Dead Rising 3 برای Xbox 360 عرضه نخواهد شد

Ƥ.s.Y.c.H.o

Hala Madrid ...y nada más
کاربر فعال
Apr 5, 2012
7,409
نام
Matthew
0Dead Rising 3_29404138037818740278.jpg

Microsoft اطلاع داد که گزارش ها مبنی بر عرضه ی Dead Rising 3 برای کنسول Xbox 360، کاملا نادرست است.
آقای Larry Hryb در صفحه ی توییتر خود گفت: "گزارش های که سایت Eurogamer در ارتباط با عرضه ی DR3 برای X360 اعلام نمود، غلط هستند. این بازی انحصاری Xbox One است و هیچ برنامه ای برای Xbox 360 نداریم."

Dead Rising 3 یه عنوان Launch Title برای این کنسول به حساب می آید که در 22 November، برای این کنسول نسل بعدی عرضه خواهد شد.

منبع

آخرین ویرایش:

ghost dog

کاربر سایت
Aug 11, 2011
141
نام
Гитлер, Адольф
قبلا ام که گفته بودند با این تعداد زامبی رو 360 جواب نمیده
من کاری به متاش ندارم
خداوکیلی خودت بازیش کردی؟میدونم سلیقه ای هست ولی خیلی چرته
من شماره 2شو 10 دقیقه هم نتونستم برم
والا خود منم یه ساعت بازی کردم حالم بهم خورد ولی اونا که بازیو تموم کردند می گفتند بازیه قشنگیه.به هر حال با 10 دقیقه ویه ساعت نمیشه درباره یه بازی قضاوت کرد خود من اگه فرصت کنم یه بار دیگه بازیو امتحان می کنم.

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,054
نام
محمد امین
این بازی واقعا منو به هیجان اورد شاید نظر شخصیم با شما متفاوت باشه ولی بیشتر منتظر این بازی هستم تا بازی های معرفی شده دیگه

benjohn

کاربر سایت
Jun 19, 2012
5,994
نام
ehsan
به هر حال بازي خيلي به سليقه بازيكن مربوط ميشه من از اين يكي بدم نيومد

يادمه خونده بودم اين بازي قرار بوده از اول براي 360 بياد اما پروژه كه ساخته ميشده به اين نتيجه رسيدن كارايي كه تو فكرشونه روي 360 امكانپذير نيست و خيلي كم مياره اين شده كه به نسل قبل منتقل شده. البته بنظرم ميرسه پروژه يه كم خوب بهينه نشده و بين 360 و وان گير كرده حالا اميدوارم تا زمان لانچ افت فريمشم جبران بشه كه بازي خوبي از آب درآد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر