Deadlight

HOSEINR

کاربر سایت
Sep 8, 2012
364
Deadlightسازنده : Tequila Works
ناشر : Microsoft Game Studios
پلتفرم : xbox 360
تاریخ انتشار : تابستان 2012
سبک : platformer Action adventure
نوع عرضه : دیجیتالی و از طریق xboxlive
One more day... the day like any other the world was dying and we were it survivers
شکی نیس که موجودات نامیرای آلوده یا زامبی ها و .... به بخش جدا ناپذیری از سرگرمی های دیجیتالی تبدیل شده اند و به نظر میرسد این موضوع حداقل برای گیمرها مشکل خاصی ایجاد نمی کند چون همواره از بازیهایی با حضور این موجودات استقبال می کنند.
اولین پروژه شرکت اسپانیایی Tequila Works هم برگرفته از همین مضمون است.بازی داستان تمدنی را روایت می کند که توسط بیماری مهلکی به ورطه سقوط نزدیک شده است.و آلوده شدگان به بیماری به جای مردن به افرادی که هنوز به این بیماری مبتلا نشده اند حمله ور می شوند.گیمر در نقش Randall بازی می کند کسی که زندگی و پیش زمینه مرموزی دارد که رفته رفته و بتدریج در خلال بازی بازگو خواهد شد.


.......کاراکتر بازی که Randell نام دارد

بازی در شمال شرقی اقیانوس آرام و بخصوص در سیاتل و احیانا کانادا در سال 1986 رخ می دهد...............فرار از دست افراد آلوده شهر.................................................. ....محیطهای خلوت و مرده.................................................. ..استفاده از سلاحهای گرم در بازی.....

بازی کلا حول فرار Randall از مناطق آلوده و ملاقات با افرادی که هنوز سالم هستند پیگیری میشود.سبک بازی نیز مخلوطی از پلتفرمینگ و اکشن و ادونچر است و محیطهای متنوعی از مترو گرفته تا محیطهای جنگلی و شهری مخروب دارد.بازی شامل معماهای زیادی هم هست که اکثرا شامل حرکت و جابجایی وسایل یا رفتن و بالا و پایین پریدن از سکوها است.قسمت اکشن بازی هم با وجود ارکید بودن بازی مهیج طراحی شده و شامل فرار از دست افراد آلوده یا هلی کوپتر و یا استفاده از سلاحهای سرد و گرم مانند تبر و شاتگان و کلت است.
از نکات جالبی که برای هر کسی در نگاه اول جلب نظر می کند گرافیک زیبای بازی است.گرافیک بازی 2 بعدی است ولی draw distance خوبی که به فضای بک گراند بازی داده شده به همراه تقریبا 2.5 بعدی بودن اجسام اطراف و استفاده زیبا از افکت های باران و خون و......بازی گرافیک آن را تماشایی کرده و میتوان از آن به عنوان یکی از بازیهای خوش گرافیک در سبک بازیهای arcade اشاره کرد.
روایت داستان نیز از سه طریق حرف زدن Randall با خودش یا ملاقات در cut scene ها یا graphic panel ها خواهد بود که مطمینا بار اتمسفریک بیشتری به بازی خواهد بخشید.......................استفاده از تبر و سلاحهای سرد در بازی.................................................. .................................................. ...روایت متفاوت و گرافیک گونه بازی....

از عکس ها و تریلرهایی که تاکنون از بازی منتشر شده میتوان انتظار بازی با کیفیت و زیبایی را داشت بازی که امید میرود روایت جدیدی از سبک وحشت و فضاهای اخر الزمانی ارایه دهد.
این بازی در تابستان امسال بصورت دانلودی برای کنسول xbox 360 عرضه خواهد شد.

............................................


سه تریلر منتشر شده از بازی که در لینک زیر قابل دسترسی هستند:................................سایت رسمی خود بازی :
Tequila works - Deadlight............................................http://www.gametrailers.com/game/deadlight/16013/
 

qozmyox

کاربر سایت
Oct 29, 2010
1,715
بازی خیلی خوبیه . پشیمون نمیشید از دانلود یا خریدنش
 

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند (کاربران: 0, مهمان: 1)

Top
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟