David Cage با 5 سال عمر بیشتر PS3 مشکلی ندارد.

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
david-cage-heavy_rain.jpg

شایعات نسل بعد کنسول ها در بالاترین حد خود است.اما David Cage یعنی کارگردان Heavy Rain معتقد است با PS3 میتوان در حال حاضر کارهای بزرگی انجام داد.
Cage در مصاحبه با Develop گفت:راستش را بخواهید من خیلی علاقه ای به تکنولوژی یا کنسول های نسل بعد ندارم.اگر بتوانیم 5 سال دیگر با PS3 ادامه دهیم برای من خوب خواهد بود.Cage بر خلافی مردمی که فکر میکنند تکنولوژی جدید باعث بازی های بهتر میشود،بر اینتصور است که بازی ها با ایده های سازندههایشان ساخته میشوند.
او فکر میکند که نبود خلاقیت موجب محدودیت این نسل از دنیای Game شده است.
Cage توضیح میدهد:من فکر میکنم چالش های اصلی بیشتر در سازنده بازی است تا تکنولوژی.آیا کارهای تکنیکی وجود دارند که من نتوانم انجام دهم؟راستش را بخواهید خیر.محدودیت بسیار بیشتر از ایده هایی است که ما داریم.اگر به گذشته روی آوریم میبینیم تکنولوژی خیلی سریعتر از چیزی که ما تصور داشتیم پیشرفت کرده است.
به عنوان یک صنعت برخلاف اینکه platform ها در حال تغییر هستند ما در 50 سال اخیر بازی های بسیار زیادی داریم که شبیه یکدیگر هستند.او اضافه کرد:انتظار من از نسل بعد چیست؟مثل اکثر اوقات:poly های بیشتر،رزولوشن بالاتر تکسچر ها و مکان ها،اسب بخار و چیزهای دیگر.واو بسیار خوب و هیجان انگیز است!!!
در نهایت بحث بسیار جالب شد.آیا تکنولوژی مانعی برای تبدیل شدن ایده ها به واقعیت است؟آیا یک پردازشگر قویتر باعث دگرگونی فرم گیم پلی میشود؟کیج درست میگوید که هسته ی مکانیکی بازی ها چند سال است واقعا تغییر زیادی نمیکند.شما هنوز FPS های همیشگی خودرا دارید و TPS های مبنی بر Cover گیری و...
مطمئنا گرافیک همیشه پیشرفت میکند ولی به عنوان چیزی که از Journey یاد گرفتیم،گاهی اوقات یک ایده ی واقعی میتواند گرافیک زیبا را شکست دهد.ایده ها چیز هایی هستند که فروخته میشوند.
منبع

آخرین ویرایش:

victorman

کاربر سایت
Oct 26, 2006
423
نام
فرزاد
قربون آدم چیز فهم حالا هی بگید از این نسل خسته شدیم و نسل بعد لازم داریم. نسل بعد هم خلاقیت نباشه همین آشه و همین کاسه و همین بازی های کاملا شبیه هم.

.:Pouria:.

کاربر سایت
Sep 20, 2009
2,382
نام
-_-
من نه نسل بعد می خوام نه تکسچر های بهتر نه رزولیشین بالاتر نه ... فقط این " کایرا " رو توی E3 مثل آدم پرده برداری کن :(

dmcmasoud

کاربر سایت
Mar 6, 2011
213
نام
مسعود
بازیهای david cage یه بازی به تمام معناست چون تو هر نسلی هم متنوع ظاهر میشه و هم از لحاظ گرافیک در حد بالاست در حالت کلی نمیشه نقش موثر کیفیت و گرافیک برای بازیها رو انکار کرد هر چقدر بازی به این خصوصیات نزدیکتر باشه محبوبیتشون بالا میره ولی من شخصا بازیهای متنوع مثل catherine رو دوست دارم این بازی گرافیک قابل قیاس با بقیه بازی ها نداره ولی ادم از بازی کردنش خسته نمیشه به کسایی که بازیش نکردن 100% توصیه میشه

8030

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,445
نام
mohammad
فکر کنم تو بعضی از ipها پیشرفت که نداشتیم هیچی تازه پسرفت هم داشتیم.
نمونهاش رو تو چند وقت اخیر دیدید.

نسل بعد هم بیاد فقط فکر ارتقائ قدرت سخت افزار باشن و افزایش گرافیک بدتر از این هم میشه چون تمام انرژی میره سمت ارتقا گرافیک.

گرافیک خوبه ولی به تنهایی موفقیتی رو تضمین نمیکنه .بازیی خوبه که تمام مواردش رو در نظر بگیرن .

مثل یه ترازوی دو طرفه که باید دو کپه مساوی باشه .

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,072
نام
محمد امین
اولین بازیسازی که دوست نداره کیفیت کارش بره بالا..! واقعا جای تبریک داره..!

البته از کسی که دستش با سونی تو یک کاسه هست انتظار بیشتری نمیره و فقط سیاست های سونی رو بلغور میکنه..

veryhigh

کاربر سایت
Jan 8, 2009
3,996
نام
احمد
انصافا راست میگه الان بازیهایی مثل super meat boy یا Machinarium یا limbo یا Journey و خیلیای دیگه مگه سره گرافیک انقدر محبوبن؟! "وهمچنین بازیهای فلش که دیوانه وار معتادشون شدم:d"

ccie

کاربر سایت
Jan 30, 2008
1,300
نام
xerxes
حالا مثلا کنسول های دستی نسل بعدش اومد شاهد چه چیز خاصی بودیم؟! یکیش همین ویتا که فعلا یک هفته هم سر ادم رو درست گرم نمیکنه... با ایشون کاملا موافقم
چیزی که نیازه ایده های واقعی هستند

Metropolise

کاربر سایت
Jan 1, 2012
325
خود دیوید کیج قیافش با یه کارت گرافیک 32 مگ قابل پردازشه... در حال حاضر ضعف کنسولی بیشترین ضربش به مهمترین قسمت بازی یعنی مولتی پلیر بازیه که سطح گرافیکش با سینگلش زمین تا آسمون فرق داره... نمیشه که گرافیک محیط فدای تعداد پلیرها یا مقیاس مَپ ها فدای گرافیک شه...

ravi

کاربر سایت
Nov 20, 2008
2,794
خب چه کاریه دیگه کنسول بسازن!!!با همین حالا حالا ها ادامه میدیم دیگه.....فقط یه مورد که لطفا گرافیک بازی های مولتی پلتفرم روی PC از PS3 بیشتر نیاشه که آدم حالش گرفته نشه....

taker-sos

کاربر سایت
Jun 4, 2010
1,253
نام
وحید
هنوز هم بعد از 5 سال باید شاید نتونستن قدرت sell را کشف کنن و از قدرت 100 درصدی اون استفاده کنن پس استاد حق داره بگه که با سن ps3 مشکلی نداره :dچون هنوز هم ps3 قدزتمنده>:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر