PlayStation Days Gone

cyq3_1.png

بررسی بازی Days Gone

بازی Days Gone عنوانی جهان باز و سوم شخص ، همراه با ماجراجویی در سبک ترس و بقا است که توسط SIE Bend Studio در حال توسعه است و به صورت انحصاری برای PS4 در تاریخ 26م آپریل 2019 ، برابر با 6م اردیبهشت 98 منتشر خواهد شد . این عنوان آخرالزمانی 2 سال پس از وقوع یک بیماری هولناک و همه گیر رخ داده است ، تقریبا تمام بشریت را به کام مرگ کشانده و میلیون ها نفر را به "Freakers" تبدیل کرده است ، بازی دارای سیستم آب و هوایی پویا و چرخه شبانه روز می باشد . انجین بازی Unreal Engine 4 می باشد و از PS4 PRO پشتیبانی می کند .

1504_3.png

شخصیت اصلی بازی نامش دیکون است ، در تریلر بازی مشاهده کردیم دیکون همسرش سارا را به یاد می آورد که تنها خاطرات خوش او پس از پخش شدن ویروس است و احتمال مبتلا شدن سارا توسط این بیماری .
اکنون آخرالزمان ؛ دیکون عضو گروهی از موتورسواران است که دنیا برای آن‌ها در جاده‌ها خلاصه شده و دیگر زندگی و دوستی برایشان معنایی ندارد ، تنها چیزی که برای آن‌ها باقی مانده ، تلاش برای بقا در این دنیای بی‌رحم است . همه‌ جا پر شده از موجودات زامبی‌ مانند به نام فریکرها ، شهرها تبدیل به گورستان شده اند و بازماندگان به جنگلها و کوهها پناه برده اند ، موتور دیکون نقش اساسی در بازی ایفا خواهد کرد .
ناامیدی دیکون ، خاطرات تلخی که از گذشته برایش باقی مانده ، دنیای ضد قهرمانی که هر کس برای نجات جان خود دست به هر عملی می زند ، علتهایی که شخصیت پردازی دیکون را در طول بازی در بین بازیکنان قوی و قوی تر میکند .

iir2_2.png

وسیله نقلیه اصلی موتورسیکلت است ، با قطعاتی که در طول بازی به دست می آورید می توان به منظور افزایش سرعت ، دوام یا مانور نسبت به سایر پارامترها تغییرات ایجاد کرد ، بازیکن می تواند اهداف را با روشهای مختلفی پشت سر بگذارد ، از اختفا تا استفاده از سلاحهای گوناگون با بردهای متفاوت و تعامل با محیط . سیستم کرفتینگ در بازی باعث می شود بازیکن در قسمت آیتمها ، قادر به تولید موارد جدید برای بهبود کارایی مبارزه شود . مدیریت منابع از جمله مواردیست که بازیکنان را در طول بازی به چالش می کشد و در گیم پلی نقشی پررنگ خواهد داشت ، مانند تمام شدن سوخت موتورسیکلت ، حیوانات آلوده مانند خرس و گرگ در بازی حضور دارند که در بعضی موارد فرار ! ، منطقی ترین راه پشت سرگذاشتن این موجودات است .

76gn_giphy.gif
1fs5_giphy_(3).gif
bit_giphy_(2).gif

DIGITAL DELUXE EDITION

The full game downloadable from PlayStation Store , with a digital soundtrack and art book , three bike skins , the monkey wrench fast repair tool and a PS4 dynamic theme

iw1h_5.png

SPECIAL EDITION

The full game with a SteelBook case , a physical and digital artbook , the original soundtrack on CD, three drifter bike skins , the monkey wrench fast repair tool and a PS4 dynamic theme

hctb_6.png

Collector's Edition

The full game with a SteelBook case , the collector’s edition statue , six collector pins , a clothing patch , four decals and all the special edition content

cpji_4.png

Standard

The full game on Blu-ray Disc

oj9_days-gone-standard-bd-edition-two-column-01-ps4-05feb19nz_1549329195903.png

Last edited by a moderator:

Capitan_shepard

کاربر سایت
Jul 9, 2017
1,134
نام
امیر
نه افلاین مرده نه انلاین پرچم دار بازی ها شده...هیچ کدوم هم جای دیگری رو نگرفته و در کنار هم دارن این صنعت رو میسازن :Dنباید هم به حال کسی که انلاین رو به انلاین ترجیح میده یا بالعکس تاسف خورد...
هرکس با توجه به سلیقه (و البته حوصله و زمانی که براش باقی مونده) نوعی از گیم رو ترجیح میده....

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,923
نام
محمد حسین
دندون اسب پیش کشی رو نمیشمرن و سیستم بازی هم خوبه و موتورش ue4 هست که رو pc امتحانشو بارها و بارها پس داده . بلد نبودن با موتور دسیما رو pc بازی بدن و اولین تجربشون هم بود نا وارد بودن
چه انلاین و چه افلاین جای همو تنگ نکردن و با توجه به قیمت بازیها که بالاست. طرف دوست داره مدت بیشتری سرگرم بشه و یه بخش آفلاین معمولا 20-30 ساعت هست و خیلیا دوست ندارن یه چیزو بارها تکرار کنن . پس بخش آنلاین تو صنعت گیم به یکی از ضروریات تبدیل شده
و بشدت هم پرطرفداره و تو pc gaming بخش آنلاین جایگاه بسیار ویژه ای داره.

MadysoNx

کاربر سایت
Feb 14, 2019
1,199
نام
نیما
هایپ پایینه چون بازی واقعا در پیت هست هر وقت گاد اف وار و لست اف اس و انچارتد رو پی سی امد هایپ بالا میره این بازیها اش دهن سوزی نیستن تازه منتظر یه پورت فاجعه باشین احتمالا برای فول اچ دی 30 فریم باید گرافیک 3080 داشته باشین حالا چون سونی بازی را مجانی میده بدون هیچ قفلی یه تست اشکال نداره فقط باید منتظر بازیهای ناتی داگ و سانتا مونیکا رو پی سی باشین به امید اون روز
سونی بازی را مجانی نمیدهد 60$ میدهد صرفا جهت اطلاع
نظرات گهربار سونی فنا اینجام درز کرده
جدی نمیدونم چرا سونی فنا چشم دیدن ریلیز بازیاشون رو پلتفرم های دیگه رو ندارن ! بخصوص پیسی

Hamidreza

ناظم انجمن
Jun 3, 2008
3,605
نام
حمیدرضا
منم عناوین داستانی قوی و single player رو با دنیا عوض نمیکنم ! معلومه بازیایی که بخش آنلاین قوی دارن و بعضیاشون صرفا مولتی پلیر هستن هم فان و سرگرم کننده س . اما کدومشون تو ذهنمون خاطره میشه و به یادگار میمونه ؟ اینهمه تو Black ops 2 و بتلفیلدها تو لیدربورد ها رنک زیر ۱۰۰۰ داشتم چی شد ؟ کدومشون مهمه واقعا ؟ هر سال یه نسخه جدید داره ازشون میاد که قدیمی ترا کلا بدست فراموشی سپرده میشن ! درمورد gears 5 و تایمی که براش گذاشتم هم حرفی نزنم بهتره :D البته اینا نظر شخصیه منه و طبیعتا خیلیاتون با من هم عقیده نیستید . بنظر من تجربه آنلاین در حد ۲۰/۳۰ ساعت برای یه عنوان کافیه که بگردی توش ببینی چه خبره و یه تنی به آب بزنی :D بخوای معتادش بشی و لحاف دشک بندازی صب تا شب تو بازی باشی بنظرم جز وقت تلف کردن خروجیه دیگه ای نداره .

Aperture

کاربر سایت
Apr 30, 2012
1,381
دو تا از دلایل اصلی انلاین باز شدن جامعه گیمر اینه که حوصله بازی کردن به اون صورت ندارن مثل من و دومین دلیل بلد نبودن یا خوب بلد نبودن زبان انگلیسیه یعنی از بخش داستانی به خاطر زبانش اصلا چیزی نمیفهمن پس سراغش نمیرن البته این نظر منه و به نظر من هیچوقت بازیای داستان محور و سینگل پلیر نخواهند مرد انلاین چیه بابا همیشه میشه بازیش کرد همشون تقریبا مثل همن

SepehrR

کاربر سایت
May 23, 2006
1,684
نام
Sepehr
من PCباز نیستم ولی خوشحالم که بازی روی PC میاد و یه فرصت دوباره یه DG داده شده. بازی روی PS4 از نظر فروش موفق بود ولی از نظر نمرات نه و بازی وقتی که ریلیز شد ایرادات فنی زیاد داشت که نمره‌اش رو خیلی آورد پایین! الان نسخه PC امیدوارم این مشکلات رو نداشته باشه و بتونه نمرات بهتری کسب کنه. نمره‌های بهتر و فروش خوب روی PC به دنبالش فن‌بیس بزرگتری برای بازی به دنبال میاره و منابع بیشتری در اختیار Bend قرار می‌گیره و می‌تونن شماره دوم رو بهتر از شماره یک از آب دربیارن...

Paradise Lost

کاربر سایت
Feb 4, 2016
2,998
نام
احمد
منم عناوین داستانی قوی و single player رو با دنیا عوض نمیکنم ! معلومه بازیایی که بخش آنلاین قوی دارن و بعضیاشون صرفا مولتی پلیر هستن هم فان و سرگرم کننده س . اما کدومشون تو ذهنمون خاطره میشه و به یادگار میمونه ؟ اینهمه تو Black ops 2 و بتلفیلدها تو لیدربورد ها رنک زیر ۱۰۰۰ داشتم چی شد ؟ کدومشون مهمه واقعا ؟ هر سال یه نسخه جدید داره ازشون میاد که قدیمی ترا کلا بدست فراموشی سپرده میشن ! درمورد gears 5 و تایمی که براش گذاشتم هم حرفی نزنم بهتره :D البته اینا نظر شخصیه منه و طبیعتا خیلیاتون با من هم عقیده نیستید . بنظر من تجربه آنلاین در حد ۲۰/۳۰ ساعت برای یه عنوان کافیه که بگردی توش ببینی چه خبره و یه تنی به آب بزنی :Dبخوای معتادش بشی و لحاف دشک بندازی صب تا شب تو بازی باشی بنظرم جز وقت تلف کردن خروجیه دیگه ای نداره .
اون بخش رو که قرمز کردم، نتنها هم عقیده نیستم بلکه این نوع فکر کردن هم اشتباه هست بنظرم، شما شدی نقطه مقابل اون دوست عزیز که گفتن بازی های داستانی رو کلا ارزش ندارن!:D این که میگی بازی های انلاین ارزش وقت گزروندن ندارن، کاملا اشتباهه، من شخصا دارک سولز 3 رو تو 45 ساعت با تمام پایان های مختلف تموم کردم، ولی ایا این پایان کار بود؟ هزاران ایتم و سبک و سلاح مختلف بازی داره که با ارتقا دادن میشه تو PVP به کار برد و هزاران بار بیشتر از همون 45 ساعت اول لذت برد، غیر از PVP دیدن دوباره محیط ها با کمک کردن به پلیر های تازه کار و حفظ شدن بازی و حرفه ای شدن توش و لول اپ شدن توش هم خیلی خیلی لذت بخش هستش! ما هممون ، چه داستانی، چه مولتی بازی میکنیم تا لذت ببریم، داستانی و مولتی اش به وزنه اش به طرف هر کسی که بیشتر اون بخش رو دوست داره سنگینی میکنه. البته افرادی هم مثل من خیلی دم دمی مزاج هستن، که هم بازی های تک نفره رو صد در صد میکنن هم بازی های مولتی رو هزار ساعت بازی xD
بعدش بازی های داستانی نهایتا هر چه قدر هم ابر شاهکار باشه، نهایتا 3/4 بار میریمشون، ولی بازی های مولتی این طوری نیستن، و مثل یک شبکه قوی ، لذت و فرهنگ و استرس خاص خودشون رو دارن.
الان هم دارم Dying Light رو میرم، تو 48 ساعت گذشته که خریدمش ،نزدیک 21 ساعت بازیش کردم و همچنان هنوزم کارم باهاش تموم نشده حالا حالا ، برای بازی که قبلا نزدیک 300 ساعت بازیش کردم و هیچ حس دوباره ای برای تجربه اش نداشتم، تنها COOP شاهکار بازی بود که واقعا منو دیونه خودش کرده و تنها دلیل تجربه دوباره ام بودش :D

MadysoNx

کاربر سایت
Feb 14, 2019
1,199
نام
نیما
منم عناوین داستانی قوی و single player رو با دنیا عوض نمیکنم ! معلومه بازیایی که بخش آنلاین قوی دارن و بعضیاشون صرفا مولتی پلیر هستن هم فان و سرگرم کننده س . بنظر من تجربه آنلاین در حد ۲۰/۳۰ ساعت برای یه عنوان کافیه که بگردی توش ببینی چه خبره و یه تنی به آب بزنی :D بخوای معتادش بشی و لحاف دشک بندازی صب تا شب تو بازی باشی بنظرم جز وقت تلف کردن خروجیه دیگه ای نداره .
196836

حمید جان :D با اجازه من رفع زحمت کنم تصاویر گویا و زیباست :)):)) فقط گیرز 5

Hamidreza

ناظم انجمن
Jun 3, 2008
3,605
نام
حمیدرضا
اون بخش رو که قرمز کردم، نتنها هم عقیده نیستم بلکه این نوع فکر کردن هم اشتباه هست بنظرم، شما شدی نقطه مقابل اون دوست عزیز که گفتن بازی های داستانی رو کلا ارزش ندارن!:D این که میگی بازی های انلاین ارزش وقت گزروندن ندارن، کاملا اشتباهه، من شخصا دارک سولز 3 رو تو 45 ساعت با تمام پایان های مختلف تموم کردم، ولی ایا این پایان کار بود؟ هزاران ایتم و سبک و سلاح مختلف بازی داره که با ارتقا دادن میشه تو PVP به کار برد و هزاران بار بیشتر از همون 45 ساعت اول لذت برد، غیر از PVP دیدن دوباره محیط ها با کمک کردن به پلیر های تازه کار و حفظ شدن بازی و حرفه ای شدن توش و لول اپ شدن توش هم خیلی خیلی لذت بخش هستش! ما هممون ، چه داستانی، چه مولتی بازی میکنیم تا لذت ببریم، داستانی و مولتی اش به وزنه اش به طرف هر کسی که بیشتر اون بخش رو دوست داره سنگینی میکنه. البته افرادی هم مثل من خیلی دم دمی مزاج هستن، که هم بازی های تک نفره رو صد در صد میکنن هم بازی های مولتی رو هزار ساعت بازی xD
بعدش بازی های داستانی نهایتا هر چه قدر هم ابر شاهکار باشه، نهایتا 3/4 بار میریمشون، ولی بازی های مولتی این طوری نیستن، و مثل یک شبکه قوی ، لذت و فرهنگ و استرس خاص خودشون رو دارن.
الان هم دارم Dying Light رو میرم، تو 48 ساعت گذشته که خریدمش ،نزدیک 21 ساعت بازیش کردم و همچنان هنوزم کارم باهاش تموم نشده حالا حالا ، برای بازی که قبلا نزدیک 300 ساعت بازیش کردم و هیچ حس دوباره ای برای تجربه اش نداشتم، تنها COOP شاهکار بازی بود که واقعا منو دیونه خودش کرده و تنها دلیل تجربه دوباره ام بودش :D

بنظرم شما منظور منو اشتباه متوجه شدید ( شایدم من خیلی کامل توضیح ندادم ) . شخصا طرفدار سفت و سخت عناوینی که از coop پشتیبانی میکنن هستم ( البته حتما یه نوار داستانی هرچند ملو هم که شده باید داشته باشه ) . مث splinter cell ها / سری borderlands ( که تمام اچیومنتاشو جویدم ) / حتی بازی payday و L4D2 رو هم من یه عنوان خوب برای وقت گذروندن با رفقا میدونم . اون بازیایی هم که شما بهش اشاره کردین تو همین دسته قرار دارن که یه تم داستانی نسبتا قوی رو دنبال میکنن . حالا میخواید تنهایی انجامش بدین و یا بصورت coop با دوستان مراحل رو پیش ببرید . مضمون حرفم عناوینی مث dota / fortnite بود :D این تایمایی که آدم میذاره داره بهترین روزای عمرشو پای یه بازی بی سر و ته سپری میکنه . منتها شخصا تو یه برهه ای از زمان از جدی گرفتن call of و BF چیز خاصی نصیبم نشد . وقتی گیمی که داری انجام میدی تم داستانی خاصی ( هرچند سطحی ) رو دنبال نکنه شاید بعد یه مدت آدمو نا امید کنه .

فکر میکنم به اندازه کافی تاپیکو به انحطاط و نابودی کشیدیم :D بنظرم دیگه بحث راجبش کافی باشه :*

حمید جان :D با اجازه من رفع زحمت کنم تصاویر گویا و زیباست :)):)) فقط گیرز 5

ببین یه لفظ coop تو پست اولم نیاوردم قیصریه رو به آتیش کشیدید :D رفقا اشتبا دارید میزنید ' منم طرف شمام :D خلاصه که این وصله ها به من یکی نمیچسبه ! اگه تو اون لیستی که دیدی بازیایی نظیر dota 2 و CSGO ( که بالای 90% ایرانیا حداقل یکی از این بازیارو تو اکانتشون دارن ) بود ' ینی منو دستگیر کردی ! اما متاسفانه موفق نشدی :*;)

آخرین ویرایش:

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,464
نام
امین
این بازیو اگه زمان انتشار بازی میکردید یکی از بدترین ها میشد براتون.
اما الان و با اخرین اپدیت اگه بازی کنید 90 درصد احتمال اینکه خوشتون بیاد هست.
من مطمئنم خیلی هاتون که شک دارید بعد از اتمامش حس خوبی بهش پیدا میکنید.

آخرین ویرایش:

Persia Tech

کاربر سایت
Feb 2, 2021
3,238
منم عناوین داستانی قوی و single player رو با دنیا عوض نمیکنم ! معلومه بازیایی که بخش آنلاین قوی دارن و بعضیاشون صرفا مولتی پلیر هستن هم فان و سرگرم کننده س . اما کدومشون تو ذهنمون خاطره میشه و به یادگار میمونه ؟ اینهمه تو Black ops 2 و بتلفیلدها تو لیدربورد ها رنک زیر ۱۰۰۰ داشتم چی شد ؟ کدومشون مهمه واقعا ؟ هر سال یه نسخه جدید داره ازشون میاد که قدیمی ترا کلا بدست فراموشی سپرده میشن ! درمورد gears 5 و تایمی که براش گذاشتم هم حرفی نزنم بهتره :D البته اینا نظر شخصیه منه و طبیعتا خیلیاتون با من هم عقیده نیستید . بنظر من تجربه آنلاین در حد ۲۰/۳۰ ساعت برای یه عنوان کافیه که بگردی توش ببینی چه خبره و یه تنی به آب بزنی :D بخوای معتادش بشی و لحاف دشک بندازی صب تا شب تو بازی باشی بنظرم جز وقت تلف کردن خروجیه دیگه ای نداره .

من کلا بازی کردن با ai رو خیلی بیشتر از رقیب واقعی دوست دارم و اینو تازه فهمیدم 1 جورایی چند نفری هم به شرطی دوست دارم باز که با ai رقابت کنیم شبیه division

کلا کل کل با ادم های واقعی و اینکه هی بخوان سر برد یا باخت اعصابت رو خورد کنن یا بهت توهین کنن دوست ندارم خیلی برام مهمه که جو دوستانه یا کار تیمی باشه یا اینکه به دوستم به دید دشمن نگاه کنم البته خودم این شکلی نیستم اما هر کسی می برم می خواد پارم کنه:D

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,373
نام
Majid
نه افلاین مرده نه انلاین پرچم دار بازی ها شده...هیچ کدوم هم جای دیگری رو نگرفته و در کنار هم دارن این صنعت رو میسازن :Dنباید هم به حال کسی که انلاین رو به انلاین ترجیح میده یا بالعکس تاسف خورد...
هرکس با توجه به سلیقه (و البته حوصله و زمانی که براش باقی مونده) نوعی از گیم رو ترجیح میده....
خوشحالم این بحثش راه افتاد، بنظرم خیلیا از هر دو طرف رو این قضیه تعصبی هستن.
طرف کل عمرش پای کانتر و فیفا و Cod بوده اسم یک بازی داستان محور میبری میگه برو بابا وقت تلف کردنه از اون طرف خیلیا رو دیدم کل عمرشون سینگل بازی کردن میگن چیزی که داستان نداشته باشه پس قطعا مسخرس:D

در صورتی که بنظرم هیچ کدوم از اینا تجربه مقابل رو بهت نمیده، واقعا هیچی جای روایت داستان عناوینی مثل بایوشاک، Tlou، RDR2 و ... ـو نمیگیره، اون حس ارتباط با شخصیتا، درگیر شدن با داستان، اتمسفر و ... که شاید 20 سال آینده هم فراموش نکنیشون و مدام بهش فکر کنی، چند صد ساعت پای فلان بازی آنلاین میزاری اندازه 20 ساعتِ یک بازی داستان محور بهت کانتنت تحویل نمیده.
از طرف دیگه چی میتونه اندازه یک بازی آنلاین سرگرمت کنه بدون اینکه بخوای تمرکز خاصی روش بزاری و درگیرش بشی وقتی که فقط میخوای یکم از تفکرات و دغدغه ها زندگیت دور شی، با رفیقات میشینی پای Coop یا مولتی/بتل رویال، اون کار تیمی و هیجانی که تو این بازی ها هست رو هیچ گیم سینگلی تاحالا بهم نداده ( کی تو سینگل از رو صندلیش میپره هوا سر رفیقش داد بزنه He's one shot :-":D) این بین هم گیم پلی استریمای شاخ گیمو میبینی که چطور تکی همرو سوراخ میکنن، همونم خودش یک بخشی از سرگرمیش هست.

منم با این قضیه موافقم که آنلاین تهش چیز خاصی نداره که بخواد درگیرت کنه و هدف خاصی داشته باشه غیر از سرگرمی ولی بنظرم اینکه یک عده همدیگرو سر علاقشون به اون یکی قضاوت میکنن خیلی بده، دقیقا یاد اینایی میوفتم که میگن ما فقط فیلمای درام کلاسیک پرمفهوم میبینیم بقیه بیکارن وقت میزارن پای چیزای دیگه :D آیا نیازه که حتما بین سیاه و سفید یکی رو انتخاب کرد؟

آخرین ویرایش:

Persia Tech

کاربر سایت
Feb 2, 2021
3,238
خوشحالم این بحثش راه افتاد، بنظرم خیلیا از هر دو طرف رو این قضیه تعصبی هستن.
طرف کل عمرش پای کانتر و فیفا و Cod بوده اسم یک بازی داستان محور میبری میگه برو بابا وقت تلف کردنه از اون طرف خیلیا رو دیدم کل عمرشون سینگل بازی کردن میگن چیزی که داستان نداشته باشه پس قطعا مسخرس:D

در صورتی که بنظرم هیچ کدوم از اینا تجربه مقابل رو بهت نمیده، واقعا هیچی جای روایت داستان عناوینی مثل بایوشاک، Tlou، RDR2 و ... ـو نمیگیره، اون حس ارتباط با شخصیتا، درگیر شدن با داستان، اتمسفر و ... که شاید 20 سال آینده هم فراموش نکنیشون و مدام بهش فکر کنی، چند صد ساعت پای فلان بازی آنلاین میزاری اندازه 20 ساعتِ یک بازی داستان محور بهت کانتنت تحویل نمیده.
از طرف دیگه چی میتونه اندازه یک بازی آنلاین سرگرمت کنه بدون اینکه بخوای تمرکز خاصی روش بزاری و درگیرش بشی وقتی که فقط میخوای یکم از تفکرات و دغدغه ها زندگیت دور شی، با رفیقات میشینی پای Coop یا مولتی/بتل رویال، اون کار تیمی و هیجانی که تو این بازی ها هست رو هیچ گیم سینگلی تاحالا بهم نداده ( کی تو سینگل از رو صندلیش میپره هوا سر رفیقش داد بزنه He's one shot :-":D) این بین هم گیم پلی استریمای شاخ گیمو میبینی که چطور تکی همرو سوراخ میکنن، همونم خودش یک بخشی از سرگرمیش هست.

منم با این قضیه موافقم که آنلاین تهش چیز خاصی نداره که بخواد درگیرت کنه و هدف خاصی داشته باشه غیر از سرگرمی ولی بنظرم اینکه یک عده همدیگرو سر علاقشون به اون یکی قضاوت میکنن خیلی بده، دقیقا یاد اینایی میوفتم که میگن ما فقط فیلمای درام کلاسیک پرمفهوم میبینیم بقیه بیکارن وقت میزارن پای چیزای دیگه :D آیا نیازه که حتما بین سیاه و سفید یکی رو انتخاب کرد؟

اینا همش بر می گرده به سلیقه یکی سیاه دوست داره یکی سفید یکی سیاسفید

• Like
Reactions: kamyy

Annunaki ™

کاربر سایت
Jan 14, 2014
3,730
نام
رضا.آ
تنها چیزی که فعلا برام نچسب هست در مورد این بازی فیزیک زامبی ها و چهره و طراحی شون هست که توی ذوق می زنه. روح ندارند . انگار داری left4dead می بینی

اسمش روشه زامبی !
قبلن مُرده روحش کجا بود ؟!!! :))
همین که تلو تلو میخوره خودش غنیمتِ :))
حتما باید بیاد جلو باهات سلام علیک گرم بکنه ی چایی هم بخوره تا طبیعی بشه ! :))

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر