Darksiders 3

5pht_dsiii.png

Developer: Gunfire Games
Publisher: THQ Nordic
Engine:
UE4
Genre: Action-Adventure
Release:
2018

8qc1_info.png
دارک سایدرز 3 توسط Gunfire Games، متشکل از اعضای سابق استدیو منحل شده Vigil Games؛ سازندگان اسبق سری دارک سایدرز در حال ساخت است و شخصیت اصلی نیز سومین سوار آخرالزمان، خشم(Fury)، است که برای نابودی هفت گناه مرگبار (Seven Deadly Sinss) و بازگرداندن تعادل پا به زمین می‌گذارد.

hl86_dsiii_topic2.png

d1-1.jpg

d6-1.jpg

d2-1.jpg

d3-1.jpg

d4-1.jpg

d5-1.jpg

تریلر

mq9n_console.png

پست با انتشار اطلاعات بیشتر آپدیت خواهد شد.

آخرین ویرایش:

sara700

کاربر سایت
Sep 16, 2010
195
بازی از اول و با لولی که بازی را تمام کردی و آیتم هایی که جمع کردی شروع میشه . ولی قدرت ها دوباره در طول بازی به دلایل داستانی به دست میاد
چجوری انتخابش کنم تو منو بازی نیست؟ من وقتی به تروفی های بازی نگاه کردم دیدم

dizzy

کاربر سایت
Dec 24, 2017
614
چجوری انتخابش کنم تو منو بازی نیست؟ من وقتی به تروفی های بازی نگاه کردم دیدم
تو این بازی به اسم Armageddon Mode هستش که با اپدیت اضافه شد و یکسری دشمن ها و ایتم ها و امکانات جدید ( مثل اپگرید زره ) هم داره باید بازی را تمام کنید و بعد ازتون میپرسه که با Armageddon ادامه بدید یا نه

sara700

کاربر سایت
Sep 16, 2010
195
تو این بازی به اسم Armageddon Mode هستش که با اپدیت اضافه شد و یکسری دشمن ها و ایتم ها و امکانات جدید ( مثل اپگرید زره ) هم داره باید بازی را تمام کنید و بعد ازتون میپرسه که با Armageddon ادامه بدید یا نه
برای بار دوم دارم بازی میکنم ولی تموم اپگریدها و لول بازی صفر شده. اولین بار بازی رو story تموم کردم اینبار apocalypticانتخاب میکنم. هیچی نداره

Attachments

• IMG_20191223_170953.jpg
    IMG_20191223_170953.jpg
    528.3 KB · مشاهده: 11
  • IMG_20191223_170953.jpg
    IMG_20191223_170953.jpg
    528.3 KB · مشاهده: 13

dizzy

کاربر سایت
Dec 24, 2017
614
برای بار دوم دارم بازی میکنم ولی تموم اپگریدها و لول بازی صفر شده. اولین بار بازی رو story تموم کردم اینبار apocalypticانتخاب میکنم. هیچی نداره

وقتی که بازی تمام میشه و به منو برمیگرده بازی پیغام میده که میخواید با حالت Armageddon ادامه بدید یا نه که باید yes را بزنید بعد از loadgame فایلی که نوشته Armageddon story را انتخاب میکنید و بازی میاد از اول . بار اول که تمام کردید پیغامی که گفتم را گرفتید ؟

این ویدیو را هم ببینید چیزهایی که گفتم را تصویری میگه :

• Like
Reactions: sara700

sara700

کاربر سایت
Sep 16, 2010
195
این برای اپگرید اسلحه اش هست کجای بازی باید پیدا کنم(wickeadamantine) لول اش 10+هست برای 11شدن احتیاج بهwickeadamantineداره تو یوتیوب هم گشتم چیزی در موردش پیدا نکردم

• Like
Reactions: Ehsan95_76

Little John

کاربر سایت
Apr 13, 2009
4,531
این برای اپگرید اسلحه اش هست کجای بازی باید پیدا کنم(wickeadamantine) لول اش 10+هست برای 11شدن احتیاج بهwickeadamantineداره تو یوتیوب هم گشتم چیزی در موردش پیدا نکردم
توی DLC Crucible هست . اگه dlc رو ندارین نمیتونید بگیرید . dlc هم کرک شده و قابل دانلود هست تو سایتهای ایرانی

• Like
Reactions: sara700

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,944
نام
امین پاشاپور
تا جایی اطلاع دارم نه چون خود کنسول زبان فارسی نداره، پس زبان فارسی بازی هم فعال نمی‌شه
سلام و درود
فکر نکنم ربطی به زبان کنسول داشته باشه
بازی children of Morta رو میشه کاملا فارسی بازی کرد،(صدا ها، فایل ها، نوشته ها، منو ها، راوی)

فرستاده شده از BAC-L21ِ من با Tapatalk

poorya_1

کاربر سایت
Jul 9, 2017
412
سلام و درود
فکر نکنم ربطی به زبان کنسول داشته باشه
بازی children of Morta رو میشه کاملا فارسی بازی کرد،(صدا ها، فایل ها، نوشته ها، منو ها، راوی)

فرستاده شده از BAC-L21ِ من با Tapatalk
اخه دارک سایدرز 3 منو زبان نداره داخل بازی

• Like
Reactions: AMIN-PASHA

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر