WTF?

کاربر سایت
Mar 27, 2015
1,087
نام
محمد
بدتر از گلیچ میدونی چیه؟ اینکه یه نفرو احظار کنی باهات بجنگه با غول :D ینی عذاب وجدانی که بعدش میاد سراغ آدم از فشار قبر بدتره :)) نیست زیاد مردم میدونم:D اون Dancer هم که بله فرمایش شما متین :D باید گذاشت همون اواخر بازی زدش :D

• Like
Reactions: Mini3oy

Mini3oy

WikiVB سابق
کاربر سایت
Aug 9, 2011
1,052
نام
Mostafa
بدتر از گلیچ میدونی چیه؟ اینکه یه نفرو احظار کنی باهات بجنگه با غول :D ینی عذاب وجدانی که بعدش میاد سراغ آدم از فشار قبر بدتره :)) نیست زیاد مردم میدونم:D اون Dancer هم که بله فرمایش شما متین :D باید گذاشت همون اواخر بازی زدش :D
موافقم کاملا :D
تو بلادبورن من یه بار همچین کاری کردم یه نفرو summon کردم هنوز باسو نزده بودم این عذاب وجدان اومد سراغم بلافاصله خودمو قربانی کردم دقیق یادم نیست سر کدوم باس بود :))

• Like
Reactions: WTF?

Mini3oy

WikiVB سابق
کاربر سایت
Aug 9, 2011
1,052
نام
Mostafa
oceiros_the_consumed_king_trophy.PNG

Oceiros, the Consumed King

موقعیت: Consumed King's Garden
ضعف: Lightning(برق)
قدرت: Magic/Bleed(جادو)
مصونیت (مقاومت): Poison/Toxic(سَم)
اختیاری : بله

یکی دیگه از باس های نسبتا ساده بازی هست Oceiros، برای زدنش فقط کافیه از بین پا هاش از جلو dodge بدید و برید پشت سرش سعی کنید مدام بین پا های باس باشید نقطه کورش هست و به لطف طراحی و هوش ضعیفی که داره تقریبا هیچ آسیبی نمیزنه بهتون فقط یه مواقعی عصاشو زمین میزنه و از زمین بخار بیرون میاد اینجا ازش فاصله بگیرید اون بخار ها سمی هست و خونتون رو کم میکنه بازم برید بین پا هاش و اتک بدید تا وقتی وارد فاز دوم میشه توی این فاز از دهنش یخ پرتاب میکنه که با dodge دادن خیلی ساده ازشون رد میشید و اما توی فاز دوم باس فوق العاده گیج و دستپاچه میشه من ترجیح میدم این گیج شدن رو گردن ضعف بازی نندازم و بگم که کرکتر این باس همینطوره که سردرگم و دستپاچه میشه! اما بهرحال تو فاز دوم خیلی راحت میتونید برید پشت سرش باس قاطی میکنه و میره تو درو دیوار و اصلا به شما فکر نمیکنه به همین صورت بهش اتک بدید تا کارش تموم میشه از بین پا هاش فاصله نگیرید و مواقعی که دور میشید بلافاصله برگردید سر جاتون زدنش خیلی سادست من خودم سری اول زدمش سه تا estus flask مصرف کردم تا لوپ حرکاتش دستم اومد و متوجه شدم چقدر کند ذهن تشریف داره :D

• Like
Reactions: victor hogo

victor hogo

کاربر سایت
Dec 20, 2011
3,748
نام
علی
بر خلاف دارک سولز 2 تو این شماره بنظرم زدن خیلی از باس ها با کلاس sorcerer سختتره!!
همه ی این راهنمایی های باس فایت ها هم برا کلاس های شمشیر به دست مثل نایت و... هستش!
مثلا همون باس فایت درخت اگه مثلا شوالیه باشیم میریم و با شمشیر به نقاط حساسی که داره ضربه می زنیم و کلی از جونش میره ولی با سورسر وقتی رو درخت قفل میکنیم تا بهش جادو بزنیم جادو رو به نقاط حساس نمیزنه و جاهایی میزنه که دمیج اصلا نمیده!!
یا همون باس deacons of the deep که کلی جادوگر ریخته باید یکیشون رو بزنیم که قفل کردن رو اون برا جادو زدن تقریبا غیر ممکن و اعصاب خورد کنه ولی با شمشیر خیلی راحت اون جادوگر و دور و اطرافیاش رو میشه نفله کرد!
سر این 2 تا باس خیلی اذیت کشیدم و فک کنم به این باسی هم که میگید باید دستبندهاش رو بزنیم هم برسم با این مشکل دوباره بر خورد میکنم!
کمی راهنمایی کنید

• Like
Reactions: Mini3oy

Mini3oy

WikiVB سابق
کاربر سایت
Aug 9, 2011
1,052
نام
Mostafa
بر خلاف دارک سولز 2 تو این شماره بنظرم زدن خیلی از باس ها با کلاس sorcerer سختتره!!
همه ی این راهنمایی های باس فایت ها هم برا کلاس های شمشیر به دست مثل نایت و... هستش!
مثلا همون باس فایت درخت اگه مثلا شوالیه باشیم میریم و با شمشیر به نقاط حساسی که داره ضربه می زنیم و کلی از جونش میره ولی با سورسر وقتی رو درخت قفل میکنیم تا بهش جادو بزنیم جادو رو به نقاط حساس نمیزنه و جاهایی میزنه که دمیج اصلا نمیده!!
یا همون باس deacons of the deep که کلی جادوگر ریخته باید یکیشون رو بزنیم که قفل کردن رو اون برا جادو زدن تقریبا غیر ممکن و اعصاب خورد کنه ولی با شمشیر خیلی راحت اون جادوگر و دور و اطرافیاش رو میشه نفله کرد!
سر این 2 تا باس خیلی اذیت کشیدم و فک کنم به این باسی هم که میگید باید دستبندهاش رو بزنیم هم برسم با این مشکل دوباره بر خورد میکنم!
کمی راهنمایی کنید
باس فایت هایی که من میزارم تجربه خودم هستن و کلاس منم knight هست متاسفانه دوستان یا از به اشتراک گذاشتن تجربه هاشون میترسن! یا از راهنمایی دیگران کلا خوششون نمیاد ، انجمن جای تبادل نظره قرار نیست فقط منی که تاپیک زدم پست توش بزارم باید تجربه هامون رو یکی کنیم که متاسفانه هیچکدوم از دوستان همکاری نکردن تا این لحظه..

• Like

Mini3oy

WikiVB سابق
کاربر سایت
Aug 9, 2011
1,052
نام
Mostafa
چند روزی مسافرت بودم برگشتم 4 تا باس رو زدم که تاپیک زیاد عقب نیفته 8-|

dragonslayer_armour_trophy.PNG

Dragonslayer Armour

موقعیت: Lothric Castle
ضعف: Frost(انجماد)
قدرت: Dark/Lightning(برق)
مصونیت (مقاومت): Poison/Toxic/Bleed(سَم و شمشیر)
اختیاری : خیر

Dragonslayer هم یکی از باس های خوب بازی هست و بهترین روش مبارزه باهاش اینه که بهش نزدیک بمونید و از حملاتش به سمت خودش dodge بدید وقتی نزدیکش باشید دو یا سه تا ضربه میزنه و چند ثانیه آروم میشه اینجاس که باید شما بهش اتک بدید اما زیاده روی نکنید باید خیلی صبور باشید طوری که تو هربار که فرصت شد یک یا دو تا ضربه بهش بزنید که endurance مجدد یکم پر بشه برای dodge دادن وقتایی که shield گرفته بهش حمله نکنید چون دمیج خاصی نمیرسه بهش در عوض بلافاصله بهتون ضربه میزنه همچنین با shield هم گاها ضربه میزنه که بازم راه چارش dodge هست در طی باس فایت مدام سعی کنید نزدیکش باشید و ازش زیاد دور نشید مگر اینکه بخواید estus flask مصرف کنید همچنین دو تا اتک سنگین داره یکیش وقتیه که سلاحشو میگیره بالا و اون یکی وقتی هست که روی زانو میشینه طوری که فکر کنید داره گیج میزنه توی هر دو مورد سلاحشو زمین میزنه که سعی کنید تا حد اکان ازش فاصله بگیرید وگرنه احتمال مرگ زیاده تو فاز دومش گاها از آسمون گلوله های آتشی هم میباره که بهترین راه حل فرار ازشون dodge دادن هست اینا هم مرگبار هستن.
دو تا نکته در موردش هست اونم اینکه سعی کنید قبلش ember مصرف کنید چون بعضی از ضرباتش خیلی خون رو کم میکنه و ممکنه کل خونتون رو در حالت عادی کم کنه و دوم اینکه بعد از شکست دادنش میتونید سلاحش رو که Dragonslayer Greataxe اسمش هست بخرید با soul خودش یکی از بهترین سلاح های بازی هست شخصا خیلی خوشم اومد ازش

champion_gundyr_trophy.PNG

Champion Gundyr

موقعیت: Untended Graves
قدرت: Dark/Bleed
مصونیت (مقاومت): Poison/Toxic/Bleed(سَم و شمشیر)

این باس هم همون باس اول بازی یعنی Iudex Gundyr هست با این تفاوت که تبدیل نمیشه، سریعتر شده و چند تا حرکت جدید داره، از باس های اختیاری بازی هست و تو منطقه مخفی Untended Graves میتونید پیداش کنید.
من توضیح خاصی نمیدم دقیقا مثل Iudex Gundyr ازش فاصله بگیرید وقتی پرید و بهتون نزدیک شد یه dodge و چند تا ضربه البته تا اینجای بازی قطعا تو dodge دادن و ضربه زدن وارد شدید میشه بهش نزدیکم موند و از حملاتش dodge داد و زدش اگه سریع باشید.

lord_of_cinder_lothric_younger_prince.PNG

Lothric, Younger Prince

موقعیت: The top of Lothric Castle
ضعف: (Lorian) Lightning/Frost(برق و انجماد) و (Lothric) Slash/Thrust/Strike(حمله سریع با شمشیر)
قدرت: Dark
اختیاری : خیر

این باس هم یکی از چهار باس اصلی بازی یعنی Lords Of Cinder هست و یکی از باس های سخت بازی هستش وقتی وارد باس فایت میشید میزنیدش و میمیره بعدش خواهرش میاد و زندش میکنه و روش سوار میشه اینجا نوار سلامتی دو تا میشه یکی مال خودش و دیگری مال خواهرش هست شما هرچقدرم خودش رو بزنید و بکشید باز خواهرش زندش میکنه برای همین باید سعی کنید از پشت اتک بدید و خواهرشو بزنید که نوار سلامتیش نوار بالایی هستش وقتی هم که خودشو بزنید و بمیره اون تایمی که خواهرش داره زندش میکنه خیلی مناسبه برای ضربه زدن به خواهرش اما دقت کنید چند تا ضربه که زدید دور شید چون یه انفجار موقع زنده شدنش ایجاد میشه که آسیب زیادی میزنه بهتون، تو کل باس فایت هم سعی کنید بهش نزدیک باشید و از حملاتش به پشت سرش dodge بدید هرچقدر دورتر باشید بیشتر آسیب میبینید روش فوکوس کنید و برید نزدیکش گاها غیبش میزنه و مجددا ظاهر میشه که باید فورا dodge بدید چون با ظاهر شدنش بلافاصله ضربه میزنه بهتون.
اصلا عجله نکنید برای زدنش تو فاز اولی که خودش تنهاست و estus flask هاتون رو بزارید برای فاز دوم همچنین مصرف ember هم پیشنهاد میکنم بهتون درضمن یه صلاح با دمیج بالا اگه بردارید خوبه طوری که تو هربار فرصت زدن یه ضربه بزنید و بقیه endurance رو بزارید برای dodge دادن اینجا هم من Dragonslayer Greataxe رو پیشنهاد میدم.

ancient_wyvern_trophy.PNG

Ancient Wyvern

موقعیت: Archdragon Peak
ضعف: Lightning/Frost(برق و انجماد)
قدرت: Poison/Toxic/Bleed(سَم و شمشیر)
مصونیت (مقاومت): ندارد!

این باس به ظاهر خطرناک و بزرگ تو منطقه مخفی Archdragon Peak هست و زدنش هم از آب خوردن راحت تره وارد محیط باس فایت که میشید باید یه مسیری رو بدوید و اصلا هم با کسی درگیر نشید میرسید به یه دیوار مرتفع که کله باس زیر دیوار هست از اونجا میپرید روی کله باس و R1 ( روی x1 هم RT ) رو میزنید به همین سادگی باس رو شکست میدید .
تنها نکته این باس فایت اینه که نباید صبر کنید و با دیگران درگیر بشید داخل لینک زیر میتونید ویدئوی باس فایت رو ببینید من ویدئو رو میزارم که مسیری که باید طی کنید رو یاد بگیرید:
Dark Souls III - Ancient Wyvern - Boss Fight

• Like

Mini3oy

WikiVB سابق
کاربر سایت
Aug 9, 2011
1,052
نام
Mostafa
the_nameless_king_trophy.PNG

Nameless King

موقعیت: Archdragon Peak
قدرت: Fire/Bleed/Poison/Toxic/Lightning(آتش،شمشیر،سَم و برق!)

Nameless King تا اینجای بازی اقلا برای من دشوار ترین باس بازی بوده، باس اختیاری هست و تو منطقه مخفی Archdragon Peak هستش، دو تا فاز داره تو فاز اول سوار بر یه اژدها هستش شما باید اژدها رو از پا در بیارید توی این فاز هدفتون زیر گلوی اژدها باشه که بیشترین دمیج رو داره زمان هایی که پرواز میکنه سعی کنید ازش دور باشید و حتما از shield قوی استفاده کنید که مقدار مقاومتش بالا باشه مخصوصا مقابل آتیش چون بیشترین دمیجی که اژدها بهتون میده آتیشش هست، اژدها رو که زدید باس پیاده میشه و فاز دوم و اصلیش شروع میشه حملات مختلفی داره در طول باس فایت سعی کنید ازش دور باشید و از حملاتش dodge بدید وقتی دور میشید با یه اتک سعی میکنه هم شما رو بزنه هم بهتون نزدیک بشه این اتک های طولانی بهترین فرصت برای ضربه زدن به باس هستن به این صورت که وقتی اتک میده شما بلافاصله به سمتش dodge بدید و دو تا ضربه بزنید و دور بشید یک سری حملاتم داره به وسیله برق و باد که از اینا هم dodge بدید که نخورن بهتون.
مصرف ember تقریبا میشه گفت نیازه برای این باس فایت مگر اینکه vigor رو تا خرخره آپگرید کرده باشید و اینکه سعی کنید مدام در طول باس فایت نوار سلامتی رو فول نگه دارید چون بعضی حملاتش کل نوار سلامتی رو خالی میکنه و یه مقدارش میمونه که اگه یه مقدار خالی باشه با یه حمله از پا درتون میاره.
در طول باس فایت از shield قوی هم استفاده کنید حتما اینو من مجدد میگم چون کمک بزرگی میکنه یکی از بهترین shiled های بازی Havel's Greatshield هست که میتونید استفاده کنید اما وزنش خیلی زیاده.

• Like

Mini3oy

WikiVB سابق
کاربر سایت
Aug 9, 2011
1,052
نام
Mostafa
خب دوستان اینم باس فایت نهایی بازی
سوالی بود در مورد باس فایت ها بفرمایید داخل همین تاپیک بپرسید
ما بریم برای پلات امید به خدا :D

Soul_of_Cinder_trophy.png

Soul of Cinder

موقعیت: Kiln of the First Flame
ضعف: نامعلوم!!!!!
قدرت: نامعلوم!!!!!
مصونیت (مقاومت): نامعلوم!!!!!
اختیاری : خیر ;))

Soul of Cinder آخرین باس بازی و یکی از باس های دشوار بازی هست قبل از اینکه عزمتون رو برای زدنش جزم کنید :D حسابی endurance رو آپگرید کنید چون فوق العاده نیاز به dodge دادن دارید باس خیلی سریع هست و دایره حملاتش گسترده هست vigor هم همینطور باید آپگرید باشه در کل از باس هایی نیست که بشه بزن برو بازیش کنید! برای زدنش باید حسابی LVL Up کرده باشید.
دو فاز داره تو فاز اول با شمشیرش بهتون ضربه میزنه این ضربه ها رو به سمت خودش dodge بدید هم بهتون نمیخوره هم میتونید بزنیدش بلافاصله یه سری گلوله های برقی هم میسازه و پرتاب میکنه به سمتتون که اینارو با دویدن هم میتونید ازشون فرار کنید همچنین چند تا ضربه که بزنید باس میشینه روی زمین اینجا بهترین موقع برای زدنشه چون بعدشم کار خاصی نمیکنه، خونش که تموم شد فاز اولش تموم میشه و فاز بعدی شروع میشه، تو فاز دوم خیلی سریعتر میشه، حملاتش بیشتر میشه و دایره حملاتش هم بزرگتر میشه، توی این فاز هم مثل فاز اولش باهاش مبارزه کنید نزدیک باشید و dodge بدید اما یکم باید بیشتر حواستون رو جمع کنید ضرباتش پیاپی هست بعضا و تو فاز دوم با رعد و برق هم بهتون ضربه میزنه به دو صورت یه مدلش که برق رو مثل نیزه به سمتتون پرت میکنه و یه مدل برق رو میفرسته آسمون از آسمون بعد چند ثانیه میاد میخوره به شما راه حل فرار از جفتشم dodge دادن به موقع هست.
توی زدنش عجله نکنید به هیچ عنوان،زیاد ازش دور نشید و خیلی هم بیش از حد نزدیک نمونید،برای مصرف کردن estus flask ازش دور بشید، سعی کنید ember هم مصرف کنید و در نهایت از موزیکش لذت ببرید :x

asi_1447

کاربر سایت
Oct 27, 2010
1,395
نام
احسان
کلا برای جادوگر حتما یک عدد شمشیر رو با جم آبی (فکر کنم کریستال جم هست) و یه شمشیر رو هم با chaos gem آپگرید کنید. برای بعضی باس ها لازمه که به صورت melee بهشون حمله کنی. خوبی اون دوتا جم هم اینه که scaling رو علاوه بر strength به intelligence هم انتقال میده و هر چقدر شما این intelligence رو ارتقا بدید این اسلحه ها هم قوی تر میشن. ولی زدن باسی مثل nameless king با کلاس جادوگر به نظرم خیلی راحت تره. مخصوصا حالت اژدهاسوارش که راحت میشه از فاصله بهش اتک داد. سخت ترین باس برای من اون باس هایی بودن که به مجیک مصونیت داشتن. مثلا این باس Oceiros اعصاب منو خورد کرده بود. اصلا نمیشد بهش اسپل زد. بعد فهمیدم که melee زدن این باس خیلی راحت تره.

Old Hunter

کاربر سایت
Feb 9, 2017
46
درود بر دوستان عشق میازاکی دی ال سی اول دارک سولز 3 باس اولش رو که یه جنگجو و گرگه رو زدم الان نمیدونم کجا برم راهنمایی عزیزان رو میطلبم ممنون

mephist33

کاربر سایت
Nov 21, 2016
79
درود

اقا این تاپیک نیاز به یه زحمت کش داره که کامل ترش کنه + پلیر های اصیل dark soul باز.

امیدوارم در جریان باشید که یکی از بدترین اخباره دنیای بازی اینه که، دیگر دارک سولزی در کار نخواهد بود..... و این یه جورایی اخیرین دارک سولزه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر