Deep Silver عنوان بزرگی برای معرفی در E3 امسال دارد

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,581
نام
Alireza
مدیر عامل شرکت Deep Silver اعلام کرد که برنامه دارند تا در E3 عنوان بزرگی را معرفی کنند.

xmbtjdgbe5am50a0246f.jpg

آقای Klemens Kundratitz مدیر عامل ناشر Deep Silver در گفتگویی از آینده Deep Silver اینگونه خبر داد:
بازی های زیادی در راه داریم و منتظر E3 هستیم ; جایی که ما غایب نخواهیم بود و جایی که بازی بزرگ بعدی خود را معرفی خواهیم کرد.

Deep Silver در حال حاضر IP های بزرگی از جمله Homefront و Dead Island را در اختیار دارد ولی در مورد آینده فرنچایز Open World خود یعنی Saints Row که توسط Volition ساخته شده است هنوز خبری نداده است.

hn51gubi8lhhapcoxd3k.jpg

همینطور Deep Silver میتواند نسخه ای دیگر از سری Metro را آماده معرفی داشته باشد یا حتی ممکن است معرفی IP جدیدی را شاهد باشیم.

2u3vuw6loa63a570m5av.jpg

این ناشر قبلا با استودیوی ژاپنی Grasshopper Manufacture برای انتشار بازی اکشن Killer Is Dead همکاری کرده است و در حال حاضر با Comcept برروی Mighty No.9 در حال کار است.

http://www.videogamer.com/ps4/saint...g_major_announcement_for_this_years_show.html

mohsenjyubi201

کاربر سایت
Jun 17, 2011
559
اگر SR هستش امیدوارم مثل 4 و یکی دیگه که همین اخیرا اومده بود نباشه یه بازی کاملا جدید داستان جدید و شخصیت جدید باشه.
یادش بخیر یه زمانی چقدر واسه 3 هایپ بودم و یه تریلر cg بسیار زیبایی هم داشت.بازیشم واقعا لذت بخش بود.

mahi58

کاربر سایت
Feb 19, 2007
1,985
نام
محمود
مترو جدید فور دِ وین!
86160277287030276261.gif

--------------------------------------
اتمسفر فوق العاده خوبی داره ولی گیم پلی و شوینگ جذابی نداره حالا تو Last Light با تمام مشکلات بهتر شده بود ولی طراحی و اتمسفر بی نظیر بود کاش تغییراتی ایجاد کنن و یکسری جادو زمان .. اضافه کنن گیم پلی جذاب تر کنن و ارکید تر
شخصا گیم پلی Metro 2033 رو با اون سختیش و تیرهای کمش که حس بیچارگی برای بازیکن ایجاد می کرد و طبعا به اتمسفر بازی کمک می کرد به شدت دوست داشتم.
pghwhfmvo1aqn72dnd8d.gif

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,581
نام
Alireza
اسم پروژه بعدی Volition احتمالا "Agents Of Mayhem" باشه. توی چند تا منبع و رزومه مختلف به این Trademark اشاره شده.
احتمالا همون عنوان بزرگی هستش که Deep Silver توی E3 قراره معرفی کنه ...
Saints Row Dev's Next Game May Be Agents of Mayhem

NINJѦ

Kill em With Kindness
کاربر فعال
Jul 11, 2008
3,337
نام
رضـا
عنوان تاپیک میگه عنوان بزرگ، گرچه من طرفدار و فن دوآتیشه Metro هستم ولی بعیده Metro باشه چون از نظر خیلیها این بازیه بزرگی نیست البته من مخالفم
پ ن : اگه Metro باشه که خیلی عالیه :hug:

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,581
نام
Alireza
عنوان تاپیک میگه عنوان بزرگ، گرچه من طرفدار و فن دوآتیشه Metro هستم ولی بعیده Metro باشه چون از نظر خیلیها این بازیه بزرگی نیست البته من مخالفم
پ ن : اگه Metro باشه که خیلی عالیه :hug:
بهترین چیزی که میتونن معرفی کنن Metro هستش ولی به اسم بازی نمیخوره Metro ی جدید باشه . الان که خبری از همچین شوتر های یونیکی تو بازار نیست جای خالیش بیشتر حس میشه :((

• Like
Reactions: NINJѦ

WCW

کاربر سایت
Nov 5, 2007
4,810
نام
کثافت
Saints Row جدید هست احتمال خیلی زیاد مترو که تازگی ریمسترش کردن واسه نسل جدید
این Saints Row دقیقا داره راه Farcry میره ادم بی انگیزه میشه اینا رو حتی تست کنه شماره 3 سرگرم کننده بود

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر