dead island فیلم میشود !

god of game

کاربر سایت
Mar 13, 2006
304

Heart Broken

کاربر سایت
Feb 22, 2011
2,418
نام
Ali
این مزخرف چی بود که فیلمش هم بسازند؟ واقعاً ناامید کننده بود، اون تریلری که من ازش دیدم کجا، این بازی بی خاصیت کجا!پتانسیل‌های بالایی برای با کیفیت شدن داشت ولی خوب استفاده نشد، فیلم هم تو این سبک زیاد هست، وقتشون رو الکی تلف می‌کنند!

devil girl

کاربر سایت
Jun 11, 2008
2,703
نام
4tous4
آمریکایی ها عادتشونه فیلمه تکراری بسازن ! برای اینکه مغزشون هنگیده دیگه ایده ی جدیدی ندارن :d حیف که امکانات دست اوناس !!!!

This Is It

کاربر سایت
Sep 27, 2011
33
آمریکایی ها عادتشونه فیلمه تکراری بسازن ! برای اینکه مغزشون هنگیده دیگه ایده ی جدیدی ندارن :d حیف که امکانات دست اوناس !!!!
come on :|
نه حالا اگه ایدش دست دست کارگردانای ایرانی بود شَق القمر میکردن که از امریکایی ها ایراد میگیری :d

400kg.

کاربر سایت
May 26, 2011
122
نام
فرهاد
نه حالا اگه ایدش دست دست کارگردانای ایرانی بود شَق القمر میکردن که از امریکایی ها ایراد میگیری(2) :D*
او چه میفهمه از درد:D

Lions Gate

プレイステーション
کاربر سایت
Feb 17, 2008
3,251
خبر تکراری هست . فکر کنم چند ماه پیش یه خبر شبیه به این داشتیم . از همین الان میشه پیش بینی کرد فیلم مزخرفیه !! کمپانی lions gate عادت داره horror movie های چیپ بسازه . فیلم رو دست این مردک romero امیدوارم ندن !

This Is It

کاربر سایت
Sep 27, 2011
33
نه حالا اگه ایدش دست دست کارگردانای ایرانی بود شَق القمر میکردن که از امریکایی ها ایراد میگیری(2) :D*
او چه میفهمه از درد:D

بابا بی خیال ... بذار خوش باشه :d
اگه ایران میخواست فیلمو بسازه ، فیلم نامه رو میدن دست ده نمکی یا بقیه بروبچ اقا (ع) ، بعد چندوقت هم میگن یه بَلغوزی در حد اخراجی ها ساختیم و بیا و ببین :))

خبر تکراری هست . فکر کنم چند ماه پیش یه خبر شبیه به این داشتیم . از همین الان میشه پیش بینی کرد فیلم مزخرفیه !! کمپانی lions gate عادت داره horror movie های چیپ بسازه . فیلم رو دست این مردک romero امیدوارم ندن !
بوق نزن جونم ! سوارشو باهم بریم :p
خودم قبل تو همین پیش بینی رو کرده بودم :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر