DAYMARE 1998

daymare-logo-800px.png

توسعه دهنده:Invader studios
ناشر: Destructive Creations
تاریخ انتشار:2019

daymare 1998 عنوانی ترسناک در سبک بقا است که توسط invader studios سازندگان سابق RE2 reborn (فن گیمی که توسط capcom درسال 2015 کنسل و توسعه ان به استودیو داخلی کپکام به همراه برخی از اعضای invader منتقل شد در حال توسعه است) و توسط Destructive Creations در سال 2019 در تاریخی نامعلوم برای پلتفرم های ps4.pc.xbox منتشر خواهد شد

daymare-logo-800px.png

بازی وجه اشتراک های زیادی با RE2 نسبت به RE های دیگه داره (میتوان به اسم بازی اشاره کرد که با سال وقایع RE2 یکی هست)

بازی مانند سری RE دارای چند شخصیت است

دارای save point های محدود مانند RE2 است

invader برای ساخت این بازی از عناوین RE:code veronica و RE:zero ایده های زیادی گرفته

گیم پلی بازی مشابه RE2 و دوربین ان مانند RE4 هست

Paul haddad صداپیشه leon kenndy در نسخه اصلی RE2 در این عنوان حظور دارد

daymare-logo-800px.png

Daymare-1998-1.jpg

maxresdefault-6-ds1-1340x1340.jpg

daymare-logo-800px.png

بزودی

آخرین ویرایش:

jhoobin

کاربر سایت
Jul 21, 2016
3,527
نام
ژوبین
Resident Evil 2 Thanks Developer of the 2015 Fan Remake in its Credits
کپکام از سازنده بازی تو credits تشکر ویژه کرده=D>
-------------------
الان واقعا کسی برای این بازی ارزش قائل نیست؟ من بخاطر هایپی که سر اویل2 بود تاپیکش زدم و واقعا منتظر بازیم فکر میکردم دوستان هم مثل من منتظرشن:D

kamyy

کاربر سایت
Mar 20, 2013
3,874
نام
بنیامین
بازی Daymare 1998 در تاریخ سه‌شنبه ۲۶ شهریورماه (۱۷ سپتامبر ۲۰۱۹) برروی رایانه‌های شخصی عرضه می‌شود. نسخه‌های کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و اکس‌باکس وان نیز در زمان دیگری عرضه خواهند شد.

• Like
Reactions: JohnnySilverhand

JohnnySilverhand

کاربر سایت
Jul 5, 2019
2,757
نام
ژوبین
بازی Daymare 1998 در تاریخ سه‌شنبه ۲۶ شهریورماه (۱۷ سپتامبر ۲۰۱۹) برروی رایانه‌های شخصی عرضه می‌شود. نسخه‌های کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و اکس‌باکس وان نیز در زمان دیگری عرضه خواهند شد.
یک ساعت اول از بازی هم ویدیوهاش هست فقط یوتوبر ها فکر کنم میتونن بازی کنن

• Like
Reactions: kamyy

JohnnySilverhand

کاربر سایت
Jul 5, 2019
2,757
نام
ژوبین
بازی موشن کپچر نداره خیلی بده الان معلوم شد چرا صورت یکی از شخصیت های اصلی معلوم نیست ولی عجیبه که انیمیشن های توی بازی کامل موکپ شدس!........

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر