Multi Platform Dark Souls III

سازنده
From Software
تاریخ انتشار
March 2016
ناشر
Bandai Namco
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. Xbox One
01253489569887116258.png

بازی در تاریخ 24 فروردین 1395 عرضه خواهد شد

Informations

• بازی در جریان کنفرانس Xbox در E3 سال 2015 معرفی شد.
  • رئیس استودیو From Software، آقای Hidetaka Miyazaki بار دیگر کارگردانی بازی را بر عهده خواهد داشت.
  • آقای Isamu Okano به عنوان دستیار کارگردان انتخاب شده است.
  • ناشر بازی Namco Bandai است.
  • پلتفرم های بازی PC، Xbox One و PlayStation 4 خواهند بود.
  • طبق گفته های آقای میازاکی، بازی 2 سال است که در دست ساخت بوده است.
  • تیم سازنده Bloodborne هیچ نقشی در ساخت Dark Souls III نداشته است. فقط برخی از اعضای طراحی جلوه های بصری بر روی هر 2 عنوان مشغول کار بوده اند.
  • میازاکی به طور همزمان بر روی هر 2 عنوان در دو سال اخیر مشغول به کار بوده است.
  • بازی آخرین نسخه در تریلوژی Dark Souls نخواهد بود، بلکه به گفته آقای میازاکی، نقطه عطفی در این این سری خواهد. که بدین معناست در نسخه های آتی، شاهد دگرگونی هایی در ساختار بازی خواهیم بود.
  • بازی از نظر طراحی، شباهت های نزدیکی به Dark Soul II خواهد داشت و "چیزهای مفید و کارآمد" را نگه داشته اند.
  • مبارزات سریع تر از دو عنوان پیشین خود خواهد بود. آقای میازاکی گفت اما بازیکنان نباید انتظار سرعتی همانند Bloodborne را داشته باشند.
  • ساخت شخصیت و گزینه های تکتیکالی بدون قربانی کردن اتمسفر معروف سری، گسترش یافته اند.
  • World Hub در بازی وجود نخواهد داشت.
  • Spawn شدن دشمنان همانند نسخه اول به صورت نامحدود خواهد بود.
  • ریست کردن Stat ها همانند نسخه دوم امکان پذیر خواهد بود.
  • جا به جا شدن بین Bonfire ها امکان پذیر است اما ابتدا باید آن ها را پیدا کنید.
  • Co-op همانند عنوان Bloodborne، بر اساس سیستم پسوورد خواهد بود. به این صورت که برای مرتبط شدن به دوستان، از یک پسوورد مشترک که فقط شما از آن مطلع هستید، استفاده کرده و سیستم بازی شما را به هم متصل می‌کند.
  • المان های اکشن جدیدی به بازی اضافه شده اند که به کمک المان های نقش آفرینی خواهند آمد.
  • انیمیشن های راه رفتن و دویدن نرم تر شده اند.
  • نقشه های بازی "تا حدود کمی" کمتر از Dark Souls II خواهد بود، اما در عوض هر منطقه مقیاس بسیار بزرگ تری خواهد داشت.
  • داستان بازی در رابطه با "Lords of Cinder" خواهد بود. غولی که در نمایش بازی حضور داشت، "یکی" از آن ها خواهد بود (نیاز به شفاف سازی دارد)
  • شخصیت اصلی تحت نام "The Dark Hero" یاد می‌شود و در صدد کشتن "Lords of Cinder" است.
  • Estus flasks, bonfires, jump attacks, greatswords و dual-wielding weapons همگی در بازی حضور خواهند داشت.
  • قابلیت های جدید سلاح ها ویژگی های مختلفی به برخی سلاح ها اضافه خواهند کرد.
  • Long Sword ها حالتی به نام "آماده باش" دارند که طی آن سپر به کنار گذاشته شده و 2 ضربه مخصوص و سنگین پیاده شده که قابلیت شکستن دفاع حریف را دارد.
  • Greatsword ها قابلیت پرتاب دشمنان به هوا را دارد.
  • شوالیه ها (سیاه و سفید) به بازی باز خواهند گشت و قدرتمند تر و هجومی تر خواهند بود.
  • جادو ها در بازی حضور دارند. اما تغییراتی در پی نخواهد داشت.
  • جادویی تحت نام "Ash" به بازی اضافه شده است.
  • آقای میازاکی برای خلق Greatsword ها از مانگای "Berserk" و شخصیت اصلی آن الهام گرفته است.
  • Stat تحت نام "Agility" که در شماره دوم وجود داشت، در این نسخه حضور نخواهد داشت. به گفته آقای میازاکی چون اکشن بازی استرس زا خواهد کرد تا زمانی که شما Stat های خود را ارتقا دهید.
  • From Software در صدد است که تا 6 بازیکن را ساپورت کند.
  • به نظر می‌رسد بازی قبل از دو نسخه پیشین در جریان خواهد بود اگرچه آقای میازاکی چیزی را تایید نکرده است.
  • هدف آقای میازاکی گسترش گیم پلی و شخصیت پردازی با اعمال قابلیت های مختلف است.
  • قلعه دیده شده در تریلر معرفی، بسیار غول پیکر خواهد بود چنانچه گفته شده است این اندازه از فاصله دوری دیده شده است. قلعه جزئیات بسیار غنی در بر خواهد داشت و شباهت های بسیاری به Anor Londo از نسخه اول می‌دهد.
  • سازه های بزرگ تر و سیاه تر، حس تنهایی شماره اول را دوچندان خواهند کرد.
  • به گفته کسانی که موفق به دیدن دموی 30 دقیقه ای از بازی شده اند، گرافیک بازی را عالی توصیف کرده اند.
  • شخصیت ها جزئیاتی غنی خواهند داشت.
  • Boss دیده شده در دمو، Dancer of the Frigid Valley نام داشت. موجودی که بزرگ توصیف شده است و شمشیری بزرگ را حمل می‌کند.
  • بازی تحت DX 11 اجرا خواهد شد.
  • بازی بر روی 30 فریم بر ثانیه اجرا خواهد شد.
  • بازی در حدود 10 کلاس مختلف برای شروع در بر دارد (نیاز به شفاف سازی دارد)
  • نقشه بازی در حدود 12 منطقه مختلف را شامل می‌شود (نیاز به شفاف سازی دارد)
  • 1-4 بازیکن قادر خواهند بود به صورت Co-op بازی را به پیش ببرند (نیاز به شفاف سازی دارد)
  • ویژگی PVP همچنان در بازی حضور خواهد داشت (نیاز به شفاف سازی دارد)
  • 100 اسلحه جدید، 40 زره جدید و دیگر تجهیزات در سراسر دنیای بازی وجود خواهند داشت (نیاز به شفاف سازی دارد)
  • 45 دشمن جدید، 15 Boss جدید در بازی حضور خواهند داشت (نیاز به شفاف سازی دارد)
  • قابلیت جدیدی تحت نام "Sacrifice Ceremonies" به بازی اضافه شده است که طی آن می‌توانید اجساد دیگر بازیکنان را به جاهای مختلف کشیده و با انجام تشریفاتی، به دنیای آن ها وارد شوید (نیاز به شفاف سازی دارد)
  • Boss های بازی قابلیتی تحت نام "Heat Up" خواهند داشت که به وسیله آن در حین مبارزه، تغییر شکل یا تغییر رفتار داده و شیوه مبارزه را کاملا عوض می‌کنند (نیاز به شفاف سازی دارد)
  • بازی قابلیتی تحت نام "Sword Fighting Arts" خواهد داشت که خود به چندین بخش به نام های "Rush In" (که طی آن بازیکن می‌تواند در حین ضربه خوردن، ضربه های سنگینی به طور همزمان وارد کند) و "Circle" (که به نظر می‌رسد نوع خاصی از Dodge کردن باشد) تقسیم می‌شود (نیاز به شفاف سازی دارد)
  • بازیکنان قادر خواهند بود که Bonfire ها را بسازند (نیاز به شفاف سازی دارد)

Screenshots

Trailers

Dark Souls III
E3: Announcement trailer
720p || 1080p || 1080p GamerSyde

Dark Souls III
GC: Gameplay Reveal
1080p GamerSyde

با تشکر از .Evanescence. بابت همکاری.

آخرین ویرایش:

soheil_66

کاربر سایت
Jun 28, 2018
125
تاپیک رو که میخوندم چندین نفر بهترین شمشیر رو Dark sword معرفی کردن
من یه بار بازی رو تموم کردم دوباره دارم میرم ولی این شمشیر رو ندارم از یوتیوب لوکیشنش رو دیدم اینجا بود

چندین بار اینو زدم ولی باز شمشیری نداد
کسی میدونه چطوری باید شمشیر بگیرم ؟

Attachments

• 2019-08-31_1-20-30.jpg
    2019-08-31_1-20-30.jpg
    23 KB · مشاهده: 24

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,660
نام
مــاکــان
من یه بار بازی رو تموم کردم دوباره دارم میرم ولی این شمشیر رو ندارم از یوتیوب لوکیشنش رو دیدم اینجا بود

تا اونجائی که یادمه این شمشیر خیلی درصد دراپش کم هست، باید از انگشتر یا سکه و.. استفاده کنی که درصد دراپ زیاد کنی.
من یادمه تو 2 یا 3 بار فارم گرفتمش.
اینو ببین طبق همین انجام بده:
watch?v=fFue3Zatqf8

Capitan_shepard

کاربر سایت
Jul 9, 2017
1,136
نام
امیر

با استفاده از Covetous Gold Serpent Ring و كلاه ميميك :D ايتم ديسكاويتون بالا ميره و شانس دراپشون بيشتر
بهترين محل برا دراپشم فك كنم اون دوتا darkwraith دم در باس abbys watcher باشه برا من همونجا دراپ شد :D

• Like
Reactions: soheil_66

milad.sha

کاربر سایت
Nov 4, 2018
269
سلام
رسیدم به باس اخر ولی یک دی ال سی مونده ، اکه باس اخر بکشم میرم مثبت ان جی ؟ اگه برم اون دی ال سی که هنوز بازی نکردم هم میره مثبت ان جی ؟؟؟

Capitan_shepard

کاربر سایت
Jul 9, 2017
1,136
نام
امیر
سلام
رسیدم به باس اخر ولی یک دی ال سی مونده ، اکه باس اخر بکشم میرم مثبت ان جی ؟ اگه برم اون دی ال سی که هنوز بازی نکردم هم میره مثبت ان جی ؟؟؟
خير بعد كشتن باس اخر مستقيما وارد ng+نميشين

• Like
Reactions: milad.sha

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,271
نام
محمد
دوستان DLC های بازی ارزش ( داستانی ) دارن ؟ میخوام بازیو بخرم گفتم اگر مهم هستن که Goty Edition ـش رو بخرم اگه نه که معمولی بخرم .

• Like
Reactions: master_hate

master_hate

کاربر سایت
Sep 22, 2015
232
نام
مصطفی
دوستان DLC های بازی ارزش ( داستانی ) دارن ؟ میخوام بازیو بخرم گفتم اگر مهم هستن که Goty Edition ـش رو بخرم اگه نه که معمولی بخرم .
دی ال سی Ashes of Ariandel زیاد چیز زیادی به داستان اصلی اضافه نمیکنه و خیلی شبه painted world of ariamis تو ds 1 هست اگه ds 1 رو پلی دادی.
ولی دی ال سی ringed city قضیه اش فرق میکنه و بعد از باس فایت اخر بازی باز میشه و 2 تا محل جدید و 4 تا باس داره و من خودم ازش لذت بردم در ضمن قشنگ ترین ست آرمور رو داره تو بازی به نظرم (ringed knight set) ...
در کل هیچ ds بازی به بیشتر بازی کردن و اکتشاف جاهای جدید نه نمیگه :D

mehrdadb3

کاربر سایت
Nov 15, 2007
642
Lothric Knight Sword شمشیر خوبی هستش؟ من با این دارم بازی میکنم +3 هستش و Flamberg +2
اگر شمشیر بهتر هستش لطفا معرفی کنید کلاس بازی شوالیه هستش و اوایل بازی هستم 3 تا از باسها رو زدم تا الان جلوتر از مردابه خرچنگها هستم یه مقدار
این شمشیر بدرد میخوره Broadsword ؟

soltanmasoud

کاربر سایت
Aug 23, 2010
1,809
نام
Masoud
Lothric Knight Sword شمشیر خوبی هستش؟ من با این دارم بازی میکنم +3 هستش و Flamberg +2
اگر شمشیر بهتر هستش لطفا معرفی کنید کلاس بازی شوالیه هستش و اوایل بازی هستم 3 تا از باسها رو زدم تا الان جلوتر از مردابه خرچنگها هستم یه مقدار
من کلا همین Broadsword آپگرید میکردم میرفتم ، به نظر من خیلی شمشیر خوبیه ، سبک سریع قوی.

• Like
Reactions: mehrdadb3

Capitan_shepard

کاربر سایت
Jul 9, 2017
1,136
نام
امیر
من دور اولمو با Broadsword تموم كردم نسبت به خيلي از سلاحا كار كردن باهاش راحت تره و تا اخر بازيم (حداقل تو دور اول كارتو كاملا راه ميندازه) همراهه خوبيه :D اون خرچنگام كلا همينطورين زياد باشون درگير نشو :D

• Like

mehrdadb3

کاربر سایت
Nov 15, 2007
642
من دور اولمو با Broadsword تموم كردم نسبت به خيلي از سلاحا كار كردن باهاش راحت تره و تا اخر بازيم (حداقل تو دور اول كارتو كاملا راه ميندازه) همراهه خوبيه :D اون خرچنگام كلا همينطورين زياد باشون درگير نشو :D
پس از Lothric Knight Sword برم رو Broadsword تو این ویدئو های یوتوب اکثرا میگن Lothric Knight Sword خوبه و نامبر 1 هستش ولی تو جدول ارتقا ها که میدیدم Broadsword قویتر هستش تو کامنتای یوتوب میگفتن قدرت دارک Lothric Knight Sword خیلی خوبه ولی من هنوز به دارک این چیزا نرسیدم .
در مورد خرچنگها هم که با Lothric Knight Sword +3 چند باری سعی کردم ولی کشته میشدم تا که Flamberg رو به دست گرفتم بدون اپدیت همون دفعه اول هر 2 تاشون رو کشتم و چند بار دیگه برای فارم کردم رفتم و با همین Flamberg دخلشون اوردم بدون دادن تلفات
سوال هم برای این بود که یک شمشیر سبک خوب انتخاب کنم و برای شمشیر سنگین هم فعلا با همین Flamberg ادامه میدم تا جلوتر ببینم چی پیدا میشه

و دو سوال مهم دیگه 1 - وقتی جم میخوایی بندازی رو شمشیر مثلا هوی جم dex کلا میره ولی str قوی میشه این چه تاثیری داره dex شمشیر از بین بره؟
2- hollow چی هستش وقتی میمیری بهت اضافه میشه و چه تاثیری تو بازی میزاره؟

Capitan_shepard

کاربر سایت
Jul 9, 2017
1,136
نام
امیر
پس از Lothric Knight Sword برم رو Broadsword تو این ویدئو های یوتوب اکثرا میگن Lothric Knight Sword خوبه و نامبر 1 هستش ولی تو جدول ارتقا ها که میدیدم Broadsword قویتر هستش تو کامنتای یوتوب میگفتن قدرت دارک Lothric Knight Sword خیلی خوبه ولی من هنوز به دارک این چیزا نرسیدم .
در مورد خرچنگها هم که با Lothric Knight Sword +3 چند باری سعی کردم ولی کشته میشدم تا که Flamberg رو به دست گرفتم بدون اپدیت همون دفعه اول هر 2 تاشون رو کشتم و چند بار دیگه برای فارم کردم رفتم و با همین Flamberg دخلشون اوردم بدون دادن تلفات
سوال هم برای این بود که یک شمشیر سبک خوب انتخاب کنم و برای شمشیر سنگین هم فعلا با همین Flamberg ادامه میدم تا جلوتر ببینم چی پیدا میشه

و دو سوال مهم دیگه 1 - وقتی جم میخوایی بندازی رو شمشیر مثلا هوی جم dex کلا میره ولی str قوی میشه این چه تاثیری داره dex شمشیر از بین بره؟
2- hollow چی هستش وقتی میمیری بهت اضافه میشه و چه تاثیری تو بازی میزاره؟
اره همون broadsowrd و جلوتر dark sowd از بهترين سلاحاي سبكن
در مورد سوالاتم قضيه اينطوريه كه هر سلاح باتوجه به دو يا سه پارامتر قوي تر ميشه و هرچي اون پارامتر رنك بالاتري داشته باشه(S>A>B>Cو...) در افزايش قدرت سلاح تاثير بيشتري داره...حالا وقتي ما ميام سلاحو با جم heavy تركيب ميكنيم دو تا اتفاق ميوفته يكي از دميج پايه سلاح كم ميشه ولي در عوض رنك پارامتر str بيشتر ميشه...حالا كاربردش كجاس ؟اونجا كه شما ميان يه بيلد استرنگث محور ميسازين و str لول بالاي 50,60 داره اونوقت اگه يه سلاح داشته باشين ك با تركيب اون با هوي بتونين به رنك s برا str برسين ميتونين دميج خيلي بيشتري بدين...اين كه با سلاحتونو با sharp تركيب كنين يا heavy يا refined و غيره به سلاح و لول بستگي داره و فعلا كه لولتون پايينه تركيب جم raw+broad sowrd ارتقا داده شده انتخاب خوبي ميتونه باشه

سوال دومم كه تو دارك سولز سه چيز مهمي نيست و هالو شدن توش طي يه فرايندي رخ ميده ك مربوط به يكي از پاياناي بازيه...
در كل شما وقتي ميميري ديگه نميتوني كسيو براي انلاين يا به صورت افلاين براي زدن باس احظار كني و براي خارج شدن از اين حالت(unember) بايد ايتم ember استفاده كرد ك خط سلامتيتونم تا حدي اضاف ميشه (اين unember بودن از نظر گيمپلي شبيه به همون hollow شدن تو دارك سولزاي قبليه)

• Like

shovalie

کاربر سایت
Jan 25, 2018
109
دی ال سی ها تموم کنم واردش میشم؟؟
باس اخر رو که زدی یه بونفایر اونجا هست می تونی با نشستن پیش بونفایر تموم شدن بازی رو ببینی بعد از نوشته های اخر بهت میگه می خوای ng+ که اگر نمی خوای نه رو میزنی و ادامه میدی بازی و دی ال سی هات رو هر وقت هم که خواستی بری ng+ از بونفایر فایرلینک می تونی شروعش کنی

فرستاده شده از F5122ِ من با Tapatalk

• Like
Reactions: milad.sha

milad.sha

کاربر سایت
Nov 4, 2018
269
Hollowgreatsword فکر کنم بعد از شکست باس درخته چیزی بهت میده باید بری فارلینگ شراین از اونی که روی صندلی نشسته بخری ، یک شمشیری بود بعد همین خرچنگ ها دو تا شوالیه هست اگه بکششیشون بهت شمشیر exilegreatsword میده که عالیه، برو توی پیج اینستا sunbro.ir اونجا شمشیرای برتر معرفی کرده و نحوه شکست باس ها و داستان و ....

• Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر