De Blob 2|xbox 360

آیا این بازی در تمام زمینه ها توانسته است نظرتان را جلب

• بله!در تمام زمینه ها

رای‌ها: 8 50.0%
  • خیر.فقط در زمینه گیم پلی

رای‌ها: 2 12.5%
  • خیر.فقط در زمینه گرافیک

رای‌ها: 1 6.3%
  • اصلا از بازی خوشم نیومد!

رای‌ها: 5 31.3%

• مجموع رای دهنده‌ها
    16

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
de_blob_2__800.jpg

سلام دوستان نسخه دوم بازی بامزه و جالبDE BLOB در سبک پلتفرم ماه دیگر برای xbox360 و ps3 و wii و ds منتشر میشه!جالب اینجاست که نسخه اول فقط برای DS و WII بود!
کاراکتر بازی نیز یک قطره رنگ(به شکب جالب نه قطره:D)است که وظیفه ارد تمام ساختمان ها و اشیا و موجودات زنده ای که رنگشان پریده است و سفید شده اند را رنگی کند و دشمنانش را با پریدن و فشار آوردن:D له کند!
به نظر من بازی بسیار جالب هست!همچنین نام بازی DE BLOB:UNDERGROUND هست که مابه نام DE BLOB 2 میشناسیمش:D
این هم تریلر نسخه کنسول های 360 و PS3
جالب اینجاست که داستان نسخه DS به کلی با دیگر کنسول ها(حتی WII نیز متفاوت است!)
گرافیک بازی در سطح عالی و قابل قبولی قرار دارد.بازی از نظرگرافیک باگ ندارد اما کیفیت یکی دو چیز پایین است!1.کیفیت جوهر هایی که در گودال جمع شده اند!در صورتی که اگر رنگ یا آب را نگاه کنید کیفیتشان دو برابر جوهر است!
کاراکتر بازی قابلیت تعویض رنگ در طول مرحله در هرکجا که حوضچه رنگ یا عنکبوت های رباتی که بر پشتشان محفظه رنگ دارند(که با پریدن بر روی شان رنگشان را میگیرید)یا اسپری های که پاشیده میشوند میتوانید خود را رنگ کنید!3رنگ اصلی در بازی وجود دارد که قرمز آبی و زرد هستند که از تترکیب هرمدام با دیگری رنگی جدید ساخته میشود!همچنین اگر میخواهید رنگتان را دوباره انتخاب کنید یا سایز بلاب رو برای عبور از جاهای تنگ کوچک کنید بهتر است داخل آب بروید!
گیم پلی بازی در سطحح قابل قبولی برای این عنوان قرار دارد!البته من هنوز بازی را کامل نکرده ام و توضیح خاصی نمیتوان بدهم!همچنین مانند شاهزاده ایرانی میشود به دیوار چسبید:))(یعنی رو دیوار راه برید برای چند ثانیه!)وسعت مراحل فوق العاده بالاست طوری که هر مرحله بین 1 تا 2 ساعت طول میکشد!ودر نسل جدید این تقریبا یعنی
طولانی ترین بازی که در این سبک وجود است برای پلتفرم های نسل حاضر!
صدا گذاری نیز جالب است هر رنگی که بشوید و جایی را رنگ بزنید یک نوع موسیقی خاص با آلات موسیقی مختلف پخش میشود!مثل شیپور پیانو یا..
همچنین به جای صدا بلاب ها و پینکی(یارمان)صدای عجیب قریب!(صدای سیمزی:))) از خودشان در میآورند!
داستان بازی هم در مورد جنرال جوهر سیاه است!که قصد فرماندهی بر تمامی سرزمین های بلاب ها رو داره و تمامی شهر ها و مناطق آن را به رنگ جوهری در اورده(سیاه و سفید)و حتی بعضی بلاب ها را نیز همراه خود کرده!و شما وظیفه رنگ کردن کشور را دارید و از جوهر سیاه انتقام بگیرید:D به همین سادگی و به همین خوشمزگی!(کیک رشد:)))
در کل بازی چیز خاص و فانی را ارائه کرده و پس از خون و خونریز در بازی های اخیر(BULLET STORM و ...)این عنوان میتواند کی استراحت و آرامش به شما بدهد!
این هم لینک دانلود بازی:رجین free استلت پچ هم هست!
دانلود بازی
مطمئن نیستم که نکات امنیتی کامل روش باشه!

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: aliahmadi2

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
آره خیلی بازیه فانیه:d فکر کنم 1 ماه دیگه بیاد
فقط اونی که بازی میکرد خنگ بازی در میاورد لوله ها رو رنگ نزد چند چیزو نگرفت و....:D

A.T.HELLBOY

کاربر سایت
Aug 20, 2009
2,361
نام
علیرضا
بچه ها به نظر می یاد لینکا اومده . هر کس خرید بیاد بگه چه جوریاست . به نظر بازی خوبی می یاد . امتیازای تقریبا خوبیم گرفته .:d

rametzio

کاربر سایت
Feb 24, 2011
2,799
نام
رامین
منم نمیدونم چرا بازی هایی که گرافیک خفن ندارن زیاد مهم نیستن.در حالی که یه بازی همینطوری مثل سوپرماریو میاد و از گیم اسپات 10 میگیره.
منم خودم بازی رو گرفتم و bullestorm رو فعلا کناز گذاشتم تا این رو بازی کنم

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
واااااو!!!
عجب بازیه ردیفیه!!!1.30 ساعت بازی کردم تازه مرحله 2ش رسیدم!!!چقدر دمو هاش خنده دارند!!!(اونجایی که تو آسمون بود ترکیدم از خنده:D)
بعد وسعت مراحلش خیلی زیاده!!!من هرچی رنگ میکرم تموم نمیشد رنگ خودم تموم میشد!!!
یه چیز جالب دیگه ترکیب رنگه!!مثلا آبی و زد سبز میشه!بعد اگه تو آب بری RT رو بزنی کوچولو میشی!کلی قسمت 2بعدی داره!!(مثل SPLATTER HOUSE که دوربین از گوشه میومد!)
کیفیت گرافیک هم عالیه وقتی همه جا رنگ شه کلی رنگ شاد و محیط شلوغ میبینید تا اوایل بازی کلی دوست و دشمن شناختیم!!خدا رحم کنه!بازی کلا25 اچیو منت داره!1000امتیاز که
در آینده نزدیک نقد و لیست اچیومنت هاشو براتون میذارم.

pejmAn001

کاربر سایت
Sep 18, 2009
213
نام
پژمان
واقعا بازیه عالیه من که خیلی حال کردم باهاش بعد از این همه بازی خشونت آمیز یه بازی با این سبک واقعا میچسبه..

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر