Dead Rising 3 | PC

uihl41phn9bqtmxyl9br.jpg

ناشر: Capcom
سازنده: Capcom Vancouver
ژانر: Survival horror
مود های بازی: Singler-player و Online co-op
تاریخ انتشار: 5 سپتامبر 2014

wx3dim3p5g0ngjexv11n.jpg
پس از شایعاتی مبنی بر عرضه Dead Rising 3 بر روی PC بالاخره Capcom تایید کرد که DR3 تابستان امسال برای رایانه های شخصی عرضه خواهد شد. نسخه PC شامل تکستچر های با کیفیت تر خواهد بود و از سیستم Achievements و Trading Cards استیم و نیز در کنار کیبورد و موس از دسته هم پشتیبانی خواهد کرد.
تریلر معرفی

حداقل سیستم مورد نیاز:
Processor: Intel Core i3-3220 @ 3.30GHz (or Intel Core 2 Quad Q9550 @ 2.83GHz) / AMD Phenom II X4 945 @ 3.00 GHz or higher
Memory: 6 GB RAM
Hard Drive: 30 GB free
Video Card: NVIDIA® GeForce® GTX 570 / AMD Radeon 7870 or higher
DirectX: Version 11
Controller: Keyboard (international and standard), Mouse (up to 4 buttons), Xbox 360 PC compatible controller or compatible gamepad
Connection: Broadband internet connection and Steam account required

سیستم مورد نیاز پیشنهادی:

Processor: Intel Core i5-4570 CPU @ 3.20GHz or AMD equivalent
Memory: 8 GB RAM
Hard Drive: 30 GB free
Video Card: NVIDIA® GeForce GTX 670 2GB / AMD Radeon 7970 2GB
DirectX: Version 11.1 or greater

تصاویر بازی:

با تشکر از Safety & Peace

آخرین ویرایش:

mohamadian

کاربر سایت
Sep 28, 2013
48
سلام من میخواستم این بازی رو دانلود کنم قصد دانلودم نسخه blackbox چون حجمش کلا 13 گیگ هست میخواستم بدونم این نسخه رو دانلود کنم چیزی از فیلمها یا خود بازی حذف نشده و دیگه اینکه آپدیتی که برای این بازی اومده روی نسخه blackbox هم قابل نصب با تشکر..

im@n

کاربر سایت
Mar 12, 2015
535
ی چندوقتیه رو مخم ک بازی رو بگیرم
تا حالا هیچکدوم از نسخه های سریش رو نرفتم ولی تعریفش رو شنیدم.حالا بازی ارزش خرید داره؟
توی فریم دهی چطوریه بازیش؟

Amir_Music

کاربر سایت
Sep 23, 2011
329
نام
Amir
تا حالا هیچکدوم از نسخه های سریش رو نرفتم ولی تعریفش رو شنیدم.حالا بازی ارزش خرید داره؟

من دوبار این بازی خریدم نسخه ی دوم کاملتر بود و نسخه ی اول که اصلا اجرا نمیشد!
حدود30تا برنامه ی جانبی داشت که بدون نصبش بازی اجرا نمیشد
بازی با گرافیک های سری 900اصلا سازگار نیست به صورت خودکار رزولوشینش روی4kقفل شده و اصلا وارد بازی نمیشه مگر اینه رزولوشین سیستمت رو بیاری رو4kیا2k!
قابل تغییر هم نیست مگر اینکه آپدیت 28مگابایتیش رو دانلود کنی و به صورت دستی وارد تنظیماتNoteبازی بشی و روی FullHdقرار بدی !
اما بازی همچنان روی 4kهست ولی حالا قابل تغییره!
رزولوشین سیستم رو بر روی2Kتنظیم میکنی و بعد وارد بازی میشی میزاری روی FullHDمیایی بیرون رزولوشین سیستم رو FullHDمیکنی!
حالا میتونی تازه اجراش کنی:))
فریم بازی روی30قفل شده اما اذیت نمیکنه از 28پایینتر نمیاد
در کل بازیش افتضاحه!
بعد از 2ساعت زامبی کشی خسته میشی!

Maximus V2

کاربر سایت
May 24, 2014
25

بازیش بدی نیست سرگرم کنندس.
پورت بازی زیاد خوب نیست برا سیستمای ضعیف
من بین 40 تا 70 فریم تو بازی میگرفتم بسته به محیطی که توش بودم.البته داشتن پردازنده قدرتمند برا این بازی شرطه
اینکه بتونی با انواع وسائل مختلف تو بازی و ترکیبشون که صدها وسیله جدید و عجیب و غریب بوجود مییاره بتونی بزنی کلی زامبی بترکونی خیلی باحاله:d
مثلا من یه موتور ساخته بودم دو طرف اره برقی گذاشته بودم میوفتادم وسط زامبی ها خیلی حال میداد خلاصه سلیقه اییه
من مشکل فریم خاصی نداشتم با توجه به اینکه ممکن بود تو یه صحنه صدها زامبی و کلی وسیله مختلف ببنی.من در کل راضی بودم و پیشنهاد میکنم بگیری بازیو.اپدیتاشم نصب کن

نرم افزار جانبی که اون دوست بالایی گفتن من تعجب کردم گفتن 30 تا!!!!
نهایتش درایورت اپدیت باشه DX و VISUALC++ هم نصب باشه کفایت میکنه
تا اونجایی که یادمه مشکل وضوح هم نداشتم راحت اصلا همون اول که رفتم تو بازی رو FHD بود.قفل 30 فریمم راحت میشه برش داری
خلاصه اگه مینیمم سیستم بازی رو داری یعنی 7870 به بالا یه پردازنده 4 هسته ایی و 6 گیگ رم به بالا !برو سراغش وگرنه که اصلا طرفش نرو این از اون بازیایی نیست که بگی خوب من پردازندم دوهسته اییه یا رمم کمه فوقش گرافیکو تا ته مییارم پایین!

آخرین ویرایش:

Amir_Music

کاربر سایت
Sep 23, 2011
329
نام
Amir
بازیش بدی نیست سرگرم کنندس.
پورت بازی زیاد خوب نیست برا سیستمای ضعیف
من بین 40 تا 70 فریم تو بازی میگرفتم بسته به محیطی که توش بودم.البته داشتن پردازنده قدرتمند برا این بازی شرطه
اینکه بتونی با انواع وسائل مختلف تو بازی و ترکیبشون که صدها وسیله جدید و عجیب و غریب بوجود مییاره بتونی بزنی کلی زامبی بترکونی خیلی باحاله:d
مثلا من یه موتور ساخته بودم دو طرف اره برقی گذاشته بودم میوفتادم وسط زامبی ها خیلی حال میداد خلاصه سلیقه اییه
من مشکل فریم خاصی نداشتم با توجه به اینکه ممکن بود تو یه صحنه صدها زامبی و کلی وسیله مختلف ببنی.من در کل راضی بودم و پیشنهاد میکنم بگیری بازیو.اپدیتاشم نصب کن

نرم افزار جانبی که اون دوست بالایی گفتن من تعجب کردم گفتن 30 تا!!!!
نهایتش درایورت اپدیت باشه DX و VISUALC++ هم نصب باشه کفایت میکنه
تا اونجایی که یادمه مشکل وضوح هم نداشتم راحت اصلا همون اول که رفتم تو بازی رو FHD بود.قفل 30 فریمم راحت میشه برش داری
خلاصه اگه مینیمم سیستم بازی رو داری یعنی 7870 به بالا یه پردازنده 4 هسته ایی و 6 گیگ رم به بالا !برو سراغش وگرنه که اصلا طرفش نرو این از اون بازیایی نیست که بگی خوب من پردازندم دوهسته اییه یا رمم کمه فوقش گرافیکو تا ته مییارم پایین!
آخه تو چقدر باهوشی؟:dگفتم با سری900مشکل داره همچنین لپ تاپ هایی که دو تا کارت گرافیک داشته باشند وگرنه من راحت روی لپ تاپ گیمینگم اجراش کردم
یه سرچ عادی هم ثابت میکنه جز بدترین پورت های ممکنه و هیچ ربطی به سیستم پایین نداره! و فکر نمیکنم سیستم من پایین باشه
Graphic: Asus Strix GTX 970 4GB GDDR 5
Ram:16GB HyperX 8x2 1866
CPU: Core i 7 4790K 4GHz
MotherBoard:MSI Z97 Gaming 5
البته میدونم اشاره کردی که پورتش بده و نیازی نیست الان بیایی بگی پستمو کامل نخوندی!!:))--پس دیگه نگو مربوط به سیستم پایینه وقتی پورت بازی بده و روی سیستم های بالا هم مشکل داره!
همچنین اشاره کردم من از این بازی دوتا دارم که نسخه ی دومیش نرم افزار های جانبی زیادی داشت و حدودا در حد همون 30تا هست!
این یه ویدئو از تست این بازی روی سیستم خودم
[h=2]کتلت کردن زامبی ها با تانکDead Rising 3[/h]

Tuco

کاربر سایت
Dec 14, 2005
759
پورت بازی افتضاح هست شکی درش نیست حالا چه جوری بعضی از دوستان راحت بازی کردن من نمیدونم لاک شدن فریم رو 30 که راحت میشه 60 اش کرد ولی خوب به جاش یه سری ایراد های عجیب غریب به وجود میاد مثل ظاهر شدن و غیب شدن اجسام .

کلا فریم تو کات سین ها که شاهکاره فکر نکنم کسی فریمش به 60 هم نزدیک بشه تو کات سینها خودشون فهمیدن چی کار کردن که فریم رو 30 لاک هست.

نور و سایه ها که حالت flickering دارن یه جاهایی که بدجور رو اعصابه و تنها راه برای این که فریم بهتر شه اینه که کیفیت سایه ها رو بیارید پایین که رسما تو حالت high هم سایه ها افتضاح چه یرسه به این که کیفیت رو پایین تر بیارید....

Maximus V2

کاربر سایت
May 24, 2014
25
آخه تو چقدر باهوشی؟:dگفتم با سری900مشکل داره همچنین لپ تاپ هایی که دو تا کارت گرافیک داشته باشند وگرنه من راحت روی لپ تاپ گیمینگم اجراش کردم
یه سرچ عادی هم ثابت میکنه جز بدترین پورت های ممکنه و هیچ ربطی به سیستم پایین نداره! و فکر نمیکنم سیستم من پایین باشه
Graphic: Asus Strix GTX 970 4GB GDDR 5
Ram:16GB HyperX 8x2 1866
CPU: Core i 7 4790K 4GHz
MotherBoard:MSI Z97 Gaming 5
البته میدونم اشاره کردی که پورتش بده و نیازی نیست الان بیایی بگی پستمو کامل نخوندی!!:))--پس دیگه نگو مربوط به سیستم پایینه وقتی پورت بازی بده و روی سیستم های بالا هم مشکل داره!
همچنین اشاره کردم من از این بازی دوتا دارم که نسخه ی دومیش نرم افزار های جانبی زیادی داشت و حدودا در حد همون 30تا هست!
این یه ویدئو از تست این بازی روی سیستم خودم
کتلت کردن زامبی ها با تانکDead Rising 3

تو باهوش تری مثل اینکه:d.
اصلا من چیکار به نظر تو داشتم تو نظرتو گفتی منم نظرمو!:-b
اینی که گفتی با سری 900مشکل داره الان منبعت برا این حرفت کجاست .؟
تو بازی همونطور که گفتم بین 40 تا 70 فریم میگرفتم
فقط هم من نبودم که بدون مشکل تونستم بازی کنم من الان صفحات قبل و تاپیک مشکلاتو نگاه میکردم خیلیا بدون مشکل بازی کردن!
من نمیخوام از پورت بازی دفاع کنم فقط تجربمو گفتم که اینجوری همه موضع گیری کردین!!!
امکان نداره 30تا نرم افزار جانبی .میشه 15تا شو لیست کنی لطفا!منظورم همونایی که اگه نصب نباشن بازی اجرا نمیشه!
راستش من هنوز نفهمیدم منو برا چی نقل قول کردی:-w

----------------
حالا فریم ریت کاتسینها هم هر چی میخواد باشه مگه اصلا مهمه؟:whistling:برا خود منم افت فریم داشت تو کاتسینا
یا اصلا من حرفی از کیفیت سایه ها و اینا زدم.!!

آخرین ویرایش:

im@n

کاربر سایت
Mar 12, 2015
535
خب پس بیخیال!
میریم همون Dying light مون رو بازی میکنیم
درسته مثل ds3 ارکید نیست ولی خیلی حال میده!
من خودم ی تریلر رسمی ps4 dead rising دیدم خندم گرفت.از بس ک این کم فریم میداد (slow motion بود اصلا) اونن رو ps4 حداکثر سخت افزار داره
کم کم دارم فکر میکنم ک کار PC gamer داره سخت میشه.از بس ک اینا بد پرت میکنن (watch dogs :|) البته چون اوایل نسله نمیشه خرده گرفت اما بازم تو نسلای قبل شاهد چنین چیزی نبودم
اون 4k بودن رزولوشن هم ک تنها ویژگیه ک مثلا سازنده هاش ازش مغرور شدن (ولی تو رندر همون هم گند زدن)

Grand Theft

کاربر سایت
Dec 16, 2013
814
نام
علی
خب پس بیخیال!
میریم همون Dying light مون رو بازی میکنیم
درسته مثل ds3 ارکید نیست ولی خیلی حال میده!
من خودم ی تریلر رسمی ps4 dead rising دیدم خندم گرفت.از بس ک این کم فریم میداد (slow motion بود اصلا) اونن رو ps4 حداکثر سخت افزار داره
کم کم دارم فکر میکنم ک کار PC gamer داره سخت میشه.از بس ک اینا بد پرت میکنن (watch dogs :|) البته چون اوایل نسله نمیشه خرده گرفت اما بازم تو نسلای قبل شاهد چنین چیزی نبودم
اون 4k بودن رزولوشن هم ک تنها ویژگیه ک مثلا سازنده هاش ازش مغرور شدن (ولی تو رندر همون هم گند زدن)

دوست عزیز بازی Dead Rising 3 اصلا برای PS4 نیست!
انحصاریه مایکروسافته، فقط XONE و PC
پرت بدتر از Watch Dogs هم داریم، AC Unity:d
.............................................
منم در تایید حرف دوستان باید بگم پرت بازی بسیار بسیار مزخرفه، بازی با قوی ترین سیستم ها هم مشکل داره
این در حالیه که بازی گرافیکی هم نداره و به هیچ وجه نسل بعدی نیست
گرافیک همین Dying Light سه برابر این بازیه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر