Dead Space 2 | PC [پست اول خوانده شود]

هرگونه پست با مضمون مشکل در مورد کرک و دیگر مشکلات مانند مشکلات گرافیکی و نصب بازی باید در تاپیک مربوطه پیگیری شود. در غیر این صورت با کاربر خاطی برخورد خواهد شد.

مشکلات Dead Space 2(کرک,نصب,مشکلات گرافیکی و ...)

با تشکر از همکاری شما.
dead-space-2-300x300.jpg

Visceral Games
EA GAMES
ACTION
TBA 2011​

با توجه به حتمی شدن نسخه ی PC دیدم جای این تاپیک خالیه!
- این قسمت سه سال بعد از شماره اول بازی و دریک ایستگاه فضایی بسیار بزرگ به نام Sprawl اتفاق میفتد.

- ایستگاه Sprawl مدت زیادی است که در مخروبه های یکی از قمرهای سیاره زحل ساخته شده است. سفینه ی ایشیمورا (سفینه ای که داستان شماره اول بازی در آنجا اتفاق افتاد) در مقابل این شهر بسیار بسیار کوچک است. این شهر از قسمتهای مختلفی مانند مناطق دولتی، سازمانی و مناطق عمومی، مراکز خرید، مدارس و کلیساها تشکیل شده است.

- در شماره دوم عناصر ترس حتی بیشتر از قبل شده و از قرار معلوم آیزاک با موقعیت ها و باس های وحشتناک و غیر ممکنی روبرو خواهد شد.

- به گفته سازندگان قدم گذاشتن آیزاک بهتر و کمی سریعتر از قبل شده است.

- آیزاک این بار علاوه بر معلق شدن میتواند در میان فضا به جهت های مختلف حرکت کند. او در این حالت قادر به استفاده از اسلحه نیز خواهد بود.

- اسلحه و دشمنان جدیدی به بازی اضافه میشوند. یکی از دشمنان جدید در بازی بچه های مُرده، لخت و بی لب (البته دندانهایشان کاملا معلوم است!) هستند که با چنگال هایشان شما را به سمت مرگ هدایت میکنند! دشمنان دیگر، موجوداتی گازانبر به دست که با چیزی شبیه به یک زبان بزرگ میتوانند شما را به سمت خود بکشند!، اسکلتها و همچنین موجوداتی که در خفا حرکت میکنند و ناگهانی شما را در گوشه ای گیر می اندازند!
از اسلحه ی جدید بازی هم میتوان به Javelin Gun اشاره کرد.

- و بله! بالاخره این بار شاهد صحبت کردن آیزاک خواهیم بود!! آیزاک در شماره دوم به معنای واقعی معرفی و در کل شخصیت پردازی بهتری از آیزاک ارائه خواهد شد.

- مهمترین قسمت اضافه شدن مولتی پلیر در بازی است! به گفته یکی از سازندگان " این مود واقعا جذاب است. شما در مقابل نکرومورف هایی که توسط انسان کنترل میشود قرار میگیرید."

با تشکر Dreadlord , Dr.ДядsЙ.

Last edited by a moderator:
  • Like
Reactions: kamyy

aydingta

کاربر سایت
May 30, 2006
541
نام
ایدین
سلام من یه مشکل دارم ! chapter 15
همون جایی که فکر کنم اخرشه با اون زنه تنهاییم و داره به طرفمون میاد !من ازش دور میشم و وقتی ثابتش می کنم و بهش شلیک میکنم ناپدید میشه !یه بار با c نگهش داشتم و بهش شلیک کردم اون یه چیزی مثل قلب ظاهر شد و قلبرم زدم بعدش کلی موجوده سیاه میان تموم هم نمیشن !!! مشکل از کرک هستش ؟ یا به زنه تیر میزنم ناپیدید میشه یا وقتی هم او موجودات میان تمومی ندارن :d!

Navid

?Can I Play Daddy
کاربر سایت
Feb 5, 2006
3,836
نام
نوید
سلام من یه مشکل دارم ! chapter 15
همون جایی که فکر کنم اخرشه با اون زنه تنهاییم و داره به طرفمون میاد !من ازش دور میشم و وقتی ثابتش می کنم و بهش شلیک میکنم ناپدید میشه !یه بار با c نگهش داشتم و بهش شلیک کردم اون یه چیزی مثل قلب ظاهر شد و قلبرم زدم بعدش کلی موجوده سیاه میان تموم هم نمیشن !!! مشکل از کرک هستش ؟ یا به زنه تیر میزنم ناپیدید میشه یا وقتی هم او موجودات میان تمومی ندارن :d!
نه مشکل از کرک نیست
خیر سرش این غول آخر بازیه
هر بار که زنه را بزنین و ناپدید بشه اون قلبه میاد، قلب را هم بزنین بسته میشه و دوباره زنه میاد با اون بچه ها
3 یا چهار بار که به قلب بزنین تموم میشه

aydingta

کاربر سایت
May 30, 2006
541
نام
ایدین
نه مشکل از کرک نیست
خیر سرش این غول آخر بازیه
هر بار که زنه را بزنین و ناپدید بشه اون قلبه میاد، قلب را هم بزنین بسته میشه و دوباره زنه میاد با اون بچه ها
3 یا چهار بار که به قلب بزنین تموم میشه
نه اخه مشکل من اینه اصلا زنه دوباره نمیاد !!!! من واسه خودم بالا پایین میشم اونجا !!!یه بار برای من قلبه میاد !! دیگه هیچی نمیشه !:d

Navid

?Can I Play Daddy
کاربر سایت
Feb 5, 2006
3,836
نام
نوید
نه اخه مشکل من اینه اصلا زنه دوباره نمیاد !!!! من واسه خودم بالا پایین میشم اونجا !!!یه بار برای من قلبه میاد !! دیگه هیچی نمیشه !:d
خو اگه اینجوریه مشکل از کرک بازی هستتش
یکبار از دو تا سیو قبلتر برگرد تو بازی ببین درست میشه یا نه
اگه نشد کرک را عوض کن

aydingta

کاربر سایت
May 30, 2006
541
نام
ایدین
خو اگه اینجوریه مشکل از کرک بازی هستتش
یکبار از دو تا سیو قبلتر برگرد تو بازی ببین درست میشه یا نه
اگه نشد کرک را عوض کن
اقا دمت گرم !از سیو قبلش رفتم درست شد !تموم کردم بازیو !
یه جور با این ds2 حال کردم !! از قبلیه خوشم نمیومد ! از تنوع مراحل این خوشم اومد ! فقط یه چیزش تکراری بود , مثلا یه کاریو انجام میدادیم قبلش هیچ موجودی نمیومد سروقتمون اما یه دفعه ای بعد از انجام اون کار 200 تا میریزه سرمون !!غیر طبیعی بود به نظرم ! اخرشم از نظر من قوی تر میشد تموم کنن ! :d

hmd2009

کاربر سایت
Oct 3, 2008
4,585
نام
حمید
کسی میدونه DLC بازی DEAD SPACE 2 واسه چه پلتفرم هایی هست ؟

من قبلا یه فیلم دیدم جوش مثل دد اسپیس میمونست داستانشم تقریبا همین بود انتشار یه ویروس مرگ بار در فضا ولی Suit نداره تو فیلمش اما هر موقع دیدم یاد دد اسپیس افتادم اسمش THE plaguers هست.
imgres

plaguersposter.jpg

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
کسی میدونه DLC بازی DEAD SPACE 2 واسه چه پلتفرم هایی هست ؟

من قبلا یه فیلم دیدم جوش مثل دد اسپیس میمونست داستانشم تقریبا همین بود انتشار یه ویروس مرگ بار در فضا ولی Suit نداره تو فیلمش اما هر موقع دیدم یاد دد اسپیس افتادم اسمش THE plaguers هست.
imgres

plaguersposter.jpg

خيلي هم فيلم بد ساخت و چيپي هست !!

Cont

کاربر سایت
Feb 25, 2009
242
دانلود انیمیشن Dead Space: Aftermath

نمیدونم بچه ها اینو گذاشتین یا نه

کارکترها تو این انیمیشن شبیه ژاپنیان

نمیدونم والا
Dead-Space-Aftermath.jpg

ژانر: انیمیشن, ترسناک, علمی تخیلی
کیفیت: ۷۲۰p – عالی
فرمت: mkv
حجم: ۴۰۰ MB
تاریخ انتشار: ۲۰۱۱
کارگردان: Mike Disa
خلاصه داستان: The End was only the Begining

size.gif
حجم: ۴۰۰ MB
download.gif
دانلود فیلم با لینک مستقیم

-----------------------------------------------------------------------
اینم که قبلیه بود دیگه Downfall

Dead+Space+-+Downfall+%282008%29+BluRay+Rip.jpg

Code:
http://rapidshare.com/files/157266137/Dead.Space.D.2008.ENG.DVDRip.part1.rar
http://rapidshare.com/files/157266205/Dead.Space.D.2008.ENG.DVDRip.part2.rar
http://rapidshare.com/files/157266307/Dead.Space.D.2008.ENG.DVDRip.part3.rar
http://rapidshare.com/files/157266380/Dead.Space.D.2008.ENG.DVDRip.part4.rar
http://rapidshare.com/files/157266475/Dead.Space.D.2008.ENG.DVDRip.part5.rar
http://rapidshare.com/files/157266555/Dead.Space.D.2008.ENG.DVDRip.part6.rar
http://rapidshare.com/files/157266659/Dead.Space.D.2008.ENG.DVDRip.part7.rar
http://rapidshare.com/files/157266674/Dead.Space.D.2008.ENG.DVDRip.part8.rar

آخرین ویرایش:

leonk13

کاربر سایت
Sep 8, 2009
2,151
نام
سجاد
این انیمشن به درد اونایی میخوره که میخوان بدونن بین 2 نسخه بازی چه اتفاقایی افتاده. داستان stross هم توش به طور کامل شرح داده میشه. به نظرم دانلودش کنید من که باهاش نسبتا حال کردم.

hmd2009

کاربر سایت
Oct 3, 2008
4,585
نام
حمید
منم همین امشب بازی رو شروع کردم، عجب گرافیکی داره لامسب، نورپردازیش فوق العادس:-o گیم پلی هم که مثل قبل عالی، صداگذاری هم بسیار پیشرفت کرده و تو بازیای دیگه مثلش کم پیدا میشه، فقط یه مشکلاتی هم داره، مثلا لیزر سلاح ها دینامیک نیست(یکی از دوستان هم قبلا اشاره کرده بود)، انگار دوربین هنگام هدف گیری یه جورایی گیج میزنه.........چطور بگم..........به نظر مثل قبل خوش دست و روون نیست......کمی زمان نیاز داره تا بشه بهش عادت کرد، دیگه اینکه خین و خینریزیش:d هم خیلی باحال تر شده، مخصوصا سلاخی نکرومورف ها اینبار با وجود سلاح های جدید خیلی بیشتر میچسبه:d یه بدیه دیگه هم که تو نقدای مختلف بهش اشاره شده اینکه تغییرات نسبت به قبل کم هست، حتی به خودشون زحمت تغییر ظاهری کوله پشتی و آیتم ها رو هم ندادنه، مزیت دیگه هم افزایش سرعت بازی هست....مخصوصا لگدکردناش خیلی باحاله، همینجور پشت سرهم Space Bar رو بزنی همینجورم لگد میزنه:d یه مزیت دیگه نسبت به قبل هم این که تعداد Nodeهای هر مرحله بیشتر از قبل شده، کساییم که میگن باس نداره خیلی جالبه حرفشون، همین اولای بازی هنوز هیچی نشده یه باس فایت داشتیم اونوقت میاید و میگید باس نداشت؟؟؟؟؟ یعنی حتما باس مثله RE4 آخره هر چپتر باس فایت باشه؟ حالا اومدن تو این سری بازی این قانونو به هم زدنه دلیل نمیشه که بگید باس فایت نداره...........دیگه فعلا همین، باید بیشتر بازی کنم و به تغییرات بازی بیشتر پی ببرم...........

نه منظور من باس فایت واسه هر مرحله نبود که دوست عزیز.منظورم آخر چپتر بازی بود .واسه من تا آخر بازی هم باس نداشت اصلا مهم نیست اما آخر بازی لم میخواست یه باس خفنی مثل تو شماره یکش داشت .

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
ما که تموم کردیم رفت وحید ولی باقی دوستان شاید ..... :d
تو که همیشه بازیرو زودتر از همه تموم می کنی.:d
من هنوز بازیرو تموم نکردم. الان مرحله 11 هستم. یعنی خیلی وقت نمی کنم.:(
بازی نسبت به شماره اول خیلی پیشرفت کرده. بخصوص صحنه های توهم آیزاک.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر