Demon's Souls

Hichkas_kratos

کاربر سایت
May 19, 2007
226
دوستان این بازی رو دیگه نمی شه آنلاین بازی کرد نه؟ خیلی سخته بدون آنلاین ؟ من خودم دارک سولز رو زیاد اذیت نشدم سرش بعد از اینکه یکم لولم رفت بالا اما خوب 2-3 تا از باس هاش رو نمی تونم درک کنم چجوری بدون سامن کردن می شه کشت! راستی این بازی هم مثل دارک سولز ان پی سی هایی که بشه سامن کرد داره؟

hitman_ravani

کاربر سایت
Aug 10, 2006
1,253
نام
علی
سرام به همه! آقا من دنبال یه سنگ میگردم!
Pure Blade Stone
کسی داره بهم بده؟؟
دفعه پنجم دارم بازی میکنم!! بیشتر از ۷۰۰ ساعت فکر کنم شده! اما این آیتم رو نمیده بهم!!

Sent from my iPhone using Tapatalk

kiya

کاربر سایت
Oct 30, 2006
3,332
نام
کیا
بچه ها اگه بازیتون ریجنش مثل همه میتونیم با هم قرار انلاین بذاریم این سنگای کمیاب رو بدیم به هم :D من سر همین قضیه ول کردم بازی رو دیگه وگرنه پلات بود :( :D

Lord Phenom

کاربر سایت
Oct 16, 2012
262
نام
سعید
من خودم خیلی ها رو میشناسم که هنوز بازی میکنن اگه ویدیوهای ENB تو یوتوب دیده باشین یا دنبال میکنین میدونین که الان تازه دقیقا موقع Souls-giving هم هست که چند تا از طرفدار های سر سخت بازی سعی میکنن خیلی از پلیر ها رو جم کنن و خیلی ها رو جذب بازی بکنن و خیلی از حرفه ای ها هم دور هم جم میشن این موقع سال پیش هم بود .

tidus-yuna

کاربر سایت
Jul 20, 2013
22
نام
vahid
بچه ها اگه بازیتون ریجنش مثل همه میتونیم با هم قرار انلاین بذاریم این سنگای کمیاب رو بدیم به هم :D من سر همین قضیه ول کردم بازی رو دیگه وگرنه پلات بود :( :D

سلام دوست عزیز .من پایه هستم منو اد کن تو لیست psn .

hossein gamer

کاربر سایت
Jan 30, 2012
260
نام
حسین
من نمیتونم اون جادوگره رو ازاد کنم چطوری ازادش کنم؟
فکرکنم باید چوب جادو داشته باشی.

دوستان تو بازی Demons Souls ، چه جوری ازت جادوها استفاده کنیم ؟
من که نتونستم !

- - -ویرایش - - -

من نمیتونم اون جادوگره رو ازاد کنم چطوری ازادش کنم؟
فکرکنم باید چوب جادو داشته باشی.

دوستان تو بازی Demons Souls ، چه جوری ازت جادوها استفاده کنیم ؟
من که نتونستم !

- - -ویرایش - - -

سلام به همه دوستان.من دارک سولز رو تموم کردم همون موقعی که ریلیز شد.حالا میخام دیموم سولز رو تموم کنم یعنی باید تموم کنم چون تو لیست بازیهام هست!.میخاستم ببینم کسی میتونه کمک کنه چطور از چیت کد برای این بازی استفاده کنم ممنون میشم.چون واقعا حوصلشو ندارم تازه دارک س 2 هم داره میاد.در ضمن از کد تقلب بذای ps3 هیچی سر در نمیارم.خواهشا کمک کنید.

- - -ویرایش - - -

سلام به همه دوستان.من دارک سولز رو تموم کردم همون موقعی که ریلیز شد.حالا میخام دیموم سولز رو تموم کنم یعنی باید تموم کنم چون تو لیست بازیهام هست!.میخاستم ببینم کسی میتونه کمک کنه چطور از چیت کد برای این بازی استفاده کنم ممنون میشم.چون واقعا حوصلشو ندارم تازه دارک س 2 هم داره میاد.در ضمن از کد تقلب بذای ps3 هیچی سر در نمیارم.خواهشا کمک کنید.

ccie

کاربر سایت
Jan 30, 2008
1,300
نام
xerxes

کیا یکی تو لیست من هست psn lvl 27 پلات کرده ریجن 1 و 2 رو :d
منم ریجن 2 کلا 3 تا تروفی همین سنگ ها برای صلاح مونده که پلات شم
گفت بهم میده اما لولش 270 :blink1: بیا لول اپ کنیم :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر