PlayStation Deep Down | PS4

Deep-Down.jpg

در کنفرانس سونی اقای Ono یک بازی جدید را معرفی کردند که توسط کپکام در حال ساخته شدن هست.
هنوز اطلاعات دقیقی از این بازی منتشر نشده اما سبک بازی Action-RPG می باشد.
این بازی با موتور جدید شرکت کپکام به نام Panta Rhei در حال ساخته شدن هست.

تصاویر بازی

دانلود تریلر بازی:
Download

ZのMBiE

کاربر سایت
Oct 19, 2009
2,948
نام
SaDegh
7uya9k195tsyxgvmq8bd.png

به این نوشته که اخر تریلر میاد دقت کردین احتمال اشتراک گذاری هر چیزی بصورت انلاین فکر کنم توی بازی وجود داشته باشه یعنی شما میتونید مثلا شمشیر یا غذا از دوستتون بگیرید
اره ديگه خودشون گفتن ميشه، مثلا يه جا جونتون كمه ميتونيد Health potion بگيريد

آخرین ویرایش:

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,001
نام
آریا
یه عکس جدید از بازی که Ono بامزه بازی هم درآورده و اسباب بازی Blanka رو کنارش نمایش داده ! :D
به نظر میرسه برای همون لوکیشنی باشه که توی تریلر دیدیم و اون موجود اژدها مانند آتیش میزنه. عکس از بازی در حال اجرا روی PS4 گرفته شده :

اینم همون لوکیشن توی تریلر :

دموی hd بازيا ديدم واقعا خيره کننده بود
از hud های پايين صفحه هم معلوم بود که real time اجرا ميشد
البته مثل اينکه کسی متوجهش نشده

دمو را که ديدم ياد دموی project offset افتادم ... ممکنه بعضی ها يادشون باشه

بازی که هيچ وقت ساخته نشد

project-offset1.jpg
سلام داش احسان گل !
بچه ها بعد از اتفاقات کنفرانس E3 2005 دیگه به این چیزا حساس شدن ! :D من حدس میزنم چیزی که نمایش دادن ، ترکیبی از بازی واقعی و Cutscene باشه. بعضی جاها با اینکه گرافیکش حیرت آوره ، ولی میشه باور کرد که برای بازیه. ولی بعضی جاها هم دیگه زیادی عجیبه ! :D
یادش بخیر Project Offset. عجب چیز عجیبی بود اون موقع ! اون زمان که نمایشش دادن ، شاخ درآوردیم ! :D انقدر گرافیکش عالی بود که با وجود گذشت چند سال ، هنوز خیلی خوب به نظر میرسه.

آخرین ویرایش:

{ehsan}

کاربر سایت
Nov 29, 2005
2,177
نام
ehsan
سلام داش احسان گل !

سلام اريا جان
انشالاه سايه شما از سره اين سايت کم نشه
بچه ها بعد از اتفاقات کنفرانس E3 2005 دیگه به این چیزا حساس شدن !
:biggrin1:
من حدس میزنم چیزی که نمایش دادن ، ترکیبی از بازی واقعی و Cutscene باشه. بعضی جاها با اینکه گرافیکش حیرت آوره ، ولی میشه باور کرد که برای بازیه. ولی بعضی جاها هم دیگه زیادی عجیبه !

نظر منم همينه
توی يه تاپيک هم نوشته بودم که
وقتی از کات سين به بازی سويچ ميشه
يک حقه هست که يا تصوير يک لحظه قطع ميشه يا چيزی مشابه اين
و اين همون لحظه هست که
که مدل low polygon با بافت downscale شده load ميشه

به نظرم اگر محيط بسته باشه يا مثلا کرکتر های توی صحنه ها کم باشند
زيادم غير ممکن نيست

ولی اگر محيط بزرگتر باشه و تعداد دشمن ها زياد باشند جای تامل داره

ادش بخیر Project Offset. عجب چیز عجیبی بود اون موقع ! اون زمان که نمایشش دادن ، شاخ درآوردیم !
انقدر گرافیکش عالی بود که با وجود گذشت چند سال ، هنوز خیلی خوب به نظر میرسه.

واقعا همين که گفتی

.:Ranger:.

کاربر سایت
Jan 18, 2010
2,296
نام
فرهاد
چه خبرها از این بازیه مرموز و بی سرو صدا؟؟
نزدیک به ۲ ماه هست که از رونماییش گذشته اما کما کان کپکام هیچ صحبتی،عکسی،ویدیویی ازش بیرون نمی ده،سایت رسمی بازی هم که تنها تیزر همایش پلی استیشن رو داره

این تنها عنوانی از اون بازیهایی که تو همایش معرفی شدند هست که در خفا داره جلو می ره
امیدوارم در E3 2013 بازی Deep Down رو داشته باشیم و اطلاعات بیشتری فاش بشه ازش

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,001
نام
آریا
یه عکس کوچیک به سبک عکس قبلی که منتشر کرده بودن ! اینجا هم Blanka و البته کنترلر PS4 حضور دارن ! :D

جل الخالق ! به نظرم کنترلر PS4ـش خیلی قدیمی هست. شبیه اولین عکس لیک شده هست ! :D

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
یه عکس کوچیک به سبک عکس قبلی که منتشر کرده بودن ! اینجا هم Blanka و البته کنترلر PS4 حضور دارن ! :D

جل الخالق ! به نظرم کنترلر PS4ـش خیلی قدیمی هست. شبیه اولین عکس لیک شده هست ! :D
میریم که یه حماسه دیگه داشته باشیم اینبار در TGS :D. حظور DD قطعی هست بنظرم فقط از کاپکام برنمیاد بازی انحصاری بسازه برای کسی مگر اینکه خالص ژاپنی پسند باشه بیرون از اونجا هم نخواد منتشر بشه (مثل بعضی از بازیهای نینتندو :D).

ZのMBiE

کاربر سایت
Oct 19, 2009
2,948
نام
SaDegh
میریم که یه حماسه دیگه داشته باشیم اینبار در TGS :D. حظور DD قطعی هست بنظرم فقط از کاپکام برنمیاد بازی انحصاری بسازه برای کسی مگر اینکه خالص ژاپنی پسند باشه بیرون از اونجا هم نخواد منتشر بشه (مثل بعضی از بازیهای نینتندو :D).
اگر مثل dark souls باشه كه من شديدا استقبال ميكنم:d

Tommy Fisher

Shit happens
کاربر سایت
Apr 5, 2009
5,954
نام
رضـا
این عکس رو ono از گیم پلی تویت کرده
p.twpl.jp/show/orig/1dUHX

احتمال زیاد بالاخره نمایشی از گیم پلی بازی رو توی همایش TGS ببینیم .

آخرین ویرایش:

Lord Odin

کاربر سایت
Mar 19, 2013
2,014
این عکس رو ono از گیم پلی تویت کرده
p.twpl.jp/show/orig/1dUHX

احتمال زیاد بالاخره نمایشی از گیم پلی بازی رو توی همایش TGS ببینیم .
نمیدونم این خوشمزه بازی ها رو کی یاده کوجیما و انو داده :D. فشار بهتون میاد 4 تا اسکرین شات بزارید حداقل عکس توئیت رو اینقدر *)$)*)#(@# نگذارید. من همینو براشت توئیت میکنم واستا حالا :D.

asmail

کاربر سایت
Sep 10, 2010
1,060
نام
...
گرافیک و جلوه های بسری بازی همونی باشه که نشون دادن در ابتدا من دیگه به حان عزیزم(کوجیما) هیچی از Next Generation نمیخوام:d

Lord Odin

کاربر سایت
Mar 19, 2013
2,014
فکر کنم واسه تاییدش این کافی باشه

32302357429536360052.jpg
"ما اینو برای X1 نداریم" رو هزار جور میشه معنی کرد که یکیش میشه ps4 Exclusive :D.

ممکنه پای معامله وسط باشه مثل یکی واسه شما (DD-PS4) یکی هم مال اونا (Deadrising 3 - XBONE). درست مثل Ninja Blade و Demon Souls :D.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر