Dead Space 3 | PC

images

Developer: Visceral Games
Publisher: Electronic Arts
Genre: Third Person Shooter - Survival Horror
Platform: PC/PS3/Xbox 360
Release Date: February 2013

ترس را حس كنيد ترسي خفته كه در فضا جريان دارد
باري ديگر Visceral Games دست بكار شده تا ترس در فضا را براي سومين بار به بازيكنان نشان دهد.
در سياره اي يخ زده و ايزاك و همراه جديدش درگير ماجرايي جديد شده اند ماجرايي كه بعد از اتفاقات نسخه قبل بوقوع ميپيوندد
در بازي حالت Co-Op وجود دارد و ترس را به صورت 2 نفره تجربه خواهيد كرد
سيستم كاورگيري رد بازي تاييد شده است
و عامل اصلي بازي يعني ترس كمرنگ تر شده است

1- نام كاركتر جديد جنيفر است 2-انها احتمالا تنها بازمانده هاي طوفان برف هستند 3-جنيفر قصد دارد به نوك كوه برسد. 4-هوش مصنوعي دشمنان بسيار شبيه به Resident Evil 5 و F.3.A.R. است . 5- Ellie Langford بازگشتش به بازي تاييد شده. 6- بازي الهام زياد از سري Lost Planet به خصوص Lost Planet 2 گرفته است.7- نام همراه جديد ايزاك John Carver است.8- نام سياره يخ زده هم Tau Volantis است 9-نيمه تاريك ايزاك مثل بازي POP: TT دنبالش خواهد بود 'Dark Isaac'

سيستم مورد نياز بازي :

Minimum System Requirements:

Processor: Intel : Pentium D 840 3.2GHz, AMD : Athlon 64 X2 Dual Core BE-2300
Graphics Card / GPU: Nvidia GeForce 6800 XT, AMD Radeon X1600 Pro 512MB
RAM:1GB XP/2GB Seven,Vista
Operating System (OS): Windows XP 32 bit, Windows 7 32 bit
Hard Disk Space: 10 GB
Direct X 9

Recommended System:
Processor: Intel Core 2 Quad Q6400 2.13GHz, AMD Phenom II X3 720
Graphics Card / GPU: Nvidia GeForce GTX 260, AMD Radeon HD 4870
RAM: 4 GB
Operating System (OS): Windows XP 32 bit, Windows 7 32 bit
Hard Disk Space: 10 GB
Direct X 11

• INTERNET CONNECTION, ONLINE AUTHENTICATION

تاپیک مشکلات بازی
تاپيك تصاوير بازي

Update Soon

آخرین ویرایش:

johhny

کاربر سایت
Jan 26, 2011
486
تو قسمت ساخت سلاح بخش بالایی و اصلی سلاح رو عوض کردین,از اونجا میتونین به حالت قبل برش گردونین!
این موجودات نمی میرن و فقط باید از دستشون فرار کرد,به پاهاش شلیک کنین تا سرعتش کم بشه و بعد هم با C حرکتش رو کند کنین!!
اون قسمت رو رد کردم خیلی ممنون.

ولی این سلاح رو متوجه نشدم اگه میشه بیشتر توضیح بدین.

Grey Warden

Dragon Age Scholar
Loyal Member
Sep 13, 2006
6,427
نام
مجتبی
اون قسمت رو رد کردم خیلی ممنون.

ولی این سلاح رو متوجه نشدم اگه میشه بیشتر توضیح بدین.

ببینین وارد Bench که میشین گزینه اول ساخت یا تغییر سلاح هست.یکی از سلاحها را انتخاب کنید,بعد 8 تا گزینه واسه اون سلاح میاد که دایره وار دورش هست!!
سمت چپ بالایی شلیک اصلیش هست که میتونین عوضش کنین و هرچی خواستین جاش بذارین,زیرش هم شلیک ثانویه هست!!
باقی گزینه ها هم واسه تغییر تو نحوه ی شلیک یا آپگرید کردن هست!!

uriel

کاربر سایت
Dec 6, 2010
2,841
دوستان یه سوال؟ این ربات ها کارشون چی هست؟ توی رادارشون یه چیزی رو مشخص میکنه ولی من وقتی میرسم نمیدونم باید چی کار کرد؟ یه توضیحی میدین؟

Molana

کاربر سایت
Nov 21, 2009
1,975
نام
آکام سیستم ویانا
دوستان یه سوال؟ این ربات ها کارشون چی هست؟ توی رادارشون یه چیزی رو مشخص میکنه ولی من وقتی میرسم نمیدونم باید چی کار کرد؟ یه توضیحی میدین؟
اینا رو کار بذار بعد 10 دقیقه خرت و پرتای محیط رو برات جمع می کنه و توی بنچت میاره ! برای آپگریت ها و ... کاربرد داره ...

Molana

کاربر سایت
Nov 21, 2009
1,975
نام
آکام سیستم ویانا
بعد چجوری برش دارم:)؟ خود به خود میاد دستمون؟ همه جا میشه نصیشون کرد یا فقط جاهایی که توی رادارش مشخص میکنه ؟

برداشتن نمیخواد هر وقت به بنچت برسی خودش همه رو میاره...
من که اینا رو هر محیط جدیدی که می رفتم ول میکردم همیشه هم دست پر برمیگشتن :D

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,402
نام
Majid
بعد چجوری برش دارم:)؟ خود به خود میاد دستمون؟ همه جا میشه نصیشون کرد یا فقط جاهایی که توی رادارش مشخص میکنه ؟
بابا خودت بزار روی زمین تغیرشو میفهمی دیگه:D
وقتی میزاری خودش راه میوفته و میگرده و تو هم به راهت ادامه میدی و اگه TAB رو بزنی میبینی یک زمان 10 دقیقه ای برات گزاشته که وقتی تموم بشه اونم کارش تموم شده و اگه بری Bench همون اول چیزایی که پیدا کره رو بهت اضافه میکنه
هر جا هم بزاری برات پیدا میکنه ولی کم زیاد داره.

uriel

کاربر سایت
Dec 6, 2010
2,841
آقا حرفمو پس میگیرم:d الان اواسط چپتر 9 هستم ، خیلی عالیه بازی، ترسش هم به نظرم مثل نسخه های قبله، کلا شماره به شماره گیم پلیش بهتر شد این بازی.

Brightman

کاربر سایت
Jul 25, 2007
618
بازی خوش ساختی هست . حتما اگر به این عنوان علاقه مند هستید تا اخر بازی رو برید و نتیجه گیری رو بزارید واسه بعد از اتمامش !

اگر یه بار دیگه هم برید که چه بهتر !

---------------

بار اول بازی رو روی حالت Normal رفتم . بار دوم از بخش + New Game روی حالت Hard رفتم . و امروز از همین بخش + NG ، مد Classic رو شروع کردم !

آخرین ویرایش:

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
نتیجه گیری اخلاقی من از بازی این بود که در آینده روس‌ها به نکرمرف تبدیل میشن:d

رو Hardcore بازی رو Run'n Gun رفتنFtw...

Brightman

کاربر سایت
Jul 25, 2007
618
مد Classic رو شروع کردم . بازی روی درجه سختی Hard تنظیم شده . یکم رفتم جلو ، خطرناک شده کار :d ! یهو ضربه میزنند حواست نباشه می بینی " سلامتیت " خالی شد ، رفت پی کارش !

johhny

کاربر سایت
Jan 26, 2011
486
تو چپتر 7 بعد از سقوط سفینه و افتادن تو محیط برفی که باید دنبال اون دختره بگردیم بعد اینکه میفهمیم اون زندست و همینطور تو این برفو بوران جلو میریم و یه تیکه کلی از این نکوموروف های (درسته؟) لعنتی رو میکشیم و میریم داخل یه اتاق کوچیک که یه در داره و بالاش یه لیزر هست که اول نور میده و رنگش سبز هست بعد یه دفعه قرمز میشه و درب بعدی رو باز نمیکنه.این قسمت رو چیکار باید کرد؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر