Dead Space 2, Xbox 360 Thread

dante0936

کاربر سایت
Jan 28, 2011
9
اقا منظورم chapter 7 هست قسمتی که ایزاک پیش یه زن مصنوعی هست (هوش مصنوعی) و دو تا در قفل و دو اتاق بسته است که به وسیله ی هواکشایی که ایزاک با نشان دادن دستش میره توشون و یه دستگاه هست که میشه مسیر هواکش رو به سمت این دو اتاق تغییر داد اونجا نمی دونم چطوری میشه درها رو باز کرد همشون لاک هستن

m0jtaba

کاربر سایت
Sep 17, 2009
3,030
نام
مجتبی
اقا منظورم chapter 7 هست قسمتی که ایزاک پیش یه زن مصنوعی هست (هوش مصنوعی) و دو تا در قفل و دو اتاق بسته است که به وسیله ی هواکشایی که ایزاک با نشان دادن دستش میره توشون و یه دستگاه هست که میشه مسیر هواکش رو به سمت این دو اتاق تغییر داد اونجا نمی دونم چطوری میشه درها رو باز کرد همشون لاک هستن

اینجارو میگی:

mis_07_084.jpg

mis_07_089.jpg

mis_07_091.jpg

• Like
Reactions: ADSL

Saeed_LP

کاربر سایت
Feb 28, 2009
5
نام
SaeedReZa
دقیقا اینجا باید چی کارکرد

میری تو یکی از اتاق ها اون فیوزها رو با استفاده از نیروی Telekinesisتوی جای درستشون میذاری ، اگه توی جای درست بذاری رنگشون سبز میشه و کنار پنجره یه پنل میاد که باید بری جلوش و A رو بزنی. بعد مسیر اون دریچه رو عوض می کنی و میری تو اون یکی اتاق همینکارو تکرار میکنی و تمام .

Wrath OF Joker

کاربر سایت
Sep 3, 2008
1,925
نام
ايمان
اون متن من رو درمورد Gamesone بخونید، اونجا هم همین رو گفتند.

امروز کسی خونه نبود، صداش رو گذاشتم روی سینمای خانگی، عجب چیزی شد ولی اعصاب میخواد ها!!
آره هومن جون خوندم !
ولی اون تیکه توی مهدکودکش و مخصوصا اونجایی که اون جنین نکرومورف میاد بقل مامانش منو خیلی یاد Bioshock انداخت !
کلا حال و هوای مهد کودکش بیوشاک بود ! یه لحظه به یاد نسخه اول بیوشاک دلم گرفت !

iranian_ boy

کاربر سایت
Nov 24, 2008
212
نام
مهزیار
خدا بخیر کنه...من که با شماره 1 ش چند بار سکته زدم این یکی رو که دارم با صدای دالبی بازی میکنم تا حالا چندبار تکون خوردمه....:ی
خداییش با صدای دالبی هیجان بازی ب ه عوجش میرسه... وقتی قلبش میزنه قلب تو هم میزنه.....:ِی
طوری که اگه یوقتی یکی اومد پشت سرت صدات زد یا سکته میکنی یا اینکه با دسته میکوبی تو صورتش....
حالا هر کی راست میگه شب چراغا رو ببنده با صدای دالبی بازی کنه.... جان خودم 100% سکته رو میزنه....اینو جدی میگم من که چراغا رو بستم از ترس نتونستم بشینم رو صندلی بازی کنم....برگشتم چراغا رو روشن کردم...:ی
بقول یکی از بچه ها آب قند بزارین کنار دستتون...:D

NINJѦ

Kill em With Kindness
کاربر فعال
Jul 11, 2008
3,337
نام
رضـا
سلام
اول بگم من نسخه یک این بازی رو اصلا بازی نکردم
از نسخه دو هم یه تریلر دیدم کاراکتر خیلی کند حرکت میکنه اسلحه هاش هم خیلی تخیولیه.
من از بازیهایی که کاراکتر این قدر کند حرکت میکنه خوشم نمیاد.:(
دوست دارم یکی منو توجیه کنه که برم این بازی رو بخرم
#:-s

Molana

کاربر سایت
Nov 21, 2009
1,975
نام
آکام سیستم ویانا
منم از نسخه ی اولش به علت یکنواخت شدن مراحل و کند بودن و کنترل نامناسب ایزاک خوشم نیومد و نصفه رهاش کردم ولی تصمیم گرفتم نسخه ی دوم رو امتحان کنم !
از رو نمیریم که !!

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
سلام
اول بگم من نسخه یک این بازی رو اصلا بازی نکردم
از نسخه دو هم یه تریلر دیدم کاراکتر خیلی کند حرکت میکنه اسلحه هاش هم خیلی تخیولیه.
من از بازیهایی که کاراکتر این قدر کند حرکت میکنه خوشم نمیاد.:(
دوست دارم یکی منو توجیه کنه که برم این بازی رو بخرم
#:-s
فقط میتونم بگم که تو بازی اصلا کند بودن کاراکتر(که کند هم نیست) واست مهم نخواهد بود هنگام بازی کردن این گیم .
حتما همین الان برو بخر نیازی به توجیه کردن نداره
دوتا دست و پا که با plasma cutter قطع کردی یا با javelin یه نفرو به سقف میخکوب کردی اونوقت میبینیم از صلاح هاش خوشت میاد یا نه :D

ramin9072

کاربر سایت
Jul 7, 2009
563
نام
رامین
من میگم کارکتر درست که کند هست ولی احساس خوبی به آدم میده احساس قدرت آخه با اون همه armor باید هم کند راه بره اگه سری بره که تخیلی تر میشه :d در کل بازی خوفی هست و من خیلی حال کردم . در مورد اصلحه هم بگم خوب بازی خودش تخیلی هست باید اصلحه هاش هم تخیلی باشه یا نه ؟

NINJѦ

Kill em With Kindness
کاربر فعال
Jul 11, 2008
3,337
نام
رضـا
من اومدم به حرف بعضی رفقا Bioshock 2 رو خریدم واقعا از محیطش داشت حالم به هم میخورد.
نه بهتره اینو نخرم .
میزارم تو دستگاه یه ذره میرم بی خودی یه اچیومنت میگیرم تا آخر عمر باید خودمو لعنت کنم به خاطر اون یه اچیومنت که گرفتم حالا دیگه نمیتونم پاکش کنم.
ولش کن محیط اینم خیلی شبیه Bioshock 2 هست.

Squidward

کاربر سایت
Oct 1, 2010
1,601
نام
ممد
خدا بخیر کنه...من که با شماره 1 ش چند بار سکته زدم این یکی رو که دارم با صدای دالبی بازی میکنم تا حالا چندبار تکون خوردمه....:ی
خداییش با صدای دالبی هیجان بازی ب ه عوجش میرسه... وقتی قلبش میزنه قلب تو هم میزنه.....:ِی
طوری که اگه یوقتی یکی اومد پشت سرت صدات زد یا سکته میکنی یا اینکه با دسته میکوبی تو صورتش....
حالا هر کی راست میگه شب چراغا رو ببنده با صدای دالبی بازی کنه.... جان خودم 100% سکته رو میزنه....اینو جدی میگم من که چراغا رو بستم از ترس نتونستم بشینم رو صندلی بازی کنم....برگشتم چراغا رو روشن کردم...:ی
بقول یکی از بچه ها آب قند بزارین کنار دستتون...:D

این بازی کجاش ترسناکه ؟!! نه واقعا ! فکر کنم این باره بیستمی باشه که این حرفو میشنوم ! ( یعنی میخونم ! )
اقا وقتی یک بازی ترسناکه که تو بازی بهت کم تیر بده با زود بمیری یا اسلحه هات اینقدر قوی نباشن یا ... .
اما این بازی کدوم یکی از اینها رو نداره ؟ تو بازی این همه NODE میده هر کدوم از دشمنات رو که بکشی بهت تیر میده و ... .یا حتی توی بازی هیج وقت دشمنا ادمو غافلگیر نمیکنن ! خب خیلی تابلوئه که دشمنا الان میان یا نه .
با همه ی اینها این بازی ترسناکه ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر