Death Stranding

پیش بینی متای بازی


  • مجموع رای دهنده‌ها
    316
  • نظرسنجی بسته شده است .

.Amirone

ソニー株式会社
Gold User
Oct 1, 2009
4,068
Death Stranding یک بازی اکشن سوم شخص با تاکید بر ارتباطات ، توسط KOJIMA PRODUCTIONS توسعه داده شده و بصورت انحصاری توسط Sony Interactive Entertainment برای PS4 منتشر خواهد شد . این اولین بازی توسط Hideo Kojima می باشد که پس از انحلال Kojima Productions در سال 2015 به عنوان شرکت تابعه Konami و اصلاح آن به عنوان یک استودیوی مستقل در E3 2016 برای سونی اعلام شد .
هیدئو کوجیما اعلام کرد : DS از تعریف سنتی اکشن و نقش آفرینی که در بازیهای دیگر قابل مشاهده است پا را فراتر خواهد گذاشت ، " با Death Stranding می خواهم گام بعدی ، آینده بازی را طوری با گیم پلی و داستان سرایی شکل دهم که فراتر از فرمت های این ژانر است " ، این موضوع ثابت می کند Death Stranding قطعا عنوانی جاه طلبانه است و مانند هر چیزی که توسط کوجیما خلق شده ، قبلا انجام نشده است . همچنین در نمایشگاه TGS 2016 اعلام شد DS یک بازی جهان باز با عناصر آنلاین خواهد بود .

Kojima Productions در حال کار با Guerilla Games در زمینه توسعه Death Stranding است ، بازی از موتور بسیار قدرتمند DECIMA بهره میبرد ، همه چیزهایی که ما تاکنون در تریلر دیده ایم ، مستقیم بر روی PS4 PRO اجرا شده است .
داستان بازی در آینده‌‌ای جریان دارد که اتفاقی هولناک کشور آمریکا را به بخش‌های مختلف تقسیم کرده ، در بخشی از تریلر نقشه‌ای را می‌بینیم که ظاهراً آمریکا را پس از تجزیه نشان می‌دهد . در بالای نقشه نیز کلمه ی Bridges دیده می‌شود که احتمالاً به جایی اشاره داشته که سم برای آن کار می‌کند .
در اوایل تریلر می‌بینیم که رئیس جمهور آمریکا وضعیت سلامتی خوبی ندارد و روی تختی مخصوص بیماران در داخل اتاق دراز کشیده است. او از سم می‌خواهد که به آن‌ها برای بازسازی آمریکا کند . این اتفاق یا خاطره ای از گذشته بوده یا یکی از اولین اتفاقاتی خواهد بود که پس از شروع بازی شاهدش هستیم .
سم به طور حتم تنها آدم مهمیه که در کاخ سفید ، به او برای نجات بشر نیاز مبرم دارند ، در بخشی از تریلر می‌بینیم که یک پلاک را در دست گرفته و چندین سکانس جنگی عجیب و زیبا نیز وجود دارد . دیگر نکته مهم تریلر، اشاره به شهری با نام اج نات بود که احتمالاً یکی از مکان‌های بسیار مهم در آینده ی آخرالزمانی Death Stranding محسوب می‌شود .
یک گروه تروریستی با نام هومو دیمن وجود دارد ، که ظاهراً شخصیت‌های منفی که تاکنون با آن‌ها دیدار داشتیم ، از اعضای آن بوده‌اند ، دیگر دشمن سم در طول داستان ، هیولاهای نامرئی با نام بی تی ها هستند که اطلاعات چندانی از آن‌ها نداریم . تنها چیزی که می‌دانیم این است که باعث بارش باران مرگباری می شوند .
در تریلر سم با اتصال کودک به خود ، طی فرآیند ناخوشایندی ، بنظر میتواند با بعد دیگر اتصال پیدا کند .

شخصی‌سازی بخشی مهم از گیم‌پلی Death Stranding خواهد بود ، مسیریابی در محیط‌ها بخش عمده‌ای از تجربه بازی را شامل می‌شود و بازیکن می‌تواند از آیتم‌های مختلفی مانند نردبان ، قلاب برای صخره نوردی و تبر یخ نوردی استفاده کند ، همچنین به نظر می‌رسد بازیکن در مسیریابی آزادی عمل داشته و می‌تواند برای عبور از موانع سر راه ، به دلخواه از گزینه‌های مختلف استفاده کند . برای مسیرهای طولانی ، میتوان از وسایل نقلیه برای طی کردن مسیرها استفاده نمود .
در تریلر سم از یک نوع موتور پیشرفته با نورهای درخشان آبی استفاده می کند ، وسایل نقلیه دیگری نیز در تریلر مشاهده شد ، سم احتمالاً می‌تواند از انواع وسیله‌ها برای تسریع در حرکت استفاده کند .

مبارزات بازی کمی دور از انتظار و مقداری عجیب بود ، بنظر بهترین گزینه بازیکن در هنگام مواجهه با نیروهای دشمن فرار کردن است و برای شرایط خاص نیز تعدادی مکانیزم مبارزه تن به تن در نظر گرفته شده است . همچنین در یکی از صحنه‌های مبارزه ، سم از یک کیف دستی به عنوان سلاح خود استفاده کرد . با توجه به این موضوع ، احتمالاً بازیکن می‌تواند با تعامل با محیط و استفاده از آیتم‌های مختلف برای صدمه زدن به دشمنان خود بهره ببرد .

لیست سلاح‌های بازیکن در بخشی از تریلر شامل اسلحه گرم می‌شد ، حتی برای مدت کوتاهی نیز شاهد تیراندازی بودیم . به نظر نمی‌رسد که درگیری‌های مسلحانه اهمیت بالایی در بازی داشته باشد و احتمالاً در برخی از مراحل بازیکن مجبور به استفاده از سلاح‌های گرم خواهد شد . اگر هم اجباری در کار نباشد ، استفاده از اسلحه احتمالاً برای موارد بسیار خاص در نظر گرفته شده است .

سیستم ردیابی که در تریلر شاهدش بودیم ، می‌تواند با ارسال نوعی موج سونار ، تصویری از آیتم‌ها و به طور کلی اشیا ارزشمند قرار گرفته در محیط اطراف را نشان دهد . دیگر ویژگی سیستم ردیابی ، نشان دادن ردپای یک نوع موجود شکارچی و نامرئی بود که با چشم غیرمسلح دیده نمی‌شد .

در بخش‌هایی از تریلر کوله پشتی سم صداهایی تولید می‌کرد ، ظاهراً این صداها برای یک نوع سیستم هشدار دهنده بود که لباس سم به آن‌ مجهز است .

سونی پس از انتشار تریلر تایید کرد این بازی دارای حالت آنلاین Travelers خواهد بود که به بازیکن اجازه می‌دهد تا مسیرهای طی شده ، تجهیزات و مناطق امن خود را با دیگران به اشتراک بگذارد ، در بازی چیزی به نام «مرگ» وجود ندارد و پس از دست دادن جان خود تنها باید برای بازگشت از آن طرف (Other Side) تلاش کنید .

دستبندهای سم به عنوان نوار سلامتی از آبی به زرد و از زرد به قرمز تغییر رنگ میدهند مانند نوار نورانی DS4

نسخه های مختلف بازی

تمامی آیتم‌های پیش خرید ، با پیشرفت‌های بازیکن در طول بازی در دسترس هستند .


تریلر سوم :

تحلیل تریلر سوم :
اولین چیزی که ما در تریلر میبینم یک پوشش گیاهیست که به سرعت در حال رشد و مرگ است ! ، نورمن که ما آن را در بازی به نام سم میشناسیم مسیری که جهان طی کرده را توضیح میدهد ، انفجاری که زمان ، فضا و زندگی را به همان اندازه که ما از آن اطلاع داریم شرح میدهد ، تئوری بیگ بنگ ، ولی در کلماتش به یک انفجار دیگر ( انفجاری که آخرین ماست) ، که ماهیت نامشخصی دارد اشاره میکند . این انفجار منظور جنگ هسته ای نیست ، کلیت بازی شبیه به اثر نئون گونزیس می باشد ، دنیایی که در معرض نابسامانی و فاجعه زیست محیطی قرار گرفته است ، میتوان مثالی آورد ؛ جهان ساختگی Evangelion که خدایانی دارد با نهادهای عظیم ، که قادر به اشکال مختلف ویرانی مانند سلاح هسته ای هستند . این موجودات اغلب برای ترور و یا سایر بلایای طبیعی طراحی و تفسیر می شوند . اما اکنون ما از خودمان جلوتر هستیم !
سم و دو مرد بی نام در یک حادثه ، زخمی بیدار میشوند ، بر روی شلوار سم نامی به چشم میخورد که ممکن است مربوط به یک سازمان یا نقش او باشد ، یا یک حامی ، آن دو نفر به عنوان گروه خلبانی "CORPSE DISPOSAL TEAM 6" شناخته می شوند که ممکن است توضیح دهد آنها چه کارهایی را با جسدی که جمجمه زرد دارد انجام می دهند . ما از تریلر قبل متوجه شدیم مدس رهبری تیمی از جنگجویان جنگ جهانی دوم رو بر عهده دارد ، کسی یا چیزی که قادر به جان بخشیدن بدن بی جان آنها می باشد . ولی هدف آنها هنوز مشخص نیست .


زمانی که مرد تلاش میکند همکارش را از زیر ماشین بیرون بکشد ، آنچه که میتوانیم از گیم پلی انتظار داشته باشیم را مشاهده خواهیم کرد ؛ هشدار ربات در زمانی که خطر (موجودات نفتی ! ) نزدیک شماست ، چیزی که جالب است در این مورد ، این روبات نیس که متوجه موجودات می شود ، کودک آنها را شناسایی میکند ، زمانی که کودک را رها میکند ، روبات غیر فعال میشود ! و قدرتش را از دست میدهد ، دستبندها به عنوان نوار سلامتی از آبی به زرد و از زرد به قرمز تغییر رنگ میدهند مانند نوار نورانی DS4 ، ماهیتی که تا الان شرح داده ام فقط قسمتی کوچک از یک راز بزرگتر است .


ایده ی موجودات نامریی بنظر ساده است ، در اینجا بجای بی حرکت ماندن ، خود را درگیر اتفاقات می کنند ، گودال نفت توسط یک شخصیت شناور کنترل می شود ، تلاش برای بدست آوردن شخصیت مجروح ، درحال حاضر ما میدانیم آنها می خواهند مردم زنده بمانند ، پس از مرگ ، شخصیت را رها می کنند .
در این مرحله تریلر شکل کلاسیک مرموز به خود میگیرد ،
حرکات دست و اشاره ای که آن شخص مرموز انجام میدهد با حرکات مدس در تریلر اول یکسان است ، لباس او بسیار شبیه به Chico در MGSV مییاشد . و بنظر می آید او نسخه ی پیشرفته تر روبات را در اختیار دارد .


زمانی که موجودات برای مقابله می آیند ، میبینیم که او نوزاد را به سم منتقل میکند ، و به او میفهماند قبل از تلاش برای کشتن خود ، آن را اجرا کند ! ، در مورد این صحنه یک چیز جلبه توجه میکند ، همه چیز جز سم در هوا شناور است ! . در اوج تریلر ، با موجودی عظیم مانند مارینت ، سم مواجه میشود ، که سیم یا طنابهایی از او آویزانه ، پس از انفجار بنظر می آید سم به سوی دیگری هدایت میشود ، اینجاست که ایده ی جنگ هسته ای ، با فاجعه ی از هم گسیخته شدن واقعیتهای ما شکل میگیرد ، و در بسیاری از داستانها محبوبیت دارد .

در زیر آب ما یک خالکوبی بر روی دست راست سم میبینیم که بنظر نماد شیطان است ، علامتی به صورت مختصر در قفسه سینه ظاهر و ناپدید می شود ، در اطراف او همه چیز تغییر میکند ، همه چیز آهسته شناور می شود ، موجودی غول پیکر نمایان ، و تمام ماهیها به سمت بالا می روند .
در داخل سم دوم ! ما تنها یک کودک میبینیم ، بخش C اول تیزر به این معنی است که آنچه در اینجا مشاهده می کنیم قبل از اینکه کودک در نهایت از او خارج شود اتفاق می افتد .
یکی از نظریه های محبوب ، نشان می دهد نوزادان کلون ، صاحبان آنها هستند ! که می توانند مکانیک مرگ و تولد را از کلون خود بازیابی کنند .


مدس در کنفرانس Tokyo Comic Con امسال با IGN ژاپن مصاحبه داشت و نشان داد که شخصیت ها "دوبعدی" همانند سایر بازی های کوجیما هستند.

مدس گفت: "شما باید این شخصیت ها را به شیوه های مختلف در طول بازی ببینید ، که ممکن است در برخورد با کلونی های جدید هر شخصیت ، در نسل ها و دوره های زمانی اشاره کند ! .

پس از دنباله زیر آب ، سم بر روی سطح بیدار میشود ، و سرانجام آن دسته از tardigrades ی که قبلا دیدیم را مشاهده خواهیم کرد ، این فقط یک رویا نیست .

و آن 5 شخصیت مرموز از جنگجویان اتمی ..

تحلیل و بررسی ویدئوی چهارم


زیرنویس فارسی تریلر ششم


 
آخرین ویرایش:

Cpt. price

Will we ever see the end?
عضو تحریریه
Dec 7, 2015
1,993
آقا برنامه روز اول بخاطر طولانی بودن گیمپلی یخورده تغییر کرده، 10 دقیقه قراره زودتر شروع شه که میشه 11:20
 
  • Like
Reactions: voldmort and FUTURE

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
3,705
نام
Alireza
این رنگین کمان چیه تو هر توءیتش هست؟ SJW آیا؟ :-"
فک نکنم ربطی به اون مسائل داشته باشه...
توی نمایشای بازی هم رنگین کمون بود. دقت کنی همه شکلک‌هایی که استفاده میکنه داخل بازی به یه طریقی وجود دارن.
 
  • Like
Reactions: JohnnySilverhand

JohnnySilverhand

کاربر سایت
Jul 5, 2019
2,864
نام
ژوبین
فک نکنم ربطی به اون مسائل داشته باشه...
توی نمایشای بازی هم رنگین کمون بود. دقت کنی همه شکلک‌هایی که استفاده میکنه داخل بازی به یه طریقی وجود دارن.
آخه تو یه توئیت مربوط به mgs هم گذاشته بود:-? مهم اینه که پیروی نمیکنه:D
 

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
3,705
نام
Alireza
آخه تو یه توئیت مربوط به mgs هم گذاشته بود:-? مهم اینه که پیروی نمیکنه:D
مهم نیست کلا...ملت بیش از حد روی این چیزا حساس شدن...چندتا رنگ رو کنار هم می‌بینن سریع از جاشون میپرن انگار بهشون توهین شده :D
 

JohnnySilverhand

کاربر سایت
Jul 5, 2019
2,864
نام
ژوبین
مهم نیست کلا...ملت بیش از حد روی این چیزا حساس شدن...چندتا رنگ رو کنار هم می‌بینن سریع از جاشون میپرن انگار بهشون توهین شده :D
آف تاپیک میشه یه مقدار ولی حالا حساسیت به کنار این موارد تجربه بازی یا فیلم همشو خراب میکنه سونی هم که خیلی پایه این چیزاس نگران کنندس مثلا همین hzd حالا نه خیلی ولی یه مقدار فمنیستی بود و تو شخصیت های بازی میشد این دید هرچند که من از بازی لذت بردم حالا با فن و فن بازی کاری ندارم ولی نیل دراکمن و ND با جدیت این راه در پیش گرفتن میگید نه پنل PSX (یا E3) لست2 رو ببینید رفتن از عمد یه پسر G.Y (همون چینی تو تریلر) و یه زن لز آوردن خب که چی؟ یوتوبرهایی مثل robin gaming که فن قدیمی nd گفت اصلا جالب نیست بقیه که بماند
 

noctis-sm3

کاربر سایت
Jul 23, 2014
1,375
نام
mohammad
مهم نیست کلا...ملت بیش از حد روی این چیزا حساس شدن...چندتا رنگ رو کنار هم می‌بینن سریع از جاشون میپرن انگار بهشون توهین شده :D
والا قضیه الان جوریه اگه هر روز نماد رنگین کمونی از خودت بجا نزاری یعنی توهین کردی:))
 
  • Like
Reactions: JohnnySilverhand

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
3,705
نام
Alireza
آف تاپیک میشه یه مقدار ولی حالا حساسیت به کنار این موارد تجربه بازی یا فیلم همشو خراب میکنه سونی هم که خیلی پایه این چیزاس نگران کنندس مثلا همین hzd حالا نه خیلی ولی یه مقدار فمنیستی بود و تو شخصیت های بازی میشد این دید هرچند که من از بازی لذت بردم حالا با فن و فن بازی کاری ندارم ولی نیل دراکمن و ND با جدیت این راه در پیش گرفتن میگید نه پنل PSX (یا E3) لست2 رو ببینید رفتن از عمد یه پسر G.Y (همون چینی تو تریلر) و یه زن لز آوردن خب که چی؟ یوتوبرهایی مثل robin gaming که فن قدیمی nd گفت اصلا جالب نیست بقیه که بماند
والا قضیه الان جوریه اگه هر روز نماد رنگین کمونی از خودت بجا نزاری یعنی توهین کردی:))
این بستگی به خود شخص داره...هر دو طرف افراطی داره وگرنه کسی که عقل سالمی داره با اینجور چیزا مورد توهین قرار نمیگیره.
در مورد هورایزن و لست هم بازم همون قضیه حساسیته...وگرنه چیز عجیبی نداشتن و نشونه ای از زیاده روی و زوری بودن انتخاب اون شخصیتها دیده نمیشد.
کوجیما هم اگه همون کوجیمایی باشه که میشناسیم، با حرف سونی به این چیزا تن نمیده مگه اینکه خودش بخواد و فک کنه واسه دنیایی که ساخته میتونه مفید باشه.
 

JohnnySilverhand

کاربر سایت
Jul 5, 2019
2,864
نام
ژوبین
این بستگی به خود شخص داره...هر دو طرف افراطی داره وگرنه کسی که عقل سالمی داره با اینجور چیزا مورد توهین قرار نمیگیره.
در مورد هورایزن و لست هم بازم همون قضیه حساسیته...وگرنه چیز عجیبی نداشتن و نشونه ای از زیاده روی و زوری بودن انتخاب اون شخصیتها دیده نمیشد.
کوجیما هم اگه همون کوجیمایی باشه که میشناسیم، با حرف سونی به این چیزا تن نمیده مگه اینکه خودش بخواد و فک کنه واسه دنیایی که ساخته میتونه مفید باشه.
منم نگفتم چیزعجیبی داشتن بشخصه نه مشکلی با لست2 دارم و نه hzd فقط اون کار nd تو پنلش بسیار ضایع بود و این اصلا برا آیندشون مناسب نیست حالا میخواد کار سونی باشه یا خود نیل دراکمن
 
  • Like
Reactions: FUTURE

Outer Heaven

کاربر سایت
Apr 21, 2011
4,076
@Akiba کوجیما فکر‌کنم کامنت هات رو میخونه :D
DS is a totally new game and I’ve revealed many info(hint) so as a game creator I’d like you to play without any info and enjoy the surprise by discovering yourself. But since many people say they don’t know what’s the game is about, I decided to introduce the basic gameplay.
 

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
13,544
نام
ماکان
@Akiba کوجیما فکر‌کنم کامنت هات رو میخونه :D
DS is a totally new game and I’ve revealed many info(hint) so as a game creator I’d like you to play without any info and enjoy the surprise by discovering yourself. But since many people say they don’t know what’s the game is about, I decided to introduce the basic gameplay.
تابلو بود مجبور شده گیم پلی مفصل نشون بده:D انقدری که بهش گیر دادن نمیدونیم گیمت چیه و زدن تو سرش کوتاه امد. البته به نظر من کار خوبی میکنه. هرکی دوست نداره براش اسپویل بشه نگاه نمیکنه و مستقیم بازی رو میخره اما اکثرا دوست دارن ببینن و بالاخره سر در بیارن سر و ته این بازی چیه:D
 

Outer Heaven

کاربر سایت
Apr 21, 2011
4,076
تابلو بود مجبور شده گیم پلی مفصل نشون بده:D انقدری که بهش گیر دادن نمیدونیم گیمت چیه و زدن تو سرش کوتاه امد. البته به نظر من کار خوبی میکنه. هرکی دوست نداره براش اسپویل بشه نگاه نمیکنه و مستقیم بازی رو میخره اما اکثرا دوست دارن ببینن و بالاخره سر در بیارن سر و ته این بازی چیه:D
10$ شرط میبندم بازم خوشمزه بازی های یه سری همچنان ادامه خواهد داشت:D:-"
 
  • Like
Reactions: voldmort

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
13,544
نام
ماکان
10$ شرط میبندم بازم خوشمزه بازی های یه سری همچنان ادامه خواهد داشت:D:-"
اون که شک نکن! من چند روز پیش دیدم داشتن تو تاپیک TGS جناب GoT رو ترول میکردن میگفتن بازی خوبی نیست، بدرد نمیخوره، SP توش میمونه و کلا هم با وجود سکیرو این بازی دیگه آشغاله و دارن از اول میسازنش:D
 

Holy Diver

کاربر سایت
Jun 2, 2010
1,298
نام
عرفان
@Akiba کوجیما فکر‌کنم کامنت هات رو میخونه :D
DS is a totally new game and I’ve revealed many info(hint) so as a game creator I’d like you to play without any info and enjoy the surprise by discovering yourself. But since many people say they don’t know what’s the game is about, I decided to introduce the basic gameplay.
خیلی خوبه این بشر یعنی بازم راضی نبود گیم پلی نشون بده:))
البته یکی از چیزایی که به کوجیما کمک کرده اینقدر موفق باشه گوش دادن به منتقد هاش بوده به نظرم سر MGSV که ازش ایراد گرفتن کل بازی رو تو تریلر هاش لو داد باعث شد این دفعه محتاط تر عمل کنه
 

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند (کاربران: 0, مهمان: 1)

Top
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟