Death Stranding

پیش بینی متای بازی


  • مجموع رای دهنده‌ها
    316
  • نظرسنجی بسته شده است .

.Amirone

ソニー株式会社
Gold User
Oct 1, 2009
5,054
y062651_.png

بررسی بازی Death StrandingDeath Stranding یک بازی اکشن سوم شخص با تاکید بر ارتباطات ، توسط KOJIMA PRODUCTIONS توسعه داده شده و بصورت انحصاری توسط Sony Interactive Entertainment برای PS4 منتشر خواهد شد . این اولین بازی توسط Hideo Kojima می باشد که پس از انحلال Kojima Productions در سال 2015 به عنوان شرکت تابعه Konami و اصلاح آن به عنوان یک استودیوی مستقل در E3 2016 برای سونی اعلام شد .
هیدئو کوجیما اعلام کرد : DS از تعریف سنتی اکشن و نقش آفرینی که در بازیهای دیگر قابل مشاهده است پا را فراتر خواهد گذاشت ، " با Death Stranding می خواهم گام بعدی ، آینده بازی را طوری با گیم پلی و داستان سرایی شکل دهم که فراتر از فرمت های این ژانر است " ، این موضوع ثابت می کند Death Stranding قطعا عنوانی جاه طلبانه است و مانند هر چیزی که توسط کوجیما خلق شده ، قبلا انجام نشده است . همچنین در نمایشگاه TGS 2016 اعلام شد DS یک بازی جهان باز با عناصر آنلاین خواهد بود .

Kojima Productions در حال کار با Guerilla Games در زمینه توسعه Death Stranding است ، بازی از موتور بسیار قدرتمند DECIMA بهره میبرد ، همه چیزهایی که ما تاکنون در تریلر دیده ایم ، مستقیم بر روی PS4 PRO اجرا شده است .
f449175_.png
داستان بازی در آینده‌‌ای جریان دارد که اتفاقی هولناک کشور آمریکا را به بخش‌های مختلف تقسیم کرده ، در بخشی از تریلر نقشه‌ای را می‌بینیم که ظاهراً آمریکا را پس از تجزیه نشان می‌دهد . در بالای نقشه نیز کلمه ی Bridges دیده می‌شود که احتمالاً به جایی اشاره داشته که سم برای آن کار می‌کند .
در اوایل تریلر می‌بینیم که رئیس جمهور آمریکا وضعیت سلامتی خوبی ندارد و روی تختی مخصوص بیماران در داخل اتاق دراز کشیده است. او از سم می‌خواهد که به آن‌ها برای بازسازی آمریکا کند . این اتفاق یا خاطره ای از گذشته بوده یا یکی از اولین اتفاقاتی خواهد بود که پس از شروع بازی شاهدش هستیم .
سم به طور حتم تنها آدم مهمیه که در کاخ سفید ، به او برای نجات بشر نیاز مبرم دارند ، در بخشی از تریلر می‌بینیم که یک پلاک را در دست گرفته و چندین سکانس جنگی عجیب و زیبا نیز وجود دارد . دیگر نکته مهم تریلر، اشاره به شهری با نام اج نات بود که احتمالاً یکی از مکان‌های بسیار مهم در آینده ی آخرالزمانی Death Stranding محسوب می‌شود .
یک گروه تروریستی با نام هومو دیمن وجود دارد ، که ظاهراً شخصیت‌های منفی که تاکنون با آن‌ها دیدار داشتیم ، از اعضای آن بوده‌اند ، دیگر دشمن سم در طول داستان ، هیولاهای نامرئی با نام بی تی ها هستند که اطلاعات چندانی از آن‌ها نداریم . تنها چیزی که می‌دانیم این است که باعث بارش باران مرگباری می شوند .
در تریلر سم با اتصال کودک به خود ، طی فرآیند ناخوشایندی ، بنظر میتواند با بعد دیگر اتصال پیدا کند .

m672811_.png
شخصی‌سازی بخشی مهم از گیم‌پلی Death Stranding خواهد بود ، مسیریابی در محیط‌ها بخش عمده‌ای از تجربه بازی را شامل می‌شود و بازیکن می‌تواند از آیتم‌های مختلفی مانند نردبان ، قلاب برای صخره نوردی و تبر یخ نوردی استفاده کند ، همچنین به نظر می‌رسد بازیکن در مسیریابی آزادی عمل داشته و می‌تواند برای عبور از موانع سر راه ، به دلخواه از گزینه‌های مختلف استفاده کند . برای مسیرهای طولانی ، میتوان از وسایل نقلیه برای طی کردن مسیرها استفاده نمود .
در تریلر سم از یک نوع موتور پیشرفته با نورهای درخشان آبی استفاده می کند ، وسایل نقلیه دیگری نیز در تریلر مشاهده شد ، سم احتمالاً می‌تواند از انواع وسیله‌ها برای تسریع در حرکت استفاده کند .

مبارزات بازی کمی دور از انتظار و مقداری عجیب بود ، بنظر بهترین گزینه بازیکن در هنگام مواجهه با نیروهای دشمن فرار کردن است و برای شرایط خاص نیز تعدادی مکانیزم مبارزه تن به تن در نظر گرفته شده است . همچنین در یکی از صحنه‌های مبارزه ، سم از یک کیف دستی به عنوان سلاح خود استفاده کرد . با توجه به این موضوع ، احتمالاً بازیکن می‌تواند با تعامل با محیط و استفاده از آیتم‌های مختلف برای صدمه زدن به دشمنان خود بهره ببرد .

لیست سلاح‌های بازیکن در بخشی از تریلر شامل اسلحه گرم می‌شد ، حتی برای مدت کوتاهی نیز شاهد تیراندازی بودیم . به نظر نمی‌رسد که درگیری‌های مسلحانه اهمیت بالایی در بازی داشته باشد و احتمالاً در برخی از مراحل بازیکن مجبور به استفاده از سلاح‌های گرم خواهد شد . اگر هم اجباری در کار نباشد ، استفاده از اسلحه احتمالاً برای موارد بسیار خاص در نظر گرفته شده است .

سیستم ردیابی که در تریلر شاهدش بودیم ، می‌تواند با ارسال نوعی موج سونار ، تصویری از آیتم‌ها و به طور کلی اشیا ارزشمند قرار گرفته در محیط اطراف را نشان دهد . دیگر ویژگی سیستم ردیابی ، نشان دادن ردپای یک نوع موجود شکارچی و نامرئی بود که با چشم غیرمسلح دیده نمی‌شد .

در بخش‌هایی از تریلر کوله پشتی سم صداهایی تولید می‌کرد ، ظاهراً این صداها برای یک نوع سیستم هشدار دهنده بود که لباس سم به آن‌ مجهز است .

سونی پس از انتشار تریلر تایید کرد این بازی دارای حالت آنلاین Travelers خواهد بود که به بازیکن اجازه می‌دهد تا مسیرهای طی شده ، تجهیزات و مناطق امن خود را با دیگران به اشتراک بگذارد ، در بازی چیزی به نام «مرگ» وجود ندارد و پس از دست دادن جان خود تنها باید برای بازگشت از آن طرف (Other Side) تلاش کنید .

دستبندهای سم به عنوان نوار سلامتی از آبی به زرد و از زرد به قرمز تغییر رنگ میدهند مانند نوار نورانی DS4

نسخه های مختلف بازی

تمامی آیتم‌های پیش خرید ، با پیشرفت‌های بازیکن در طول بازی در دسترس هستند .

g919890_.jpg


d073241_.jpg


w4981_.jpg
73hy_placeholder23.png

تریلر سوم :

wly3_main_04.png
تحلیل تریلر سوم :
اولین چیزی که ما در تریلر میبینم یک پوشش گیاهیست که به سرعت در حال رشد و مرگ است ! ، نورمن که ما آن را در بازی به نام سم میشناسیم مسیری که جهان طی کرده را توضیح میدهد ، انفجاری که زمان ، فضا و زندگی را به همان اندازه که ما از آن اطلاع داریم شرح میدهد ، تئوری بیگ بنگ ، ولی در کلماتش به یک انفجار دیگر ( انفجاری که آخرین ماست) ، که ماهیت نامشخصی دارد اشاره میکند . این انفجار منظور جنگ هسته ای نیست ، کلیت بازی شبیه به اثر نئون گونزیس می باشد ، دنیایی که در معرض نابسامانی و فاجعه زیست محیطی قرار گرفته است ، میتوان مثالی آورد ؛ جهان ساختگی Evangelion که خدایانی دارد با نهادهای عظیم ، که قادر به اشکال مختلف ویرانی مانند سلاح هسته ای هستند . این موجودات اغلب برای ترور و یا سایر بلایای طبیعی طراحی و تفسیر می شوند . اما اکنون ما از خودمان جلوتر هستیم !
سم و دو مرد بی نام در یک حادثه ، زخمی بیدار میشوند ، بر روی شلوار سم نامی به چشم میخورد که ممکن است مربوط به یک سازمان یا نقش او باشد ، یا یک حامی ، آن دو نفر به عنوان گروه خلبانی "CORPSE DISPOSAL TEAM 6" شناخته می شوند که ممکن است توضیح دهد آنها چه کارهایی را با جسدی که جمجمه زرد دارد انجام می دهند . ما از تریلر قبل متوجه شدیم مدس رهبری تیمی از جنگجویان جنگ جهانی دوم رو بر عهده دارد ، کسی یا چیزی که قادر به جان بخشیدن بدن بی جان آنها می باشد . ولی هدف آنها هنوز مشخص نیست .


زمانی که مرد تلاش میکند همکارش را از زیر ماشین بیرون بکشد ، آنچه که میتوانیم از گیم پلی انتظار داشته باشیم را مشاهده خواهیم کرد ؛ هشدار ربات در زمانی که خطر (موجودات نفتی ! ) نزدیک شماست ، چیزی که جالب است در این مورد ، این روبات نیس که متوجه موجودات می شود ، کودک آنها را شناسایی میکند ، زمانی که کودک را رها میکند ، روبات غیر فعال میشود ! و قدرتش را از دست میدهد ، دستبندها به عنوان نوار سلامتی از آبی به زرد و از زرد به قرمز تغییر رنگ میدهند مانند نوار نورانی DS4 ، ماهیتی که تا الان شرح داده ام فقط قسمتی کوچک از یک راز بزرگتر است .


ایده ی موجودات نامریی بنظر ساده است ، در اینجا بجای بی حرکت ماندن ، خود را درگیر اتفاقات می کنند ، گودال نفت توسط یک شخصیت شناور کنترل می شود ، تلاش برای بدست آوردن شخصیت مجروح ، درحال حاضر ما میدانیم آنها می خواهند مردم زنده بمانند ، پس از مرگ ، شخصیت را رها می کنند .
در این مرحله تریلر شکل کلاسیک مرموز به خود میگیرد ،
حرکات دست و اشاره ای که آن شخص مرموز انجام میدهد با حرکات مدس در تریلر اول یکسان است ، لباس او بسیار شبیه به Chico در MGSV مییاشد . و بنظر می آید او نسخه ی پیشرفته تر روبات را در اختیار دارد .


زمانی که موجودات برای مقابله می آیند ، میبینیم که او نوزاد را به سم منتقل میکند ، و به او میفهماند قبل از تلاش برای کشتن خود ، آن را اجرا کند ! ، در مورد این صحنه یک چیز جلبه توجه میکند ، همه چیز جز سم در هوا شناور است ! . در اوج تریلر ، با موجودی عظیم مانند مارینت ، سم مواجه میشود ، که سیم یا طنابهایی از او آویزانه ، پس از انفجار بنظر می آید سم به سوی دیگری هدایت میشود ، اینجاست که ایده ی جنگ هسته ای ، با فاجعه ی از هم گسیخته شدن واقعیتهای ما شکل میگیرد ، و در بسیاری از داستانها محبوبیت دارد .

در زیر آب ما یک خالکوبی بر روی دست راست سم میبینیم که بنظر نماد شیطان است ، علامتی به صورت مختصر در قفسه سینه ظاهر و ناپدید می شود ، در اطراف او همه چیز تغییر میکند ، همه چیز آهسته شناور می شود ، موجودی غول پیکر نمایان ، و تمام ماهیها به سمت بالا می روند .
در داخل سم دوم ! ما تنها یک کودک میبینیم ، بخش C اول تیزر به این معنی است که آنچه در اینجا مشاهده می کنیم قبل از اینکه کودک در نهایت از او خارج شود اتفاق می افتد .
یکی از نظریه های محبوب ، نشان می دهد نوزادان کلون ، صاحبان آنها هستند ! که می توانند مکانیک مرگ و تولد را از کلون خود بازیابی کنند .


مدس در کنفرانس Tokyo Comic Con امسال با IGN ژاپن مصاحبه داشت و نشان داد که شخصیت ها "دوبعدی" همانند سایر بازی های کوجیما هستند.

مدس گفت: "شما باید این شخصیت ها را به شیوه های مختلف در طول بازی ببینید ، که ممکن است در برخورد با کلونی های جدید هر شخصیت ، در نسل ها و دوره های زمانی اشاره کند ! .

پس از دنباله زیر آب ، سم بر روی سطح بیدار میشود ، و سرانجام آن دسته از tardigrades ی که قبلا دیدیم را مشاهده خواهیم کرد ، این فقط یک رویا نیست .

و آن 5 شخصیت مرموز از جنگجویان اتمی ..

تحلیل و بررسی ویدئوی چهارم


زیرنویس فارسی تریلر ششمzj0j_main_09.pnggjz4_main_07.png
 
آخرین ویرایش:

Arsalan_xe

کاربر سایت
Apr 11, 2019
600
lol
damage control های دسته چندم ایکس بوکس فن بوی ها. بازی چون روی پلی هست و ساخت کوجیماست منتقد پسنده. از الان اینجوری سفسطه میکنن که اگر احیانا بازی متاش بالا شد بگن دلیلش این بود که «بخاطر اينكه رول پلي هست و ساخت كوجيماست» :))!
توهم زدي دادا؟ :D
به پلي فور چه ربطي داره؟:D
مگه mgsv ماله سوني بود؟:D
پاك باشيم :))
————-
حالا کوجیما که یکی از بزرگ های این صنعته. چه به رفتارش و متال۵ انتقاد داشته باشیم چه نه.
ولی خب همه اقدامات و آثار خوب قبلی، دلیلی برا رو هوا نمره دادن به خاطر بازی جدید نمیشه.
امیدوارم کسی رو هوا نمره ای نده
دقيقا مساله همين رو هوا نمره دادنه ....
 

<Professional>

کاربر سایت
Dec 16, 2012
151
توهم زدي دادا؟ :D
به پلي فور چه ربطي داره؟:D
مگه mgsv ماله سوني بود؟:D
پاك باشيم :))
————-

دقيقا مساله همين رو هوا نمره دادنه ....
کسی که رو هوا بلده کامنت بده شمایی وگرنه یه نگاهی به متای کارای اخیر افرادی مثل تاد هاوارد و شینجی میکامی و n نفر دیگه بکنی می‌بینی هیچ منتقدی به خاطر اسم کسی رو هوا نمره نمی‌ده...
پیش فرضایی هم که تو ذهنت داری فقط برای خودت صادقه و نمی‌تونی همینطوری رو هوا برای خودت فکت صادر کنی که مثلاً MGSV در حد متاش نبوده و همینطوری بهش نمره دادن و بعد از روش نتیجه گیری کنی. :))

قشنگ سطح بحثا تو تاپیک نسبت به چند سال پیش به نقطه‌ی جالبی رسیده...
 

Arsalan_xe

کاربر سایت
Apr 11, 2019
600
کسی که رو هوا بلده کامنت بده شمایی وگرنه یه نگاهی به متای کارای اخیر افرادی مثل تاد هاوارد و شینجی میکامی و n نفر دیگه بکنی می‌بینی هیچ منتقدی به خاطر اسم کسی رو هوا نمره نمی‌ده...
پیش فرضایی هم که تو ذهنت داری فقط برای خودت صادقه و نمی‌تونی همینطوری رو هوا برای خودت فکت صادر کنی که مثلاً MGSV در حد متاش نبوده و همینطوری بهش نمره دادن و بعد از روش نتیجه گیری کنی. :))

قشنگ سطح بحثا تو تاپیک نسبت به چند سال پیش به نقطه‌ی جالبی رسیده...
لااقل پستها رو كامل بخون :D
الان چرا قيمه ها رو ميريزي تو ماستا
ميكامي و ميازاكي چه ربطي به كوجيما داره؟:D
بحث من صرفا كوجيماست حالا ميخواي گودرز كوجيما رو به شقايق ميكامي ربط بدي من نميدونم:D
(رو هوا پست ميدم چون بنظرم واقعا احتياج به هوا داري):D
 

JohnnySilverhand

کاربر سایت
Jul 5, 2019
2,757
نام
ژوبین
لااقل پستها رو كامل بخون :D
الان چرا قيمه ها رو ميريزي تو ماستا
ميكامي و ميازاكي چه ربطي به كوجيما داره؟:D
بحث من صرفا كوجيماست حالا ميخواي گودرز كوجيما رو به شقايق ميكامي ربط بدي من نميدونم:D
(رو هوا پست ميدم چون بنظرم واقعا احتياج به هوا داري):D
مطمئن باش مثل تو نیست کامل خونده :)) البته وقتی واسه ترول میای خوندن پستت اهمیتی هم نداره :)
 

Boss

Loyal Member
Jul 7, 2006
3,552
نام
امید
نمیدونم دیگه به چه زبونی باید بگیم برای اسپویل از تگ استفاده کنید! الان مجبور شدم یه کاربرو ۴ روز از تاپیک اخراج کنم

لطفا رعایت کنید چون هر چی به عرضه نزدیکتر بشیم مجبورا برای کنترل تاپیک باید نظارت و برخوردها بیشتر و بیشتر بشه

مرسی
 

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
13,358
نام
مازیار
ینی سونی یکی دوتا انحصاریش متوسط بشه کل اون کنسلی ها و متا های هفتاد و خورده ای و کوانتوم و نبود آیپی جدید همه رو میشوره میبره نه ؟

دسخوش :D
شصت و خورده ای :D

والا راستیتش من فرق 84 با 86 رو هم نمیفهمم. اصلا چه فرقی داره؟

اصلا از اختلاف یکی دو نمره بیا بیرون ، قضیه پیچیده تر از این حرفا بود !
وقتی نقدا تقسیم میشه یا یه قطار سایت و مجله داخلی امداد رسانی میکنن !!!

پلی تا اونجا که یادمه کلا چهار تا سایت و مجله تو متا داره

PlayStation life style
Psu
Ps official uk
Ps official Australia
حالا میگن push square هم هست که من اکثر ازش امدادی ندیدم ، تازهبیشتر زیر میانگین نمره میده!

اون ور یه ده تایی دارن ، هیچ ابایی هم از دادن نمرات فیک ندارن!
 
آخرین ویرایش:
  • Haha
Reactions: only sony

Horror

Valar Morghulis
Gold User
Mar 16, 2010
4,025
نام
Mohammad
تو را جان هر کسی که دوست دارید این بحث مزخرف کل کل بین کنسولیا رو نیارید تو تاپیک
تو کامنت های هر سایتی پر از یه سری بچه که دارن سر چه چیزای مسخره ای دعوا میکنن
بذارید راجب بازی بحث شه همه لذت ببریم بعد برید تاپیک امتیازات بازی اگر هر اتفاقی افتاد از خجالت هم دربیاین
دمتون گرم
 

B_O_X_E_R

کاربر سایت
Feb 16, 2016
601
نام
آرین کمال
rdr2 پارسال بنچمارک گرافیک بود الانم بازی هایی مثل last of us p 2 رو که نیومده باهاش مقایسه میکنن تو سایت های خارجی! فکر میکنم stranding کوجیما هم این سال جایگزین بشه و بشه بنچمارک برای بازی های امسال
 

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

تبلیغات متنی

Top
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر