DeathSpank | PC

deathspank_title_image.jpg

بخش 1) اطلاعات بازی:

Developer: Hothead Games
Publisher: Electronic Arts
Genre: Action
Platform: PC/PS3/Xbox 360
Release Date: October 26, 2010

بخش 2) لینک ها:

Game Official Website
GameSpot
Trailer
Screenshots

بخش 3) توضیحات:

یکی از زیباترین عناوین قابل دانلود PS3 و Xbox 360 هم بر روی PC منتشر خواهد شد.

بازی DeathSpank که چند ماه پیش (July 14, 2010) از طریق شبکه های XBLA و PSN منتشر شده بود عنوان جالب و خوش ساختی از آب در آمد و شرکت EA هم تصمیم گرفت این بازی را بر روی PC پورت کند.

لازم به ذکر است که ابتدا ساخت نسخه PC این بازی در دستور کار بود ولی پس از مدتی EA ساخت PC را لغو کرد و بازی تنها برای PS3 و Xbox 360 منتشر شد.

این بازی توسط آقای Ron Gilbert یکی از سازندگان بازی Monky Island در حال ساخت است.

DeathSpank قرار است که درتاریخ 26 اکتبر امسال بر روی PC و از طریق شبکه استیم منتشر شود.

A-L-I

El amor es la fuerza más poderosa del mundo, amant
کاربر سایت
Jul 18, 2010
6,286
لینک ها رو ناقص کپی کردی ، و همشون حراب هستند ، این هم لینک های درست و کامل :

farhad_fr2

کاربر سایت
Jul 31, 2009
1,360
نام
فرهاد
بچه ها شايد كسي نديده تا حالا اما اين بازي رو ميشه 2 نفره هم بازي كرد اما نفر دوم محدوده و كاراي زيادي نداره به طور كل نفر دوم حوصلش سر ميره اما امتحان كنيد شايد شما خوشتون اومد براي دو نفر هم بايد حتما يكي جوي استيك داشته باشه يكي با كيبورد يكي با جوي استيك يا هر دو با جوي استيك

shefer

کاربر سایت
Aug 27, 2009
2,365
نام
mazyar
من دیشب بازی رو تموم کردم. باید بگم واقعا یه شاهکار بود. یه بازی arcad تو سبک rpg به همراه یه داستان طنزگونه شیرین که واقعا ادمو از خنده منفجر میکنه.خداییش هرکی این بازی رو از دست بده نباید اسم خودشو گیمر بذاره:d.
فقط یه چیزی راوی، داستانو تا 80 درصد بازی گفت بعد خسته شد گفت حوصله ندارم بقیه داستانو الان بگم:d حالا تازه داشت بازی جذابتر میشد رفته بود تو جنگ جهانی دوم:)).
این بازی dlc داره؟ یا ادامش تایید شده؟

SAGAD

کاربر سایت
Nov 1, 2007
2,466
help

بچه ها من اون قسمت از بازی هستم که 8/6 تا orphan رو ازاد کردم اما نگهبان پل قلعه کلید های در قفس دوتای اخری رو dropنکرد .فکرکنم باگ شده.کسی save اون قسمت رو نداره؟؟؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر