Deadly Premonition: The Directors Cut برای PS3 تاریخ خورد

Heart Broken

کاربر سایت
Feb 22, 2011
2,418
نام
Ali
5yca4bai4jmrd2u3jnio.jpeg

بازی متفاوت Deadly Premonition، سال 2010 برای XBOX360 منتشر شد. داستان بازی راجع به مأمور ویژه FBI به نام Francis York Morgan است که مسئولیت تحقیق بر روی پرونده قتل مشکوک یک زن جوان در شهر Greenvale را دارد. در این بازی، بازیکنان باید پرده از معماهای اسرار آمیز این جنایت بردارند و در برابر قاتل و موجودات فراطبیعی جان سالم به در برند.

نسخه Directors Cut بازی که برای انتشار روی PS3 در حال ساخت است، در کنار داستان و گیم پلی نسخه اولیه بازی از خصوصات عالی دیگری همچون گرافیک HD و سیستم کنترل بهینه شده بهره می‌برد.
بازی شامل یک سناریوی جدید به کرگردانی Hidetaka Suehiro که ساخت این بازی را در دست داشته می‌باشد. همچنین بازی شامل یک DLC جدید است که شما را به تکرار دوباره بازی ترغیب می‌کند.

تیم سازنده با اطمینان اعلام کرد که با پیشرفت‌های جدید این نسخه ویژه بازیکنانی که قبلاً این عنوان را تجربه کردند می‌توانند دوباره از این نسخه لذت ببرند و بازیکنان جدید تجربه‌ای در این بازی بدست می‌آورند که شبیه به هیچ بازیه دیگری نیست.

Deadly Premonition: The Directors Cut در سه ماهه اول 2013 برای PS3 منتشر خواهد شد.

منبع

Abolfazl3007

کاربر سایت
Sep 11, 2007
1,986
نام
Abolfazl
رو ایکس باکس مگه HD نبود ؟!؟!؟
بازی برای این نسله که ؟!؟

در کل این بازی از اون بازیهای بزرگی بود که به خاطر نداشتن تبلیغات سنگین دیده نشد ...
مخصوصا داستانش خیلی حرفه ای بود ...

Loghman

زمان تنها چیزیست که به عدالت بین همه تقسیم شده است
کاربر سایت
Apr 1, 2010
2,596
نام
لقمان
بازی جالبی بود
در کل این بازی از اون بازیهای بزرگی بود که به خاطر نداشتن تبلیغات سنگین دیده نشد ...
بازی تبلیغات نداشتو یکو خورده ای فروش کرد و خیلی هم براشون غیر منتظره بوده
هرچی منتظر شماره دوم این بازی نشستیم خبری نشد !
ایشالا شماره دومش هم تایید بشه حال کنیم .

shah.ram

کاربر سایت
Mar 4, 2010
169
نام
شهرام
واقعاً منصفانه نیست که چنین بازی خوبی برای PC تأیید نمی شود. یک جهان باز با داستانی که خوب روایت میشه چیزی است که خیلی ها به اون علاقه مند هستند اما ر.ش طبق معمول دور از نظر می مونه.

.:N!MA:.

کاربر سایت
Sep 1, 2009
1,502
نام
نیما
من بازی رو تموم کردم ... یه چند تا نکتش یادمه که میگم :d

گرافیک افتضاح
داستان بدک نبود ، یعنی مرموز بود
سوار ماشین که میشدی ، انگار سوار نیسان شدی خشک و غیر منطقی ... فیزیک کلی بازی 0 هست ...
جابجایی هم اکثرا بخاطر دوری راه باید با ماشین میرفتی ... طراحی محیط اطراف در حد بازیهای xbox1 و ps2 بود ...
من فقط از یک چیزش خوشم اومد و اونم آهنگ تکراری بازی بود ... وقتی یک نکته دستگیرت میشد یک آهنگ مرموز ترسناک میزد و من ازش خوشم میومد :d
کلا اگر گرافیک و گیم پلی واستون مهمه حتی سراغی هم ازش نگیرید . اینو ببینید تا آخرش رو برید :d

deadly-premonition-screens-1.jpg

آخرین ویرایش:

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
من بازی رو تموم کردم ... یه چند تا نکتش یادمه که میگم :d

گرافیک افتضاح
داستان بدک نبود ، یعنی مرموز بود
سوار ماشین که میشدی ، انگار سوار نیسان شدی خشک و غیر منطقی ... فیزیک کلی بازی 0 هست ...
جابجایی هم اکثرا بخاطر دوری راه باید با ماشین میرفتی ... طراحی محیط اطراف در حد بازیهای xbox1 و ps2 بود ...
من فقط از یک چیزش خوشم اومد و اونم آهنگ تکراری بازی بود ... وقتی یک نکته دستگیرت میشد یک آهنگ مرموز ترسناک میزد و من ازش خوشم میومد :d
کلا اگر گرافیک و گیم پلی واستون مهمه حتی سراغی هم ازش نگیرید . اینو ببینید تا آخرش رو برید :d

deadly-premonition-screens-1.jpg
این بازی خیلی وقت بود قرار بود بیاد فکر کنم، 2005 یا 2006 اونطوریا بازی معرفی شده بود :D. برای همین همه چیزش داغونه :D.

Kavigne

کاربر سایت
Sep 16, 2007
7,940
IGN به بازی 2 داده! به نظرتون باز کردن داره که حالا یه دیرکتر'ز کات هم دادن بیرون؟! :D
میثم مگه مجبوری در مورد چیزی که نمیدونی نظر بدی؟!:D این بازی همون Rainy Woods ـه که تو TGS 07 معرفی شد، من اون زمان خیلی دنبال می کردم اطلاعاتش رو؛ بخوام در یک کلام بازی رو شرح بدم گرافیک و تمام ابعاد فنی گیم پلی صفر از 10، از نظر داستان و محتوای غیر گیم پلیی خیلی عالی و غنی.
پ.ن: بازی تو ژاپن واسه PS3 منتشر شده البته. نمی دونم به چه امیدی دوباره قراره تو غرب عرضه شه! امیدوارم اونقدری خوب شده باشه که بشه خریدش. شما باور می کنی؟!:D

Heart Broken

کاربر سایت
Feb 22, 2011
2,418
نام
Ali
خوب انتظار گرافیک غول برای یه بازی با تیم توسعه کم تعداد و بودجه کم اشتباهه، یکی از دلایل فروش نسبتاً خوب این بازی هم قیمت کمش بود. داستان بازی هم به قدر کافی خوب بود که بشه بازی رو تحمل کرد. این نسخه هم قراره با بهبود گرافیکی و محتویات اضافه مثلاً بقه افراد رو به خرید بازی ترغیب کنه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر