Multi Platform Dark Souls

Dark Souls Prepare To Die Edition | PC

dark-souls-prepare-to-die-edition-to-release-mid-august-on-pc.jpg

Developer : From Software
Publsiher : Namco Bandai
Genre : Role Playing
Release Date : August 2012

"... And only dark will remain"
بالاخره و طبق اعلام مجله آلمانی PC Games ، نامکو تایید کرد عنوان تحسین شده ی From Software برای PC نیز منتشر خواهد شد. هنوز خبری مبنی بر تاریخ انتشار بازی به بیرون منتشر نشده است.بازی Dark Souls جانشینی برای بازی معروف Demon's Souls است .
در Dark Souls، شخصیتی که طراحی می کنید باید دشمنانی که به دنبالتان هستند را به قتل برساند و طی انجام بازی می بایست به محیط اطراف خود توجه فراوانی داشته باشید.

به نقل از مجله ی فامیتسو، شمشیر زنی و یا مبارزه با گرز در گذرگاه های تنگ سخت و دشوار خواهد بود، درست مثل Demon's Souls که همین ویژگی بسیار در آن نمایان بود.
همچنین وقتی که شما مورد حمله واقع می شوید می توانید فرار کنید و یا از سپر محافظ استفاده کنید.

نسخه PC بازی نسخه ی ویژه ای به نام Prepare to Die edition خواهد بود که دارای محتوای اضافی به شرح زیر است:

باس های جدید-شامل Artorias of Abyss, Chimera of Tomb و باسهای دیگر.

سیستم PVP Online Matchmaking-که شامل Quick matching برای co-op یا PVP خواهد بود.

مکان های جدید-شامل Oolacile Tomb, Old Ruins و چند مکان دیگر

دشمنان جدید-شامل Abyss Guard, Chained Prisoner و دشمنان دیگر.

NPC های جدید-شامل Hawkeye Gough و چندی دیگر.

سلاح ها و زره های جدید-که از باس ها،دشمنان و NPC ها و ... بدست می آیند.
تاپيك تصاوير بازي

• [*=center]
    [*=center]
    [*=center]
    [*=center]
    [*=center]
    [*=center]
    [*=center]
    [*=center]
    [*=center]
    [*=center]

Minimum Requirements
INTEL CPU : Core 2 Duo E4300 1.8GHz
AMD CPU : Athlon 64 X2 Dual Core 3600+

Nvidia GPU : GeForce 9500 GT 512MB GDDR3
AMD GPU : Radeon HD 4650

RAM : 2 GB
HDD : 4 GB
DX 9
Recommended Requirements
INTEL CPU : Core 2 Duo E6750 2.66GHz
AMD CPU : Athlon II X2 245

Nvidia GPU : GeForce 8800 GTX 768MB
AMD GPU : Radeon HD 4850

RAM : 3 GB
HDD : 4 GB
DX 9

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: mag_5115 and kamyy

maselo

کاربر سایت
May 5, 2012
147
نام
Mohammad
از بالای دره دیده بودمشون اما میترسیدم برم پایین. :D
راستی کسی تونسته تمام آیتم های the great hollow رو بگیره؟؟؟

البته این حرفتو ندید میگیرم! ;)
ولی واقعا گرفتن بعضیاش رو مخ بود ...
یه miracle هست یا شایدم جادو بود :d که البته اسمش یادم نیست => اگه اونو اجرا کنی دیگه با افتادن از ارتفاع از خونت کم نمیشه, البته نه اینکه دیگه از اول درخت تا اخرشو سقوط ازاد کنید!!!
اون راهیم که میگی با زدن درخت باز میشه منم اون اولا نرفتم ولی وقتی تو فاضلاب نفرین شدم ترسم ریخت برگشتم رفتمش! یه ring هم هست که واسه گرفتنش باید ازونجا بری

La-Li-Lu-Le-Lo

کاربر سایت
Mar 9, 2012
925
نام
30avash
آقا این Nito و Seath و Four kings رو بار اول زدم،ولی سر این Bed Chaos عین خر تو گل موندم!:d

اون دوتا ریشه هاشو نابود کردم ولی الان نمیدونم اصن کجاشو باید بزنم:|

asi_1447

کاربر سایت
Oct 27, 2010
1,395
نام
احسان
آقا این Nito و Seath و Four kings رو بار اول زدم،ولی سر این Bed Chaos عین خر تو گل موندم!:d

اون دوتا ریشه هاشو نابود کردم ولی الان نمیدونم اصن کجاشو باید بزنم:|
باید بری تو دلش! همون وسط مستقیم برو جلو. راه جلوت خراب میشه یه شاخه اون زیر معلوم میشه باید بپری روش که اون شاخه راه ورود به قلب باسه!

La-Li-Lu-Le-Lo

کاربر سایت
Mar 9, 2012
925
نام
30avash
باید بری تو دلش! همون وسط مستقیم برو جلو. راه جلوت خراب میشه یه شاخه اون زیر معلوم میشه باید بپری روش که اون شاخه راه ورود به قلب باسه!

اتفاقا اونجا هم رفتم ولی قبل از اینکه بتونم بهش برسم یه حرکت میزنه تمام زمین اتیش میگیره و درجا تموم جونم تموم میشه!

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
اتفاقا اونجا هم رفتم ولی قبل از اینکه بتونم بهش برسم یه حرکت میزنه تمام زمین اتیش میگیره و درجا تموم جونم تموم میشه!
اینجا همیشه این ضربه رو میخوری ولی ببین میتونی یه جایی وایسی قبل از اینکه آتش به صورت کامل از زمین در بیاد یا نه. جالب اینجاست فقط یک ضربه برای کشتن این جونوره که اون جا هست کافیه:d

La-Li-Lu-Le-Lo

کاربر سایت
Mar 9, 2012
925
نام
30avash
خب تموم شد:d:|!رفتیم تو کف DS II!

من Bonfire رو روشن نکردم؛اون کینگسیکر ها همه تعظیم کردن،یعنی الان من جای Gwyn اومدم؟اگه Bonfire رو روشن میکردم چی میشد؟عصر Undead ها تموم میشد؟
من کلا نمیفهمم قضیه چیه اصن:|چرا همه آندِد شدن؟

maselo

کاربر سایت
May 5, 2012
147
نام
Mohammad

من Bonfire رو روشن نکردم؛اون کینگسیکر ها همه تعظیم کردن،یعنی الان من جای Gwyn اومدم؟اگه Bonfire رو روشن میکردم چی میشد؟عصر Undead ها تموم میشد؟

ببین داستانش اصلا روشن و سرراست نیست, اون موقع که تو همه فرومهای خارجی و داخلی بحث و جدل بود ...
اگه بیای بیرون, ارباب همه میشی ولی دنیا همچنان به همون صورت باقی میمونه. خیلیا اینو همون پایان اصلی میدونن چون ظاهرا قهرمان داستان از نوادگان لرد چهارمه که بقیه نمیخوان اینو بفهمه ...
ولی اگه بن فایر رو روشن کنی دنیا رو از عصر تاریکی نجات میدی و خودت در عوض قربانی میشی یعنی همون کاری که Gwyn کرد (که البته موقتی بود و در نهایت شکست خورد چون hollow میشه و تو با مبارزه میکنی و ... ) این همون کاریه که دختر Gwyn تو Anor londo و اون ماره تو فایرلینک ازت میخوان

3تا سرزمینه که اگه ندیدی پیشنهاد میشه حتما با NG+ بری ببینی: ash lake , painted world و dlc بازی. ضمن اینکه واسه بار اول که NG+ رو میری ,بازی یه لول از قبل سختتر میشه

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا

ببین تو این بازی همه چی برعکسه!:d یعنی همه میگن آتش خوبه و تاریکی بده در حالی که برعکسه:d اگر آتش رو روشن میکردی همه رو بدبخت میکردی در واقع:d
این وجود آتشه که انسان ها رو Undead نگه داشته. تو همیشه توی بون فایر ها انسانیت رو فدا میکنی تا آتش رو روشن نگه داری. پایان اصلی بازی هم اینه که از در بری بیرون و بذاری به کل آتش خاموش بشه. این چیزی که باعث شده بود آتش هنوز روشن باشه و همه Undead باشن، وجود Gwyn بوده که نمیخواسته ارباب تاریکی سر و کله-ش پیدا بشه. Gwyn و بقیه لرد ها از توی آتش روح ها رو پیدا میکنن در حالیکه لرد آخری روح تاریک یا همون Dark Soul رو پیدا کرده بود. اونم از توی تاریکی نه از توی آتش.
در کل داستانش فوق العاده-ست به نظرم. کلی جای بحث میذاره.

Firesword

کاربر سایت
Jan 20, 2013
881
نام
Barbarian
آقا من چیز پی ان گرفتم بعد از مارکت پلیس وارد شدم ولی وقتی تو بازی می رم می گه که شما به g4wl وارد نشدید خواهش می کنم کمکم کنید ! خواهش خواهش

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,458
نام
مسلم
* ولی واقعا کنترل ضعیفی داره اصلا نمیشه باهاش کنار اومد ! شما چیجوری باهاش می سازید ؟!
کنترلرش برای مبارزات یک به یک بدک نیست ولی خدا نکنه به باس های چندتایی مثل Four Kings برخورد کنی ، اون موقعس که سیستم قفل کردن روی تارگت دائما از این باس به اون باس جابجا میشه :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر