Multi Platform Dark Souls II

02936241011717241017.jpg

Developer : From Software
Publisher :
Bandai Namco
Genre :Action RPG
Platform : PC / Xbox 360 / PS3
Release Date:
25 April 2014

Dark Souls II ادامه دهنده عنوان موفق پیشین خود خواهد بود.

کارگردانی بازی این بار بر عهده Hidetaka Miyazaki نخواهد بود، چرا که وی این بار نقش ناظر را برعهده خواهد داشت. Yui Tanimura و Tomohiro Shibuya این بار در نقش کارگردان ظاهر خواهند شد تا ایده های جدید را به بازی تزریق کنند.

داستان بازی در مورد فردی خواهد بود که به دنبال راهی برای شکستن نفرین خود است. بنابر گفته های کارگردان بازی، این عنوان داستانی عاطفی به همراه خواهد داشت و راه Demon's Souls را دنبال خواهد کرد. اما بازی ادامه مستقیمی بر عنوان پیشین خود نخواهد بود و به عبارتی دنباله معنوی خواهد بود. همچنین فاکتور زمان در بازی نقش مهمی را ایفا خواهد کرد.

گیم پلی این عنوان همانند عناوین گذشته خواهد بود و هسته اصلی گیم پلی بدون تغییر خواهد ماند. بازی دو برابر عنوان پیشین خود سخت تر خواهد بود و شروع بازی برای بازیکن های جدید آسان تر. بازی گیم پلی چالش برانگیز خود را همچنان حفظ خواهد کرد و دیگر المان های جدید نیز به آن افزوده خواهد شد. همچنین کارگردان بازی اذعان داشت که هیچ گونه برنامه ای برای اضافه کردن سختی Easy به بازی نخواهند داشت.

تیم سازنده از موتور گرافیکی جدید استفاده خواهند کرد. هوش مصنوعی دشمنان به مراتب بهتر از عنواوین پیشین خود خواهد بود.

نسخه PC به گفته کارگردان بازی، مدت زمان کمی از عرضه نسخه کنسولی عرضه خواهد شد، چرا که تیم سازنده نمی‌خواهد اشتباهات خود را در قبال نسخه اول تکرار کنند بنابراین، لید پلتفرم این عنوان را پلتفرم PC انتخاب کرده اند تا تجربه منحصر به فردی را برای PC گیمرها به ارمغان بیاورند.

سیستم مورد نیاز بازی:

جداقل مورد نیاز:

Operating System: Windows XP SP3, Windows Vista SP2, Windows 7 SP1, Windows 8
CPU: AMD Phenom II X2 555 3.2 GHz or Intel Pentium Core 2 Duo E8500 3.17 GHz
Memory: 2 GB RAM
Graphics: Nvidia GeForce 9600GT, ATI Radeon HD 5870
Hard Drive: 8 GB
Sound Card: Compatible with DirectX 9.0C or higher

سیستم توصیه شده:

Operating System: Windows 7 SP1
CPU: Intel Core i3 2100 3.10 GHz or AMD A8 3870K 3.0 GHz
Memory: 4 GB RAM
Graphics: NVIDIA GeForce GTX 465 or higher, ATI Radeon HD 6870 or higher
Hard Drive: 8 GB
Sound Card: Compatible with DirectX 9.0C or higher

با نشکر از ماتریکس پویای عزیز

دوستان یک ویدیو امورشی در رابطه با بازی پیدا کردم که واقعا کامله تمام نکاتی که قبل از بازی باید بفهمید برای کسایی که تازه این سری را شروع کردن از جمله خود من داره زمان ویدیو 39 دقیقه و حجمش 90 مگابایت هست که براتون مستقیمش کردم
فقط چون کیفیت ویدیو کمه تمام صفحه مشاهده نکنید ! کیفیت بالاتر حجمش میرفت بالا

Last edited by a moderator:
بچه ها توی NG+ چرا NPC ها هیچ کدومشون نیستن ؟

البته نمیدونم NG+ هست یا نه ، وقتی بازی رو تموم کردم ، یه گزینه توی بونفایر ماجولا اضافه شد اونو زدم ، بعد دیدم بازی از اول اومد و دشمنای جدید و قوی تر اضافه شدن

آخرین ویرایش:
بچه ها توی NG+ چرا NPC ها هیچ کدومشون نیستن ؟

البته نمیدونم NG+ هست یا نه ، وقتی بازی رو تموم کردم ، یه گزینه توی بونفایر ماجولا اضافه شد اونو زدم ، بعد دیدم بازی از اول اومد و دشمنای جدید و قوی تر اضافه شدن
.
کجا نیستن؟! تو ماجولا؟! همه اش برمیگرده به حالت اول اش رفیق باس بری ببینیش اشون تا بعد مدتی بیان ماجولا.....

سلام
من بالاخره dlcو اپدیتو نصب کردم ولی وقتی از سیوم می زنم تو همون لودینگ اولش گیر می کنه و همینجوری ادامه داره لودینگش تموم نمیشه.از NG هم که بزنم میره تو بازی ولی بازی مشکل داره ،همه چی سفیده و از کاراکتر فقط سرش معلومه.!!!!
لطفا کمک کنید>:((

- - -ویرایش - - -

اقا مشکلم حل شد.
اگه کسی به این مشکل برخورد ،بداند و آگاه باشد که اول سیواشو برداره بعد dlc رو بریزه ،بعد سیوارو تو پوشه ی سیو بریزه .!!

اغا مشکل جدید !وقتی میرم تو اون اتاقه بعد از rotten همونی که یه primal bonefire توشه میرم کنار اون مجسمه ته اتاق میزنم examine ، میره تو صفحه لودینگ یه کم طول می کشه بعد برمی گرده به bonefire قبلی که ازش اومدم.چه کنم؟؟

اقا این DLC رو میشه جدا گانه دانلود کرد ؟ یا باید با بازی گرفتش ؟
.
بعله میشه جدا گانه دانلود کرد....یه اپدیت 800 mb و یه dlc چند کیلو بایتی! تو صفحات قبل لینک هاش هست...

- - -ویرایش - - -

اغا مشکل جدید !وقتی میرم تو اون اتاقه بعد از rotten همونی که یه primal bonefire توشه میرم کنار اون مجسمه ته اتاق میزنم examine ، میره تو صفحه لودینگ یه کم طول می کشه بعد برمی گرده به bonefire قبلی که ازش اومدم.چه کنم؟؟
.
رفیق احتمالا یا شما بازی رو کامل به اپدیت 1.04 نرسوندی!
.
و یا اینکه درست فایل های لایسنس dlc رو جایگزین نکردی!

.
رفیق احتمالا یا شما بازی رو کامل به اپدیت 1.04 نرسوندی!
.
و یا اینکه درست فایل های لایسنس dlc رو جایگزین نکردی![/QUOTE]

اره حالا که میزنم مینویسه اپدیت نمیشه.من قبلش آپدیت 1.02 رو هم نصب کردم ،اونو هم باید نصب کنم یا نه؟
در ضمن بعد از هر آپدیت باید کرکشم بریزم یا نه؟

.
اره حالا که میزنم مینویسه اپدیت نمیشه.من قبلش آپدیت 1.02 رو هم نصب کردم ،اونو هم باید نصب کنم یا نه؟
در ضمن بعد از هر آپدیت باید کرکشم بریزم یا نه؟
.
.
شما برای اجرا شدن اولین dlc بازی باید ورژن بازی رو از 1.02 به 1.04 تغییر بدی با یه اپدیت 800 mb .... که در واقع dlc هم تو همون اپدیت هست اش...فقط 2 تا فایل کوچک لایسنس رو در قالب dlc دانلود و جایگزین میکنی و تمام...
تا جایی که من میدونم و انجام دادم....یه سره از اپدیت 1.02 به 1.04 اپدیت کردم مشکلی هم پیش نیومد....
بعله بعد از اپدیت 1.04 شما باید از کرک کودکس استفاده کنید...

دوستان من ارواح رو هر وقت جمع میکنم در اولین فرصت میرم لول آپ میکنم که یه وقت از دستم نرن

حالا سوالم اینه که جایی گیر میاد که برای باز شدنه یه در (یا کلا ادامه بازی) کسی ازم روح بخواد؟

ذخیره کردنشون کلا چه فایده ای داره؟

========================

156 ساعت اسکایریم رفتم و دیگه بسه

لعنتی اتمسفر این بازی اونقدر قویه که مجبورم کرد دوباره بنصبم

تو این مدت ذهنمو درگیر خودش کرده بود لامصب

مشکل اصلی اسکایریم نداشتن اتمسفر بود که این بازی برعکسشه

دوستان من ارواح رو هر وقت جمع میکنم در اولین فرصت میرم لول آپ میکنم که یه وقت از دستم نرن

حالا سوالم اینه که جایی گیر میاد که برای باز شدنه یه در (یا کلا ادامه بازی) کسی ازم روح بخواد؟

ذخیره کردنشون کلا چه فایده ای داره؟

========================

156 ساعت اسکایریم رفتم و دیگه بسه

لعنتی اتمسفر این بازی اونقدر قویه که مجبورم کرد دوباره بنصبم

تو این مدت ذهنمو درگیر خودش کرده بود لامصب

مشکل اصلی اسکایریم نداشتن اتمسفر بود که این بازی برعکسشه

4تا Soul اصلی هست که رنگشون با بقیه متفاوته و برای 4 باس اصلیه بازیه و برای رسیدن به منطقه ای به نام Shrine Of Winter کشتن هر چهارباس اجباریست..
با کشتن دشمنا روحشون اضافه میشه به عدد پائین سمت راست صفحه..همونطور که گفتید میتونید بلافاصله لول آپ کنید.
میتونید برید و شمشیر و سلاحتون رو (بعلاوه ی مواد لازم برای آپگرید) بدید به آهنگر و ابزارتون رو لول آپ کنید.
میتونید با روح باسهایی که تو بازی شکستشون میدین Trade انجام بدید..به این صورت که روح رو میدین و یک سلاح تحویل میگیرید..(2 نفر تو بازی به نامهای Straid و Ornifex این کارو انجام میدن)
>>یه سری آیتم مثل Soul Of a Lost Undead و Large Soul Of A Hero و .... تو مسیرتون هست که میتونید از Inventory گزینه ی USE رو بزنید و مقدار سول هاتون رو برای لول آپ کردن بالا ببرید..
همین کارو برای روح باسها هم میتونید انجام بدید ولی به یاد داشته باشید که با روح باس ها میتونید Trade کنید..اگر روح مورد نظر رو بردید پیش آهنگر و سلاح مورد نظری که جهت معاوضه بهتون میده باب میلتون نبود میتونید روح رو مصرف کنید..
پیشنهاد من به شما اینه که معقولانه تصمیم بگیرید..با در دست داشتن انگشتر Ring Of Protection میتونید از نابود نشدن روح هاتون اطمینان حاصل کنید(بعد از هربار مردن انگشتر میشکنهl-) و باید تعمیرش کنید.)
پیشنهاد دوم اینه که افرادی هستن تو این انجمن که حتی 1 میلیون Soul هم از دست دادن ولی هیچ به روی خودشون نیاوردن...زیاد حرص سول هارو نزنید و از اتمسفر لذت ببرید.:>.باشد که رستگار شوید:d

سلام دوستان.من role playing باز نیستم ولی بدی ام نمیاد کامل تجربش کنم . البته بعضی از بازی های اکشن آرمانهای role هم داره ولی خوب کامل نیستن. تو نت تعریف زیادی از این کردن .میشه یه راهنمایی کنید این بازی چقدر خوب هست ؟ (تجربه شخصیتون از بازی رو بگید)
ممنون.

سلام دوستان.من role playing باز نیستم ولی بدی ام نمیاد کامل تجربش کنم . البته بعضی از بازی های اکشن آرمانهای role هم داره ولی خوب کامل نیستن. تو نت تعریف زیادی از این کردن .میشه یه راهنمایی کنید این بازی چقدر خوب هست ؟ (تجربه شخصیتون از بازی رو بگید)
ممنون.
.
دوست عزیز سلام...
اگر رول پلی اینگ! باز نیستی من شخصا این بازی رو بهت پیشنهاد نمیکنم....ینی بعنوان اولین بازی با سبک RPG بهت پیشنهاد نمیکنم....چون برخی از بازیهای RPG ذاتا سخت هست و کمی پیچیده...از نوع لول اپ کردن تا استفاده از انواع اقسام ایتم ها و و و.... دارک سولز بازی فوق العاده ای هست که تمرکز اصلی اش رو گیم پلی و بیان داستان به صورت زیر پوستیه! (( اصطلاح علمی ای نیست!)).
شما میتونی بازی های RPG دیگه ای رو از جمله mass effect - diablo 3 -dangeos sage - fall out -the elder scroll - -torchlight - dragon age - fable - the witcherو و و که همه گی بازیهای خیلی خوبی هست اند رو شروع کنی کمی که آشنا شدی بعد به سراغ سری دارک سولز بیای...
و بازی اینقدر خوش ساخت هست که اگر کمی دیرتر هم بازی کنی 6 ماه یکی سال حتی 2 سال و بیشتر! هیچ از جذابیت این سری کم نخواهد شد....
.
البته از بازیهایی که نام بردم برخی اشون دست کمی از دارک سولز ندارن! برای شروع کردن بهتره با سری mass efect شروع کنید که به خوبی شمارو با المان های RPG آشنا میکنه....
پس پیشنهاد من به عنوان کسی که بازیهای RPG زیادی رو تموم کرده اینه که فعلا به سراغ دارک سولز نیای تا کمی مهارت تو این سبک از بازیها کسب کنی...

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or