Desperados III | PC

Desperados-III.jpg

Initial release date: June 16, 2020
Developer: Mimimi Games
Genre: Real-time tactics
Platforms: PlayStation 4, Xbox One, Microsoft Windows
Publishers: THQ Nordic​

غرب وحشی باری دیگر در قالب یک عنوان «Real-Time Tactis» باز می‌گردد. سال‌ها از انتشار آخرین عنوان از مجموعه «Desperados» می‌گذرد و حالا در اقدامی سوپرایز کننده، عنوان جدید «Desperados III» معرفی شد.

عنوان Desperados III توسط «Mimimi Productions» سازنده عنوان «Shadow Tactis: Blades of The Shogun» در حال توسعه است و از نسخه اول این مجموعه که با نام «Desperados: Dead or Alive» آن را می‌شناسیم، تاثیر می‌گیرد.

در این عنوان شما می‌توانید فرماندهی تا پنج Desperados را برعهده بگیرید و از توانایی آن‌ها استفاده کنید. همچنین راه‌های مختلفی برای انجام هر ماموریت وجود دارد. عنوان Desperados III برای سه پلتفرم PC و Xbox One و PS4 در زمانی در سال 2019 منتشر خواهد شد.

به شخصه معرفی این عنوان، یکی از بهترین خبرهایی بود که این اواخر با آن روبرو شدم و هرگز فکر نمی‌کردم که قرار است بالاخره بعد از سال ها عنوان جدیدی از این مجموعه، معرفی شود. به هر حال شما چه فکر می‌کنید؟ آیا مثل من از معرفی این عنوان هیجان زده هستید؟

منبع: Wccftech
تغییر ذائقه گیمرها تاثیر مستقیمی روی ژانر بازی‌ها دارد و برای سال‌هاست که دیگر شاهد عرضه بازی چندان بزرگی در سبک تاکتیکال نیستیم. سرعت پایین، چالش‌های خاص و البته تنبیه گیمر از سوی بازی‌های این سبک باعث شد که گیمرها به مرور از آن فاصله گرفته و دیگر سراغ آثار این چنینی نروند. با این حال چند سالی است که حال PC به عنوان پلتفرمی قدرتمند خوب است و همین موضوع باعث شده تعدادی از این ژانر‌های فراموش شده دوباره به بازار بازگردند. بازی Desperados 3 تلاشی در همین راستا است. استودیو Mimimi Productions که چند سال پیش با Shadow Tactics توانست اعتباری برای خود دست و پا کند حالا بازگشته تا راهی را دنبال کند که در سال 2001 توسط Spellbound Entertainment شروع شده بود. فعلا زمان عرضه درستی برای دسپرادوز 3 اعلام نشده اما THQ Nordic به عنوان ناشر بازی، بخشی از جدیدترین قسمت Desperados را در اختیار رسانه‌های مختلف از جمله بازیسنتر قرار داده تا بیشتر با گیم‌پلی و جزئیات مختلف این عنوان آشنا شویم.

معرفی بازی Desperados 3

برای مشاهده معرفی بازی Desperados 3 در یوتوب کلیک کنید​

screenshot-store.steampowered.com-2020.05.29-06_58_04.png

آخرین ویرایش:

trainer

کاربر سایت
Jan 19, 2009
712
نام
میلاد
سلام،

فیتگرل بازی رو اورده حجمش رو هم کرده ۴/۷ گیگ. سایت های ایرانی هم برای دانلود گذاشتن. چیزی هم از بازی کم نکرده.

یا علی...
لعنت به یه سری چیزا که نمیتونم رو PC بازی کنم این شاهکار و به یاد اورنده خاطرات قدیم رو - نمرات که ترکونده - سایت زوم-جی هم نقد مشتی کرده براش - 10/10

باید ببینم رو PS4 چه میشه کرد ؟ کاش تاریخ انتشارش زودتر از لست میبود که تا الان جویده بودمش

AMIR-R

کاربر سایت
Mar 15, 2020
837
بازی عالیه فقط مشکلش به نظرم شباهت بیش از حد به shadow tactics هست درسته سازنده همونه ولی اینکه مکانیزم بازی و گیم پلی و حتی دیالوگ ها 90 درصد شبیه به shadow tactics باشه یکم تو ذوق میزنه :-"

• Like
Reactions: FERYGAMER

trainer

کاربر سایت
Jan 19, 2009
712
نام
میلاد
درود

نسخه کرک شده رو بازی کردم - روی لپ تاپ مغازه که فکر نمیکردم درست هم اجرا کنه دقیقا مثل Shadow Tactic " آخ که چقدلذت بردم از اون بازی هم " اجرا شد - روون روون که نه ولی خوبه و قابل تحمل

خود بازی هم واقعا دم سازندش گرم و رفت جز استودیو های برتر برام - خیلی خوب میسازه این سبک رو - انیمیشن ها عالی - گیم پلی روون - گرافیک خوب - داستان هم باید ببینیم " زیاد انتظار داستان شاخ ندارم چرا که این بازی ها فقط گیم پلی مهمه اما توی شادو تاکتیک ثابت کرد داستان هم میشه خوب ساخت "

در کل 10/10 - درود بر سازنده هاش

qwertywolf

کاربر سایت
Aug 4, 2008
187
بازی عالیه فقط مشکلش به نظرم شباهت بیش از حد به shadow tactics هست درسته سازنده همونه ولی اینکه مکانیزم بازی و گیم پلی و حتی دیالوگ ها 90 درصد شبیه به shadow tactics باشه یکم تو ذوق میزنه :-"

دقیقا مشکل من با بازی هم همینه. اگرچه Desperados و Shadow Tactics هر دو بازی های معروفی بودن ولی این بازی بیشتر از همه چیز شبیه یه اسکین برا Shadow Tactics میمونه تا چیز دیگه. دیگه حداقل امضای Desperados گرافیک ریلیستیکشه که اونم وجود نداره!

• Like
Reactions: FERYGAMER

pkarash

کاربر سایت
Aug 22, 2012
263
نام
آرش
بازی تو این سه-چهار ساعتی که نشستم پاش حرف نداشته! نسبت به Shadow Tactics هم قشنگ‌تر و شکیل‌تر شده، هم گیم‌پلی روون‌تری داره و از لحاظ فنی هم ظاهرا سبک‌تره. تو اون بازی لود شدن‌ها رو سیستم‌های ضعیف وقت‌گیر بود، ولی لودینگ‌های Desperados 3 دستکم رو پی‌سی خسته‌ی من زمانی که می‌بره معقوله. و جالبه که با یونیتی ساختنش.

milad.sha

کاربر سایت
Nov 4, 2018
269
بازی تو این سه-چهار ساعتی که نشستم پاش حرف نداشته! نسبت به Shadow Tactics هم قشنگ‌تر و شکیل‌تر شده، هم گیم‌پلی روون‌تری داره و از لحاظ فنی هم ظاهرا سبک‌تره. تو اون بازی لود شدن‌ها رو سیستم‌های ضعیف وقت‌گیر بود، ولی لودینگ‌های Desperados 3 دستکم رو پی‌سی خسته‌ی من زمانی که می‌بره معقوله. و جالبه که با یونیتی ساختنش.
کلا چند ساعت گیم پلی داره؟

mobin.hb96

کاربر سایت
Feb 12, 2019
2,187
نام
مبین
جالبه برام کلا این بازی تاپیک عمومی هم نداره حتی‌. همین تاپیک pc عه فقط. :))
خیلی مظلومه بخدا.

بازی رو ۱ هفته پیش استارت زدم و الان مرحله ۱۰ ام.
واقعا چیز معرکه ایه‌. جدا از توانایی های متفاوت هر کرکتر که استراتژی چیدن رو لذت بخش میکنه، زمان‌بندی فاکتور خیلی مهمیه و سختی لذت بخش بازی هم در کار سیستم سیو/لود کارامدش، باعث میشه شدیدا درگیر بازی بشی.
از طرفی مکانیزم های آلرت شدن دشمن ها مثل خیلی بازی های استلث فقط برا ایجاد چالش برای پلیر طراحی نشدن.
از شنیدن صدای سوت تا دیدن رد پا رو زمین و دیدن جنازه مخفی نشده، همه خودشون میتونن جزوی دز استراتژی ای بشن که میخواید برا پیشبرد مرحله بچینید.

انیمینش ها برا همچین چیزی خیلی روون هستن.
آرت استایل معرکه است.
حس و حال یه وسترن اسپاگتی فوق العاده القا میشه.(در حد رد دد ۱. حتی از رد دد ۲ هم بهتر این حس رو القا میکنه)
موسیقی ها عالیه.

داستان چیز مهمی نسست تو این بازی راستش. کلا هم سطحی کار شده.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر