Dark Souls | PS3

Roter Jäger

کاربر سایت
Mar 17, 2009
1,750
نام
سهراب
مطمئنی؟ من همچین چیزی ندیدم

آره فریم ریت پایین اومدن اصلا یکی از مشکل هایی که همه راجع بهش صحبت می کنند توی Swamp که وقتی آنلاین بازی میکنی اونقدر افتضاح میشه فریم ریت که نگو فکر کنم تا 15-20 پایین میاد....مهم نیست....Blighttown اون اول سخت به نظر میرسه ولی الان که فکر می کنم یکی از آسونترین جاهای بازیه!

Phoenix555

کاربر سایت
Sep 17, 2009
944
نام
شایان
آره فریم ریت پایین اومدن اصلا یکی از مشکل هایی که همه راجع بهش صحبت می کنند توی Swamp که وقتی آنلاین بازی میکنی اونقدر افتضاح میشه فریم ریت که نگو فکر کنم تا 15-20 پایین میاد....مهم نیست....Blighttown اون اول سخت به نظر میرسه ولی الان که فکر می کنم یکی از آسونترین جاهای بازیه!
کلا تنها مشکل بازی افت فریمه ولی جالب اینجاست یکی از جاهایی که اصلا افت فریم ندیدم همین Blihttown هست! واسه همین تعجب کردم

ViSaRI50

کاربر سایت
Jul 9, 2011
25
نام
30avash
فریم ریت چقدر شدید میاد پایین توی Blighttown من قشنگ یک ساعت توی Slow motion بازی کردم....​
منم همین مشکلو دارم.واقعا بعضی جاها آدم اصلا نمیتونه تحمل کنه....
چجوری میشه از نفرین خارج شد؟

octavius

کاربر سایت
Apr 29, 2006
286
o:-)

خارج شدن از نفرین 2 راه داره که یکیشو دوستمون kiya بهش اشاره کرد.

یه راه دیگه هم هست. توی new londo ruins یه پیرمرد شنل قرمزی هست به اسم ingward که در قبال یه هیومنیتی جونتو هرچند بار که نفرینیده شدی فول پر میکنه. یه طلسمم بهت میفروشه که ممکنه به کارت بیاد. یه کارای دیگه ایم میکنه که ...

من که یه هفته ای میشه بازی رو تموم کردم. محیطش خیلی بزرگ بود. جاهای مخفیش هم حتی بزرگ بود و البته حوصله میخواد.

• Like
Reactions: Quantic Dream

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,272
نام
محمد
منم بازیو گرفتم واقعا عالیه فقط این آنلاینش رو نمیدونم چطوریه . در ضمن من خیلی Hardcore گیمر نیستم ولی انقدری هم که میگفتن سخته سخت نیست . شاید البته برم جلو سخت تر بشه :D

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,272
نام
محمد
دوستان یکی بیاد آنلاین بازی رو توضیح بده به من .. یه کاغد summon بود اون شوالیه ـه بهم داد ....فقط وقتی انسان باشم میتونم یوز کنم؟ بعد اینکار رو میکنم رو زمین مینویسه ولی چیزی نمیشه بعد اینکه یکم هم دور میشم ازش میگه کنسل شد .... بعضی وقتها هم میرم تو یه جایی همه درها سفید ( لاک میشه) یکی که به نظر میرسه یه بازیکن دیگست میاد میکشتم ... در ضمن Summon های کسای دیگه رو هم وقتی میزنم که join بدم بازم اتفاقی نمیوفته و در آخر هم میگه کنسل .

octavius

کاربر سایت
Apr 29, 2006
286
این بازی همه چیزش عالیه به غیر از یه چیز که من خیلی تو بازی کردن روش حساسم. اونم اتمسفر ناامید کننده شه.تو بازی همون چند تا دونه ادمی هم که توشه اگه قصه شونو دنبال کنی همشون کنترل خودشونو از دست میدن یا میمیرن یا دشمن میشن. من همیشه از این تیپ بازی ها با جو نا امید کننده دوری میکردم مثل سایلنت هیل. ولی این بازی انقد گیم پلیش عالیه که نمیشد ازش گذشت.
کلا بازی باید ادمو به زندگی امیدوارتر کنه. پیام اخلاقی من اگه تصمیم گرفتید بازیساز بشید.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر