PC DEFECT

سازنده
Empty Vessel
تاریخ انتشار
نامعلوم
ناشر
Empty Vessel
پلتفرم‌ها
  1. PC
تاپیک مشکلات بازی
برو به تاپیک مشکلات بازی
DEFECT_Logo_on_Transparent.png
بازی شوتر اول شخص از سازندگان اسبق استودیهای ID,Naughty Dog و اکتیویژن هستن.
رییس و کارگردان اصلی استودیو Emanuel Palalic هستن که قبلا روی سری DOOM در ID کار میکردن.
از id باز هم افراد دیگه ای هستن تا حدی که واقعا میشه ردپای id و doom رو در تریلر فوق العاده جذاب Defect مشاهده کرد.
مثل Alex Palma که میتونین کانسپت آرتهای جذابش برای Doom های اخیر رو تو کارنامش دید.

بازی فعلا برای PC معرفی شده.
انجین UE5 و فعلا تاریخ انتشاری نداره.

قابل ذکره که موسیقی هم طبق معمول کار استاد Mick Gordon (میک گوردون) هست که بعد از جدایی نارحت کنندش از id این رو میشه اولین برگشت غیررسمی ایشون به فضای doom به حساب آورد.
ایشون الان از اعضای استودیوی Empty Vessel هستن.

آخرین ویرایش:
تریلرش خیلی وحشیه آقا.
من که خیلی لذت بردم هم از آرت استایل و اتمسفرش و هم موزیک فوق العادش.
به نظرم خیلی باید جدی گرفتش.
موزیک کار مایک گوردن هست، الان دیدم.
وحشتناک عالیه بازی به نظرم. خیلی خفنه خیلی

موزیک کار مایک گوردن هست، الان دیدم.
وحشتناک عالیه بازی به نظرم. خیلی خفنه خیلی
پسر موزیک تریلر رو آدم بار اول و چشم بسته بشنوه میتونه با حدس بالای 90 درصد بگه کار گوردونه \m/

امیدوارم ناشر خفنی گیرشون بیاد.
قدم اول رو که عالی برداشتن.

اما اینکه برای PC و استیم داره میاد بوی ارلی اکسس هم میده ها.
حالا باید دید برنامشون چیه.

پسر موزیک تریلر رو آدم بار اول و چشم بسته بشنوه میتونه با حدس بالای 90 درصد بگه کار گوردونه \m/

امیدوارم ناشر خفنی گیرشون بیاد.
قدم اول رو که عالی برداشتن.

اما اینکه برای PC و استیم داره میاد بوی ارلی اکسس هم میده ها.
حالا باید دید برنامشون چیه.
نیاز داره تبلیغات بیشتری بکنن و منابع مالی بیشتری جذب کنن. امیدوارم بازی رو خاک بر سر نکنن و دنبال یک ناشر درست و درمون باشن تا بتونن به قول تو قدم های بعدی رو هم محکم بردارن.

• Like
Reactions: m.d.makan
البته بازی ظاهرا یک عنوان مالتی پلیر و squad base هست. ای کاش یه کمپین سولو خوب هم براش طراحی میکردن. منتها برای شروع کار طبیعیه که خیلی شلوغ بازی در نیارن و منطقی جلو برن.

البته بازی ظاهرا یک عنوان مالتی پلیر و squad base هست. ای کاش یه کمپین سولو خوب هم براش طراحی میکردن. منتها برای شروع کار طبیعیه که خیلی شلوغ بازی در نیارن و منطقی جلو برن.
امیدوارم کمپین داشته باشه واقعا.
خیلی حیفه.

البته بستگی به بودجه داره قاعدتا.
باز میرسیم به ناشر.

امیدوارم کمپین داشته باشه واقعا.
خیلی حیفه.

البته بستگی به بودجه داره قاعدتا.
باز میرسیم به ناشر.
بازی کیفیتش عجیب غریب خوب میزنه، اینکه ناشر خوب پیدا کنن و بتونن سرمایه خوب جذب کنن رو پتانسیلش رو علی الظاهر دارن. حالا باید دید چیکار میکنن. حقیقتش من دندون تیز کرده بودم واسه یه single player خفن چون بازی خیلی اکشن سنگینی داشت توی نمایشش، ولی خب یکم خورد توی برجکم الان😁

• Like
Reactions: Dante _Sparda
بازی کیفیتش عجیب غریب خوب میزنه، اینکه ناشر خوب پیدا کنن و بتونن سرمایه خوب جذب کنن رو پتانسیلش رو علی الظاهر دارن. حالا باید دید چیکار میکنن. حقیقتش من دندون تیز کرده بودم واسه یه single player خفن چون بازی خیلی اکشن سنگینی داشت توی نمایشش، ولی خب یکم خورد توی برجکم الان😁
دقیقا منم میخوام سینگل بازی کنم.
حیف این ستینگ و اتمسفر و موسیقیه که فقط مولتی پلیر باشه.
از وقتی گفتی مالتیه کلا خاموش شدم =((

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or