Dead Space 2, Xbox 360 Thread

بچه ها اون دشمنایی که میزدیشون میفتادند و دوباره خودشون رو ترمیم میکردن رو با چی میشه کشت؟
اونها هیچ جوری نمیشه کشتشون ( اگه منظورت همونهایی هستن که توی چپتر 14 و 15 میان ) تنها کار اینه که بزنیشون بعد با statis آهستشون کنی بعد از اون اتاق فرار کنی

دوستان تا آخر بازی چندتا زره به جز زره اول می تونیم بگیریم و این زره ها چه فایده ای دارن !؟ یعنی با توجه به پولی که باید بدیم جون و ... اضافه می کنند یا نه فقط شکل ظاهری تغییر می کنه !؟

دوستان تا آخر بازی چندتا زره به جز زره اول می تونیم بگیریم و این زره ها چه فایده ای دارن !؟ یعنی با توجه به پولی که باید بدیم جون و ... اضافه می کنند یا نه فقط شکل ظاهری تغییر می کنه !؟

خیلی ! من خودم الان حدود 6 7 تا دارم . هرکدوم رو زیرش توضیح داده که چی کار میکنن . یکی قدرت اسلحه هارو زیاد میکنه حالا یا یه اسلحه خاص یا تمامشون رو . یکی زمان Stasis رو رفزایش میده . یکی وقتی از Health Pack استفاده کنی بیشتر Health رو پر میکنه و یا یکی از قیمت اجناس Store کم میکنه و ...
باید بخونی ببینی کدوم بیشتر به دردت میخوره

فکر کنم بهترینشون همین Advanced Suit باشه !
این لباس مهندسی پیشرفته که آخر کار بهمون میده هم جالبه ! مثل لباس اسکورپیون هستش ! :d

باو بعد ازون کلی Suit میده که همشون یه پسوند Elite دارن و بسیار هم کارآمد هستن !

تو اسپویلر گذاشتم شاید کسی تموم نکرده نخواد بدونه :d

خیلی ! من خودم الان حدود 6 7 تا دارم . هرکدوم رو زیرش توضیح داده که چی کار میکنن . یکی قدرت اسلحه هارو زیاد میکنه حالا یا یه اسلحه خاص یا تمامشون رو . یکی زمان Stasis رو رفزایش میده . یکی وقتی از Health Pack استفاده کنی بیشتر Health رو پر میکنه و یا یکی از قیمت اجناس Store کم میکنه و ...
باید بخونی ببینی کدوم بیشتر به دردت میخوره

عه !؟
یعنی اینطور نیست که هر لباس جدیدی که بخریم نسبت به قبلیا کلا ً بهتر باشه !؟
اینجوری که کلی پول بابت خرید لباس هدر میره !؟
بهترین و کاربردی ترینشون کدومه من همونو فقط بخرم :d

چپتر 7 جائی که میریم تو یک راهرو دو تصویر سه بعدی مجازی از یک زن رو نشون میده یک در هست که باید ازش رد شیم اما وقتی مارو اسکن میکنه Lock میشه یعنی کلاً قفل هست. چیکار باید کرد ؟

من نمیدونم اینقدر استفاده از اسپویلر سخته؟
دوستان لطف کنن هر چیز در مورد داستان یا حل معماها باشه را درون اسپویلر بگذارن
sry فکر نمیکردم تا این حد اسپویل باشه :d

آخرین ویرایش:
چپتر 7 جائی که میریم تو یک راهرو دو تصویر سه بعدی مجازی از یک زن رو نشون میده یک در هست که باید ازش رد شیم اما وقتی مارو اسکن میکنه Lock میشه یعنی کلاً قفل هست. چیکار باید کرد ؟
اونجا یه جسد هست
جسد را برمیداری و میگیری روبه روی اسکنر تا باز بشه

سلام

یه مدت بچه ها دیسک 2 بازیشون رو هارد کپی نمیشد، این قضیه حل شد؟ میخواستم بازی رو بگیرم گفتم بپرسم کجا بازی رو داره (خصوصی هم میتونین بهم بگین)

سلام دوستان عزیز...

سلام من دنبال اين عکس خيلي گشتم... به زور پيداش کردم ..اما کيفيت خوبي نداره...؟شما دوستان ميتونيد عکس با کيفيتشو پيدا کنيد..؟چون ميخوام چاپ کنمش.... اگه پيدا کردين پيام بديد.. ممنونم......:d

i78384_524528315700ab0fd2b6b.jpg

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or