Darksiders: Wrath of War

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
15,180
نام
نـــــــویـــــــــد
آره همونجوری بدون vulgrim رفتم دوتاشونو مثلا تا حالا تو choking ground یا broken stair نرفته بودم ولی الان وسطیه و سمت چپیش مونده...

آها گرفتم چي شد :biggrin1: شايد تو بعضي جاها نرفتي كنار Vulgrim تا از زمين بياد بيرون براي همين تو map خاموش بودن .

Aʍir Rәzʌ

کاربر سایت
May 12, 2008
4,749
«ه اصلا تو اون مپا نبودم تا حالا یعنی اصلا نرفته بودم اونجا که بخوام برم کنار vulgrim
نمیشه که ! :biggrin1: شما رفتی حواست نبده حالا هم برو به بک قسمت که کنار اون جایی هست که vulgrim رو ندیدی بعد از طریق راه های بازی خودتو برسون بهش !

snake is hero

کاربر سایت
Sep 19, 2009
240
خوب تموم شد یا اینکه خیلی پراکنده بازی کردم ولی بازی کشش رو از دست نداد و خیلی خوب بود به نظرم بازی بی نقصی بود تقریبا اکشن خوب در کنار ادونچر خوب بازی بود که روش کار شده بود و یه خوبی دیگه هم اینکه تا حدی طولانی بود مخصوصا برا اونو آبی ها به نسبت پولی که دادن... به هر حال من پیشنهاد میکنم برای همه اونایی که بازی نکردن منتها اونا اشتباه منو نکنن...

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
15,180
نام
نـــــــویـــــــــد
خوب تموم شد یا اینکه خیلی پراکنده بازی کردم ولی بازی کشش رو از دست نداد و خیلی خوب بود به نظرم بازی بی نقصی بود تقریبا اکشن خوب در کنار ادونچر خوب بازی بود که روش کار شده بود و یه خوبی دیگه هم اینکه تا حدی طولانی بود مخصوصا برا اونو آبی ها به نسبت پولی که دادن... به هر حال من پیشنهاد میکنم برای همه اونایی که بازی نکردن منتها اونا اشتباه منو نکنن...

خداروشكر تموم شد ! يكم شُل گرفتي بازي رو نه ؟ :biggrin1: چون نبايد به اين مشكل بر ميخوردي

snake is hero

کاربر سایت
Sep 19, 2009
240
خداروشكر تموم شد ! يكم شُل گرفتي بازي رو نه ؟ :biggrin1: چون نبايد به اين مشكل بر ميخوردي

اینجوری که خیالت از تموم شدن بازی راحت ظاهرا خیلی اذیتت کردم شرمنده و ممنون به خاطر کمکهات... شل که نه ولی پراکنده بازی میکردم بازی های جدیدم بود و مشغله البته...

Mojtaba

کاربر سایت
Jan 15, 2007
1,667
نام
مجتبی
سلام

این Boss ـه ( اسمش رو یادم نیست ، هزارپاهه :d ) قسمت اولش که شکستش دادم هیچ ، اون یکی که روی دهنش که یه محافظ هست رو میگم . اون محافظ رو از بین بردم و چند بار بهش زدم اما چیزیش هیچ ! راه خاصی هست واسه از بین بردنش ؟

Aʍir Rәzʌ

کاربر سایت
May 12, 2008
4,749
سلام

این Boss ـه ( اسمش رو یادم نیست ، هزارپاهه :d ) قسمت اولش که شکستش دادم هیچ ، اون یکی که روی دهنش که یه محافظ هست رو میگم . اون محافظ رو از بین بردم و چند بار بهش زدم اما چیزیش هیچ ! راه خاصی هست واسه از بین بردنش ؟
شما باید وقتی داره فرار میکنه بری دنبالش با اسبت بعد با شمشیر بزنی به پوزش ! :biggrin1: میشکنه بعد هم مثل غول قبلی بکوش !:biggrin1:

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
15,180
نام
نـــــــویـــــــــد
اینجوری که خیالت از تموم شدن بازی راحت ظاهرا خیلی اذیتت کردم شرمنده و ممنون به خاطر کمکهات... شل که نه ولی پراکنده بازی میکردم بازی های جدیدم بود و مشغله البته...

نه بابا خودت راحت شدي ديگه فكرت مشغول اين بازي و تموم كردنش نيست :biggrin1:
كلا بازيش خيلي خوب بود ازين جهت كه يه اكشن محض نبود و برا همين باعث من به شخصه ازش خيلي لذت ببرم .

erfan_22

کاربر سایت
Apr 7, 2008
236
نام
erfan
من بازیو تموم کردم و از بازیم خیلی خوشم اومد ولی بازی دیگه 2 یا 3 ساعت اخرش من فقط میخواستم بازی تموم شه و دیگه باهاش حال نمیکردم نمیدونم چرا ولی من که اینجوری شدم !
بازی اون چیزی هم نبود که من تو تبلیغ ها دیدم و اولا فکر میکردم با یک شاهکار جدید طرفم ولی بازی بدجوری بعضی جاها توی ذوق میزنه ولی به هرحال من عاشق این بازیم و ازش لذت کافی رو بردم!

mehdi-psp

کاربر سایت
Oct 4, 2007
2,415
نام
مهدي
دوستان این بازی هم مثل دانته اینفرنو سیستمی داره که بشه حرکات و بقیه چیز ها را آپدیت کرد ؟
اگه بگید چه طوری میشه ممنون میشم .

Aʍir Rәzʌ

کاربر سایت
May 12, 2008
4,749
دوستان این بازی هم مثل دانته اینفرنو سیستمی داره که بشه حرکات و بقیه چیز ها را آپدیت کرد ؟
اگه بگید چه طوری میشه ممنون میشم .
بـــعله ! شما وقتی میری پیش Vulgrim میتونی ازش کمبو های جدید و پاور های جدید وسلاح های جدید بخری ! :biggrin1:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر