PlayStation Days Gone

cyq3_1.png

بررسی بازی Days Gone

بازی Days Gone عنوانی جهان باز و سوم شخص ، همراه با ماجراجویی در سبک ترس و بقا است که توسط SIE Bend Studio در حال توسعه است و به صورت انحصاری برای PS4 در تاریخ 26م آپریل 2019 ، برابر با 6م اردیبهشت 98 منتشر خواهد شد . این عنوان آخرالزمانی 2 سال پس از وقوع یک بیماری هولناک و همه گیر رخ داده است ، تقریبا تمام بشریت را به کام مرگ کشانده و میلیون ها نفر را به "Freakers" تبدیل کرده است ، بازی دارای سیستم آب و هوایی پویا و چرخه شبانه روز می باشد . انجین بازی Unreal Engine 4 می باشد و از PS4 PRO پشتیبانی می کند .

1504_3.png

شخصیت اصلی بازی نامش دیکون است ، در تریلر بازی مشاهده کردیم دیکون همسرش سارا را به یاد می آورد که تنها خاطرات خوش او پس از پخش شدن ویروس است و احتمال مبتلا شدن سارا توسط این بیماری .
اکنون آخرالزمان ؛ دیکون عضو گروهی از موتورسواران است که دنیا برای آن‌ها در جاده‌ها خلاصه شده و دیگر زندگی و دوستی برایشان معنایی ندارد ، تنها چیزی که برای آن‌ها باقی مانده ، تلاش برای بقا در این دنیای بی‌رحم است . همه‌ جا پر شده از موجودات زامبی‌ مانند به نام فریکرها ، شهرها تبدیل به گورستان شده اند و بازماندگان به جنگلها و کوهها پناه برده اند ، موتور دیکون نقش اساسی در بازی ایفا خواهد کرد .
ناامیدی دیکون ، خاطرات تلخی که از گذشته برایش باقی مانده ، دنیای ضد قهرمانی که هر کس برای نجات جان خود دست به هر عملی می زند ، علتهایی که شخصیت پردازی دیکون را در طول بازی در بین بازیکنان قوی و قوی تر میکند .

iir2_2.png

وسیله نقلیه اصلی موتورسیکلت است ، با قطعاتی که در طول بازی به دست می آورید می توان به منظور افزایش سرعت ، دوام یا مانور نسبت به سایر پارامترها تغییرات ایجاد کرد ، بازیکن می تواند اهداف را با روشهای مختلفی پشت سر بگذارد ، از اختفا تا استفاده از سلاحهای گوناگون با بردهای متفاوت و تعامل با محیط . سیستم کرفتینگ در بازی باعث می شود بازیکن در قسمت آیتمها ، قادر به تولید موارد جدید برای بهبود کارایی مبارزه شود . مدیریت منابع از جمله مواردیست که بازیکنان را در طول بازی به چالش می کشد و در گیم پلی نقشی پررنگ خواهد داشت ، مانند تمام شدن سوخت موتورسیکلت ، حیوانات آلوده مانند خرس و گرگ در بازی حضور دارند که در بعضی موارد فرار ! ، منطقی ترین راه پشت سرگذاشتن این موجودات است .

76gn_giphy.gif
1fs5_giphy_(3).gif
bit_giphy_(2).gif

DIGITAL DELUXE EDITION

The full game downloadable from PlayStation Store , with a digital soundtrack and art book , three bike skins , the monkey wrench fast repair tool and a PS4 dynamic theme

iw1h_5.png

SPECIAL EDITION

The full game with a SteelBook case , a physical and digital artbook , the original soundtrack on CD, three drifter bike skins , the monkey wrench fast repair tool and a PS4 dynamic theme

hctb_6.png

Collector's Edition

The full game with a SteelBook case , the collector’s edition statue , six collector pins , a clothing patch , four decals and all the special edition content

cpji_4.png

Standard

The full game on Blu-ray Disc

oj9_days-gone-standard-bd-edition-two-column-01-ps4-05feb19nz_1549329195903.png

Last edited by a moderator:

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
فک کنم بیشتر بچه ها با سلیقه من اشنان، اینکه آفلاین خوبه آنلاین خوبه به سلیقه طرف برمیگرده ولی بنظرمن با توجه به اینکه بازی‌های آنلاین در طولانی مدت لذت بازی حفظ میشه (یه بازی آفلاین رو شما چند بار تموم کنید دیگه زده میشید و سمتش نمیرید) ولی اگه بازی آفلاین با کیفیتی که سبک طرف باشه انجام بده خوبه، یعنی یه جور بالانس بین آنلاین و آفلاین، دیگه خودتون میدونید بازی‌های با کیفیت خیلی کم شدن، حالا باز یه عده کلا از آفلاین یا آنلاین خوششون نمیاد خب سلیقه ست یکی ساندویچ سوسیس دوست داره یکی هات داگ، بنظرم تاپیک رو از جریان خودش خارج نکنید، در مورد بازی هم کسی زامبی کشی دوست داشته باشه خوراکشه من این بازیو نسخه پری اردر شو تهیه کردم و دقیقا ساعت ریلیز داخل بازی بودم متاسفانه از نیمه های بازی تکراری میشه ماموریت های جانبی هم همینطور ولی کسی زامبی کشی مخصوصا موتور سواری دوست داشته باشه حال میکنه در کل این بازی جز انحصاریهای تاپ سونی نیست ولی بازی بدی هم نیست

• Sad
  • Smile
Reactions: IMANOKA and kamyy

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,106
معلومه بازیایی که بخش آنلاین قوی دارن و بعضیاشون صرفا مولتی پلیر هستن هم فان و سرگرم کننده س . اما کدومشون تو ذهنمون خاطره میشه و به یادگار میمونه ؟
من تجربه شخصیم رو میگم.

Halo 3
Halo: Reach
Left 4 Dead
Borderlands 2
FIFA (یادم نیست 10 بود یا 11:D)

اگه بخوام یه لیست top 10 از بازیهای بیاد موندنی اون زمان بدم اینا قطعا تو لیستم هستن و هیچوقت اون روزها و لحظاتی که هنوز تو ذهنم هست رو یادم نمیره. در حالیکه خیلی از تجربیات سینگل پلیر رو بعضی وقتا تو لیست اچیومنت هام میبینم تازه یادم میاد عه اینا رو بازی کرده بودم! :D

البته که خیلی بازیهای تک نفره بیاد موندنی هم داشتم، مثل اسکایریم یا AC1,2 و مس افکت 2 و ...، ولی اینکه بازی آنلاین خاطره ساز نمیشه اصلا درست نیست و کاملا بستگی به بازی، کسایی که باهاشون بازی کردی و البته خود آدم داره.

شرمنده بابت آف تاپیک?:D

kamyy

کاربر سایت
Mar 20, 2013
3,874
نام
بنیامین
با آپدیت ها دیگه هیچ مشکلی نداره البته روی pro .
بازی سبکش شبیه tlou هست اما اوپن ورلد نقشه و راهنما و همه چیزش اوکیه
تنوع ماموریت ها چجوریه ؟ باید این ور اونور برویم چیز پیدا کنم برای کمپ و این داستانا یا ماموریت ها و خط داستانی غنی هستند ؟؟

mac man

کاربر سایت
Nov 2, 2010
3,528
تنوع ماموریت ها چجوریه ؟ باید این ور اونور برویم چیز پیدا کنم برای کمپ و این داستانا یا ماموریت ها و خط داستانی غنی هستند ؟؟
اگه لست رو بازی کردی شبیه همونه....مواد اولیه پیدا میکنی برای ساختن موتولو و باند پیچی و scrap هم پیدا میکنی برای آپگرید کردن .
ماماوریت های جانبی تکراری هستن اما بد نیستن باید هر دفعه با کلی زامبی سروکله بزنی ماموریت های اصلی هم رفته رفته بهتر میشن طوری که از اواسط بازی بنظر خودم داستان اوج میگیره و چیزای جالبی پیش میاد

• Like
Reactions: kamyy

saeedonly

کاربر سایت
Nov 22, 2012
1,075
این بحث انلاین و افلاین بحث جالبیه.من خودم تو خیلی از بازیای انلاین معتاد شده بودم از پابجی و کانتر بگیر تا مدرن وارفیر ۳ و بتل ۱ شاید ماه ها پشتشون بودم.لحظه های بسیار لذت بخشی مثل اخرین نفر بودن تو گروهت و کشتن تا حدودی جوگیرانه چند نفر تیم مقابل و حال کثیفی که به ادم میده تا جنگ تو لجن و سقوط و حمله و هواپیمای بادی تو بتل ۱ ولی هیچکدوم تو ذهنم مثل اون حس و حال و لذت بازی های نقش افرینی مثل نیووگاس و اوریجینز که حس میکنی رو زندگی شخصیت های باورپذیر داستان دست میزاری با تصمیماتت یا حس بعد پایان بازی هایی مثل لست ۱ ، soma یا bioshock infinite که منو تو چندروز تو فکر فرو بردن تو ذهنم حک نشدن.حالا من خودم شاید یکی دو بازی رو دو بار تموم کرده باشم تو عمرم دنبال اچیومنتم هیچ وقت نرفتم ولی این نوع لذتی که تو بعضی بازی های سینگل هست بشخصه نمیتونم تو یازیای انلاین ببینم حتی اگر ماه ها ادمو سرگرم کنن.

Annunaki ™

کاربر سایت
Jan 14, 2014
3,736
نام
رضا.آ
یک ساعتی از بازی دیدم . داستان بازی معمولی می زد . محیط زیبایی داشت ولی فکر کنم اون کشش و غنای لازم نداشته باشه . در کل چون قفل نداره شاید گرفتم و تست کردم . (تجربه ثابت کرده بازی های زامبی محور که یک لشکر زامبی ناگهان حمله می کنند جالب از آب در نمیاد مثل Left4Dead / World War Z و .... )

world war z رو روی اپیک رایگان گرفتم و بعد تمام dlc هاشو خریدم و بهترین بازی عمرم تو ژانر زامبی شد و هنوز هم دارم کرکترهاش رو اپگرید میکنم .
سلیقه نداری ! :)):D

این یکی رو هم باید دید چطور از اب در میاد
هر چند خبری از مد کو اپ مثل اینکه نیست !

• Smile
Reactions: kamyy

kamyy

کاربر سایت
Mar 20, 2013
3,874
نام
بنیامین
world war z رو روی اپیک رایگان گرفتم و بعد تمام dlc هاشو خریدم و بهترین بازی عمرم تو ژانر زامبی شد و هنوز هم دارم کرکترهاش رو اپگرید میکنم .
سلیقه نداری ! :)):D

این یکی رو هم باید دید چطور از اب در میاد
هر چند خبری از مد کو اپ مثل اینکه نیست !
همه مثل شما خوش سلیقه نیستند:-c:-c. (دنبال بازی های بی محتوا/کم محتوا هستی برای گذران وقت مثل اینکه=))=)))

هر چیزی طرفدارانی داره برای خودش حتی پراید .^:)^^:)^

آخرین ویرایش:

Annunaki ™

کاربر سایت
Jan 14, 2014
3,736
نام
رضا.آ
همه مثل شما خوش سلیقه نیستند:-c:-c. (دنبال بازی های بی محتوا/کم محتوا هستی برای گذران وقت مثل اینکه=))=)))

هر چیزی طرفدارانی داره برای خودش حتی پراید .^:)^^:)^

نه کلا دیگه گیم نمیزنم
نمیدونم این از عوارض سن و سالِ یا مشغله کاری
بیشتر اخبارش رو دنبال میکنم
یادمه 30 سالم که بود این عارضه کم کم اومد سراغم .

• Wow
  • Like
Reactions: Rohshen and kamyy

kamyy

کاربر سایت
Mar 20, 2013
3,874
نام
بنیامین
نه کلا دیگه گیم نمیزنم
نمیدونم این از عوارض سن و سالِ یا مشغله کاری
بیشتر اخبارش رو دنبال میکنم
یادمه 30 سالم که بود این عارضه کم کم اومد سراغم .
دیگه هر چیزی روزی پایانی دارد . الان شما چند سالتون هست ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر