Death Stranding تمرکز ویژه ای برروی ارتباطات دارد

Timeless One

Gemina Martia Victrix
Loyal Member
Apr 18, 2007
4,855
نام
امیرعلی
امروز در فستیوال فیلم Tribeca، پنلی به وسیله Hideo Kojima، Norman Reedus و Geoff Keighley برگزار شد تا در مورد Death Stranding و چگونگی بهم پیوستن فیلم و بازی صحبت کنند. تا کنون این انحصاری Ps4 (و یا شاید PS5) در همایش های سونی نمایش های گوناگونی داشته ولی اطلاعات کمی از آن در دسترس است. در این پنل کوجیما کمی بیشتر در مورد بازی اطلاعاتی را ارائه داد.

DEST_Screen_PS4Pro_4K_E32018_Legal_00008.jpg

کوجیما به طور کلی بیان کرد که بازی تمرکز خاصی بر روی ارتباطات و تعامل دارد. در حالتی که به تنهایی بازی میکنید، نحوه ارتباط با محیط و کارکتر های بازی نقش بسیار حیاتی خواهد داشت. او همچنین میخواهد تا پلیرها بازی را به دنیای واقعی خودشان متصل کنند و اتفاقات را به طور مثال با قرارهای خود و یا موضوعات سیاسی موجود در اروپا مرتبط و یا مقایسه کنند. کوجیما همچنین در جواب سوال در مورد اینکه چرا این تعداد بازیگر را در بازی خود گنجانده است گفت که استفاده از CG میتوانست همین اندازه به واقعیت نزدیک شود اما چیزی که در ذهنش بود نحوه ارائه این نقش های بود. بازیگران با سابقه و حرفه ای میتوانند حتی او را سورپرایز کنند و کاری با کارکترها انجام دهند که خود او نیز تصور نمیکرد. در آخر هم کوجیما امیدوار است که بتواند در ماه آینده نمایش بیشتری از بازی را ارائه دهد ولی وارد جزئیات نشد.

با توجه به عدم حضور گسترده سونی در E3، به شدت از گوشه و کنار به چشم میخورد که احتمالا یک نمایش یا شو از سوی شرکت برگزار خواهد شد (بسیار کوچکتر در مقایسه با کنفرانس). همچنین با عرضه Days Gone احتمالا سونی تمرکز خود را بر روی بقیه بازی ها مانند Death Stranding به نوعی خواهد گذاشت که لازم نباشد حتما در کنفرانس یا محل خاصی نمایش داده شوند.

Source

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,364
من هنوزم نفهمیدم سبک بازی چیه؟ هدف چیه و چجوریه :D
خدایش نمیدونم ملت چی فهمیدن ک هایپ شدن .البته فکر کنم فقط اسم کوجیما برای خیلیا کافیه
امیدوارم بهرحال بازی خوبی باشه و شاید ما هم در آینده بازیش کنیم

SHAYAN1999

کاربر سایت
Sep 19, 2014
1,343
من هنوزم نفهمیدم سبک بازی چیه؟ هدف چیه و چجوریه :D
خدایش نمیدونم ملت چی فهمیدن ک هایپ شدن .البته فکر کنم فقط اسم کوجیما برای خیلیا کافیه
امیدوارم بهرحال بازی خوبی باشه و شاید ما هم در آینده بازیش کنیم
در واقع از یه منظر دیگه چون چیزی نفهمیدن هایپ شدن که ببینن بالاخره چیه :D

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,536
مدس 2017 به این موضوع بهتر از کوجیما اشاره کردو توضیحاتش توی تاپیک اصلی موجوده . ضرب خورد با این اطلاعات جدیدش !!!

Coma BlacK

Dead Memories
کاربر سایت
Jan 28, 2013
1,290
نام
مصطفی اعتمادی
هنوز هیچی معلوم نیست ولی اینو یادتون نره ی سری سازنده هستن قبل از اینکه سازنده ی بازی باشن در درجه ی اول خودشون گیمرن و باید از بازی ای ک میسازن راضی باشن . کوجیما از این دست سازنده هاست
با کارنامه ای که کوجیما داره شک ندارم که این بازی خیلی قوی تر از اونی که فکر میکنیم ساخته میشه و داستانش مثل سری متال گیر خیلی پیچیده و جذاب خواهد بود.

حدس میزنم مثل حال حاضر که با یک گجت ساده با کل دنیا ارتباط داری تو این بازی هم با امکاناتی که شخصیت بازی داره بقیه شخصیت ها از راه دور تو روند بازی نقش بسزایی داشته باشن

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Cait Sith

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر