Darksiders III | PC

i0je_picture2.png

release date: November 27, 2018
Developer: Gunfire Games
Engine: Unreal Engine
Publisher: THQ Nordic
Platforms: PlayStation 4, Xbox One, Microsoft Windows
Genres: Hack and slash, Action-adventure game

Darksiders III

بعد از نابودی کامل فرقه Vigil , پیران و بزرگان قبیله ای به نام Nordic گرد هم آمدند و تصمیم بر این داشتند که از خاکسترهای بجا مانده دهکده ای بنا نهند به نام GunFire games ... و جنگجویی دلیر را که David Adamsنام داشت, مامور گماشتند تا با یارانی اندک به جستجوی آخرین بازمانده Vigil که جادوگری چیره دست بود به نام John Pearl , بپردازند ..تا به کمک او , پرچم پیروان تاریکی را برافراشته دارند و راه را برای ورود سومین سوار آخرالزمان هموار سازند....

حال پس از 6 سال بار دیگر آسمان ها به لرزه درخواهد آمد و سواری با مرکبی سیاه رنگ از نژاد نفلهیم , پهنه آسمان را خواهد شکافت و قدم به عرصه ویران زمین که اینک , جولانگه شیاطین خبیث و فرشتگان طرد شده گشته است , خواهد نهاد....تا با سوزاندن 7 گناه مرگبار در شعله های خشم و غضب خویش , و نابودی سفاکان تعادل را به هستی بازگرداند....

7sud_6.jpg

0gxg_7.jpg

من زمین را دوست دارم!

همونطور که می دونید شخصیت اصلی این شماره fury (خشم یا غضب ) هست که قدم به زمین می گذاره تا با هفت گناه مرگبار Deadly Sins دست و پنجه نرم کنه و صلح و آرامش رو به زمین برگردونه , داستان به طور موازی و همزمان در خلال دارک سایدرز 2 پیش میره…
سازنده ها فرموده اند که " تمرکز اصلی شون روی گیمپلی هست بیشتر و کمتر داستان..."

x1k_3.jpg

iqfe_1.jpg

تصمیم فیوری

یکی از ویژگی‌های جدید در این نسخه این است که در برخی موارد Fury باید تصمیماتی بگیرد. تصمیم‌گیری که گیم‌پلی بازی را تغییر می‌ده و پایان‌های مختلفی برای ماجراجویی ارائه خواهد داد.
حالا این که این حرف چقدر سندیت داره و میشه روش حساب کرد تا چند ماه دیگه مشخص میشه ...سازنده ها معمولا قبل انتشار قپی زیاد میان....

9m4_2.jpg

tfbv_5.jpg

خواهری بلاکِش برادران....

سلاح اصلی فیوری blade whip یا همون شلاق هست و در محافل گیمینگ کلی سر اینکه خوش دست هست یا نه بحث ها صورت گرفته ولی افکار منفی در موردش بیشتر هست تا خوشبینی... البته تریلر های جدید تر حاکی از این است که توان عملیاتی این سلاح افزایش چشمگیری داشته ولی هنوز هستند کسانی که دل در گرو chaoseater دارند...امیدوارم توی این تایپیک هم چندین نفر از اعضا سر سلاح به جون هم بیافتند و کلی حال کنیم....!!

m390_9.jpg

h7ve_2.jpg

مصایب فیوری در خطه سوسک خیز برگرفته از منابع غیر رسمی...

• در این شماره هم شورای سوخته یک واچر همراه فیوری میفرسته ولی از نوع مونث ...
  • وظیفه اصلی شما در بازی تبدیل سیئات به حسنات هست و بازگرداندن بالانس به زمین ....
  • اسب فیوری در این نسخه باید سیاه رنگ باشه هر چند توی کمیک سفید رنگه... (احتمالا سوییچش رو جا گذاشته با مال یکی دیگه اومده ...اشکالی هم نداره خواهر برادرها این حرف ها رو با هم ندارند ...) البته هیچ نشونی از اسب یا قاطر یا چوکوبو یا حتی الاغ هم در بازی دیده نشده ...هنوز مشخص نشده که اصلا قراره فیوری سوار چیزی بشه یا نه ....شاید این رو هم بشه به نوعی به تنگدستی THQ ربط داد..
  • شلاق فیوری فقط برای اجرای حد روی دشمن های گناه کار بازی نیست بلکه باهاش میشه از بعضی جا ها تاب خورد و آویزون شد...
  • به مانند شماره های قبلی پازل های محیطی نقش پر رنگی در گیم پلی دارند ...فعلا که جز استفاده از سوسک های انفجاری به عنوان راه باز کن و جابجایی شمشیر ها چیز دیگه ای دیده نشده و احتمالا خبری از پازل های اندیشه محور شماره دوم نیست....(درس خونشون همون Death بود و که معما حل می کرد این فیوری بیشتر وقتش رو جلوی آینه گذرونده ازش انتظاری نمی ره ... )
  • چیزی که از تریلر ها برمیاد اینه که تعداد دشمن ها کمتر شده و مبارزه ها به واسطه دوربین یا استایل فیوری بیشتر به شکل دوئل تن به تن شده ( بخدا THQ نداره ...همین 4 تا سوسک و اسکلتی هم که اومدن پای کار به اندازه خون پدرشون پول گرفتند....)

• 7 گناهی که فیوری باید با اونها روبه رو بشه عبارتند از:
  • 1. .Envy حسادت 2. Sloth تنبلی 3. Avarice طمع و خساست 4. Lust شهوت و هوس
    5. Gluttony شکم پرستی 6.wrath خشم 7 . Pride تکبر و غرور
  • خیلی ها دارک سایدرز رو ترکیبی از Zelda,God of War , Prince of Persia… می دونستند و حالا باید به این لیست Dark Souls رو هم بیافزایید گویا دیده شده بعد از مردن شما روح هایی که جمع کردید در همون مکانِ به درک واصل شدن باقی می مونه تا دوباره برید برداریدش...!

• یکی از دوستان غربی سایه ای از strife در بازی رویت کردند که امیدواریم تا اومدن بازی متوجه نشیم که سایه چوب لباسی بوده...
  • فیوری قابلیت شنا در آب رو هم داره...
  • شخصیت Vulgrim هم هنوز کار و کاسبیش با وجود تحریم های ناجوانمردانه از رونق نیافتاده و در بازی حضور داره و همینطورUlthane از دارک سایدرز یک..
  • دو بسته ویژه از این شماره نیز تحت نام Collector’s Edition و Apocalypse Edition معرفی گردیدند که علاوه بر نسخه کامل بازی شامل مجسمه‌ای از شخصیت اصلی نیز هستند. در بسته Apocalypse Edition علاوه بر مجسمه شخصیت اصلی شماره سوم، سه مجسمه دیگر شامل شخصیت‌های «War» و «Vulgrim» و «Death» نیز وجود خواهد داشت....و این برمی گرده به اینکه شما دسترسی به چه دلاری دارید جهان...ی یا جهان....گی...ری...
  • به نظر بازی قراره بیشتر شبیه شماره یک باشه جمع و جور و نقلی و از مفاهیم نقش آفرینی که تو شماره دوم به ماتحت بازی بستند بکاهند و بر راه های مخفی بیافزایند....

• برای فیوری حرکات آکروباتیکی در نظر گرفته اند که با جا خالی دادن به موقع به سبک بایونتا , قراره شگفت زده بشید...

• به نظر نمیاد که در این شماره شاهد پلتفورمینگ و از در و دیوار بالا رفتن هایی از جنس مرگ در شماره دوم باشیم ...ما که تا حالا چیزی ندیدیم ...نه سعی و تلاشی از جانب فیوری و نه صخره یا جای دستی درون دیوار ها...فیوری ترجیح میده با پرش های بلند و گاها همراه با خطا عبور و مرور کنه... حق هم داره شاید چندشش می شه دست بزاره روی در ودیواری که روش سوسک ها آمد و شد دارند... ولی دیده شده برای جلوگیری از سقوط بعضی از لبه ها رو که تمیز باشند و عاری از هر گونه باکتری یه دستی روش می ماله...

• قدرت هایی به نام هالو قراره در بازی به فیوری اعطا بشه که یکیشون به نام Flame hallow اینه که فیوری مشکلی با آتش نداره و براحتی در مواد مذاب یا لاوا حرکت میکنه بدون اینکه احساس گرما بکنه...و به واسطه این نعمت برای اولین بار در تارخ ویدئو گیم شاهد پرش سوبل هستیم که در ورای پرش دوبل قرار داره...
  • دومین قدرت force hollow نام داره و قابلیت عبور از دیوار های خاصی رو بصورت کروی به فیوری میده به همراه سلاح سنگین پتک مانند...2 قدرت دیگه Stasis Hollow و Storm Hollow نام دارند.
  • از طراحی هنری بازی خیالتون راحت مثل نسخه های قبل عالی هست نابودی ویجیل گیمز و ورشکستگی و اینا کوچکترین خللی در طبع هنری شون ایجاد نکرده ...کافیه نگاهی به شخصیت Lord of hallow بکنید عجب صدایی هم داره ناکِس

• نکته قابل توجه در شماره های قبل صداگذاری شخصیت ها بود که واقعا عالی عمل کرده بودند بخصوص مارک همیل به عنوان صداپیشه واچر در شماره اول....درسته THQ Nordic یک خورده دستش تنگه و زیاد ریخت و پاش نمی کنه ...ولی از صدای فیوری میشه خاطر جمع بود .که دادنش به خانم سیسی جونز Cissy Jones ( سرچ بیخود نکنید همش کیسی جونز میاد...) موسیقی هم دادن به Cris Velasco که تو بازی های زیادی مثل نسخه شماره یک دارک سایدرز و گاد آف وار و بلاد بورن و مس افکت و... همکاری داشته....​
بازی نمایش های خوبی نداشته یا شاید گان فایر گیم تریلر بد می سازه و در هایپ کردن مردمان ضعیف عمل کرده... در هر صورت چه میشه کرد دختر است دیگر ....!!
پس بکشید پایین لطفا سر ِانتظارات تون رو...و تا 6 آذر صبر و تامل پیشه خود کنید...
hfi_picture1.png

jifc_picture3.png

fs28_picture3.png

آخرین ویرایش:

Paradise Lost

کاربر سایت
Feb 4, 2016
2,938
نام
احمد
یادش بخیر 5-6 سال پیش رفتم مجله بازی رایانه رو خریدم نزدیک 60 تا بازی مورد انتظار رو نوشته بود، از جمله last gurdian- the last of us-dark sider 2--Resident evill 6 :D اخر بازی مورد نظر dark sider 2 بود، در مورد این بازی یک همچین چیزی نوشته بود حالا زیاد یادم نمیاد، اینکه این بازی یک داستان جاه طلبانه داره و همچنین ترکیب سبک نقش افرینی و هک اند اسلش و این که ایا مرگ میتواند بعد از دنیا THQ را هم نجات دهد>؟:| واقعا کیا تو اون مجله خدمت میکردن و این طوری مطلب مینوشتن و قبل از این که سایت های نقد و بررسی تو ایران باشه همچین نقد ها بود!:D:D#-o:D البته اینم بگم من هم نسخه دوم رو بازی کردم ولی نمیدونم چرا بشدت با نسخه اولی حال کردم؟!:D

آخرین ویرایش:

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,148
نام
∂αнмα
پست اول :))
به شخصه با وجود اینکه نمایش های بازی تا اینجا چنگی به دل نزده ولی امید دارم که بازی در سطح نسخه های قبلی عمل میکنه (حالا شاید کمی ضعیف تر) و امیدوارم فروش خوبی هم بکنه تا THQ Nordic هم یـ حالی به تیم سازنده بازی بده و دوباره نره IP تو کما ....

• Like
Reactions: New Shredder

New Shredder

ѺГѺҠԱ ՏѦҠі
کاربر فعال
Feb 23, 2013
923
نام
سعید
اول از همه جا داره همینجا درگذشت رییس جمهور ویتنام رو تسلیت بگم..!!

بعد اینکه , سری پیروان تاریکی داستان زیبایی داره همه شما عزیزان این داستان رو از بر هستید..فقط برای برادران جدید الورودی که ممکنه نیاز به کسب اطلاعات بیشتر راجع به شخصیت ها داشته باشند لینک داستان ها رو قرار می دم. مال سایت خودمونه جای دیگه نرید دنبال این چیزا...!

سال ها قبل برادر @Kasra-M زحمت کشیدن و داستان هر دو شماره رو به نثر درآوردند...دستشون درد نکنه واقعا کار بزرگی انجام دادند....هر جا هستند انشاالله خداوند در حفظ و نگهداری ایشون کوشا باشه..!

داستان Darksiders:Warth of War
داستان Darksiders 2

New Shredder

ѺГѺҠԱ ՏѦҠі
کاربر فعال
Feb 23, 2013
923
نام
سعید
7wf0_pic_12.jpg

Fury Vs Rayne

شخصیت Fury به عنوان سومین سوار آخرالزمانی قرار بود و هست که یک mage باشه ولی چیزی که تو تریلر ها تا به الان دیده میشه خلاف رسم و رسوم و مرام میجی هست ..همینطور بسیاری با سر و شکل و ظاهر اون مشکل داشتند که چرا بیشتر شبیه خانم هایی هست که بیشتر وقت خودشون رو در کنار خیابان ها می گذرونند و وسواس زیادی در سوار شدن به ماشین های گران قیمت ندارند...x_x

خیلی ها شخصیت ِDeath از نسخه دوم رو برگرفته از رازیل از سری Legacy of Kain می دونستند و حالا شخصیت فیوری به نظر خودم بی شباهت به رین از BloodRayne نیست کافیه مقایسه ای بین دوربین و حرکات آکروباتیک و جاخالی دادن های رین در شماره اول با حرکات فیوری انجام بدید ....بماند که شبیه این حرکات رو لارا کرافت اولیه هم انجام می داد....

البته شاید صِغَر سن به شما اجازه نده که چیزی رو به یاد بیارید ولی کِبَر سال به من و تنی چند از دوستان قطعا این اجازه رو میده...!

هر دو خانم هر دو با کمالات هر دواندکی کم عاطفه و وحشی هر دو پاشنه بلند هر دو....و جالب تر اینکه حرکات و ضربات سلاح دوم فیوری که در حال حاضر در توان من نیست نامی بر اون بنهم ,از لحاظ کارکرد چقدر به تیغه های رین شباهت داره .....

اصلا ولش کنید می دونم مقایسه چرتی بود حالا هوار نشید روی سرم و منو متهم به نشر اکاذیب کنید ... همینطوری می خواستم تایپیک Up بشه...!

40j_blood_ryne.jpg

p42o_darksiders.jpg

آخرین ویرایش:

Mahanar

کاربر سایت
May 16, 2017
95
من این بازی رو فقط به خاطر داستانش ادامه میدم
اول از همه جا داره همینجا درگذشت رییس جمهور ویتنام رو تسلیت بگم..!!

بعد اینکه , سری پیروان تاریکی داستان زیبایی داره همه شما عزیزان این داستان رو از بر هستید..فقط برای برادران جدید الورودی که ممکنه نیاز به کسب اطلاعات بیشتر راجع به شخصیت ها داشته باشند لینک داستان ها رو قرار می دم. مال سایت خودمونه جای دیگه نرید دنبال این چیزا...!

سال ها قبل برادر @Kasra-M زحمت کشیدن و داستان هر دو شماره رو به نثر درآوردند...دستشون درد نکنه واقعا کار بزرگی انجام دادند....هر جا هستند انشاالله خداوند در حفظ و نگهداری ایشون کوشا باشه..!

داستان Darksiders:Warth of War
داستان Darksiders 2

• Like

New Shredder

ѺГѺҠԱ ՏѦҠі
کاربر فعال
Feb 23, 2013
923
نام
سعید
یکی از تغییرات جدید و نفس گیری که قراره به بازی اضافه بشه یا بهتره بگم کم بشه اینه که بازی mini map نداره ....:((

آقای vorodi گفته : "We don't think players like them"

دوباره گفته "We want players to get lost"

این حرفشون بنظرم از چند حالت خارج نیست . یا اینکه جهان بازیشون خیلی جمع و جوره و به دلیل تنگ دستی و فقر پاشون رو خیلی کمتر از گلیمشون دراز کردند....یا اینکه بسیط و فسیح و فراخ تشریف دارند...یا اینکه کلا بلد نیستند , یاد می گیرنا ولی فراموش کردند....

ولی ازون طرف, برای اینکه در بازی حیران و سرگشته نمونید یک درخت بزرگ درست در مرکز جهان بازی بازی کاشتند که حکم مقر فرماندهی رو داره چون هر بار که تغییری ایجادکنید باید بیایید اونجا نفسی چاق و تجدید بیعت کنید برگردید......دیگه زحمت یاد گرفتن راه برگشت به سمت درخت پای خودتونه... قشنگ اونجا رو نشون کنید از کنار دیوار آروم آروم بیایید تا برسید اونجا و از چگونگی برداشتن قدم بعدی اطلاع حاصل کنید...

یاد شماره دوم بخیر با اینکه نقشه هم داشت ولی باز توش گم می شدم...یکبار دنبال یک آیتم اینقدر گشتم که یک دفعه یک متن رو صفحه ظاهر شد که کور اوغلو , اوناهاش سمت چپ رو ببین اون بالا ....من باز پیدا نکردم تو قسمت تایپ چیت کد نوشتم ,کو کجاست من که نمی بینم....دو باره متن اومد ...اوناهش جلوته , به اون چشمای تنگ نظرت یخورده فشار بیار نمی میری....با این چشات چرا عقاب نشدی تو....ولی چیزی پیدا نکردم...روم نمی شد دوباره بپرسم...ولی اون آیتم جزو کالاهای اساسی بود و بدجور بهش نیاز داشتم...دو باره تایپ کردم...ببخشید اگه میشه یکبار دیگه از اول توضیح می دید...شرمنده....چند لحظه منتظر شدم پاسخ نیومد....یکدفعه آیتم خود بخود جلوم ظاهر شد و به اینونتوری اضافه...بعد یک آرت ورک رو صفحه ظاهر شد که یک دست مشت شده بود که انگشت میانیش رو به سمت بالا اشاه می کرد... من که تا همین الان هم نفهمیدم منظور از این عکس چی بود....!!

1yyy_picture1.jpg

New Shredder

ѺГѺҠԱ ՏѦҠі
کاربر فعال
Feb 23, 2013
923
نام
سعید
یک خبر دیگه هم که گفتنش رو جایز نمی دونم ولی می گم اینه که

از اونجایی که بازی توی GOG هم عرضه شده پس DRM FREE هست :Guitar::Excited::punk::Excited::Guitar:

DRM-FREE. No activation or online connection required to play

پس احتمالا تو استیم هم خبری از قفل Denuvo نیست انشاالله....

باز هم من زیاد وارد نیستم ...بهتره برادرانی که در پایرسی و سرقت های دیجیتال دستی بر آتش دارند نظر آخر رو بدند...:-"

ولی از اونجاییکه شیاطین رابطه حسنه ای با فیوری ندارند! ترسم از اینه که سازندگان رو درگیر وسوسه های خناسانه خود کنند ...به همین منظور فی الحال در حال تدارک اردوی قم جمکران هستیم که با بروبجز بریزیم در خونه خدا و با لابه و تضرع دست دعا به سوی آسمان دراز کنیم که خدایا نذار قفل بذارن درش...!!

و در پایان پست از خداوند متعال نابودی دنوو و دنوو دوستان را مسئلت داریم....[-o<

آخرین ویرایش:

raya2

کاربر سایت
May 21, 2008
5,782
بازی mini map نداره ....:((

آقای vorodi گفته : "We don't think players like them"

دوباره گفته "We want players to get lost"

چقدر بد. طرف بیخود گفته. ما طرفدارانِ minimap, شدیدا به این موضوع اعتراض داریم. >:)>:P

یک دست مشت شده بود که انگشت میانیش رو به سمت بالا اشاه می کرد... من که تا همین الان هم نفهمیدم منظور از این عکس چی بود....!!

منظورش اینه که باید به اون کلاغه که بالای درخت نشسته توجه می کردی. :D:))

برادرانی که در پایرسی

اینجا چون منظورت من بودم, می تونم خیالتو راحت کنم و تضمین بهت بدم که Denuvo نداره. :)>-

• Like

kourooshkabir25

کاربر سایت
Apr 4, 2017
5,342
7wf0_pic_12.jpg

Fury Vs Rayne

شخصیت Fury به عنوان سومین سوار آخرالزمانی قرار بود و هست که یک mage باشه ولی چیزی که تو تریلر ها تا به الان دیده میشه خلاف رسم و رسوم و مرام میجی هست ..همینطور بسیاری با سر و شکل و ظاهر اون مشکل داشتند که چرا بیشتر شبیه خانم هایی هست که بیشتر وقت خودشون رو در کنار خیابان ها می گذرونند و وسواس زیادی در سوار شدن به ماشین های گران قیمت ندارند...x_x

خیلی ها شخصیت ِDeath از نسخه دوم رو برگرفته از رازیل از سری Legacy of Kain می دونستند و حالا شخصیت فیوری به نظر خودم بی شباهت به رین از BloodRayne نیست کافیه مقایسه ای بین دوربین و حرکات آکروباتیک و جاخالی دادن های رین در شماره اول با حرکات فیوری انجام بدید ....بماند که شبیه این حرکات رو لارا کرافت اولیه هم انجام می داد....

البته شاید صِغَر سن به شما اجازه نده که چیزی رو به یاد بیارید ولی کِبَر سال به من و تنی چند از دوستان قطعا این اجازه رو میده...!

هر دو خانم هر دو با کمالات هر دواندکی کم عاطفه و وحشی هر دو پاشنه بلند هر دو....و جالب تر اینکه حرکات و ضربات سلاح دوم فیوری که در حال حاضر در توان من نیست نامی بر اون بنهم ,از لحاظ کارکرد چقدر به تیغه های رین شباهت داره .....

اصلا ولش کنید می دونم مقایسه چرتی بود حالا هوار نشید روی سرم و منو متهم به نشر اکاذیب کنید ... همینطوری می خواستم تایپیک Up بشه...!

40j_blood_ryne.jpg

p42o_darksiders.jpg
درود
یادش بخیر =((
photo_2018-09-30_15-32-13.jpg

• Like

New Shredder

ѺГѺҠԱ ՏѦҠі
کاربر فعال
Feb 23, 2013
923
نام
سعید
خوب از سومین قدرت هالو هم پرده برداشته شد.. تو قدرت قبلی موهای فیوری نارنجی رنگ می شد و اسلحه ای شبیه تبر های کریتوس با قابلیت های نظیر نانچیکوی مایکل آنجلو بدست می گرفت و ...حالا موها شده بنفش و چکشی شبیه مرگ در دست داره و قابلیت عبور از دیوار های خاص به شکل دایره سنگی...!

خو این حرف ها که مصداق روشن ..." از کرامات شيخ ما اينست. ..شيره را خورد و گفت شيرين است"...بود :-@

ولی تریلر بسیار بسیار دلنشینی بود... حــــالا هایپ شدم ! =P~

نمردیم و Witch Time به سبک فیوری رو هم دیدیم...این یارو تو عکس عجب پرسنالیته ای داره ...

تا قبل این تریلر کم کم داشت بهم اثبات می شدکه فیوری با یکی از شرکت های دفع و نابودی حشرات موذی و آفات عقد قرار داد همکاری بسته ...فیوری حلاال کن در موردت عجولانه قضاوت کردم!^:)^

اگر روی طول عمر باس فایت هاشون یخورده کار کنند و امید به زندگی رو درشون افزایش بدهند مطمئنم این بازی می تروکونه...الحق والنصاف Fury جایگزین مناسبی برای Famine هست ...فقط تا ریلیز بازی دندون رو کجام بزارم که سخت نگذره....!از همین الان منتظرم ببینم رنگ موی بعدی فیوری چیه N3 یاN9 ...... جالبه علاوه بر رنگ مو جواهر تعبیه شده روی سینه اش هم تغیر رنگ میده....قرمز که بود بعد نارنجی و حالا بنفش , یک رنگ آبی هم بهش اضافه کنند دیگه یک پا TMNT هست واسه خودش..;))

سلامتی همه مو بنفش ها , پاشنه بلندا, چکش به دست ها.....\m/

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر