PlayStation Dead Nation: Apocalypse Edition

original.jpg

دیروز پلاس این بازی را مجانی کرد 2.3 گیگ هست که همون dead nation قبلی که روی ps3 بود هست فقط با کمی تغییرات در تروفی و گرافیک بازی .. این بازی قبلا معرفی شده لازم نیست دیگه معرفیش کنیم.:))

فقط کسانی که می خواهند با هم تروفی هاشو بگیریم یا coop بریم IDPSN خودشونو بزارن

: PSNID

MEYSAM_GOWخودم

mahdi-psfan
Lordsohrab
Alexfera1889
MEYSAM_1987

آخرین ویرایش:

Sherytto

کاربر سایت
Jul 26, 2011
1,906
نام
شروین
دوستان برای پلات کردن بهتره از اول با درجه سختی نرمال برم یا سخت ترش کنم!اونوقت تروفی مربوط به نرمال رو هم میده!؟

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk

HAMED SEV

کاربر سایت
Sep 10, 2008
859
نام
حامد
دوستان برای پلات کردن بهتره از اول با درجه سختی نرمال برم یا سخت ترش کنم!اونوقت تروفی مربوط به نرمال رو هم میده!؟

با سختی grim بری تروفی نرمال رو میده و درجه سختی morbid هم آزاد میشه

HAMED SEV

کاربر سایت
Sep 10, 2008
859
نام
حامد
چند بار باید بازی رو تموم کنم برای پلات کردن!؟
در ضمن نکات خاصی هم اگر هشت راهنمایی کنید رفیق

برای قسمت کمپین 2بار (grim و morbid) یه مرحله هم با سختی undead که با تموم کردن بازی با سختی morbid آزاد میشه

Sherytto

کاربر سایت
Jul 26, 2011
1,906
نام
شروین
برای قسمت کمپین 2بار (grim و morbid) یه مرحله هم با سختی undead که با تموم کردن بازی با سختی morbid آزاد میشه

خیلی سخته لعنتی نمیدونم ادامه بدم واسه پلات کردن یا بیخیال بشم!؟ به نظرا خسته کننده نیست!؟

HAMED SEV

کاربر سایت
Sep 10, 2008
859
نام
حامد
خیلی سخته لعنتی نمیدونم ادامه بدم واسه پلات کردن یا بیخیال بشم!؟ به نظرا خسته کننده نیست!؟

خسته کننده که نه
اگه بتونی با یکی از دوستات بازی کنی خیلی بهتره،اگه کسی نبود هر جایی که گیر کردی گاید اون مرحله رو از یوتیوب بگیر

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
من دور اول نرمال رفتم الان هم روی Grim به صورت Single mission بازی تمام کردم به خاطر اینکه یدونه از Shield ها مونده پیداش نمیکنم نخواستم برم از اول اما Trophy Grim بهم نداد اما درجه سختی بعدی باز شد .:|

NEXT GEN GAMER

کاربر سایت
Oct 29, 2007
1,023
جهت اطلاع رسانی : بازی الان تو استور us تخفیف خورده (89 درصد) و قیمتش 1.65 دلار شده!!! بجنبید:d

این بازی یکی از بهترینای psn بود کسانی که تو ps3 موفق به بازی نشدن حتما تجربش کنن مخصوصا دونفره و کوآپش واقعا لذتبخشه!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر