Dead Space 2, Xbox 360 Thread

دوستان 1 سوال در مورد اخره شماره ی 1 :
اون زنه ( ! اسمشو اصلا یادم نیست ) اخر بازی مگه Isaac رو گاز مگرفت ؟ پس نباید Isaac مرده باشه ؟ ( یعنی گاز نگرفت ولی پرید که بکشش دیگه ! ) Isaac هم که کلاهشو دراورده بود ! پس باید میمرد .

دوستان 1 سوال در مورد اخره شماره ی 1 :
اون زنه ( ! اسمشو اصلا یادم نیست ) اخر بازی مگه Isaac رو گاز مگرفت ؟ پس نباید Isaac مرده باشه ؟ ( یعنی گاز نگرفت ولی پرید که بکشش دیگه ! ) Isaac هم که کلاهشو دراورده بود ! پس باید میمرد .

اره دقیقا من هم همین سوال رو دارم...:d

این نسخه ی wii رو هر کس بازی کرده باشه داستانش رو میفهمه نمیدونم 1 گازی تو سفینه بوده توهم میزده بعدش این ایزاک فکر کرده اون زنه بوده والا دقیق یادم نیست قضیه از چه قراری بوده:-s

این نسخه ی wii رو هر کس بازی کرده باشه داستانش رو میفهمه نمیدونم 1 گازی تو سفینه بوده توهم میزده بعدش این ایزاک فکر کرده اون زنه بوده والا دقیق یادم نیست قضیه از چه قراری بوده:-s

من که خیلی دوست دارم ماله wii شو برم.
مثله اینکه تو نسخه PS3 علاوه بر شماره 2 نسخه Wii هم قرار دارن!

نسخه Dead Space: Extraction که روی Wii اومده که یه ریل شوتر هست.همین دیشب یه نگاه بهش انداختم
از ریل شوتر های دیگه خیلی بهتره و قابلیت هایی که توی شماره اول بود هم یه تعدادیش رو داشت ولی همین که ریل شوتر هست رو اعصاب آدم میره
دائم باید حواستون به صفحه باشه که مهامات یا پولی که پس از کشتن دشمنا روی زمین میفته رو از دست ندید.هیچ کنترلی هم که روی حرکت کاراکتر ندارید و در کل حاله من یکی که بهم خورد بعد از نیم ساعت بازی
حیف گرافیک قشنگی داره روی Wii .می شد یه سوم شخص عین کنسول های HD ازش ساخت و خیلی هم بهتر از این جواب میداد
داستان رو هم نیازی نیست حتما این رو برید
ویکیپدیا همه چی رو نوشته
در ضمن این نسخه همراه نسخه PS3 بازی با پشتیبانی از Move هم هست که می تونید باهاش وقتتون رو حروم کنید

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or