Multi Platform Dark Souls III

سازنده
From Software
تاریخ انتشار
March 2016
ناشر
Bandai Namco
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. Xbox One
01253489569887116258.png

بازی در تاریخ 24 فروردین 1395 عرضه خواهد شد

Informations

• بازی در جریان کنفرانس Xbox در E3 سال 2015 معرفی شد.
  • رئیس استودیو From Software، آقای Hidetaka Miyazaki بار دیگر کارگردانی بازی را بر عهده خواهد داشت.
  • آقای Isamu Okano به عنوان دستیار کارگردان انتخاب شده است.
  • ناشر بازی Namco Bandai است.
  • پلتفرم های بازی PC، Xbox One و PlayStation 4 خواهند بود.
  • طبق گفته های آقای میازاکی، بازی 2 سال است که در دست ساخت بوده است.
  • تیم سازنده Bloodborne هیچ نقشی در ساخت Dark Souls III نداشته است. فقط برخی از اعضای طراحی جلوه های بصری بر روی هر 2 عنوان مشغول کار بوده اند.
  • میازاکی به طور همزمان بر روی هر 2 عنوان در دو سال اخیر مشغول به کار بوده است.
  • بازی آخرین نسخه در تریلوژی Dark Souls نخواهد بود، بلکه به گفته آقای میازاکی، نقطه عطفی در این این سری خواهد. که بدین معناست در نسخه های آتی، شاهد دگرگونی هایی در ساختار بازی خواهیم بود.
  • بازی از نظر طراحی، شباهت های نزدیکی به Dark Soul II خواهد داشت و "چیزهای مفید و کارآمد" را نگه داشته اند.
  • مبارزات سریع تر از دو عنوان پیشین خود خواهد بود. آقای میازاکی گفت اما بازیکنان نباید انتظار سرعتی همانند Bloodborne را داشته باشند.
  • ساخت شخصیت و گزینه های تکتیکالی بدون قربانی کردن اتمسفر معروف سری، گسترش یافته اند.
  • World Hub در بازی وجود نخواهد داشت.
  • Spawn شدن دشمنان همانند نسخه اول به صورت نامحدود خواهد بود.
  • ریست کردن Stat ها همانند نسخه دوم امکان پذیر خواهد بود.
  • جا به جا شدن بین Bonfire ها امکان پذیر است اما ابتدا باید آن ها را پیدا کنید.
  • Co-op همانند عنوان Bloodborne، بر اساس سیستم پسوورد خواهد بود. به این صورت که برای مرتبط شدن به دوستان، از یک پسوورد مشترک که فقط شما از آن مطلع هستید، استفاده کرده و سیستم بازی شما را به هم متصل می‌کند.
  • المان های اکشن جدیدی به بازی اضافه شده اند که به کمک المان های نقش آفرینی خواهند آمد.
  • انیمیشن های راه رفتن و دویدن نرم تر شده اند.
  • نقشه های بازی "تا حدود کمی" کمتر از Dark Souls II خواهد بود، اما در عوض هر منطقه مقیاس بسیار بزرگ تری خواهد داشت.
  • داستان بازی در رابطه با "Lords of Cinder" خواهد بود. غولی که در نمایش بازی حضور داشت، "یکی" از آن ها خواهد بود (نیاز به شفاف سازی دارد)
  • شخصیت اصلی تحت نام "The Dark Hero" یاد می‌شود و در صدد کشتن "Lords of Cinder" است.
  • Estus flasks, bonfires, jump attacks, greatswords و dual-wielding weapons همگی در بازی حضور خواهند داشت.
  • قابلیت های جدید سلاح ها ویژگی های مختلفی به برخی سلاح ها اضافه خواهند کرد.
  • Long Sword ها حالتی به نام "آماده باش" دارند که طی آن سپر به کنار گذاشته شده و 2 ضربه مخصوص و سنگین پیاده شده که قابلیت شکستن دفاع حریف را دارد.
  • Greatsword ها قابلیت پرتاب دشمنان به هوا را دارد.
  • شوالیه ها (سیاه و سفید) به بازی باز خواهند گشت و قدرتمند تر و هجومی تر خواهند بود.
  • جادو ها در بازی حضور دارند. اما تغییراتی در پی نخواهد داشت.
  • جادویی تحت نام "Ash" به بازی اضافه شده است.
  • آقای میازاکی برای خلق Greatsword ها از مانگای "Berserk" و شخصیت اصلی آن الهام گرفته است.
  • Stat تحت نام "Agility" که در شماره دوم وجود داشت، در این نسخه حضور نخواهد داشت. به گفته آقای میازاکی چون اکشن بازی استرس زا خواهد کرد تا زمانی که شما Stat های خود را ارتقا دهید.
  • From Software در صدد است که تا 6 بازیکن را ساپورت کند.
  • به نظر می‌رسد بازی قبل از دو نسخه پیشین در جریان خواهد بود اگرچه آقای میازاکی چیزی را تایید نکرده است.
  • هدف آقای میازاکی گسترش گیم پلی و شخصیت پردازی با اعمال قابلیت های مختلف است.
  • قلعه دیده شده در تریلر معرفی، بسیار غول پیکر خواهد بود چنانچه گفته شده است این اندازه از فاصله دوری دیده شده است. قلعه جزئیات بسیار غنی در بر خواهد داشت و شباهت های بسیاری به Anor Londo از نسخه اول می‌دهد.
  • سازه های بزرگ تر و سیاه تر، حس تنهایی شماره اول را دوچندان خواهند کرد.
  • به گفته کسانی که موفق به دیدن دموی 30 دقیقه ای از بازی شده اند، گرافیک بازی را عالی توصیف کرده اند.
  • شخصیت ها جزئیاتی غنی خواهند داشت.
  • Boss دیده شده در دمو، Dancer of the Frigid Valley نام داشت. موجودی که بزرگ توصیف شده است و شمشیری بزرگ را حمل می‌کند.
  • بازی تحت DX 11 اجرا خواهد شد.
  • بازی بر روی 30 فریم بر ثانیه اجرا خواهد شد.
  • بازی در حدود 10 کلاس مختلف برای شروع در بر دارد (نیاز به شفاف سازی دارد)
  • نقشه بازی در حدود 12 منطقه مختلف را شامل می‌شود (نیاز به شفاف سازی دارد)
  • 1-4 بازیکن قادر خواهند بود به صورت Co-op بازی را به پیش ببرند (نیاز به شفاف سازی دارد)
  • ویژگی PVP همچنان در بازی حضور خواهد داشت (نیاز به شفاف سازی دارد)
  • 100 اسلحه جدید، 40 زره جدید و دیگر تجهیزات در سراسر دنیای بازی وجود خواهند داشت (نیاز به شفاف سازی دارد)
  • 45 دشمن جدید، 15 Boss جدید در بازی حضور خواهند داشت (نیاز به شفاف سازی دارد)
  • قابلیت جدیدی تحت نام "Sacrifice Ceremonies" به بازی اضافه شده است که طی آن می‌توانید اجساد دیگر بازیکنان را به جاهای مختلف کشیده و با انجام تشریفاتی، به دنیای آن ها وارد شوید (نیاز به شفاف سازی دارد)
  • Boss های بازی قابلیتی تحت نام "Heat Up" خواهند داشت که به وسیله آن در حین مبارزه، تغییر شکل یا تغییر رفتار داده و شیوه مبارزه را کاملا عوض می‌کنند (نیاز به شفاف سازی دارد)
  • بازی قابلیتی تحت نام "Sword Fighting Arts" خواهد داشت که خود به چندین بخش به نام های "Rush In" (که طی آن بازیکن می‌تواند در حین ضربه خوردن، ضربه های سنگینی به طور همزمان وارد کند) و "Circle" (که به نظر می‌رسد نوع خاصی از Dodge کردن باشد) تقسیم می‌شود (نیاز به شفاف سازی دارد)
  • بازیکنان قادر خواهند بود که Bonfire ها را بسازند (نیاز به شفاف سازی دارد)

Screenshots

Trailers

Dark Souls III
E3: Announcement trailer
720p || 1080p || 1080p GamerSyde

Dark Souls III
GC: Gameplay Reveal
1080p GamerSyde

با تشکر از .Evanescence. بابت همکاری.

آخرین ویرایش:

Qu1ckZ

کاربر سایت
Feb 13, 2012
217
نام
Arash
جدی بگم زیاد وقت و حوصله براش ندارم
تا همین 2 ماه پیش فقط داشتم بلادبورن میزدم تاNG++++رفتم پلاتش هم کردم
بعدشم رفتم سراغ دارک سولز دو اما فقط یکبار تمومش کردم
دارک سولز 3 رو واسه Pcپیش خرید کردم و به غلط کردن افتادم چند بار برام کرش شد چند بار invadeکردن هام الکی الکی بخاطر نتم کنسل شد و آیتمش رفت Emberهم همینطور!دیگه باید سرمو بکوبم به دیوار!
اما قبول دارم کلا این summonکردن مال وقتیه که طرف خیلی کم میاره یه جورایی نوب بازی میشه!

خب چه کاریه بزار واس وقتی که وقت و حوصله کافی داشته باشی با دقت بازی کن . واقعا حیف ـ توی این دوره ـای که اکثر بازی ها دارن به سمت تجاری شدن و پولی شدن صرف میرن بازی های هنری سری سولز رو درست تجربه نکنه آدم .

Coffee Addicted

Better be careful The killer might be near
کاربر سایت
Dec 19, 2006
1,278
خب چه کاریه بزار واس وقتی که وقت و حوصله کافی داشته باشی با دقت بازی کن . واقعا حیف ـ توی این دوره ـای که اکثر بازی ها دارن به سمت تجاری شدن و پولی شدن صرف میرن بازی های هنری سری سولز رو درست تجربه نکنه آدم .
دقیقا حق با شماست
خودم همین حرفو دیروز به یکی دیگه گفتم با لحظه لحظه ی این بازی باید زندگی کرد از موسیقی و اتمسفر محیط و گرافیکش گرفته تا داستان بحث بر انگیزش

• Like
Reactions: Qu1ckZ

afshin76

کاربر سایت
Dec 11, 2013
805
یه سوال.
تا جایی که من میدونم کارت گرافیک 820m از intel hd 4400 قوی تره. ولی اینتل بین 18 تا 27 تا فریم میگیره بعد این 820m من چه روی low چه روی max چه روی 800×600 چه روی 1366×768 همش یه فریم رو میده اونم حدود 4 تا 10 هست
بعضیا میگن یه آپدیت 1.3 قراره بیاد تا پرفورمنسو درست کنه
نمیدونین کی میاد؟ اصلا اومده؟

bluestar

کاربر سایت
Oct 7, 2005
1,024
یه سوال.
تا جایی که من میدونم کارت گرافیک 820m از intel hd 4400 قوی تره. ولی اینتل بین 18 تا 27 تا فریم میگیره بعد این 820m من چه روی low چه روی max چه روی 800×600 چه روی 1366×768 همش یه فریم رو میده اونم حدود 4 تا 10 هست
بعضیا میگن یه آپدیت 1.3 قراره بیاد تا پرفورمنسو درست کنه
نمیدونین کی میاد؟ اصلا اومده؟
درایور کارن گرافیکت رو اپدیت کن. حل میشه احتمالا

• Like
Reactions: afshin76

R_o_chan

کاربر سایت
May 6, 2008
40
نام
Sepide Donne
دوستان اين اسلحه سازه (:D) كلا منو ريجكت ميكنه
يه estus shard دارم و ميخوام اسلحمو اپ كنم ولى ميگه من كار دارم و نميتونم و برو
الان چيكار كنم من ؟ :-??
بازى رو هم از صبح داشتم دان ميكردم يك ساعت پيش تموم شد ( البته تا Firelink shrine رو تو موقع دانلودش رفتم )عالى بوده تا اينجا بازى
ميشه كمك كنيد ! ميخوام اسلحمو اپ كنم

شاید اشتباهی بهش حمله کردین یه بار. اگه اینکارو کنین دیگه باهاتون حرف نمیزنه تا ابد:tearsofjoy::tearsofjoy: و باید از اول دوباره برین :sweatsmile:

آخرین ویرایش:

Masta_killa

کاربر سایت
Feb 10, 2016
364
نام
Masta_killa
یه زندانی بود تو Undead settelment . من یه بار شانسی بهش رسیدم pyromancy بهم یاد داد الان که از اول شروع کردم نمیدونم از کجا پیداش کنم لطفا راهنماییی میکنید؟

Parsa.e

کاربر سایت
Sep 5, 2013
618
نام
Parsa
شاید اشتباهی بهش حمله کردین یه بار. اگه اینکارو کنین دیگه باهاتون حرف نمیزنه تا ابد:tearsofjoy::tearsofjoy: و باید از اول دوباره برین :sweatsmile:
دقيقا همين كار رو كردمx_x
خب ميريم براى شروع دوباره ى بازى :D حالا خوبه زياد جلو نرفتم فقط تا undead settlement

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,018
نام
Farshad
یه بازی میاد NPC هارو قابل کشتن میکنه همه میزنن میکشنشون به جای اینکه ببینن کی هستن چیکارن؟ و . . . :D

وقتی یه NPC تو بازی گذاشته میشه مخصوصا بازی مثل این حتما دلیلی داره و الکی نزاشتنشون :D هیچ NPC تو بازی نیست که جالب نباشه و بدرد بخور نباشه. همشون شخصیتای جالبی دارن داستان جالبی دارن و دیالوگای معرکه ای میگن و یه سریاشون تو مبارزه ها کمک میکنن یه سریاشون خرت و پرت میفروشن و . . .

پس هر NPC دیدین نگیرید لهش کنید :D

BARDI YA

Herrscher of Flamescion
Gold User
Jul 23, 2011
3,832
نام
بردیا دلوشی
هرچی در وصف بازی بگم , کم گفتم...
به عنوان کسی که بعد از بازی کردن Dark Souls I به کل عوض شدم و انگار دوباره متولد شدم , میتونم بگم بازی کارش رو به درستی انجام داده...
عالی بود...

همیشه دلم میخواست یک کلاس Physical برم ولی خوب تقدیر نبود...
خخخخ...

شماره 1 که پایرو بودم و شماره 2 جادوگر...
ولی به لطف نرم تر شدن کلاس شوالیه رو برداشتم...
کل تمرکز روی STR & DEX برای Farron Greatsword....

همه موفق باشن...

^__^

|| ARMSTYLE ||

کاربر سایت
May 4, 2014
954
نام
سامی
دوستان توي undead settlement زير يكي از bridge ها يه مسير هست كه ايتم هم زياد توشه . راهش از كجاست ؟؟ هرجقدر ميكردم بيدا نميكنم راهشو .

نزديك برجي كه از توش ميديم سمت road of sacrifice يه npc نشسته و بغلش يه زندانه . كليد زندان رو از كجا ميشه تهيه كرد ؟؟

ممنون :دي

godofwar3

کاربر سایت
Jul 10, 2008
694
نام
حسین
دوستان بازی سیو اتوماتیک نداره چطوری سیو میشه من فقط پیش اون شمشیرهایی که تو زمین هست میرسم سیو میشه سیو دستی نداره مثل ویچر فاصله اون شمشیرها هم زیاد هست خیلی سخته

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,107
نام
آریا
آقا این جک جونورهای معمولی به سبک نسخه اول بعد از هر بار استراحت تا بینهایت دفعه ظاهر میشن یا مثل نسخه دوم هست که محدودیت داشتن؟! :D
کسی که اصلاً آنلاین بازی نمیکنه هم بهتره بازی رو آپدیت کنه یا نیاز چندانی به آپدیت نیست؟

gorgnamaa

کاربر سایت
Mar 17, 2008
445
نام
علیرضا
دوستان توي undead settlement زير يكي از bridge ها يه مسير هست كه ايتم هم زياد توشه . راهش از كجاست ؟؟ هرجقدر ميكردم بيدا نميكنم راهشو .

نزديك برجي كه از توش ميديم سمت road of sacrifice يه npc نشسته و بغلش يه زندانه . كليد زندان رو از كجا ميشه تهيه كرد ؟؟

ممنون :دي

اولی دو دقیقا نفهمیدم کجا رو میگی.
در مورد دومی: از بون فایر دوم که میای پایین توی طبقه بالای برجی، یه طبقه دیگه با پله ها میای پایین یه در خروجی داره که از روی سقف ساتمون بغلی میرسی (همونجایی که یدونه از این دشمنا تبدیل میشه) اونو مستقیم میری تا تهش می پیچی سمت راست که یه نردبان می بینی، ازش میری پایی، از سمت راستت میری توی برج، مستقیم میری تا ته بعد یه راه داره که میری پایین و اونجا چند تا سرباز و سگ هستن. همونجاست .

gorgnamaa

کاربر سایت
Mar 17, 2008
445
نام
علیرضا
آقا این جک جونورهای معمولی به سبک نسخه اول بعد از هر بار استراحت تا بینهایت دفعه ظاهر میشن یا مثل نسخه دوم هست که محدودیت داشتن؟! :D
کسی که اصلاً آنلاین بازی نمیکنه هم بهتره بازی رو آپدیت کنه یا نیاز چندانی به آپدیت نیست؟
تا بینهایت ظاهر میشن.
اگر آپدیت نکنی می تونی بازی کنی ولی اگه می تونی آپدیت کن.

• Like
Reactions: Dinosaur

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر