Multi Platform Dark Souls II

02936241011717241017.jpg

Developer : From Software
Publisher :
Bandai Namco
Genre :Action RPG
Platform : PC / Xbox 360 / PS3
Release Date:
25 April 2014

Dark Souls II ادامه دهنده عنوان موفق پیشین خود خواهد بود.

کارگردانی بازی این بار بر عهده Hidetaka Miyazaki نخواهد بود، چرا که وی این بار نقش ناظر را برعهده خواهد داشت. Yui Tanimura و Tomohiro Shibuya این بار در نقش کارگردان ظاهر خواهند شد تا ایده های جدید را به بازی تزریق کنند.

داستان بازی در مورد فردی خواهد بود که به دنبال راهی برای شکستن نفرین خود است. بنابر گفته های کارگردان بازی، این عنوان داستانی عاطفی به همراه خواهد داشت و راه Demon's Souls را دنبال خواهد کرد. اما بازی ادامه مستقیمی بر عنوان پیشین خود نخواهد بود و به عبارتی دنباله معنوی خواهد بود. همچنین فاکتور زمان در بازی نقش مهمی را ایفا خواهد کرد.

گیم پلی این عنوان همانند عناوین گذشته خواهد بود و هسته اصلی گیم پلی بدون تغییر خواهد ماند. بازی دو برابر عنوان پیشین خود سخت تر خواهد بود و شروع بازی برای بازیکن های جدید آسان تر. بازی گیم پلی چالش برانگیز خود را همچنان حفظ خواهد کرد و دیگر المان های جدید نیز به آن افزوده خواهد شد. همچنین کارگردان بازی اذعان داشت که هیچ گونه برنامه ای برای اضافه کردن سختی Easy به بازی نخواهند داشت.

تیم سازنده از موتور گرافیکی جدید استفاده خواهند کرد. هوش مصنوعی دشمنان به مراتب بهتر از عنواوین پیشین خود خواهد بود.

نسخه PC به گفته کارگردان بازی، مدت زمان کمی از عرضه نسخه کنسولی عرضه خواهد شد، چرا که تیم سازنده نمی‌خواهد اشتباهات خود را در قبال نسخه اول تکرار کنند بنابراین، لید پلتفرم این عنوان را پلتفرم PC انتخاب کرده اند تا تجربه منحصر به فردی را برای PC گیمرها به ارمغان بیاورند.

سیستم مورد نیاز بازی:

جداقل مورد نیاز:

Operating System: Windows XP SP3, Windows Vista SP2, Windows 7 SP1, Windows 8
CPU: AMD Phenom II X2 555 3.2 GHz or Intel Pentium Core 2 Duo E8500 3.17 GHz
Memory: 2 GB RAM
Graphics: Nvidia GeForce 9600GT, ATI Radeon HD 5870
Hard Drive: 8 GB
Sound Card: Compatible with DirectX 9.0C or higher

سیستم توصیه شده:

Operating System: Windows 7 SP1
CPU: Intel Core i3 2100 3.10 GHz or AMD A8 3870K 3.0 GHz
Memory: 4 GB RAM
Graphics: NVIDIA GeForce GTX 465 or higher, ATI Radeon HD 6870 or higher
Hard Drive: 8 GB
Sound Card: Compatible with DirectX 9.0C or higher

با نشکر از ماتریکس پویای عزیز

دوستان یک ویدیو امورشی در رابطه با بازی پیدا کردم که واقعا کامله تمام نکاتی که قبل از بازی باید بفهمید برای کسایی که تازه این سری را شروع کردن از جمله خود من داره زمان ویدیو 39 دقیقه و حجمش 90 مگابایت هست که براتون مستقیمش کردم
فقط چون کیفیت ویدیو کمه تمام صفحه مشاهده نکنید ! کیفیت بالاتر حجمش میرفت بالا

Last edited by a moderator:

mom

کاربر سایت
May 9, 2008
190
سلام دوستان
من توی No mans گیر کردم
اونجا که سامون احضار میکنی بعد از احضار هیچ باسی واسه من نمیاد
کشتی هم نمی بینم
لطفا راهنمائی کنید دوستان حرفه ای:x

SA+

کاربر سایت
Oct 1, 2013
130
سلام دوستان
من توی No mans گیر کردم
اونجا که سامون احضار میکنی بعد از احضار هیچ باسی واسه من نمیاد
کشتی هم نمی بینم
لطفا راهنمائی کنید دوستان حرفه ای:x

بعد از اینکه اون زنگ رو به صدا در آوردی و کشتی به اسکله اومد ... باس طبقه ی پایین عرشه ی کشتی هست...

parsa.rts

کاربر سایت
Jun 16, 2014
54
نام
پارسا
دوستان من سوال برام پیش اومده بود گفتم اینجا بپرسم:

dark souls و demon's souls و اینا که با هم ربطی از هیچ نظری ندارن که؟؟؟؟؟

مرسی

eman619rv

کاربر سایت
Aug 8, 2010
20
سلام
دوستان من یه نابخردی کردم برای اینکه یکم سول به دست بیارم ترینر زدم و متاسفانه چون کنار بنفایر بود پیرزنه که وسایل میفروخت مرد!همه ایتم ها هم ماکسیمم شده:( راهی هست که برش گردونم به حالت قبل و عادی بشه اسکیل ها و یا پیرزنه رو زنده کنم؟
از شانس بدم هم از سیو کپی گرفته بودم ولی نمیدونم چی شد که خراب شد اونم

AMIR DRAKE

کاربر سایت
Mar 27, 2011
883
سلام بر دوستان.

تو بازي انگشتري وجود نداره كه باعث بشه وقتي تو اون ماده‌هاي سبز رنگ ميري از خونت كم نشه؟

آخه من الان سر اون غوله هستم كه يه مار هستش و سرش را تو دستاش گرفته. كشتنش به لطف آپگريد كردن اسلحم تا خرخره:d راخته ، ولي مشكل اصلي اينجاست كه زير پاهام از اون ماده ها وجود داره كه خونتو كم ميكنه و به خاطر همين همش ميميرم.

البته گياهايي هم وجود داره كه نزاره خونت كم بشه، ولي وقتي نميشه كه مصرفشون كنم. چون هم بايد مراقب خونم باشم و هم مراقب ضربات غوله.

اگه دوستان انگشتر خاصي را براي اين بخش در نظر دارن لطف كنن بگن ممنون ميشم.

- - -ویرایش - - -

راستي من تقريبا تمام بنفايرهارا روشن كردم ولي هنوز به اون غوله كه اسمش the rotten هست نرسيدم. دوستان بايد از چه راهي به اين غوله رسيد؟ چون ميخوام DLC شو بازي كنم كشتن اين غول واجبه

sherlock1854

R3ZA
کاربر سایت
Aug 18, 2010
526
نام
sherlock1854
سلام
دوستان من یه نابخردی کردم برای اینکه یکم سول به دست بیارم ترینر زدم و متاسفانه چون کنار بنفایر بود پیرزنه که وسایل میفروخت مرد!همه ایتم ها هم ماکسیمم شده:( راهی هست که برش گردونم به حالت قبل و عادی بشه اسکیل ها و یا پیرزنه رو زنده کنم؟
از شانس بدم هم از سیو کپی گرفته بودم ولی نمیدونم چی شد که خراب شد اونم
از سیوتون بک اپ نگرفته بودید؟
اون پیرزن اجناس زیاد جالبی برای فروش نداره ولی اگه واقعا لازمتون دارید می تونید یک ایتم استفاده کنید که تمام دشمنان و موجودات مرده اون محدوده رو دوباره زنده می کنه
درباره ماکز شدن ایتم ها هم کاری نمی شه کرد به غیر از پاک کردنشون

emad-360

کاربر سایت
May 20, 2014
737
نام
عمادالدین
سلام بر دوستان.

تو بازي انگشتري وجود نداره كه باعث بشه وقتي تو اون ماده‌هاي سبز رنگ ميري از خونت كم نشه؟

آخه من الان سر اون غوله هستم كه يه مار هستش و سرش را تو دستاش گرفته. كشتنش به لطف آپگريد كردن اسلحم تا خرخره:d راخته ، ولي مشكل اصلي اينجاست كه زير پاهام از اون ماده ها وجود داره كه خونتو كم ميكنه و به خاطر همين همش ميميرم.

البته گياهايي هم وجود داره كه نزاره خونت كم بشه، ولي وقتي نميشه كه مصرفشون كنم. چون هم بايد مراقب خونم باشم و هم مراقب ضربات غوله.

اگه دوستان انگشتر خاصي را براي اين بخش در نظر دارن لطف كنن بگن ممنون ميشم.

- - -ویرایش - - -

راستي من تقريبا تمام بنفايرهارا روشن كردم ولي هنوز به اون غوله كه اسمش the rotten هست نرسيدم. دوستان بايد از چه راهي به اين غوله رسيد؟ چون ميخوام DLC شو بازي كنم كشتن اين غول واجبه
.
.
چرا وجود داره که پویز شدن رو به تاخیر میندازه! ولی این کار هم فایده چشم گیری نداره!! شما برای کشتن این باس باید :
بعد از بنفایر دوم اون منطقه از بنفایر اتیش برداری و آسیاب اون منطقه ارو اتیش بزنی اینجوری محوطه ی باس از اون مواد سبز! خالی میشه....
.
برای رسیدن به باس the rotten شما کمی خون ات رو اپگرید کردی! از گربه ی ماجولا یه انگشتر گربه نشان بخر!! از چاه بزرگ ماجولا بپر پایین!! راه رو ادامه بده میرسی به یه سری منطقه ی تاریک باز هم ادامه بده به سمت پایین تا بهش برسی!

Lord Phenom

کاربر سایت
Oct 16, 2012
262
نام
سعید
بنظرتون طراحی smelter demon یکمی بد نیست؟ منظورم اینه که تو این باس هایی که تا حالا من زدم این تنها باسی هست که واقعا روی اعصاب هست بیشتر مثل این میمونه که ساخته شده تا نتونی شکستش بدی و بر خلاف بقیه باس ها منصفانه طراحی نشده یعنی تمام باس های این بازی تا اینجا و بازی قبلی هرچقدر هم که سخت بودن منصفانه بودن اما smelter demon کلا تنها نکته جالبی که داره اینه که وقتی بهش نزدیک میشی خونت رو از دست میدی کم کم وگرنه حرکت های زیادی نداره و حتما باید یکی رو بیاری کمک تا بتونی راحت تر شکستش بدی مثل این باس های بازیهای RPG قدیمی میمونه که چندبار باید میمردی تا شکستشون میدادی و با سری سولز سازگار نیست زیاد نمیدونم شاید هم من اینطور فکر میکنم.

mmosmosi

کاربر سایت
Nov 29, 2012
233
بنظرتون طراحی smelter demon یکمی بد نیست؟ منظورم اینه که تو این باس هایی که تا حالا من زدم این تنها باسی هست که واقعا روی اعصاب هست بیشتر مثل این میمونه که ساخته شده تا نتونی شکستش بدی و بر خلاف بقیه باس ها منصفانه طراحی نشده یعنی تمام باس های این بازی تا اینجا و بازی قبلی هرچقدر هم که سخت بودن منصفانه بودن اما smelter demon کلا تنها نکته جالبی که داره اینه که وقتی بهش نزدیک میشی خونت رو از دست میدی کم کم وگرنه حرکت های زیادی نداره و حتما باید یکی رو بیاری کمک تا بتونی راحت تر شکستش بدی مثل این باس های بازیهای RPG قدیمی میمونه که چندبار باید میمردی تا شکستشون میدادی و با سری سولز سازگار نیست زیاد نمیدونم شاید هم من اینطور فکر میکنم.

اتفاقا طراحی این باس خیلی هم خوب هست

ببین سر بیشتر باس ها وقتی باهاشون مبارزه میکنی فقط کافیه که یه سپر که وقاومت فیزیکیش بالا باشه داشته باشی تا بتونی بکشیشون
ولی سر این لازمه که نه تنها یه سپر مقاوم در برابر اتش داشته باشی بلکه برای اینکه در نزدیکیش خونت کم نشه باید مقاومت خودت هم در برابر اتش بالا باشه

AMIR DRAKE

کاربر سایت
Mar 27, 2011
883
ممنون داداش عماد از راهنماييت.

فقط من اين غوله rotten را هم كشتمش و وقي رفتم جلوتر يه بنفاير با يه مجسمه كه با مار تزيين شده بود ديدم و رفتم كنار اين مجسمه و وارد يه بخش ديگه شدم و فكر كنم اين بخش براي dlc بازي هستش ولي دري كه باعث ميشه بتونم به محيط اين dlc وارد بشم قفل هست و باز نميشه. در حالي كه مطمينم dlc را وصل كردم.

مكان dlc دقيقا همين جا هستش كه گفتم؟ در اين مكان چجوري باز ميشه؟

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر