Multi Platform Dark Souls

Dark Souls Prepare To Die Edition | PC

dark-souls-prepare-to-die-edition-to-release-mid-august-on-pc.jpg

Developer : From Software
Publsiher : Namco Bandai
Genre : Role Playing
Release Date : August 2012

"... And only dark will remain"
بالاخره و طبق اعلام مجله آلمانی PC Games ، نامکو تایید کرد عنوان تحسین شده ی From Software برای PC نیز منتشر خواهد شد. هنوز خبری مبنی بر تاریخ انتشار بازی به بیرون منتشر نشده است.بازی Dark Souls جانشینی برای بازی معروف Demon's Souls است .
در Dark Souls، شخصیتی که طراحی می کنید باید دشمنانی که به دنبالتان هستند را به قتل برساند و طی انجام بازی می بایست به محیط اطراف خود توجه فراوانی داشته باشید.

به نقل از مجله ی فامیتسو، شمشیر زنی و یا مبارزه با گرز در گذرگاه های تنگ سخت و دشوار خواهد بود، درست مثل Demon's Souls که همین ویژگی بسیار در آن نمایان بود.
همچنین وقتی که شما مورد حمله واقع می شوید می توانید فرار کنید و یا از سپر محافظ استفاده کنید.

نسخه PC بازی نسخه ی ویژه ای به نام Prepare to Die edition خواهد بود که دارای محتوای اضافی به شرح زیر است:

باس های جدید-شامل Artorias of Abyss, Chimera of Tomb و باسهای دیگر.

سیستم PVP Online Matchmaking-که شامل Quick matching برای co-op یا PVP خواهد بود.

مکان های جدید-شامل Oolacile Tomb, Old Ruins و چند مکان دیگر

دشمنان جدید-شامل Abyss Guard, Chained Prisoner و دشمنان دیگر.

NPC های جدید-شامل Hawkeye Gough و چندی دیگر.

سلاح ها و زره های جدید-که از باس ها،دشمنان و NPC ها و ... بدست می آیند.
تاپيك تصاوير بازي

• [*=center]
    [*=center]
    [*=center]
    [*=center]
    [*=center]
    [*=center]
    [*=center]
    [*=center]
    [*=center]
    [*=center]

Minimum Requirements
INTEL CPU : Core 2 Duo E4300 1.8GHz
AMD CPU : Athlon 64 X2 Dual Core 3600+

Nvidia GPU : GeForce 9500 GT 512MB GDDR3
AMD GPU : Radeon HD 4650

RAM : 2 GB
HDD : 4 GB
DX 9
Recommended Requirements
INTEL CPU : Core 2 Duo E6750 2.66GHz
AMD CPU : Athlon II X2 245

Nvidia GPU : GeForce 8800 GTX 768MB
AMD GPU : Radeon HD 4850

RAM : 3 GB
HDD : 4 GB
DX 9

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: mag_5115 and kamyy

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
اره همون که از رو دیوار میپره پایین و میاد سراغت8-x
همین که از در مه آلود وارد شدی، جلو نرو (چون باس میاد) به جاش برگرد و پشت سرت یه نردبون هست از اون برو بالا و 2تا دشمن که تیرکمون دارن رو بکش و بعد بیا پایین و برو سراغ باس.
همین که پرید پایین سریعا برگرد و از نردبون برو بالا و منتظر باش تا باسه بیاد اونجا. بعدش روی هدفت رو قفل کن و از بالا بیا روی سرش و سریع ضربه بزن. اینجوری کلی از خونش کم میشه. فقط نباید زیاد لفتش بدی چون میپره میاد بالا.
همین حرکت رو تکرار کن تا بکشیش.
البته همون پایین هم خیلی راحت و با جاخالی دادن و دفاع گرفتن میتونی بکشیش و چون دفعه اولت هست پیشنهاد نمیشه.
اگر اشتباه نکنم اسمش Asylum Demon
اون که اصلا باس اول بازی هست و اصلا اونجا نباید بکشیش. به جاش باید از در سمت چپ سالن فرار کنی. مگه نمیگی باس دوم هستی؟ اسمش Taurus Demon هست.

Lord Phenom

کاربر سایت
Oct 16, 2012
262
نام
سعید
این جای باس bell gargoyle هم متاسفانه من موندم وقتی دو تا میشه به سختی میشه زدش تا وقتی یکی هست راحته humanity هم ندارم همینجوری میرم به جنگش :d راه حل خاصی نداره ؟ البته میشه زدش ولی به سختی تا الان که نتونستم

SAGAD

کاربر سایت
Nov 1, 2007
2,481
این جای باس bell gargoyle هم متاسفانه من موندم وقتی دو تا میشه به سختی میشه زدش تا وقتی یکی هست راحته humanity هم ندارم همینجوری میرم به جنگش :d راه حل خاصی نداره ؟ البته میشه زدش ولی به سختی تا الان که نتونستم

باید خیلی سریع اولی رو nuke کنی .کلاست چیه؟

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
knight
اگر میتونی یه سر برو توی قبرستون و جلوی یه قبر بزرگ یه شمشیر به اسم Zwei Hander افتاده. اونو بردار و دوباره برو سراغ باس. با هر ضربه این شمشیر، بیشتر باس ها تعادلشون رو از دست میدن و دمیج بالایی هم میده.
راحت ترین راه اینه که بری کنار یه بون فایر و یه Humanity استفاده کنی تا Human بشی و درست قبل از مبارزه با اون باس ها، شوالیه خورشید رو احضار کنی و با کمک اون بکشیشون. البته لازمه-ش اینه که شوالیه خورشید رو نکشته باشی (همون شوالیه ای که اونجایی که اژدهای قرمز روی پل میشینه، وایساده و داره آسمون رو نگاه میکنه). سریع هم اولی رو بکش تا دومی نیومده. دمش رو هم میتونی بکنی و یه تبر به دست بیاری.

.sandman.

کاربر سایت
Aug 27, 2012
603
نام
Armin
اون که اصلا باس اول بازی هست و اصلا اونجا نباید بکشیش. به جاش باید از در سمت چپ سالن فرار کنی. مگه نمیگی باس دوم هستی؟ اسمش Taurus Demon هست.

آره همون Taurus Demon اسمش جا به جا گفتم!
من Taurus کشتم اما بعدش یه اژدها اومد سراغم! اونو چیکارش کنم؟
شمیرم اگر اشتباه نکنم تاریخ مصرفش گذشته دیگه با یک یا دو ضربه نمیکشه:((
بازی مولتی پلیر داره؟

SAGAD

کاربر سایت
Nov 1, 2007
2,481
بازی مولتی پلیر داره؟
اونو نمیشه کشت یعنی فعلا از زیر پول بورو یه نردبون بنداز پایین تا راه مخفی بون فایر ازاد شه بعد از همون زیر پل ادامه بده

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
بازی مولتی پلیر داره؟
اون اژدها رو کلا بیخیال شو. وقتی رفت اون طرف پل نشست، سریع تا اواسط پل میدوی و سمت راست از پله ها میری پایین. از اونجا میتونی ادامه بدی.
آره بخش آنلاین هم داره ولی باید نسخه اوریجینال رو داشته باشین.
باو خیلی سخته مخصوصا که راههای زیادی داره و آدم گمراه میشه !! :|
گاید فارسی واسش نیست نسخه dark-souls-prepare-to-die-edition
عزیز ما خودمون اینجا مرجع راهنمایی هستیم و هر کدوم از بچه ها توی یه کلاس فول آپشن بلدن چکار کنن. هر چی خواستی همینجا بپرس سریع جواب میدیم.

.sandman.

کاربر سایت
Aug 27, 2012
603
نام
Armin
اون اژدها رو کلا بیخیال شو. وقتی رفت اون طرف پل نشست، سریع تا اواسط پل میدوی و سمت راست از پله ها میری پایین. از اونجا میتونی ادامه بدی.
آره بخش آنلاین هم داره ولی باید نسخه اوریجینال رو داشته باشین.

من رو PS3 بازی میکنم نسخه PC واقعا کنترل بدی داشت.میتونم آنلاین بازی کنم اما نمیدونم چطور؟
الان امتحان کردم وقتی آنلاین میشم چند تا نوشته قرمز رنگ تو بازی ظاهر میشه یا بعضی هارو میبینم که دارن بازی میکنن!
ویرایش: رسیدم به Boss سوم:|لطفا راهنمایی کنید.:bighug:

آخرین ویرایش:

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
من رو PS3 بازی میکنم نسخه PC واقعا کنترل بدی داشت.میتونم آنلاین بازی کنم اما نمیدونم چطور؟
الان امتحان کردم وقتی آنلاین میشم چند تا نوشته قرمز رنگ تو بازی ظاهر میشه یا بعضی هارو میبینم که دارن بازی میکنن!
والا من خودم بخش آنلاین رو هنوز امتحان نکردم.

باس سوم منظورت Bell Gargoyle ست که بالای کلیسا میان سراغت؟
یه دونه Humanity مصرف میکنی و میشینی کنار یه بون فایر و Reverse Humanity رو میزنی تا آدمیزاد بشی. بعدش میری سراغ باس. قبل از در مه آلود، نشونه شوالیه خورشید رو میبینی، احضارش کن و وارد در شو. وقتی اولی اومد، سریع 2تایی بریزین سرش و بکشینش.
دومی هم وقتی خون اولی به اواسط رسید، سر و کله-ش پیدام یشه و آتیش میزنه. یادت باشه وقتی دومی اومد، اولی هم شروع میکنه به آتش زدن. میتونی موقعی که داره آتش میزنی از بغل بهش حمله کنی و بهش ضربه بزنی. در کل یه خورده مراقب باشی سریع میمیرن.

maselo

کاربر سایت
May 5, 2012
147
نام
Mohammad

ببین واسه انلاین بازی کردن شرایطی هست. و شما باید با بقیه مچ بشید تا با هم بتونید برید جلو.
اعضا گروه های خاصی کارشون اینه که به بقیه بازیکنا تو پیشبرد بازی کمک میکنن, این گروه ها معمولا به راحتی با اکثر گروه ها مچ میشن مثل way of white و warrior of the sun
کار بعضی گروه ها اینه که کار بقیه رو سخت کنن مثل gravelord servants
گروههای دیگه هم مدافعان جنگل و ... هستن که هر کدوم داستان مفصلی دارن ...................
شما با اون ایتمی رو که از شوالیه خورشید گرفتید میتونید جلوی ورودی باسهای بازی summon sign بذارید که بازیکنای دیگه بتونن شما رو summon کنن, (باید حتما human باشی ) این راه خوبی واسه جوع کردن soul هم هست
البته همه انلاین بازا جوانمرد نیستنا! بعضیا به راحتی به خود شما حمله میکنن و سعی مسکنن ایتماتون رو تصرف کنن ...
.
.
باسهای بازی شماره ندارن که! باید توصیفش کنی تا ببینیم کدومه

Firesword

کاربر سایت
Jan 20, 2013
881
نام
Barbarian
چرا مردو گم راه می کنین باید یکم با اژدها سیخونک بری که بلتد شه و بیاد رو پل بعد از کنارش عبور کنی بعد از کشتن جارجولیه ها می تونی یه جادو خیلی خوب ینی Light spear رو دریافت کنی که خیلی بدرد می خوره

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر