Darksiders II | PC

بنابر اعلام Gameinformer دنباله ی عنوان موفق Darksiders در سال 2012 عذضه خواهد شد و شما اینبار در نقش Death یکی دیگر از 4 سوار آخرالزمانی ظاهر خواهید شد که پا به قلمرویی خواهد گذاشت که War در آن به دام افتاده است تا او را که هنوز هم مقصر وقوع جنگ های پیش از موعد آخرالزمانی است برهاند !

Darksiders II بنابر قول GI یک عنوان عظیم تر وسیع تر با آپگریدها و سلاح های بسیار زیاد خواهد بود .

Darksiders II

ویدیوهای بازی
Making of Last Sermon - Darksiders II Behind-the-Scenes Video

Last Sermon - Darksiders II Live Action Trailer

Last Sermon - Darksiders II Extended Video

تصاویر بازی

شماره اول باز یکه یادتون هست که بعد از حدودا 1 سال از نسخه های کنسولی برای کامپیوتر های خانگی هم منتشر شد و طرفدرهای زیادی را هم برای خود جذب کرد این بار هر 3 نسخه از بازی قرار هست در تاریخ 14aug منتشر شود و دیگر pcگیمر ها همزمان با سایر پلتفرم ها می توانند از شماره دوم بازی لذت ببرد .
این عنوان از خیلی لحاظ شبیه gowهست و با یک گیم پلی و داستان متفاوت ساعت ها شمارا سرگرم کند
اسم شخصیت بازی
death هست وظاهرا بسیار قوی ترو کارامد تر از war(شخصیت شماره 1 بازی) هست و همچنین مجهز به 2 عدد داس بزرگ برای جنگیدن با دشمنان هست برای درک بیشتر توصیه می کنم تریلر های بازی را مشاهده کنید
در مورد گرافیک بازی هم با توجه به ویدیوهای منتشر شده می تونان گفت دارای گرافیک هنری بی نظیری هست و تم کارتونی مانند دارد
همانطور که می دانیم تا الان بازی چندین بار تاخیر خورده ظاهرا تیم سازنده خواسته تمام مشکلات و ایرادات بازی را رفع و یک بازی بدون مشکل را بیرون بدهد که که امیدواریم اینطور باشه
بازی در مرداد ماه منتشر می شود

[h=3]Darksiders II System Requirement[/h]
Minimum System Requirements

* CPU: Intel P4 @ 3GHz or similar AMD
* RAM: 2 GB
* HDD: 10 GB free disk space
* Graphics: 512 MB Graphics Memory
* Sound Card: DirectX 9 Compatible
* DirectX: Version 9

Recommended System Requirements

* CPU: Intel Core 2 Duo 3GHz or similar AMD
* RAM: 4 GB
* HDD: 10 GB free disk space
* Graphics: 1 GB Graphics Memory
* Sound Card: DirectX 9 Compatible
* DirectX: Version 9

Supported Graphics Cards:
Minimum – GeForce GT 220 or Radeon HD 6520G
Recommended – GeForce GTS 240 or Radeon HD 3870

Note: These are the predicted system requirements.
Official will be updated soon.

Recommended: Check for the Latest Driver Updates for Your Graphics and Sound Cards.

سایت بازی

http://www.darksiders.com/

آخرین ویرایش:

sms.moosavi

کاربر سایت
Sep 9, 2010
1,808
نام
سید محمد موسوی
امیدوارم نسخه PC تاخیر نخوره.
نسخه یکش که خیلی خوب بود ولی امیدوارم این بهتر باشه. سیستم مبارزات یه کم روون تر بشه و از همه مهم تر گرافیکش (مخصوصا از نظر فنی که تو نسخه 1 واقعا فاجعه بود) بهتر شده باشه که البته از تصاویر بازی همچین چیزی بر نمیاد.

RED_BEARD39

Ghost of Sparta
کاربر سایت
May 16, 2009
6,363
نام
Ǝـــحـــســـان
Arena Mode

thumb_image_darksiders_ii-19861-2301_0001.jpg

بزرگتر

thumb_image_darksiders_ii-19861-2301_0002.jpg

بزرگتر

thumb_image_darksiders_ii-19861-2301_0003.jpg

بزرگتر

thumb_image_darksiders_ii-19861-2301_0004.jpg

بزرگتر

thumb_image_darksiders_ii-19861-2301_0005.jpg

بزرگتر

hdxc

کاربر سایت
Apr 29, 2011
1,581
نام
امیرحسین
شایعاتی در رابطه با کرک بازی وجود داره کسی چیزی اطلاع داره یا نه (میگن احتمال داره کرک نشه)
هنوز هیچ اطلاعاتی از قفل امنیتی بازی نیومده!این شایعاتم شایعاتی هست که معمولا هم کلاسی ها پخش می کنن:D

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,437
نام
Majid
من هنوز موندم بخاطر چی این سری بازی رو اینقدر بی گرافیک میسازن!!! نسبت به زمان خودش اصلا گرافیک خوبی نداره شکل نقاشی میمونه

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
من هنوز موندم بخاطر چی این سری بازی رو اینقدر بی گرافیک میسازن!!! نسبت به زمان خودش اصلا گرافیک خوبی نداره شکل نقاشی میمونه
چون بیشتر از گرافیک فنی رو گرافیک هنری تمرکز دارن!
hmm?

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,437
نام
Majid
hmm?
به نظر من دیگه اونقدرم نباید تمرکز داشته باشن!
مثل kingdom of alalur reckoning که اینقدر دیگه هنریش کرده بودن آدم یاد کارتونای بچگی میفتاد:D

Quarantine

کاربر سایت
Dec 17, 2008
348
نام
صادق
من خودمم اوایل(دارک سایدرز 1) با آرت اش یکم مشکل داشتم،خیلی مایل به فانتزی هس تا گوتیک.ولی بعد بهش عادت کردم.

sms.moosavi

کاربر سایت
Sep 9, 2010
1,808
نام
سید محمد موسوی
hmm?

کسی نمی گه روی هنری تمرکز نکنن ولی به هر حال اول باید همه چیز رو به یه حداقل قابل قبول برسونن بعد برن وقت بذارن یه قسمتشو شاخص کنن. با این مدل کار کردن هیچ وقت یه شاهکار نمی شه چون یه شاهکار نباید نقطه ضعف داشته باشه. این که روی چی تمرکز می کنن بحث دیگری است.

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
کسی نمی گه روی هنری تمرکز نکنن ولی به هر حال اول باید همه چیز رو به یه حداقل قابل قبول برسونن بعد برن وقت بذارن یه قسمتشو شاخص کنن. با این مدل کار کردن هیچ وقت یه شاهکار نمی شه چون یه شاهکار نباید نقطه ضعف داشته باشه. این که روی چی تمرکز می کنن بحث دیگری است.
من نمیگم اصلاح نکنن، این‌جوری اتفاقا اصلا خوب نیست،شماره اول پر مشکلات فنی و گرافیکی بود، استفاده پیش از حد از‌Texture,CPU های بی‌ کیفیت و ...
منظور من بیشتر این بود که از بازی‌ای که تمرکز رو این قسمت داره نباید انتظار *********** داشت :D
*************= B field

mac man

کاربر سایت
Nov 2, 2010
3,573
THQ هم مگه DRM حالیشه؟!:D

پ ن پ! :d

این گیمر های غیور ایرانی هنوز که هنوز بازی براشون تو گرافیک خلاصه میشه!

حالیشه؟

http://www.mediafire.com/?45ydxqq62bsp8zn

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر