Darksiders: Wrath of War

• Thread starter Thread starter Fratos
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
سلام...
تر و خدا يكي اينجاش و بگه من ردش كنم..
1269119147.jpg

3 تا آسانسور هستش...
بايد چه كار كنم يه چيزي هم هستش مي كشيش اين ور اون ور!!!
اه..
مسخره بازيه اينجاش..
تر و خدا يه توضيح كامل بديد..
همون چیزی رو که گفتی رو باید هل بدی بندازی تو اسانسور اولیه بعد اسانسور رو ببر بالا و سپس با استفاده از اون دستکشت که با هاش یخ مییشکونی اون چیز رو با استفاده از یه ضربه قدرتی بنداز تو اسانسور دومیه بعد دوباره همین کار رو بکن بندازش تو سومیه بعد سومیه رو با استفاده از اهرمش بکشش بالا بعد یه راه برون رفت از اسانسور سومیه به بالا هست اگه دقت کنی اون چیز رو یه جوری در اسانسور سومیه قرار بده که بتونی از اون راه بری

بر و بکس تاپیک بازی واسه ps3 که مرده.اومدم مزاحمتون بشم:biggrin1:کسی منبعی واسه collectible ها داره.آسفالت شدم ولی نتونستم باز همش رو پیدا کنم:biggrin1:

کمک فوری لطفا

من از اون 7 تا تیکه شمشیره 6 تاش رو پیدا کردم.فقط مونده قسمت قبرستون که اون تیکه شمشیر بالای یه ساختمونه که از زیر زمین میریم تو ساختمون.یه طبقه مونده تا به هدف برسم منتها هیچ چیزی نیست که باهاش بتونم بالا برم.
تو سایتها که دیدم اگه ماسک رو بزاری یه چیزی رو زمین ظاهر میشه که می فرستد بالا.ولی واسه من همچین اتفاقی نمی افته.

چیکارش کنم؟:((

2 تا سوال ! :biggrin1:

1-بازی چند ساعت گیمپلی داره ؟:biggrin1:
2-من رسیدم اول اون مرحله ای که سبزه و آبشار داره و اینا ! چقدر دیگه از بازی مونده ؟ :biggrin1:

کمک فوری لطفا

من از اون 7 تا تیکه شمشیره 6 تاش رو پیدا کردم.فقط مونده قسمت قبرستون که اون تیکه شمشیر بالای یه ساختمونه که از زیر زمین میریم تو ساختمون.یه طبقه مونده تا به هدف برسم منتها هیچ چیزی نیست که باهاش بتونم بالا برم.
تو سایتها که دیدم اگه ماسک رو بزاری یه چیزی رو زمین ظاهر میشه که می فرستد بالا.ولی واسه من همچین اتفاقی نمی افته.

چیکارش کنم؟:((
کسی نمی دونه مشکل از چیه؟

با اون 3 تا آسانسور باید چطوری اون نور آبی رو هدایت کنم به قسمت مورد نظر؟؟؟همونایی که زیر 2تاشون دیش داره!

دوست عزيز شما بالاي سرت رو نگاه كني ازون چيزاي زرد كه مثل جُلبك هستن رو ديواره . با قُلابت اونو بگير برو بالا . بعد ماسك بزن و ادامه ي راه

:biggrin1:
نوید Boss دوم هم کشتم رفتم قلبشو دادم به اون مرتیکه شبیه Hell Boy !:biggrin1: حالا میگه برو سرزمین کرم ها ! چند ساعت دیگه مونده ؟ :biggrin1:

تو چقدر عجله داري ! مونده حالا . 5 6 ساعتي داري فكر كنم . شايد يكم بيشتر

دوستان گیر کردم ! بعد از اینکه یه boss رو کشتم قلبشو درآوردم دادم به اون یارو هیولا ! قرمزه ! اون هم یه نیروی تپل بهم داد ...

حالا رسیدم به یه جایی که اون یارو غول سنگیه 4 5 تا ماموریت بهم داد که انجام بدم , همون دایره قرمزا که باید شمشیرمون رو فرو کنیم تا بریم توش !!! :cheesygri

من همه دایره هارو پیدا کرم الا یدونه ! نمیدونم کجاست و چجوری باید پیداش کنم !

اونجایی هم که هستم یه قسمتیش آبه , یه قسمتیش خشکی , توی آب هم یه ساختمون دربه داغون هست ...

یه آبشار هم میبینم ... لطفا راهنمایی کنید .

دوستان گیر کردم ! بعد از اینکه یه boss رو کشتم قلبشو درآوردم دادم به اون یارو هیولا ! قرمزه ! اون هم یه نیروی تپل بهم داد ...

حالا رسیدم به یه جایی که اون یارو غول سنگیه 4 5 تا ماموریت بهم داد که انجام بدم , همون دایره قرمزا که باید شمشیرمون رو فرو کنیم تا بریم توش !!! :cheesygri

من همه دایره هارو پیدا کرم الا یدونه ! نمیدونم کجاست و چجوری باید پیداش کنم !

اونجایی هم که هستم یه قسمتیش آبه , یه قسمتیش خشکی , توی آب هم یه ساختمون دربه داغون هست ...

یه آبشار هم میبینم ... لطفا راهنمایی کنید .
باید زیر ابی از یه جایی رد بشی

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or