Dead Space 3 می تواند 100 ساعت گیم پلی ارائه دهد

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
به نظر می رسد Dead Space 3 بسیار بزرگتر از عناوین پیشین خود باشد و سازنده بازی، Visceral Games، توضیح داد که چگونه می توانید نزدیک به 100 ساعت گیم پلی از آن استخراج کنید و این مورد تنها مربوط به Co-op نمی شود.

Dead-Space-3.jpg

در مصاحبه ای با AusGamers، دستیار تولید کننده بازی، آقای Yara Khoury، پرده از جزئیات بیشتری در رابطه با weapon crafting (ساخت اسلحه) برداشت و توضیح داد که چگونه این مورد به همراه دیگر ویژگی های بازی، زمان انجام بازی را افزایش خواهد داد:
فکر می کنم که Dead Space 3 متفاوت تر است. به دلیل این که ما عمق بیشتری در گیم پلی و در محیط های بازی خواهیم داشت.ما beta-path را خواهیم داشت که اضافی خواهند بود و مراحلی کاملا اختیاری داریم که برای جستجو برای یافت منابع، ایده آل خواهند بود.
این موارد کاملا با ویژگی weapon crafting و مدیریت منابع در ارتباط خواهد بود که در آن باید برای پیدا کردن بهترین منابع و ساخت بهترین سلاح ها، به جستجوی محیط پرداخت.
با کنار هم گذاشتن این موارد، هدف ما تمرکز بر روی ارائه انتخاب های بیشتری به بازیکنان برای جستجو کردن خواهد بود.
و اما در رابطه با مدت زمان بازی، آقای Khoury گفت:
اگر شما به weapon crafting مشغول شوید، به معنای واقعی تا 100 ساعت را در این رابطه خواهید گذراند. اگر می خواهید تمام beta-path ها را جستجو کنید، اگر می خواهید Co-op را مجددا تکرار کنید، همه این ها از جمله انتخاب های Dead Space 3 خواهند بود برای اینکه 100 ساعت را برای انجام آن بگذرانید.
و به همین دلیل است که این قسمت عمیق تر خواهد بود به دلیل این که گیم پلی عمیق تری دارد و فکر می کنم که بازیکنان ما چیزهایی زیادی برای ارزش تکرار بازی پیدا خواهند کرد.

منبع

Rav3n Heart

کاربر سایت
Oct 13, 2010
1,167
نام
پویا
کاور گیریها
عه!
قابلیت سنگرگیری هم اضافه کردن؟ :|
----------------------------------------------
من قبلا ازین بازی نا امید بودم ولی چنتا نمایش دیدم ازش امیدی هست هنوز، صد ساعتم واسه گیمر جماعت چیزی نیست که :D

آخرین ویرایش:

Grey Warden

Dragon Age Scholar
Loyal Member
Sep 13, 2006
6,427
نام
مجتبی
درود
یادم هست داشتیم با دوستان کنفرانس E3را نگاه می کردیم وقتی بازی را نشون داد اولین حسی که بهمون دست داد یاد Gears3افتادیم با توجه به باس ها و مبارزه ها و کاور گیریها و .................
:d

درسته اون نمایش خیلی مضخرف بود و همه رو ناامید کرد ولی نمایشهای بعدی و حرفایی که سازنده هاش زدن دوباره امیدها رو برگردوند و نشون دادن که هنوز روح اصلیه بازی توش هست!!
من یکی خیلی منتظر بازی هستم و بهش دل بستم!!

Behrooz

کاربر سایت
Apr 14, 2006
3,009
Weapon crafting فوق العاده از آب درامده. Co-op هم که جدا از بخش سینگل و داستانی هست و مشکلی وجود نداره. یه سری انیمی جدید اضافه کردند که خوب روشون کار شده. محیط برفی که برای این سبک عالیه.
من نمیتونم امید نداشته باشم! :d همچنان منتظرم وحشتناک! :d یه آیزاک که بیشتر نداریم! :|

saber royal

کاربر سایت
Jun 23, 2009
395
نام
saber
قابلیت های دیگه ای که قراره رونمایی بشه:
وجود یک مینی گیم که با کینکت میتونید با زامبی ها برقصید.
به علت ترس بالا رنگ خون از قرمز به سبز تغییر میکند.
و آخین سوبرایز:
سبک بازی JRPG است.

chatrasham

کاربر سایت
May 31, 2012
51
نام
امین ایزدیار
به نظرم این تغییرات هم میتونه خوب باشه....هم میتونه بد باشه...

دو نسخه ی قبلیه بازی هر جفتشون خیلی خوب و ترسناک بودن....

تغییرات لازم بود ولی نه به این گستردگی!

mrspear

کاربر سایت
Jun 24, 2011
322
نام
Amir Mohamad
نمی دونم دقیقا توی فکر سازندگان این بازی چی میگذره اما اگه بخوایم از نمایش E3 اجتناب کنیم و نوع فکرمون رو تنها پای اخبار و تجربیات
نسخه های قبلی قرار بدیم میشه یه جورایی این بازی رو یک حرکت خلاقانه در سبک بازی های ترسناک به حساب آورد.جهان باز
همراه با ترس و وحشت و همچنین برخی المان ها RPG شاید بتونه یک تجربه جالب و متفاوت تر نسبت به قبل رو از این بازی به وجود بیاره!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر