Darkspore | PC

darkspore_01.jpg

Developer : Maxis
Publisher : Electronic Arts
Genre : Action Role-Playing
Release : Feb , 2011

SPORE قرار بود تا نوآورنرین بازی تاریخ لقب گیرد وبهترین اثر ویل رایت اما به دلایل مختلفی چون کمبود
محتوا،ضعف های متعدد و سادگی بیش از حد گیم پلی آنچنان که انتظار میرفت مورد توجه منتقدیدن قرار نگرفت ولی در بعد فروش موفق عمل کرد واین خود دلیلی بود که EA را مجاب به تولید ادامه های
آن بکند .
واکنون بعد از سه سال Maxis و نابغه ی دوست داشتنی اش ویل رایت با معرفی Darkspore قصد دارند به آنچه در SPORE نرسیدند برسند!

مهمترین تغییرات Darkspore نسبت به بازی قبلی را میتوان اولا تاریک تر شدن جو عمومی بازی دانست که آن را برای مخاطبیین بزرگسال مناسب تر میکند.
همچنین دیگر شاهد یک Life sim عظیم نیستیم بلکه بایک Action Role-Playing با درون مایه های شبیه سازی طرف خواهیم بود که مطمئنا جذابیت های خاص خود را خواهد داشت.

همچنین یکی دیگر از تغییرات مهم بازی قرار گرفتن یک محور داستانی در کل جریان بازی است و این نکته از آنجا اهمیت بیشتری پیدا میکند که بنابر شنیده ها شرکت موفق و صاحب سبک
BioWare نیز در نگارش داستان بازی با Maxis همکاری خواهد کرد.

این عنوان فوق العاده قرار است در سال 2011 به صورت انحصاری برای PC در سراسر جهان منتشر شود.

• Like
Reactions: Wander

Crystal Vamp

کاربر سایت
Jun 4, 2006
1,126
نام
عماد
darkspore_01.jpg

Developer : Maxis
Publisher : Electronic Arts
Genre : Action Role-Playing
Release : Feb , 2011

SPORE قرار بود تا نوآورنرین بازی تاریخ لقب گیرد وبهترین اثر ویل رایت اما به دلایل مختلفی چون کمبود
محتوا،ضعف های متعدد و سادگی بیش از حد گیم پلی آنچنان که انتظار میرفت مورد توجه منتقدیدن قرار نگرفت ولی در بعد فروش موفق عمل کرد واین خود دلیلی بود که EA را مجاب به تولید ادامه های
آن بکند .
واکنون بعد از سه سال Maxis و نابغه ی دوست داشتنی اش ویل رایت با معرفی Darkspore قصد دارند به آنچه در SPORE نرسیدند برسند!

مهمترین تغییرات Darkspore نسبت به بازی قبلی را میتوان اولا تاریک تر شدن جو عمومی بازی دانست که آن را برای مخاطبیین بزرگسال مناسب تر میکند.
همچنین دیگر شاهد یک Life sim عظیم نیستیم بلکه بایک Action Role-Playing با درون مایه های شبیه سازی طرف خواهیم بود که مطمئنا جذابیت های خاص خود را خواهد داشت.

همچنین یکی دیگر از تغییرات مهم بازی قرار گرفتن یک محور داستانی در کل جریان بازی است و این نکته از آنجا اهمیت بیشتری پیدا میکند که بنابر شنیده ها شرکت موفق و صاحب سبک
BioWare نیز در نگارش داستان بازی با Maxis همکاری خواهد کرد.

این عنوان فوق العاده قرار است در سال 2011 به صورت انحصاری برای PC در سراسر جهان منتشر شود.

مگه اومده ؟!
تگه اومده لیک دانلود مستقیم میدید ؟
نگاااااا گفته 2011 . منظور bburzum (ببخشید اسمتون رو نمی دونم) بازی Spore بود . همون شماره قبلی !

A-L-I

El amor es la fuerza más poderosa del mundo, amant
کاربر سایت
Jul 18, 2010
6,286
میدونم ،منم خوندم آخه من نسخه قبلی رو بازی نکردم ، فکر کردم این اولین نسخه هست چون 1.2.3 نداشت :d

Isildur

Rise and Shine Mr. Freeman
کاربر سایت
Dec 10, 2006
9,230
نام
امیرحسین
ثبت نام برای امتحان کردن نسخه ی BETA از امروز در سایت بازی آغاز شد.

با توجه به تاریخ انتشار بازی(اویل 2011 ) انتظار میرود در طی چند روز آینده شاهد آغاز نسخه ی بتا باشیم.

اینجا ثبت نام کنید.

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
من تا حالا تمام رول پليينگ هايي كه بازي كردم سبك فال اوت سوم شخص بوده
احساس ميكنم به اين نقش افريني هاي دوربين از بالا (مثل بازي هاي استراتژيك) خيلي علاقمند ترم.
اين كي مياد؟

اين سبكي بهم معرفي ميكنيد؟:x

• Like
Reactions: гадюка

Insomniac

کاربر سایت
Sep 5, 2007
1,397
نام
امیر حسین
من تا حالا تمام رول پليينگ هايي كه بازي كردم سبك فال اوت سوم شخص بوده
احساس ميكنم به اين نقش افريني هاي دوربين از بالا (مثل بازي هاي استراتژيك) خيلي علاقمند ترم.
اين كي مياد؟

اين سبكي بهم معرفي ميكنيد؟:x
این سوال رو قبل شما پرسیدن و پست اول هم نوشته! پست های قبلی رو قبل از سوال حتماً بخونید.
سال 2011 میاد.

این سبکی Diablo و DotA رو پیشنهاد می کنم. Dragon Age و Mass Effect هم امتحان بکن. از بالا نیست ولی Action RPGـه.

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
این سوال رو قبل شما پرسیدن و پست اول هم نوشته! پست های قبلی رو قبل از سوال حتماً بخونید.
سال 2011 میاد.

این سبکی Diablo و DotA رو پیشنهاد می کنم. Dragon Age و Mass Effect هم امتحان بکن. از بالا نیست ولی Action RPGـه.

بله دست شما درد نگنه.
ديابلو تو هنم بود فقط اسمشو يادم دفته بود:d

بازم مرسي و معذرت از سوال تكراري

leonk13

کاربر سایت
Sep 8, 2009
2,151
نام
سجاد
طبق معمول به عنوان بتا تستر دعوت شدم \m/:biggrin1:

Welcome to the Darkspore Beta!
Congratulations, you’ve been invited to the Darkspore Beta! Please join us from Noon PST Feb 25th to Midnight PST Feb 27th to play Darkspore.

اگه حجمش خدا نبود شیرینیش رو یه پیش نمایش خفن مینویسم :D

ویرایش: به لطف صفحه هیلترینگ بتا کِیَم به ف*اک رفت :)

ویرایش 2 : مشکل حل شد #:-s \m/ :D داره دانلود میشه فقط 150 مگ ! :D

آخرین ویرایش:

Isildur

Rise and Shine Mr. Freeman
کاربر سایت
Dec 10, 2006
9,230
نام
امیرحسین
wuz89xwepvyh654d5tb8.jpg

آخرین ساخته ی شرکت Maxis اولین امتیازش رو از سایت GamingXP دریافت کرد .

Collect, develop and coop. These are the things which Darkspore uses to keep gamers in front of the screen.

GamingXP : 85

این سایت پیش از این به عنوان Spore امتیاز 88 را داده بود .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر