Demo بازی Warhammer 40,000: Space Marine بر روی XBL

RattleSnake

کاربر سایت
20110722wh40kspacemarine-280x80.jpg

THQدموی بخش تکنفره بازی را بر روی شبکه XBL قرار داد.اگر ان را تهیه کنید به عنوان پاداش میتوانید با کاپیتان تیتوس از شاخه Ultramarines از BloodRaven بازی کنید و همچنین میشود با نیروهای Ork و Chaos به مبارزه بپردازید و حتی انان را به عنوان تیم خود انتخاب کنید . این دمو را به صورت gold تهیه کنید که 1.50gb فضا میگیرد.
دمو را می توانید برای Xbox 360 از اینجا تهیه کنید .

• Like
Reactions: mahi58
دو دَ نَ نقل قول :دی

The most badass 3rd person "shooter" (I keep using melee as much as possible) I have played so far!

Thank god they didnt use cover system like other games.
You want to heal? go in like a warrior and kill enemies brutally to gain health!
It encourages you to move constantly, great design choice Relic!

http://i.imgur.com/2rR02.gif

Day 1!!!
و
Just played the demo, really loving it!
Although it was a short demo it was a joy to play, definitely getting the full game!

این سری همون استراتژی می موند بهتر بود . تغییر ماهیت و سبک بازی فکر نمیکنم برای طرفدارا جالب باشه!
اشکالی نداره بعضا ً یه تنوعی هم بدن مثلا ً سری هیلو یکی از بهترین سری بازیهای FPS هستند ولی لابلاش یه بازی به نام halo wars هم دادن بیرون که استراتژیک بود و اتفاقا ً موفق هم شد !

دو دَ نَ نقل قول :دی

و
این نظرات مال اینجاست. درسته؟

نکته جالب اینه که اینجا ویدئوهای مربوط به دمو رو گذاشتند، نه خود دمو رو. خود دمو فعلا فقط توی شبکه لایو 360 هستش.

توی همین صفحه هم نکته جالبی که دیده میشه اینه که هر کس دمو رو بازی کرده کلی باهاش حال کرده، ولی کسایی که فقط همین ویدئوها رو دیدن تردید دارند و ایرادهای بنی اسرائیلی می گیرن! : دی

• Like
Reactions: Destruction
بازی کردم . دمو خوب بود اما من احساس میکنم در نسخه ی کامل بازی دچار خستگی بشیم بعد از مدتی بازی کردن البته من نمیدونم چه اتفاقاتی قرار بیفته تو نسخه اصلی اما با بازی کردن دمو این احساس دست داد بهم دیگه :d
اینکه وارد یه محیط بشی کلی Orc بریزن سرت تو هم همه رو بزنی بترکونی دوباره 2 دقیقه بعد همین اتفاق بیفته نمیتونه زیاد جالب باشه . این نظر من است بعد از بازی کردن دمو :d
به هر حال منتظر نسخه اصلی میمونیم

بازی کردم . دمو خوب بود اما من احساس میکنم در نسخه ی کامل بازی دچار خستگی بشیم بعد از مدتی بازی کردن البته من نمیدونم چه اتفاقاتی قرار بیفته تو نسخه اصلی اما با بازی کردن دمو این احساس دست داد بهم دیگه :d
اینکه وارد یه محیط بشی کلی Orc بریزن سرت تو هم همه رو بزنی بترکونی دوباره 2 دقیقه بعد همین اتفاق بیفته نمیتونه زیاد جالب باشه . این نظر من است بعد از بازی کردن دمو :d
به هر حال منتظر نسخه اصلی میمونیم
نه، مطمئن باش این طوری نیست.
توی مصاحبه هایی که از سازنده های بازی دیدم این طور به نظر میاد که از اول تا آخر بازی دائم در حال سخت تر شدنه، ولی از طرف دیگه اسلحه ها و زره ها و حرکات خشم کاراکتر بازی هم رو به پیشرفته تر شدن میره (تنوع حالت های ترکیبی بین اسلحه ها و زره های مختلف به چند میلیون حالت می رسه).
فقط هم Ork ها نیستند، بعد از یه مدت نیروهای گروه آشوب (Chaos) که موجودات شیطانی دنیای Warhammer 40K هستند هم به دشمن ها اضافه میشن.
شک نکن یکی از بهترین بازی های امسال میشه.

نه، مطمئن باش این طوری نیست.
توی مصاحبه هایی که از سازنده های بازی دیدم این طور به نظر میاد که از اول تا آخر بازی دائم در حال سخت تر شدنه، ولی از طرف دیگه اسلحه ها و زره ها و حرکات خشم کاراکتر بازی هم رو به پیشرفته تر شدن میره (تنوع حالت های ترکیبی بین اسلحه ها و زره های مختلف به چند میلیون حالت می رسه).
فقط هم Ork ها نیستند، بعد از یه مدت نیروهای گروه آشوب (Chaos) که موجودات شیطانی دنیای Warhammer 40K هستند هم به دشمن ها اضافه میشن.
شک نکن یکی از بهترین بازی های امسال میشه.

اینجوری بهتر میشه باز . منم منتظر کلی آپگرید تو نسخه ی اصلی و همچنین تنوع توی محیط و سلاح ها هستم تا بازی برام خسته کننده نشه چون واقعا این عنوان رو دوست دارم . هرچند سبکش کاملا عوض شده اما به هر حال Warhammer است

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or