Dead Space 2, Xbox 360 Thread

hoom

کاربر سایت
Jan 10, 2008
2,279
من هم دیشب یک ساعتی بازی کردم، جدا عجب بازیی شده. خیلی حال کردم، فضای بازی شدیدا با ترس و دلهره همراه شده و احساس یک بازی ترسناک کاملا بهتون دست میده.
مشکل کمبود تیر هم کماکان وجود داره. فعلا همون اوائلش گیر کردم که اصلا تیر ندارم و همشون میریزن سرم.

راستی دقت کنید که یک نسخه جدید اومده که PAL هستش و 5 تا زبان توشه، توی اون AP2.5 فعال هستش.

m0jtaba

کاربر سایت
Sep 17, 2009
3,030
نام
مجتبی
من هم دیشب یک ساعتی بازی کردم، جدا عجب بازیی شده. خیلی حال کردم، فضای بازی شدیدا با ترس و دلهره همراه شده و احساس یک بازی ترسناک کاملا بهتون دست میده.
مشکل کمبود تیر هم کماکان وجود داره. فعلا همون اوائلش گیر کردم که اصلا تیر ندارم و همشون میریزن سرم.

راستی دقت کنید که یک نسخه جدید اومده که PAL هستش و 5 تا زبان توشه، توی اون AP2.5 فعال هستش.

از قدرت پرتاب اجسام استفاده کن.
اولش اینطوریه چنتا چپتر بری جلو اینقدر بهت میده که مجبور میشی بفروشی یا بذاری صندوق.
البته من رو نورمال رفتم.:d
لینکی ازش داری؟

silent_hill54

کاربر سایت
Jan 6, 2008
913
اتفاقا به نظر من این خیلی خیلی خوب بود
اول اینکه اینا خوداشون همه غول بودن، مخصوصا اون نکرومورفه که نامیرا بودش و تو چپتر آخر ولمون نمیکرد خودش خدا بود
در ضمن به نظر من اون روش پایانی که ایزاک میخواست مارکر را نابود کنه به بهترین روش ممکن اجرا شد.

شما مگه شماره 1 رو بازی نکردی که این حرف رومیزنی؟! شماره 1 کلی غول داشت همین روندم پیش میرفت تا آخر اون غوله که میگی هم از اولش دنبالمون بود حالا بازم نظرت اینه که نحوه ی 2 بهتره؟!

Navid

?Can I Play Daddy
کاربر سایت
Feb 5, 2006
3,836
نام
نوید
شما مگه شماره 1 رو بازی نکردی که این حرف رومیزنی؟! شماره 1 کلی غول داشت همین روندم پیش میرفت تا آخر اون غوله که میگی هم از اولش دنبالمون بود حالا بازم نظرت اینه که نحوه ی 2 بهتره؟!
البته این نظر شخصیه ولیخوب توی بازی هم به عنوان تنوع اومدن Final Boss Fight را به این حالت تبدیل کردن و برای من چون زیاد با غول کشی حال نمیکنم :D خیلی جذابتر بود :D

از قدرت پرتاب اجسام استفاده کن.
اولش اینطوریه چنتا چپتر بری جلو اینقدر بهت میده که مجبور میشی بفروشی یا بذاری صندوق.
البته من رو نورمال رفتم.:d
البته همونطور هم که خودت اشاره کردی این بسته به درجه بازی هم داره، هر چی درجه سختی بالاتر میره میزان تیر و پک سلامتی هم کمتر میشه و بیشتر باید از [FONT=&quot]Kinesis Technology [/FONT]استفاده کنی تا بتونی بازی را تموم کنی

Wrath OF Joker

کاربر سایت
Sep 3, 2008
1,925
نام
ايمان
ما هم امروز گرفتیمش و بازی کردیم !
لامصب مثل همون قبلشه و حتی بهتر هم شده !
همه چیزش پیشرفت داشته تا اینجا ! تا باقیش رو بریم ببنیم چی میشه ؟! :d
کاشکی موقع بازی یکی پهلوم میشست !! :d

• Like
Reactions: Navid

mehdee2

کاربر سایت
Aug 8, 2007
148
نام
مهدی
من واقعا موندم شما چطور این بازی رو بازی می کنید
من شماره یک بازی رو همون موقع که گرفته بودم یکمشو بیشتر نتونستن برم. از بس اعصابمو خورد می کرد. می خواستم 1 ساعت بازی کنم که خستگیم در بره، بدتر عصبی می شدم. لقوه گرفته بودم. ولش کردم.

شماره 2 اومد همتون تعریف می کردید و ... خیلی وقتم بود بازی خوب نیومده بود. اینم امروز گرفتم. ترس که به کنار. ترس بازی بیشتر به خاطر صدا های ناگهانیشه نه چیز دیگه. نمیدونم چه مرگیه موقع بازی الکی عرق می کردم.!!!! خلاصه اینکه فعلا گذاشتن کنار چون سرم درد می کنه. یه روز تعطیل میخواهیم استراحت کنیم اونم ... :D

من با فیلم های این مدلی هم مشکل دارم. فیلم ترسناک هم دوست دارم احساس ترس رو تو وجود آدم تزریق کنه و با این فیلم هایی که به آدم یهو شوک میدم مشکل داشتم.
حالا بشینم دوباره فردا به زور بازی کنم شاید عادت کردم. تا الان کلا 4 تا جونور بیشتر نکشتم. یعنی اول اول بازیم. سری آخر این جونورا که میومدن میخواستم از رو زمین میله بردارم پرت کنم طرفشون حول میشدم بی صاحابو بر نمی داشت!!. 2 بار مردم یه ضرب کنسولو خاموش کردم

babak9

کاربر سایت
Nov 10, 2007
219
نام
babak
سلام به دوستان عزیز منم بعد از سالها که وقت نکردم بازی رو گرفتم خدایی خیلی باحاله از هر نظر خیلی بهتر از شماره 1 .ولی یه سوال داشتم این مرجله پنجم که یه موتوره چیه داره می چرخه یه نورم وسطشه باید با مغناطیس ، آهنرباهای دوبرشو بیاری پایین .من تمومشونو میارم پایین وقت هم نگه میدارم ولی اتفاقی نمی افته.:d

babak9

کاربر سایت
Nov 10, 2007
219
نام
babak
سلام به دوستان عزیز منم بعد از سالها که وقت نکردم بازی رو گرفتم خدایی خیلی باحاله از هر نظر خیلی بهتر از شماره 1 .ولی یه سوال داشتم این مرجله پنجم که یه موتوره چیه داره می چرخه یه نورم وسطشه باید با مغناطیس ، آهنرباهای دوبرشو بیاری پایین .من تمومشونو میارم پایین وقت هم نگه میدارم ولی اتفاقی نمی افته.:d

دوستان مشکل من یه باگ بود که رفع شد.بازم ممنون:))

wolverin

کاربر سایت
Jun 17, 2009
1,201
نام
اشکان
منم بازی رو با تاخیر فراوان دیروز بالاخره گرفتم
کلا با بازی های ترسناک مشکل دارم ( ترسو ام !!! :d) اما از این واقعا لذت میبرم
dead space 1 رو هم گرفتم اما 2 3 ساعت بیشتر نرفتم اما تصمیم دارم اینو تا اخرش برم
خیلی فاز میده بازی مخصوصا با هدفون :-s

Amin.J

کاربر سایت
Feb 23, 2010
1,737
دوستان سوال
فكر مي كنم تو چپتر 6 هست ......
اونجا كه يه در آتيش گرفته و ما بايد از توش رد بشيم ، همچنين جاذبه هم اونجا نيست .....
ممنون مي شم بگين چي كار كنيم ؟!؟؟؟

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
من اینجا گیر کردم :D :
یه جا یه دریچه بزرگ هست ولی قفله . از اون موشک کوچولو ها هم هست (پشتش قرمز هست به اون قسمت قرمز رنگ شلیک میکنی مثل موشک پرتاب میشه . اون دختره تو تلفن میگه باید از اونا استفاده کنی ولی من نمیدونم چیکار کنم . چپتر 8 هستم خیلی ممنون اگه راهنمایی کنین

m0jtaba

کاربر سایت
Sep 17, 2009
3,030
نام
مجتبی
دوستان سوال
فكر مي كنم تو چپتر 6 هست ......
اونجا كه يه در آتيش گرفته و ما بايد از توش رد بشيم ، همچنين جاذبه هم اونجا نيست .....
ممنون مي شم بگين چي كار كنيم ؟!؟؟؟

:d
با تو حالت جاذبه اون منبع برقه اون دستگاه های تولید اکسیژنو خارج کنی.کلا 3تاس یکشم بالاسرته.
یه جا یه دریچه بزرگ هست ولی قفله . از اون موشک کوچولو ها هم هست (پشتش قرمز هست به اون قسمت قرمز رنگ شلیک میکنی مثل موشک پرتاب میشه . اون دختره تو تلفن میگه باید از اونا استفاده کنی ولی من نمیدونم چیکار کنم . چپتر 8 هستم خیلی ممنون اگه راهنمایی کنین

:d
یکی از اون کپسولارو با خودت ببر بچسبون رو در (با دکمهB) روشنش کن باز میشه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر