Dead Horde

dead-horde.jpg

Dead Horde یک بازی زیبا در سبک ماجراجویی و ترسناک است که شما در نقش یک ناجی باید در شهری که پر از زامبی و انواع هیولاهاست زنده بمانید! شما در دنیایی که توسط یک ویروس آلوده شده و همه تبدیل به زامبی شده اند باید زینده بمانید و راه خود را در شهر پیدا کنید تا به هدف خود برسید در هر مرحله شما در نقطه و ناحیه ای از شهر با مشکلاتی روبرو هستید که باید بر آنها فائق شوید و در این راه شما مجهز به انواع سلاح هایی هستید که در مقابل زامبی ها میتوانید از آن استفاده کنید رمز موفقیت شما در این بازی کار تیمی است . . .:x

بازی اخیرا ً منتشر شده و با اینکه بازی از گرافیک قابل قبولی برخوردار است و گیم پلی فان و جذابی دارد بخصوص زاویه ی دوربین بر جذابیت بازی افزوده است اما با حجم کم تقریبا ً 84 مگابایت می توانید از اینجا با لینک مستقیم دانلود کنید !;;)
منبع : سیب دانلود
نامردا اعتبار یادتون نره:d

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: raya2 and Isildur

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
خب من همون موقع دانلودش كردم
يادم رفت بيام نظر بذارم :d
--------------
اول اينكه بازي صدا نداره !
نميدونم مشكل سيستمه منه يا نه !
مثل اينكه در نقش يك سرباز هستيد كه هليكوپترش در يك منطقه ي نام شخص خراب شده و شما يك نفره بايد نجات پيدا كنيد ...
حالت co-op هم داره بازي !!!
خيلي گيم پلي پيچيده و عجيبي نداره !
يك محدوده هستيد كه با يك دروازه محدود شده و شما تا زماني كه محدوده ي مورد نظر رو پاك سازي نكنيد نميتونيد وارد منطقه جديد بشيد !
خيلي سخته در ضمن :d
توي محيط يه سري بشكه هاي قابل افنجار وجود داره، خونه كه ميتونيد بريد داخلشون (نه همشون) بسته هاي Aid و من مهماتي نديدم
اسلحه نامحدوده، نارنجك ها محدود هست ...
تا اينجا كه من رفتم زامبي معمولي ديدم و سگ !
و با كشتن زامبي ها مقداري پول بهتون ميده كه فكر كنم در انتهاي هر مرحله بايد به كمك اونها اسلحه هاي جديد و نارنجك و ارمور و غيره خريداري كنيد
-----------
گرافيك با توجه به حجم بسيار قابل قبوله ...
در كل بازي وقت پُر كنه بدي نيست ...
در ضمن لودينگ هاي زيادي طولاني هم داره به نسبت خودش !!

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: raya2

gttwo

کاربر سایت
Feb 12, 2010
169
نام
هادی
آخرین ویرایش:

Molana

کاربر سایت
Nov 21, 2009
1,975
نام
آکام سیستم ویانا
من که مشکل صدا ندارم(ویندوز 7)

من از سایت بالا با حجم 84 مگابایت دانلود نکردم
از سایت زیر با حجم 134 مگابایت دانلود کردم (rip شده نیست)

http://dl.ravok.ir/node/239849

یا
http://letitbit.net/download/3209.319fa3481c15df4102ab9de7e599/Dead_Horde_setup.exe.html

من در قسمت co op بازی مشکل دارم و اصلا ً لودینگش تموم نمیشه !
شما با این لینکی که دانلود کردی تونستی co op بازی کنی !؟

gttwo

کاربر سایت
Feb 12, 2010
169
نام
هادی
آخرین ویرایش:

MOSTAFA VI

کاربر سایت
Oct 24, 2007
1,131
نظر من بعد از یه اتمام مرحله اول:

ایده بازی کاملا تکراری و بی مزس، سقوط یک هلیکوپتر و نجات پیدا کردن یه سرباز و شروع بازی...............

بازی هیچ دمویی نداره و مستقیما وارد مراحل میشه

در طول هر مرحله زامبی ها به صورت تکی یا دسته های 3-4تایی و گاها گله ای حمله میکنن

مثل L4D همش باید زامبی جارو کنید و پیش برید، البته زامبی ها تعداد خاصی دارن که با اتمامشون راه ورود به بخش بعدی باز میشه ولی خوب کپی همون L4Dه، با این تفاوت که زامبی های L4D رو میشد با یه سلاح کمری تیکه تیکه کرد ولی زامبی های این بازی گوشتین و باید کلی گلوله صرف ترکوندنشون کنید:d

بازی سخته، حتی روی easy

بازی سیستم چک پوینت داره ولی بعد از اینکه از بازی درومدید و دوباره وارد شدید گزینه Resume نداره و باید از منوی مراحل وارد بازی شید و در اینصورت هرچی پول و آپگرید تو مرحله قبل گرفته بودید باد هوا میشه و خود بازی یه مقدار پول و تعدادی آپگرید پیشفرض بهتون میده)xهمین مشکل اساسی باعث شد همین چند دقیقه پیش بعد از اتمام مرحله اول بازی رو پاک کنم بره پی کارش)x

پ.ن: gttwo عزیز ممنون بابت لینک دانلود

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر