Darksiders 3

5pht_dsiii.png

Developer: Gunfire Games
Publisher: THQ Nordic
Engine:
UE4
Genre: Action-Adventure
Release:
2018

8qc1_info.png
دارک سایدرز 3 توسط Gunfire Games، متشکل از اعضای سابق استدیو منحل شده Vigil Games؛ سازندگان اسبق سری دارک سایدرز در حال ساخت است و شخصیت اصلی نیز سومین سوار آخرالزمان، خشم(Fury)، است که برای نابودی هفت گناه مرگبار (Seven Deadly Sinss) و بازگرداندن تعادل پا به زمین می‌گذارد.

hl86_dsiii_topic2.png

d1-1.jpg

d6-1.jpg

d2-1.jpg

d3-1.jpg

d4-1.jpg

d5-1.jpg

تریلر

mq9n_console.png

پست با انتشار اطلاعات بیشتر آپدیت خواهد شد.

آخرین ویرایش:

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
12 دقیقه گیمپلی از نسخه Pre-Alpha
محیط سازیش از نظر من خوبه(مثل 2 نسخه قبل) اما مبارزه با اون سلاح اونم به سبکی که سازنده ها پیادش کردن اصن چنگی به دل من یکی که نزد حالا ببینیم تا موقع انتشار امیدی بش هست :|(اصنم با Fury حال نمیکنم هیچ جوره ه.ا.ت نیست :| :D)
گفتن کمبت بازی حتی ۴۰% هم تکمیل نیست. تریلر برا نشون دادن محیط بود بیشتر نه مبارزات. تا زمان عرضه طبیعتاً خیلی‌ بهتر می‌شه.

jeenas

کاربر سایت
Jul 24, 2014
866
نام
مصطفی
گفتن کمبت بازی حتی ۴۰% هم تکمیل نیست. تریلر برا نشون دادن محیط بود بیشتر نه مبارزات. تا زمان عرضه طبیعتاً خیلی‌ بهتر می‌شه.
ممنون از اطلاع رسانیت جدی خیلی ضدحال خوردم تا قبل این :D

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,584
نام
حسین
خشک ترین سلاح و شلاق زنیه دنیا رو دیدم داشتم بالا میاوردم چقدر افتضاح بود:|
امیدوارم درستش کنند ما امیدمون این بود که از سلاحش بهترین استفاده رو کنند یعنی گند زدنا:| یادم باشه تو بازی این سلاح رو بر ندارم:D
بقیه چیزا عالی بود بسی کیف کردیم:D

gamer1999

کاربر سایت
Aug 22, 2016
60
مبارزات شدیدا خشک،کند و تکراریه اما به نظر بیشتر بحث گرافیک مطرح بود که خدایش هم خوب از اب در اومده بود.البته به نظرم یه سلاح دومم داشت که استفاده نشد،حالا فقط خداکنه اون المان های RPG نسخه دوم رو اینجا هم پیاده کنن چون احتمال تکراری شدن بازی کمتر میشه

• Like
Reactions: leon kennedy

amir code

کاربر سایت
Mar 18, 2008
1,344
نام
amir hosein
گرافیک بازی خوب بود.
محیط های بازی بنظرم متنوع تر شده.خداییش من با محیطاش خیلی حال کردم:D
کمبوهای بازی هم که مشخص بود 10 درصدم تکمیل نشده:D
بازی الفا هستش ناسلامتی:D
دوربین بازی به شدت رو اعصاب بود.باید به فیدبک های یوزرا گوش کنن چون کسی از دوربینش خوشش نیومد.
کماکان تو کف صحنه اخر یک و دو هستیم ببینیم ادامش چیمیشه:D

GHOST OF SPART

کاربر سایت
May 28, 2011
261
همه ایرادا رو بقیه گفتن،ولی یه چیزی که کسی اشاره نکرد این بود که چقدر مسخره با یکی از هفت گناه که ظاهرا یکی از باس های اصلی بازی هست جنگید،هیچ حرفی نزد،چه وقتی شروع شد و چه وقتی تموم شد هیچی از ویژگی های شخصیتیش ندیدیم!بیشتر شبیه مینی باس بود!

• Like
Reactions: leon kennedy

BARDI YA

Herrscher of Flamescion
Gold User
Jul 23, 2011
3,822
نام
بردیا دلوشی
همه ایرادا رو بقیه گفتن،ولی یه چیزی که کسی اشاره نکرد این بود که چقدر مسخره با یکی از هفت گناه که ظاهرا یکی از باس های اصلی بازی هست جنگید،هیچ حرفی نزد،چه وقتی شروع شد و چه وقتی تموم شد هیچی از ویژگی های شخصیتیش ندیدیم!بیشتر شبیه مینی باس بود!

فک نکنم نسخه ی نهایی اینطور باشه...
گیم پلی بازی بنظرم حتی Pre-Alpha هم نبود - بلکه خیلی مراحل ابتدایی تر بود...
به هیچ وجه نسخه ی نهایی اینطور نخواهد بود...
خواستن گیم پلی رو نشون بدن که ما تشنه نباشیم... :D:D

حالا اگر هم واقعا همینطور قراره بمونه که (فک نکنم) - انشاا... برطرفش کنن...
من ایمان دارم بهشون...
بالاخره دارن اسم سنگین دارک سایدرز رو میکشن...

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
خوبه زده pre -Alpha یعنی حتی Alpha هم نیست یکسری نسخه بازی تو گیم پلی و حتی شخصیت پردازی پیچیدن حدودی گفتن ۲۰۱۸ تاخیرم ممکنه بخوره کم کم ۱.۵ سال دیگه وقت دارن رو بازی کار کنن

Grey Warden

Dragon Age Scholar
Loyal Member
Sep 13, 2006
6,427
نام
مجتبی
بدون شک نسخه نهایی اینجوری نیست، حتی به احتمال خیلی زیاد طراحی این باس و مبارزه باهاش رو هم تو نسخه نهایی تغییر میدن!

• Like
Reactions: GHOST OF SPART

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر