Demanding Iranian Servers:درخواست سرور های ایرانی [ پست اول خوانده شود ]

با سلام به همه دوستان عزیز بازی سنتری@};-@};-
ما سال های زیادی هست که با سرور های اروپایی مشغول به بازی هستیم و با مشکلات فراوانی بخوایم یا نخوایم اکثر مواقع مانند پینگ بالا، لگ و هزار چیز دیگه روبرو شدیم ولی بازهم کنار اومدیم و از بازیمون مثل همیشه لذت بردیم.
ولی حالا زمانش واسه ما رسیده که بالاخره واسه خودمون آستینی بالا بزنیم و سرور های خودمون رو بزنیم، و شرکت های اروپایی مثل قبل حق رد کردن خواست های ما رو به خاطر تحریم ها نخواهند داشت. تا الان خود من با سه جا مشغول مکاتبه شدم برای سرور های ایرانی و یکیشون تا الان جواب فرستاده، امیدوارم جواب همشون مثبت باشه، تا حداقل عصر جدیدی از گیمینگ رو با کیفیت بسیار بهتری واسه ی خودمون بتونیم به ارمغان بیاوریم. حالا با شیوه دکتر ظریف با ظرافت جلو بریم انشاالله این امر هم به فرجام خواهد رسید.

پیشنهاد دوستان چیه؟ مطمئن هستم کسانی قبل از من هم حتما باید دست به کار شده باشند واسه این امر، راه های خوب و مناسب به ذهنتون رسید همینجا در میون بذارید.
برای اسپانسری و هزینه سرور ها اگه شرکتی و جایی می شناسید(که خیلی جا ها مطمئنا مایل به همکاری هستند) پیشنهاد بدین. شرکت شاتل تو این زمینه ها خیلی دوست داره قشر گیمر رو اینطوری به خودش جذب کنه یا خیلی شرکت های اینترنتی دیگه مطمئنا مایل به همکاری میشن، پس یا خودتون دست به اقدام بزنین و یا هر جا که می شناسید رو پیشنهاد بدین دست جمعی می تونیم درخواست بدیم.

با کمک یکی از دوستان این نامه رو تنظیم کردیم، دوستانی که مایل به عملی شدن این امر هستند، این نامه رو به عنوان یک پیشنهاد برای شاتل و آسیاتک ارسال کنند.
تاریخ رو خودتون اضافه کنید و اسم رو هم که به اسم خودتون تغییر بدید.
بسم الله الرحمن الرحیم
با سلام و عرض ادب

اینجانب علی نوربخش، به عنوان یکی از میلیونها کاربر اینترنتی، خواستار کیفیتی مناسب در زمینه ی پردازش و اجرای بازی های آنلاین بوده و به موجب این نامه خواهان فراهم نمودن شرایط مناسب به منظور ایجاد سرور های ایرانی توسط میزبانان اروپایی مانند Gameservers، Multiplay و مشابه می باشم تا حداقل رضایتی که سال ها پیش از این به دنبال آن بوده ایم، در نهایت بدین وسیله به ارمغان آید. تنها خواسته ی همیشگی ما از اینترنت جهت بازی های آنلاین، پینگ پایین و صفر بودن میزان Packet Loss بوده است. با به ثمر رسیدن مذاکرات دست اندر کاران با اینگونه شرکت ها جهت ایجاد و راه اندازی سرور در ایران، خواسته های ما جامه ی عمل پوشانیده خواهند شد. باشد که به موجب این درخواست، شاهد تلاشهای شما بزرگواران در راستای محقق نمودن چنین مهمی باشیم.
با سپاس فراوان. نماینده ی کوچک جامعه ی بزرگ گیمران ایران.
ایمیل پیشنهادات آسیاتک:acc@asiatech.ir ,support@asiatech.ir
ایمیل پیشنهادات شاتل:Sug@shatel.ir ,info@shatel.ir
ایمیل پیشنهادات های وب:
jami@hiweb.ir
miri.iman@hiweb.ir, delavari@hiweb.ir,d. hadifar@hiweb.ir

ایمیل پیشنهادات پارس آنلاین:
Tehran-adsl@parsonline.com
Karaj-adsl@parsonline.com
ایمیل بنیاد ملی بازی های رایانه ای معاونت ارتباطات و بین الملل info@ircg.ir

بیشتر تلاشتون فعلا روی شاتل و آسیاتک باشه بقیه رو هم اگه توسنتید واسه پیشنهادات ارسال کنید.

خب با کمک یکی از دوستان(Mr-mamad) این petition رو تنظیم کردیم و به اجرا گذاشتیم، لطف کنید جهت حمایت امضا خودتون رو ثبت کنید.
با سپاس از همه
http://www.ipetitions.com/petition/g-i-t-r-t-h-g-s

تذکر مدیریت : بحث و گفتگو پیرامون مشکلات اجتماعی و یا شخصیت های سیاسی و مذهبی خلاف قوانین سایت و فروم هست و با کاربرانی که از این خط قرمزها عبور کنن برخورد خواهد شد .

آخرین ویرایش:

dude

کاربر سایت
Jun 19, 2011
1,927
نام
امیرعلی
[[/QUOTE]=Mr-MAMAD;3954600
با سلام خدمت شما

اگر منظور شما از رسمی بودن و تعلق به ارگانی بودن این باشه که بنیاد بازی بیاد سرور راه بندازه که امید به چنین رویایی خنده دار هست.

با آقای نووربخش هماهنگی انجام دادم تا تومار را آماده کنه و فعلا منتظرش هستم تا این تومار را پخش کنیم و از همه دوستان انتظار داریم تا مارو کمک کنند

با تشکر[/QUOTE]
تومار رو آماده کردم اون سایتی که دادی از صبح چند دفعه زدم ارسال نمیشه هر کار می کنم،
ضمن بنیاد بگم چیزی نمیشه اتفاقا بهتره به اونجا هم ایمیلی زد و ما که کار غیر قانون و غیر مجاز که نمی کنیم، و در آینده هم خیلی به نفعمون میشه اگه عملی شه،
فقط از هر راهی دوستان صلاح میدونن پیگیری کنند ما هم هر روز دنبال جواب و پیگیری هستیم، و یک راهی همیشه واسه بهتر رسوندن صدای خودمون به جا های مختلف پیدا کنیم

CaeZer

کاربر سایت
Sep 20, 2014
285
تومار رو آماده کردم اون سایتی که دادی از صبح چند دفعه زدم ارسال نمیشه هر کار می کنم،
ضمن بنیاد بگم چیزی نمیشه اتفاقا بهتره به اونجا هم ایمیلی زد و ما که کار غیر قانون و غیر مجاز که نمی کنیم، و در آینده هم خیلی به نفعمون میشه اگه عملی شه،
فقط از هر راهی دوستان صلاح میدونن پیگیری کنند ما هم هر روز دنبال جواب و پیگیری هستیم، و یک راهی همیشه واسه بهتر رسوندن صدای خودمون به جا های مختلف پیدا کنیم
سلام
در تلگرام متن تومار برای بنده ارسال کنید تا خودم امتحان کنم

Lord Odin

کاربر سایت
Mar 19, 2013
2,014
سایت Nitrado و سرورهاش که معرف حضورتون هست؟
من هفته قبل بهچندتا سایت دیگه تیکت زدم و مشکلات و جزئیات کامل و حتی شرکت هایی مثل شاتل و های وب رو بهشون معرفی کردم. حالا Nitrado جواب داده و ازم ای دی اسکایپ خواسته تا مفصل صحبت کنیم.
گفتم اطلاع بدم که انگیزتون بیشتر بشه.
you had one job and you nailed it :bighug:

dude

کاربر سایت
Jun 19, 2011
1,927
نام
امیرعلی
با سلام

بنده میخواستم جهت دوام کارمون روی اینترانت انتقال بدیم فقط خواستیم که پلیر ها تعداد آن ها زیاد تر بشه ولی این اتفاق به وجود نیفتاد.

سرور ایرانی برای این بازی ها وجود نداشته که بخواد اسم سرور های ایرانی خراب شده باشه

موفق و سربلند باشید

- - -ویرایش - - -

با سلام خدمت شما

اگر منظور شما از رسمی بودن و تعلق به ارگانی بودن این باشه که بنیاد بازی بیاد سرور راه بندازه که امید به چنین رویایی خنده دار هست.

با آقای نووربخش هماهنگی انجام دادم تا تومار را آماده کنه و فعلا منتظرش هستم تا این تومار را پخش کنیم و از همه دوستان انتظار داریم تا مارو کمک کنند

با تشکر

اگه توماری هست داخل همین تاپیک تو پست اول زده بشه
آره حالا اول petition رو راه اندازی کنیم، متن انگلیسی و فارسی رو دادم تا برای petition تنظیم کنند، به محض شروع، همینجا برای همه به اشتراک میذارم
سایت Nitrado و سرورهاش که معرف حضورتون هست؟
من هفته قبل بهچندتا سایت دیگه تیکت زدم و مشکلات و جزئیات کامل و حتی شرکت هایی مثل شاتل و های وب رو بهشون معرفی کردم. حالا Nitrado جواب داده و ازم ای دی اسکایپ خواسته تا مفصل صحبت کنیم.
گفتم اطلاع بدم که انگیزتون بیشتر بشه.
خیلی خوبه، مشتاق شنیدن خبر ها هستیم
شاتل هم جواب دوباره داد

توجه نکنین به هر جا میتونید پیام بدین دست بردار نباشین :))

dude

کاربر سایت
Jun 19, 2011
1,927
نام
امیرعلی
خوبه یه قسمتی از خبر اشاره می کنه:
معاون سازمان فناوری اطلاعات ایران در مورد مواردی همچون سخت افزار و نرم افزار که در زیرساختهای ارتباطی کشور و شبکه اینترنت به کار گرفته می شود گفت: در حوزه سخت افزار و نرم افزار، قطعا شرکتهای ایرانی به دنبال راهکاری برای اخذ نمایندگی شرکتهای خارجی در محصولات سخت افزار و نرم افزار هستند که بتوانند این محصولات را به صورت رسمی در داخل کشور تامین و پشتیبانی کنند.
دقیقا مشکل ما همینه؛ باید طوری توسعه پیدا کنیم که بتونیم سرور ها رو به طور رسمی پشتیبانی کنیم، البته اونجا گفته سخت افزار و نرم افزار ولی حالا بحث ما از جهاتی متفاوته
خب دوستان petition رو هم آماده کردیم
به این لینک مراجعه کنید:
Petition Give Iranians The Right to Host Game Servers

DAT 47

کاربر سایت
Jun 14, 2010
629
نام
A R M I N
خوبه یه قسمتی از خبر اشاره می کنه:
معاون سازمان فناوری اطلاعات ایران در مورد مواردی همچون سخت افزار و نرم افزار که در زیرساختهای ارتباطی کشور و شبکه اینترنت به کار گرفته می شود گفت: در حوزه سخت افزار و نرم افزار، قطعا شرکتهای ایرانی به دنبال راهکاری برای اخذ نمایندگی شرکتهای خارجی در محصولات سخت افزار و نرم افزار هستند که بتوانند این محصولات را به صورت رسمی در داخل کشور تامین و پشتیبانی کنند.
دقیقا مشکل ما همینه؛ باید طوری توسعه پیدا کنیم که بتونیم سرور ها رو به طور رسمی پشتیبانی کنیم، البته اونجا گفته سخت افزار و نرم افزار ولی حالا بحث ما از جهاتی متفاوته
خب دوستان petition رو هم آماده کردیم
به این لینک مراجعه کنید:
Petition Give Iranians The Right to Host Game Servers
دستت درد نکنه بابت تومار
دوستان برن تو این لینک Petition Give Iranians The Right to Host Game Servers با وارد کردن میلشون و سایر متعلقات :D ؛ این تومارو امضا کنن
دوستان پس ایمیل به شرکت ها + امضا این تومار + اطلاع رسانی فراموش نشه
من تاپیک هامو تو سایت ها گیم فا و پردیس آپدیت کردم تا تومار رو همه بتونن امضا کنن
تومار رو حتما تو پست اول بذارین
از مدیران بازی سنتر بازم تقاضا میکنم تاپیک مهم بشه

آخرین ویرایش:

waffen_ss

کاربر سایت
Aug 11, 2011
19
نام
مسعود
دوستان من هی امدم چیزی نگم ، وقتی متن تومارو دیدم دیگه نشد!

گفتم بیام بگم متن نامه ای که به شرکتها میفرستادید خیلی آماتور تنظیم شده بود!

کاملا مشخص بود که یه جوون 17/18 ساله این نامه رو فرستاده ، شما قصدتون پیشنهاد دادنه ، اونم به یه شرکت غول ایرانی ، ولی اون نامه صرفا یه درخواست عاجزانه بود...

برداشته اونا از این نامه این بوده ، که آقا ما پینگمون بالاست نمیتونیم درست حسابی بازی کنیم ، دمتون گرم بیاید یه حالی بدید یه کاری واسه ما انجام بدید خدا خیرتون بده!

100% میدونید که یه شرکتی مثله شاتل یا بقیشون حالا خیلی توفیقی نمیکنه ، ذره ای به بازی کردن منو و شما اهمیت نمیدن { اگه تا الان اینجوری فکر میکردید خیلی کارتون درسته } تا 2 سال پیش کوسه سیم اینترنت مملکتو میخورد :| اینجا ایرانه... فقط پول فقط و فقط و فقط پول !

من یه مدت کوتاه با شرکت ساتیا کار کردم اتفاقا در رابطه با گیم بود ، رو هوا حرف نمیزنم الان 7/8 ساله تو بازار کارم نامه نگاری زیاد انجام دادم ، شما باید فرصت + پولی که پشت این کار خوابیده رو واسه ی شرکت خدمات دهنده ی اینترنتی به صورت کامل توضیح بدی ، بشکافی مسئلرو براشون ، چه فرصت هایی میتونن بدست بیارن با این حرکت ، و با استفاده از این فرصت ها میتونن به پول برسن!

به عنوان مثال این قسمت اول تومار :
نیاز به چیزی داشتیم که به رشد ما در صنعت بازی های آنلاین کمک کند !
این چیزی داشتیم یعنی چی؟ این چیزی یعنی چی؟ تو نامه ی رسمی یا همون تومار میایید میگید نیاز به چیزی داشتیم؟ چیز؟

قسمت دوم :

بنابراین آن تصمیم را بنا بر آن گرفتیم که گیمر های...

آن تصمیم را بنا بر آن گرفتید؟ جمله بندی اشتباه...

سوم :

باید هر امضای را از هر گیمر ایرانی جمع آوری کنیم...

هر امصایی را از هر گیمر ایرانی جمع آوری کنیم...

خلاصه هدفم فقط کمک بود قصد زیر سوال بردن زحمت نویسنده یا نویسندهای نامها رو نداشتم...

DAT 47

کاربر سایت
Jun 14, 2010
629
نام
A R M I N
دوستان من هی امدم چیزی نگم ، وقتی متن تومارو دیدم دیگه نشد!

گفتم بیام بگم متن نامه ای که به شرکتها میفرستادید خیلی آماتور تنظیم شده بود!

کاملا مشخص بود که یه جوون 17/18 ساله این نامه رو فرستاده ، شما قصدتون پیشنهاد دادنه ، اونم به یه شرکت غول ایرانی ، ولی اون نامه صرفا یه درخواست عاجزانه بود...

برداشته اونا از این نامه این بوده ، که آقا ما پینگمون بالاست نمیتونیم درست حسابی بازی کنیم ، دمتون گرم بیاید یه حالی بدید یه کاری واسه ما انجام بدید خدا خیرتون بده!

100% میدونید که یه شرکتی مثله شاتل یا بقیشون حالا خیلی توفیقی نمیکنه ، ذره ای به بازی کردن منو و شما اهمیت نمیدن { اگه تا الان اینجوری فکر میکردید خیلی کارتون درسته } تا 2 سال پیش کوسه سیم اینترنت مملکتو میخورد :| اینجا ایرانه... فقط پول فقط و فقط و فقط پول !

من یه مدت کوتاه با شرکت ساتیا کار کردم اتفاقا در رابطه با گیم بود ، رو هوا حرف نمیزنم الان 7/8 ساله تو بازار کارم نامه نگاری زیاد انجام دادم ، شما باید فرصت + پولی که پشت این کار خوابیده رو واسه ی شرکت خدمات دهنده ی اینترنتی به صورت کامل توضیح بدی ، بشکافی مسئلرو براشون ، چه فرصت هایی میتونن بدست بیارن با این حرکت ، و با استفاده از این فرصت ها میتونن به پول برسن!

به عنوان مثال این قسمت اول تومار :
نیاز به چیزی داشتیم که به رشد ما در صنعت بازی های آنلاین کمک کند !
این چیزی داشتیم یعنی چی؟ این چیزی یعنی چی؟ تو نامه ی رسمی یا همون تومار میایید میگید نیاز به چیزی داشتیم؟ چیز؟

قسمت دوم :

بنابراین آن تصمیم را بنا بر آن گرفتیم که گیمر های...

آن تصمیم را بنا بر آن گرفتید؟ جمله بندی اشتباه...

سوم :

باید هر امضای را از هر گیمر ایرانی جمع آوری کنیم...

هر امصایی را از هر گیمر ایرانی جمع آوری کنیم...

خلاصه هدفم فقط کمک بود قصد زیر سوال بردن زحمت نویسنده یا نویسندهای نامها رو نداشتم...
دوست عزیز ما که همون اول گفتیم که کسایی که بلدن نامه تنظیم کنن بیان بگن
.

XsmokeX

کاربر سایت
Sep 24, 2012
2,964
نام
احمد
من یک نکته دیدم الان که بد نیست بگم. اون dont bother to join our community کاملا معنای عکس چیزی که نویسنده مد نظرش بوده می ده:d
خلاصه اصلاحش کنید که خیلی ضایس :d

PipBoy3000_v2

کاربر سایت
Mar 6, 2009
976
من زبانم زیاد عالی نیست ولی یه متن شما رو ادیت کردم...

[LTR]
-Dear community,-
We saw the urge in our online-gaming community and for a long time, We had been waiting for sanctions to be lifted from Iran so that we can act upon it and relieve the urge
We believe that *Iranian gamers* can have a fundamental role on creating Iranian -official- servers from the support of variety of companies.
This act would open up new possibilities to =manafe= leading to raise the overall experience of online gaming
[/LTR]

بنظرم - - حذف بشن بهتره و جای ** یچیز دیگه بزاریم و == عقلم نرسید چه سودی براشون داره!

بازم میگم من زبان تخصصیم 14 شده ولی یکم اخبار گوش میدم بعضی مواقع! :D

ادیت: فکر کنم این متن کلمات کلیدی مانند fat, load, money رو کم داره!
ادیت 2: کارتون جای تحسین داره!

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر