PlayStation Death Stranding 2: On The Beach

سازنده
Kojima Productions
تاریخ انتشار
2025
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 5
DS2.JPG

سازنده: Kojima Production
ناشر: Sony Interactive Entertainment
پلتفرم: PS5
تاریخ عرضه: 2025

"دث استرندیگ 2 ژانر استرند را بازنگری خواهد کرد."
استاد هیدئو کوجیما B-)

سم و یارانش سفری فراتر از UCA را برای وصل کردن آدمها به یکدیگر آغاز میکند تا نسل انسان را از خطر انقراض نجات دهند, و در طول این سفر با موانع زیادی همچون دشمنان فراطبیعی و سوال های سختی همچون "آیا ما باید به یکدیگر وصل میشدیم؟" رو به رو میشوند.
photo_2024-02-06_18-21-04.png
اطلاعات داستانی:

1. نام کامل بازی Death Stranding 2: On The Beach است.

2. علاوه بر بازگشت سه شخصیت سم, فرجایل و هیگز , دو شخصیت جدید با هنرپیشگی Elle Fanning و Shioli Kutsuna به مجموعه دث استرندینگ اضافه خواهند شد, هویت این شخصیت ها مشخص نیست.

3. کوجیما پس از وقوع کرونا مجبور به بازنویسی قسمت دوم شده.

4. براساس گفته این بازیساز بزرگ, اگر الی فنینگ پیشنهاد همکاری اش را قبول نمیکرد, او مجبور به بازنویسی بخشی از بازی میشد, شخصیت فنینگ در بازی مرموزه و ممکنه دوست یا دشمن شما باشه.

5. مدل کارگردان معروف جورج میلر, در بازی وجود دارد که گربه روی دوشش از شخصیت کاپیتان هارلاک ایده برداری شده.

6. مدل کارگردانی دیگری به نام فیف آکین در بازی است که نقش عروسکی کوچک شبیه عروسک های ژاپنی bunraku را ایفا میکند, او سم را در سفر هایش همراهی میکند و میتواند با او درباره بارهایش صحبت کند, اینکه چرا او به شکل مترسک درآمده در طی داستان مشخص میشود.

6. شخصیت هیگز زنده شده و بار دیگر شخصیت منفی است, همچنین گفته شده که او ممکن است در قسمتی از داستان به شما علیه روبات های سامورایی کمک کند.

7. شخصیتی با لباس نینجای سایبورگی, مشابه گری فاکس از متال گیر در این بازی وجود دارد.

8. "فرجایل گروه جدیدی به نام Drawbridge را تشکیل داده تا مناطق بیرون از UCA را بهم متصل کند. او رهبر این گروه بوده" و دیگر مثل گذشته خودش ضعیف نیست, دست دوم فرجایل نقش بزرگی در بازی دارد.

9. سفینه ای که در تریلر دیدیم ماگلان یا ماژلان نام دارد. این سفینه یک پایگاه متحرک است که سم را در باربری هایش همراهی میکند. همینطور به زیر زمین هم میرود.

10. بازی در قاره ای متفاوت از آمریکا جریان داره, جایی که سم برای وصل کردن Chiral Network بهش سفر میکنه. برای متصل شدن مناطق خارج یک گروه خصوصی باید وارد عمل شود چرا که اگر UCA دست بکار شود عملش به عنوان یک حمله شناسایی میگردد.

اطلاعات گیم پلی:

1. تریلر روی PS5 اجرا میشده, کوجیما فکر میکنه که گرافیک بازی بهتر هم میشه. به گفته کوجیما "است های بازی آماده اند و فقط باید بسازیمشون." دوبله ژاپنی بازی امسال شروع میشه تا به عرضه بازی در 2025 برسه.

3. سم حالا میتونه کیفش رو برای راحت تر حرکت کردن و مبارزه دربیاره.

4. محیط بازی بصورت ریل تایم میتونه تغییر فرم بده. جاده ها میتونن توسط زمین لرزه نصف بشن, جتگل ها بسوزن, سیل بیاد و...

5. وقتی که سم شبکه کایرال را وصل میکند, سفینه ماژلان میتواند آزادانه با این مناطق سفر کند. همچنین میتوانید سفینه را خبر کنید که به دنبالتان بی آید.

6. بازی تعداد زیادی وسایل نقلیه داره.

9. دث استرندیگ 2 در سال 2025 عرضه خواهد شد.

10. حظور بازی سازانی همچون سم لیک و نیل دراکمن به عنوان بازیگر مهمان در بازی تایید شده.

آخرین ویرایش:

SIAS

کاربر سایت
Mar 23, 2024
32
وارد کردن چهره بازیگران و دیگر افراد شناخته شده تو بازیها خیلی به تجربه گیمر آسیب میزنه و هیچ مزیتی محسوب نمیشه که برعکس اون رو از حالت اورجینال بودن خارج میکنه. کوجیما هم که هر چی سنش میره بالاتر به این خضعبلات بیشتر گرایش پیدا میکنه.

GKZbFSnakAEgDd3.jpg GKZbFSyb0AENbVS.jpg

dantemaximum

کاربر سایت
Nov 18, 2009
312
وارد کردن چهره بازیگران و دیگر افراد شناخته شده تو بازیها خیلی به تجربه گیمر آسیب میزنه و هیچ مزیتی محسوب نمیشه که برعکس اون رو از حالت اورجینال بودن خارج میکنه. کوجیما هم که هر چی سنش میره بالاتر به این خضعبلات بیشتر گرایش پیدا میکنه.

View attachment 333698View attachment 333699
یعنی سم لیک و نیل دراکمن هم تفکرات خزعبلات داشتن که راضی به این کار شدن؟! 🙄🤔

dantemaximum

کاربر سایت
Nov 18, 2009
312
نه ولی بازیچه دست اون پیرمرد منحرف شدن
عجب! ، این پیرمرد نیستا بلکه داره ادای پیرمردا رو در میاره بعدشم یعنی هنوز نفهمیدی راز جوونیش چیه 🙄
به هر حال باید از یه جایی شروع کنن برای استاد شدن ،نمیشه که اینطوری جلو رفت

آخرین ویرایش:
  • Smile
Reactions: Taha75

SIAS

کاربر سایت
Mar 23, 2024
32
یعنی سم لیک و نیل دراکمن هم تفکرات خزعبلات داشتن که راضی به این کار شدن؟! 🙄🤔
بله همینطوره.
جدا از این, اگر سازندگان گمان کردن ضعف بازیهاشونو میتونن با اینگونه موارد بپوشونن در اشتباه هستن. برای من دیدن چهره بازیگرها و افراد مشهور تو بازیها کوچکترین جذابیتی نداره. بعنوان مثال خاطرات خوب گیمرها از سری MGS بخاطر دیدن قیافه کوجیما تو نسخه V نبوده. کوجیما داره اشتباه میکنه که از بازیگر گرفته تا کارگردان سینما و صدا پیشه ریخته تو DS.

• Smile
Reactions: milad2mars

dantemaximum

کاربر سایت
Nov 18, 2009
312
بله همینطوره.
جدا از این, اگر سازندگان گمان کردن ضعف بازیهاشونو میتونن با اینگونه موارد بپوشونن در اشتباه هستن. برای من دیدن چهره بازیگرها و افراد مشهور تو بازیها کوچکترین جذابیتی نداره. بعنوان مثال خاطرات خوب گیمرها از سری MGS بخاطر دیدن قیافه کوجیما تو نسخه V نبوده. کوجیما داره اشتباه میکنه که از بازیگر گرفته تا کارگردان سینما و صدا پیشه ریخته تو DS.
این بحث سلیقه است کارشناسی نیست، ولی بحثت مورد احترام

Dante _Sparda

کاربر سایت
Jul 18, 2009
575
به نظرم تا وقتی که آوردن بازیگر مشهور روی هسته اصلی بازی تاثیر نزاره مشکلی نیست من با قسمت اول خیلی حال کردم و یک موردش بازی خوب بازیگرها بود مخصوصا شخصیت کلیف با بازی مس میکلسن از طرفی این آوردن بازیگرها روی هسته اصلی بازی تاثیری نداشت شاید بازی همه پسند نبود ولی گیم پلی خاصش برای من کامل وعالی بود یا مورد دیگه مثلا درسته که بازی سایبرپانک ناقص عرضه شد ولی مشکل بازی به دلیل استفاده از کیانو ریوز نبود اتفاقا کیانو ریوز یکی از نکات مثبت بازی بود جوری که نقش سیلورهند بدون کیانو ریوز نمی تونم تصور بکنم.ولی موارد بد در این مورد هست نمونش بازی alone in dark 2024 جدا از اینکه انگار فقط از فیس و صدا بازیگر استفاده شده حتی یک انیمشن خوب در حالت چهرشون نمی بینی از طرفی همین مورد که لازم نبودش برای این بازی باعث کم کاری در بقیه بخش های بازی شده مخصوصا انیمشن های نسل 6 بازی و گانپلی افتضاح بازی که اگه اصلا در بازی گانپلی نبود سنگینتر بودش جوری اگه مثل دوران ps1 دوربین ثابت وگانپلی در حد رزیدنت اویل 1 اورجینال در بازی میزاشتن بهتر از این گانپلی فعلی بازی میشد

Rohshen

کاربر سایت
Jun 30, 2016
1,651
به نظرم تا وقتی که آوردن بازیگر مشهور روی هسته اصلی بازی تاثیر نزاره مشکلی نیست من با قسمت اول خیلی حال کردم و یک موردش بازی خوب بازیگرها بود مخصوصا شخصیت کلیف با بازی مس میکلسن از طرفی این آوردن بازیگرها روی هسته اصلی بازی تاثیری نداشت شاید بازی همه پسند نبود ولی گیم پلی خاصش برای من کامل وعالی بود یا مورد دیگه مثلا درسته که بازی سایبرپانک ناقص عرضه شد ولی مشکل بازی به دلیل استفاده از کیانو ریوز نبود اتفاقا کیانو ریوز یکی از نکات مثبت بازی بود جوری که نقش سیلورهند بدون کیانو ریوز نمی تونم تصور بکنم.ولی موارد بد در این مورد هست نمونش بازی alone in dark 2024 جدا از اینکه انگار فقط از فیس و صدا بازیگر استفاده شده حتی یک انیمشن خوب در حالت چهرشون نمی بینی از طرفی همین مورد که لازم نبودش برای این بازی باعث کم کاری در بقیه بخش های بازی شده مخصوصا انیمشن های نسل 6 بازی و گانپلی افتضاح بازی که اگه اصلا در بازی گانپلی نبود سنگینتر بودش جوری اگه مثل دوران ps1 دوربین ثابت وگانپلی در حد رزیدنت اویل 1 اورجینال در بازی میزاشتن بهتر از این گانپلی فعلی بازی میشد
مس میکلسن بازیگر هانیبال برای من یه قسمت واقعا جذاب بازی بود.دوست داشتم بیشتر تو بازی حظور داشت.اواخر بازی هم داستان و قضیه کلیف خیلی خوب بود.

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,357
نام
مــاکــان

کاملا قبول دارم.
فقط در مورد alone in dark به نظرم اگر این دو بازیگر نبودن واقعا چند نمره متای بازی میمومد پایینتر.
من خودم قبل از انتشار خیلی بهشون ایراد گرفتم ولی وقتی بازی کردم به نظرم رسید اگه اینها نبودن کار اصلا در نمیمومد و نتیجه خیلی ضعیف تر میبود.

===============
در ادامه حرفت در مورد کوجیما ، اون بازیگرهای میهمان تو بازیهای ایشون صرفا حاشیه‌ایی هستن.
دوستان انگاری که بازی نکردن و فقط اخبار رو دنبال میکنن.
یا اگه بازی کردن دوباره نیازه که بازی کنن.

کوجیما این بازیگرهای میهمانی که میاره رو واقعا دوست داره ، این میشه که تو بازیش سعی میکنه یه نقش کوتاه هم که شده بهشون بده.

کنار این به لیست بازیگرهای درجه اولی هم که برای نقشهای اصلی میاره دقت کنین ، فقط بخش حاشیه ای اون رو نبینین.
دیدن این کست تو یک فیلم خودش جذابه ، اینکه کوجیما توانش رو داره (هم مالی و هم اعتبار) که اینها رو تو یک بازی دور هم جمع کنه باید فقط خوشحال بود.
حالا یه گوشه ایی یه NPC درجه دو یا سه رو به خاطر علاقه شخصی کارگردان ، تبلیغ ، ادای دین یا هرچی یکی مثل Conan, سم لیک یا دراکمن اگه باشن چه مشکلی پیش میاد؟
اینها نباشن و NPC معمولی باشه بهتر میشه کار؟
این کارها رو تو سینما تلویزیون سالهاست که کارگردانها انجام میدن.
خودتون سرچ کنین ببینین چه افرادی تو چه فیلمهایی حضور داشتن ، حتی در حد چند ثانیه.

از طرفی این افرادی که میگید سالهاست تو صنعت ویدئوگیم حضور دارن ، حتی تو خیلی از بازیها صداشون بارها مورد استفاده قرار گرفته.
فقط ما چهرشون رو نمیدیدیم ، مثلا همین Conna قبلا تو Halo حضور داشت و خیلیهای دیگه.
اینها برای صداگذاری که میان ، چه ایرادی داره که به جای یک چهره مصنوعی دست ساز از چهره واقعی خودشون هم استفاده بشه.
حرف Conan شد الان دیدم یه شایعه هست که میگه تو این قسمت نقش مهمتری داره.

در مورد ریختن صدا پیشه‌ها و... تو بازی که میگید مثلا همون تریلری که تروی بیکر رو نشون داد میشد ضعفی درش پیدا کرد؟
خودش کلاس بازیگری بود.
بسیار زیبا و جذاب نقش رو درآورد ، صدا ، حرکات دست و بدن ، شکل ایستادن و حرکت کردن و...
از کجای حضور ایشون تو بازی یا اون پرفورمنس عالی میشه ایراد گرفت ؟
برام سواله واقعا.

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر