترولر برای نجات انسان ها خود را قربانی کرد و در برابر تاریکی ایستاد.
از شخصیت های مشهور انسان ها Ikora است که عکس او را مشاهده میکنید. او فرمانده کلاس Warlock هاست.

cayde.png
Exo

این نژاد ربات های بسیار پیشرفته و هوشمندی هستند که توسط انسان ها در دوران طلایی و به کمک Traveler ساخته شدند. در اصل آن ها ماشین های جنگی ای بودند که برای دفاع از انسان ها بوجود آمدند اما بعد از واقعه سقوط، هدف و حافظه تمای آن ها Reset شد و اکنون آن ها هیچ چیزی از گذشته و هدف خود به خاطر ندارند. آن ها به قدری پیچیده و رمزشده هستند که حتی خودشان نیز توضیحی برای خودشان ندارند. تنها Ghost ها هستند که می توانند درون آن ها درک کنند. اینکه چه کسی آن ها را طراحی کرد و ساخت مشخص نیست. اکنون بعد از گذشت صدها سال، آن ها شهرهای خودشان را دارند و حتی در کنار دیگر انسان ها به زندگی و کار و مبارزه مشغولند.
مشهورترین آن ها Cayde نام دارد که رهبر و فرمانده کلاس Hunter هاست. او بسیار شوخ طبع است و از محبوبترین کاراکترهای دستنی به شمار میرود.

Pictures.png

Trailers.png

آخرین ویرایش:

.::PUИK::.

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,546
داش چکار باید بکنم
هی آپدیت بزن
اگه درست نشد پاک کن
من سر gta v ساعت اینطوری شد
البته دستینی عجیبه
من روزی که بازی و دانلود زدم قبل عرضه اصلا آپدیت نداد ولی برا دوستام 6 گیگ داد
یا چندد روز پیش 5 گیگ آپدیت داد برا یکی از بچه ها 50 مگ آپدیت داد
الان هم که 50 مگه
معلوم نیست چی به چیه

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: AVENGER GHOST

-Poormaz-

کاربر سایت
Oct 6, 2009
4,093
نام
پوریا
نقد Skill up هم در مورد بازی اومد. خیلی خوشم اومد با اینکه براش 250 دلار نسخه ی Collector فرستادن باز هم رو راست بود و ایرادات جدی ازش گرفت. در آخر هم گقت اگه سر خرید بازی دو دل هستید پیشنهاد میکنم اصلا نخرید.

AVENGER GHOST

کاربر سایت
Jul 24, 2013
16
نام
HOSEIN
من راهی نمیدونم دوستامم که 4 گیگه براشون اومد مجبوری اپدیت کردن:Dاگه کسی راهی میدونست بگه
هی آپدیت بزن
اگه درست نشد پاک کن
من سر gta 6 ساعت اینطوری شد
البته دستینی عجیبه
من روزی که بازی و دانلود زدم قبل عرضه اصلا آپدیت نداد ولی برا دوستام 6 گیگ داد
یا چندد روز پیش 5 گیگ آپدیت داد برا یکی از بچه ها 50 مگ آپدیت داد
الان هم که 50 مگه
معلوم نیست چی به چیه
مرسی از هر دوتون. فرند ریکوست دادم قبول کنین

WW_EA

کاربر سایت
Aug 5, 2010
199
نام
EHSAN
اقا راسته بازی به اتصال دائم اینترنت نیاز داره؟ حتی واسه بخش کمپین تک نفره؟
ببخشید اگه سوالم تکراریه 35 صفحه رو نمیشه خوند

robb stark

کاربر سایت
May 3, 2013
2,845
نام
ایلیا
اره واسه تموم کارای بازی چون حتی شلیک گلوله شمام رو سرور ثبت میشه باید دائم به اینترنت وصل باشی ولی سروراش خوبه جز اوایل عرضه بخاطر شلوغی زیاد دیگه اذیت نمیکنه و با نتای معمولیم میشه بازی کرد

• Like
Reactions: WW_EA

robb stark

کاربر سایت
May 3, 2013
2,845
نام
ایلیا
اینا چرا مثل ادم اعلام نمیکنن Trial تا کی هست و کی میره که وقتشو نسبت به نسخه اول عوض میکنن؟Trial همیشه سر ریست هفتگی 3شنبه میرفت و جمعه میومد برمیگشت ولی سر نسخه دوم ریست که شد فعالیتا دیدیم هنوز هستش ریستم شده وقت شد بیایم سر بازی که سر برد 5م ارور داد که نمیتونی ادامه بدی و جمعه باید برگردی حداقلم نذاشت بریم Social Spaceش که جایزه 5 تا بردو بگیریم!:|
باز خوبه تعداد بردارو گویا تا جمعه نگه میداره!!

abt

کاربر سایت
Aug 6, 2014
1,702
نام
Ali
خب امروز بازی رو شروع کردم، باید بگم گان پلی واقعا لذت بخشه.
فعلا لول ۲ ام :)) کسی بود لولش نزدیک من بود بگه با هم بازی کنیم.

Sent from my SM-J510F using Tapatalk

WW_EA

کاربر سایت
Aug 5, 2010
199
نام
EHSAN
اره واسه تموم کارای بازی چون حتی شلیک گلوله شمام رو سرور ثبت میشه باید دائم به اینترنت وصل باشی ولی سروراش خوبه جز اوایل عرضه بخاطر شلوغی زیاد دیگه اذیت نمیکنه و با نتای معمولیم میشه بازی کرد

پس مثل division و for honor هست. چه بد
توی division شب ها ping شدیدا می رفت بالا در حدی که به یارو شلیک می کردی یکی 2 ثانیه طول می کشید نوار خون بالای سرش کم شه. دشمنام مرتب غیب می شدن یهو از چند متر اون ور تر ظاهر میشدن.
شما با destiny این مشکلات رو تجربه نکردی؟

robb stark

کاربر سایت
May 3, 2013
2,845
نام
ایلیا
پس مثل division و for honor هست. چه بد
توی division شب ها ping شدیدا می رفت بالا در حدی که به یارو شلیک می کردی یکی 2 ثانیه طول می کشید نوار خون بالای سرش کم شه. دشمنام مرتب غیب می شدن یهو از چند متر اون ور تر ظاهر میشدن.
شما با destiny این مشکلات رو تجربه نکردی؟
بایدم باشه یجورایی چون تموم اطلاعات شما که برفرض تو یه مرحله چندتا دشمن کشتی کدوم معمولی بوده کدوم elite بوده چندساعت پای بازی وقت گذاشتی چه کارا کردی تک تکش ثبت میشه و شما میتونی بری چکش کنی برا همین تموم کارای بازی انلاینه!
بعد این بازیم چه از لحاظ کیفیت سرور و چه خود بازی اصلا قابل مقایسه با دویژن نیست.از لحاظ کیفیت سرور همون نسخه اول خیلی خیلی بهتر از دویژن یا for honor بود و نسخه دومم اوایلش بخاطر شلوغی خیلی زیاد یکم اذیت میکرد الان مشکلی نداره شما با هر نتی راحت میتونی دستینی بازی کنی ولی fh که امکان نداره 10 مچ بتونی بازی کنی بدون اینکه بیرون نیفتی!
تا الان که جفت pvp و pve از روز عرضه دارم بازی میکنم بجز چندروز اول عرضه مشکلی نداشتم مگر اینکه مطمین بودم از سمت نت خودمه که اونم ربطی به سرور بازی نداشته!نسخه اولم همینطور بود اگه نت شما دیگه خیلی مشکل داشت تو بازیتون تاثیر داشت وگرنه سرورای بازی خوب بود!
هیچ بازی اونقدری تفاوت نداره که بخواد تو ذوق بزنه دستینیم همینطوره!فریم که 30 هست رو جفت بخاطر برهم نخوردن بالانس pvp و افت فریمم من یبارم ندیدم رو کنسول معمولی مگه رو پرو با tv 4k رزولوشن متفاوت باشه که اونم بقدری نیست که کسیو از نسخه معمولی زده کنه!

• Like
Reactions: WW_EA and ZeroBoy

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,546
آقا یه سوال جای هست که تفاوت آیتمای نسخه 100 با 90 دلاری گفته باشه
یا این که جای میشناسید راه های گرفتن آیتم های نسخه 100 دلاری بگه؟
بد رفتم تو فکر که 10 دلار ضرر نکرده باشم

robb stark

کاربر سایت
May 3, 2013
2,845
نام
ایلیا
آقا یه سوال جای هست که تفاوت آیتمای نسخه 100 با 90 دلاری گفته باشه
یا این که جای میشناسید راه های گرفتن آیتم های نسخه 100 دلاری بگه؟
بد رفتم تو فکر که 10 دلار ضرر نکرده باشم
یدونه شمشیر یدونه emblem یدونم رقص هست که فقط با خریدن نسخه 100 دلاری دسترسی دارین به اینا جور دیگه ای نمیشه گرفت ایتماشو.
تو خود استور توضیح داده که هر نسخه چیا داره!3 تا ایتمی که گفتم فقط با خریدن نسخه 100 دلاری دسترسی دارین و راه دیگه ایم برای گرفتن اون ایتما نیست جز خریدن نسخه 100 دلاری

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: .::PUИK::.

|PREDATOR|

کاربر سایت
Aug 4, 2011
2,311
نام
Rashed
بله هم اين نسخه و هم نسخه قبل.براي تكنفرش هم بازي جالب نيست اصلش coop هست

• Like
Reactions: WW_EA

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,546
یدونه شمشیر یدونه emblem یدونم رقص هست که فقط با خریدن نسخه 100 دلاری دسترسی دارین به اینا جور دیگه ای نمیشه گرفت ایتماشو.
تو خود استور توضیح داده که هر نسخه چیا داره!3 تا ایتمی که گفتم فقط با خریدن نسخه 100 دلاری دسترسی دارین و راه دیگه ایم برای گرفتن اون ایتما نیست جز خریدن نسخه 100 دلاری
فیلمی عکسی چیزی نداری ببینم امبلم و رقص و این چیزا؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر