Dead Space 2, Xbox 360 Thread

Navid

?Can I Play Daddy
کاربر سایت
Feb 5, 2006
3,836
نام
نوید
دوستان رسیدم یه جایی که جلو در یه آتیش بزرگ هست....

تو همون منطقه دوتا فیوز هست که میشه اونارو دربیارم

چج.ری ردش کنم؟

خوب
اینجا باید برق منابع اکسیژن قطع بشه که سه تاست
دوتاش روبه روت هستش و یکیش بالا که باید پرواز کنی و برای برق یالا را هم در بیاری

• Like
Reactions: Thomas_Anders

Electronic Arts

کاربر سایت
Aug 24, 2010
4,908
نام
ناصر
دوستان رسیدم یه جایی که جلو در یه آتیش بزرگ هست....

تو همون منطقه دوتا فیوز هست که میشه اونارو دربیارم

چج.ری ردش کنم؟

منم اينجاش يك مقدار گير كردم.
ببين تو بايد كلا اكسيژن ميحط رو از بين ببري تا به اصطلاح محيط خلا بشه!
سه تا فيوز رو براي اين كار بايد در بياري.دو تاشون خيلي تابلو هست.اگه صورت ايزاك رو به طرف در اتيش در نظر بگيري سمت چپش يك فيوزه بعد بالاي سرش هم يك فيوزه كه بايد پرواز كني و يكم بگردي پيداش ميكني دقيقا جلوي دره(اين دو تا رو فكر كنم خودت هم رد كردي)
حالا سمت راستت پشت همون مخزن اكسيژن هم يك فيوزه ديگست!

ویرایش: لطفا از اسپویلر استفاده کنید.

Last edited by a moderator:
  • Like
Reactions: Thomas_Anders

Just Amir

کاربر سایت
Aug 15, 2010
240
نام
Amir
من اینجا گیر کردم میشه راهنمایی کنید :

همون مراحل اولیه وقتی به یه دستگاه سیتی اسکن می رسه که باید حکش کنه بعد حک یه قول سریع میاد تیکه پارت می کنه!
چیکارش کنم؟
اگه نخوای هکشم کنی اون دری که با سیستم امنیتی کنترل میشه باز می کنی تا می بینتت بسته میشه/:)

Amin.J

کاربر سایت
Feb 23, 2010
1,737
من اینجا گیر کردم میشه راهنمایی کنید :

همون مراحل اولیه وقتی به یه دستگاه سیتی اسکن می رسه که باید حکش کنه بعد حک یه قول سریع میاد تیکه پارت می کنه!
چیکارش کنم؟
اگه نخوای هکشم کنی اون دری که با سیستم امنیتی کنترل میشه باز می کنی تا می بینتت بسته میشه/:)
ازانرژي Y(واي رو بزن) استفاده كن و هد شات .

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
دوستان تو چپتر 13 من اچیومنت new look رو گرفتم از همونجا که لباس میخریما!بعد سوار آسانسور شدم رفتم پایین اندازه مور و ملخ دشمن میاد همه رو میکشم نمیدونم باشد چیکار کنم چون وقتی RS رو میزنم آیزاک فحش میده میگه SHIT :D چرا کار نمیکنه:D راهنمایی بدین کجا لباید برم.
همونجایی که اون دختره سوار صفینه ست آیزاک یه دکمه ای رو میزنه صفینه ش میره بعد میوفته رو زمین میشینه با اون دختره که تو شماره 1ش مرد حرف میزنه!

Navid

?Can I Play Daddy
کاربر سایت
Feb 5, 2006
3,836
نام
نوید
دوستان تو چپتر 13 من اچیومنت new look رو گرفتم از همونجا که لباس میخریما!بعد سوار آسانسور شدم رفتم پایین اندازه مور و ملخ دشمن میاد همه رو میکشم نمیدونم باشد چیکار کنم چون وقتی RS رو میزنم آیزاک فحش میده میگه SHIT :D چرا کار نمیکنه:D راهنمایی بدین کجا لباید برم.
همونجایی که اون دختره سوار صفینه ست آیزاک یه دکمه ای رو میزنه صفینه ش میره بعد میوفته رو زمین میشینه با اون دختره که تو شماره 1ش مرد حرف میزنه!
اینجا دیگه سیگنالی در کار نیست و تو باید همینطور مستقیم بری
یکم جلوتر سیگنالت بر میگرده

.:Arash:.

.: Big Boss :.
کاربر سایت
Mar 26, 2006
618
سلام...

کسی توی چپتر 13-14 توی لودینگها گیر نکرده؟
من وقتی که برای بار اول سیوم رو لود میکنم بدون مشکلی میره توی بازی ولی وقتی بمیرم و بخواد دوباره لود کنه توی لودینگش گیر میکنه(فیریز نمیشه) و چند بار هم شانسی که لودینگش رو رد کرد یکی از اسلحه ها کم میشه! یا وقتی میخوام یه در رو باز کنم توی لودینگ در گیر میکنه و در باز نمیشه!

دیسک دوشو 2بار از دوجای مختلف خریدم اما بازم همونجوری میشه.
حتی یه بار بازی رو با XeXMenu ریختم یه بار با خود داشبورد ریختم یه بار هم با خود دیسک تست کردم اما نشد
کسی همچین مشکلی داشته؟

راستی این DLCهاش که اسلحه و لباسها رو آزاد میکنه رو کسی ریخته؟

Thomas_Anders

کاربر سایت
Dec 2, 2008
1,395
نام
حمید
دوستان ما زیاد گیر میکنیم تو اینجور بازی ها:d

میرسم جلو یه دره...اشعه برای شناسایی میاد و در باز نمیشه...باید چیکار کنم؟

Navid

?Can I Play Daddy
کاربر سایت
Feb 5, 2006
3,836
نام
نوید
دوستان ما زیاد گیر میکنیم تو اینجور بازی ها:d

میرسم جلو یه دره...اشعه برای شناسایی میاد و در باز نمیشه...باید چیکار کنم؟
با قدرت KT ( بلند کردن اجسام ) یه جسد هست، اون را برکیداری و میگیری جلوی اشعه
به همبن راحتی، به همبن خوشمزگی

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,928
نام
نـــــــویـــــــــد
نسخه ی قبل خیلی ترس و استرس بیشتری داشتم برای بازی کردن اما تو این نسخه از یه جایی به بعد کاملا عادی میشد فقط یه سری اتفاقات غیر قابل پیشبینی بود که شوک وارد میکرد .
بازی نسبت به نسخه ی قبل سختتر شده بود فقط حیف که پازل های درست و حسابی که نیاز به فکر داشته باشن تو بازی وجود نداشت. بازی هم کلا شلوغتر شده بود به نظرم . مبارزات هم نفسگیرتر

کلا خیلی خوب بود لذت بردم مخصوصا از اواسط بازی به بعد هم داستان هم گیم پلی 2 برار جذاب شدن .

Quarantine

کاربر سایت
Dec 17, 2008
348
نام
صادق
خوب من 1000 تارو گرفتم...عالي بود.
قشنگترين قسمت ها:

Stick a needle into your EYE

Step Four:Acceptance

و از همه مهم تر :

Pew Pew...Bang Bang!!!:))

Shit,no waypoint...What the hell

خوب اونجا كه عينه مورو ملخ ميريزن سرتون،همرو ناكار كنيد...بعد يه در بزرگي هس،كنارش اگه بگردين،يه صفحه هك ميبيني،هكش كني حله.

خوب اینم از باگ تو بازی(یهو دیدم میز تو دهنمه:d)
http://www.irupload.ir/images/41140269308247156837.jpg

:d

منم يه همچين بلايي سرم اومد،چسبيده بود به دستم!يه جا ديگه هم از لبه ي آسانسور پرت شدم پايين و به قول معروف از نقشه بازي افتادم بيرون!!!

نسخه ی قبل خیلی ترس و استرس بیشتری داشتم برای بازی کردن اما تو این نسخه از یه جایی به بعد کاملا عادی میشد فقط یه سری اتفاقات غیر قابل پیشبینی بود که شوک وارد میکرد .
بازی نسبت به نسخه ی قبل سختتر شده بود فقط حیف که پازل های درست و حسابی که نیاز به فکر داشته باشن تو بازی وجود نداشت. بازی هم کلا شلوغتر شده بود به نظرم . مبارزات هم نفسگیرتر

کلا خیلی خوب بود لذت بردم مخصوصا از اواسط بازی به بعد هم داستان هم گیم پلی 2 برار جذاب شدن .

كاملا موافقم با شما...فقط ترسي كه توي اين بازي به من القا شد بيشتر از ماركر و نيكول بود تا نكرومورف ها.

ولي خوب...من با شخصيت آيزك،خيلي خوب ارتباط برقرار كردم چون داستان يه جورايي شبيه داستان خودم هم هست...

ehsanvk

کاربر سایت
Aug 8, 2010
39
نام
ehsan
?

دوستان توی چپتر 4 وقتی ساختمان کتاب خونه میری بالا تو اون اتاق که یه lcd هم داره میرم دم در که نوشت stasis recharge چه جوری بازش کنم؟

snakeVssam

کاربر سایت
Jul 10, 2008
307
نام
حسین
ميگم اين روزا بازيا هم زود تموم ميشن . بازم بدون بازي مونديم فقط فعلا با كينكت حال ميكنيم . ولي انصافا ارزش دوبار بازي كردنو داشت

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر