Multi Platform Dark Souls II

02936241011717241017.jpg

Developer : From Software
Publisher :
Bandai Namco
Genre :Action RPG
Platform : PC / Xbox 360 / PS3
Release Date:
25 April 2014

Dark Souls II ادامه دهنده عنوان موفق پیشین خود خواهد بود.

کارگردانی بازی این بار بر عهده Hidetaka Miyazaki نخواهد بود، چرا که وی این بار نقش ناظر را برعهده خواهد داشت. Yui Tanimura و Tomohiro Shibuya این بار در نقش کارگردان ظاهر خواهند شد تا ایده های جدید را به بازی تزریق کنند.

داستان بازی در مورد فردی خواهد بود که به دنبال راهی برای شکستن نفرین خود است. بنابر گفته های کارگردان بازی، این عنوان داستانی عاطفی به همراه خواهد داشت و راه Demon's Souls را دنبال خواهد کرد. اما بازی ادامه مستقیمی بر عنوان پیشین خود نخواهد بود و به عبارتی دنباله معنوی خواهد بود. همچنین فاکتور زمان در بازی نقش مهمی را ایفا خواهد کرد.

گیم پلی این عنوان همانند عناوین گذشته خواهد بود و هسته اصلی گیم پلی بدون تغییر خواهد ماند. بازی دو برابر عنوان پیشین خود سخت تر خواهد بود و شروع بازی برای بازیکن های جدید آسان تر. بازی گیم پلی چالش برانگیز خود را همچنان حفظ خواهد کرد و دیگر المان های جدید نیز به آن افزوده خواهد شد. همچنین کارگردان بازی اذعان داشت که هیچ گونه برنامه ای برای اضافه کردن سختی Easy به بازی نخواهند داشت.

تیم سازنده از موتور گرافیکی جدید استفاده خواهند کرد. هوش مصنوعی دشمنان به مراتب بهتر از عنواوین پیشین خود خواهد بود.

نسخه PC به گفته کارگردان بازی، مدت زمان کمی از عرضه نسخه کنسولی عرضه خواهد شد، چرا که تیم سازنده نمی‌خواهد اشتباهات خود را در قبال نسخه اول تکرار کنند بنابراین، لید پلتفرم این عنوان را پلتفرم PC انتخاب کرده اند تا تجربه منحصر به فردی را برای PC گیمرها به ارمغان بیاورند.

سیستم مورد نیاز بازی:

جداقل مورد نیاز:

Operating System: Windows XP SP3, Windows Vista SP2, Windows 7 SP1, Windows 8
CPU: AMD Phenom II X2 555 3.2 GHz or Intel Pentium Core 2 Duo E8500 3.17 GHz
Memory: 2 GB RAM
Graphics: Nvidia GeForce 9600GT, ATI Radeon HD 5870
Hard Drive: 8 GB
Sound Card: Compatible with DirectX 9.0C or higher

سیستم توصیه شده:

Operating System: Windows 7 SP1
CPU: Intel Core i3 2100 3.10 GHz or AMD A8 3870K 3.0 GHz
Memory: 4 GB RAM
Graphics: NVIDIA GeForce GTX 465 or higher, ATI Radeon HD 6870 or higher
Hard Drive: 8 GB
Sound Card: Compatible with DirectX 9.0C or higher

با نشکر از ماتریکس پویای عزیز

دوستان یک ویدیو امورشی در رابطه با بازی پیدا کردم که واقعا کامله تمام نکاتی که قبل از بازی باید بفهمید برای کسایی که تازه این سری را شروع کردن از جمله خود من داره زمان ویدیو 39 دقیقه و حجمش 90 مگابایت هست که براتون مستقیمش کردم
فقط چون کیفیت ویدیو کمه تمام صفحه مشاهده نکنید ! کیفیت بالاتر حجمش میرفت بالا

Last edited by a moderator:

emad-360

کاربر سایت
May 20, 2014
737
نام
عمادالدین
فضای خالی مورد نیاز برای نصب چقدر باید باشه؟
بعد این ستاپ آپدیت هست که باید تو دایرکتوری بازی نصب بشه؟
b3wvo2lr9wwkha7lrixr.jpg

بعد یه نکته دیگه، من یه بار آپیدت رو نصب کردم که حدودا 2 ساعت طول کشید :D
.
والا فضای نصب رو نمیدونم!! ولی برای لحظاتی باید 2 برابر پوشه ی game فضا داشته باشی!! چون اول از فولدر game یه بک اپ میگیره! که وقتی n رو میزنی....پوشه ارو جایگزین میکنه و اپدیت و کامل میکنه....
.
اره این رو بریز محل نصب بازی....که خودش مستقیما دایرکتوری نصب اپدیت رو بشناسه.... حین نصب خودت هم دایرکتوری رو چک کن.....
.
2 ساعت !!! :| نه دیگه اینقدر! :d

mmosmosi

کاربر سایت
Nov 29, 2012
233
فضای خالی مورد نیاز برای نصب چقدر باید باشه؟
بعد این ستاپ آپدیت هست که باید تو دایرکتوری بازی نصب بشه؟
b3wvo2lr9wwkha7lrixr.jpg

بعد یه نکته دیگه، من یه بار آپیدت رو نصب کردم که حدودا 2 ساعت طول کشید :D

اگه میتونی نزدیک 20 گیگ تو هارد خالی کن چون واسه من موقع اپدیت حجم بازی از 12 گیگ به 22 گیگ تبدیل شده بود

زمان نصب هم بستگی به سیستم داره
واسه من یه مقدار بیشتر از 1 ساعت طول کشید

emad-360

کاربر سایت
May 20, 2014
737
نام
عمادالدین
دوستان تا به حال به دم اژدها های! dragon aerie توجه کردید!!؟ خییییییلی وسوسه بر انگیزه!! :d
.
با اینکه دوران دم بریدن! تو همون دارک سولز 1 به سر رسیده!! میخوام با یه greate cube + 10 برم سر وقت اش ببینم چی میشه! :d بی کاریه دیگه! بازی چیز جدیدی نداره! :))
.
.
ویرایش بعد از دقایقی :
دوستان خدمت اتون عرض کنم! دم اش رو زدم! هیچ ایتمی دراپ نکرد!! ولی با منظره ی فوق العاده جالبی رو برو میشید!! :)) :)) در حالیکه دم اژدها کنده شده سعی داره با دم اش به شما ضربه بزنه!! شما از پشت راحت میتونی مورد عنایت قرار اش بدید!

آخرین ویرایش:

emad-360

کاربر سایت
May 20, 2014
737
نام
عمادالدین
سلام
شما به چه روشی اون اژدها را میکشید؟؟؟
.
بنده چون جادوگر هست کلاس اصلی ام با جادو! اول میرم جلوش توجه اش که به من جلب شد...آماده میشه برا آتیش زدن!! به چپ یا راست میدوام با جادو میزنم اش! یا نزدیک اش میشم با شمشیر میزنم اش....کلا موجودات خنگی هستند! و صد البته خطرناک! 3-4 تا الگوی حرکتی بیشتر ندارن....
اتیش میزنن!
پرواز میکنند آتیش پرتاپ میکنند!
نزدیک دم بشید با دم اشون میچزخند و ضریه میزنند!
نزدیک گردن اشون بشین گاز میگیزن! :d
نزدیک شکم اشم بشید با لگد میزنن!!
.
.
البته تو پست قبلی نوشتم دم اشونم میشه راحت قطع کرد....

mmosmosi

کاربر سایت
Nov 29, 2012
233
دوستان تا به حال به دم اژدها های! dragon aerie توجه کردید!!؟ خییییییلی وسوسه بر انگیزه!! :d
.
با اینکه دوران دم بریدن! تو همون دارک سولز 1 به سر رسیده!! میخوام با یه greate cube + 10 برم سر وقت اش ببینم چی میشه! :d بی کاریه دیگه! بازی چیز جدیدی نداره! :))
.
.
ویرایش بعد از دقایقی :
دوستان خدمت اتون عرض کنم! دم اش رو زدم! هیچ ایتمی دراپ نکرد!! ولی با منظره ی فوق العاده جالبی رو برو میشید!! :)) :)) در حالیکه دم اژدها کنده شده سعی داره با دم اش به شما ضربه بزنه!! شما از پشت راحت میتونی مورد عنایت قرار اش بدید!

کاشکی از بازیت فیلم میگرفتی و اپ میکردی ما هم ببینیم

biomedical

کاربر سایت
Oct 31, 2012
21
.
بنده چون جادوگر هست کلاس اصلی ام با جادو! اول میرم جلوش توجه اش که به من جلب شد...آماده میشه برا آتیش زدن!! به چپ یا راست میدوام با جادو میزنم اش! یا نزدیک اش میشم با شمشیر میزنم اش....کلا موجودات خنگی هستند! و صد البته خطرناک! 3-4 تا الگوی حرکتی بیشتر ندارن....
اتیش میزنن!
پرواز میکنند آتیش پرتاپ میکنند!
نزدیک دم بشید با دم اشون میچزخند و ضریه میزنند!
نزدیک گردن اشون بشین گاز میگیزن! :d
نزدیک شکم اشم بشید با لگد میزنن!!
.
.
البته تو پست قبلی نوشتم دم اشونم میشه راحت قطع کرد....
سلام
من با هیچ روشی نمیتونم آتشش را دفع کنم یه بار که آتش میزنه میمیرم....

emad-360

کاربر سایت
May 20, 2014
737
نام
عمادالدین
کاشکی از بازیت فیلم میگرفتی و اپ میکردی ما هم ببینیم
.
فیلم گرفتم 720 p ! حجم اش شد 500 mb :| . گمونم نرم افزاریکه باهاش رکورد میگیرم به درد نخوره!

- - -ویرایش - - -

آیا می دانستید از بین 4 غول اصلی شما می تونید فقط با کشتن یکیشون هم بازی رو تموم کنید؟!:d
.
نه من نمیدانستم! :d

emad-360

کاربر سایت
May 20, 2014
737
نام
عمادالدین
سلام
من با هیچ روشی نمیتونم آتشش را دفع کنم یه بار که آتش میزنه میمیرم....
.
.
نیازی به دفاع کردن نیست میتونی راحت غلت بزنی از کنارش

- - -ویرایش - - -

کسی نیست جواب ما رو بده؟
.
دوست عزیز جواب سوال ات خیلی شخصی هست اش! :d
.
جاینت لرد که همیشه در دسترس ئه! اگر میبینی تو قسمتی ضعف داری! خوب یه چند باری بزن اش که بتونی اون صفت رو ارتقا بدی....اگر نه که نیو گیم رو شروع کن!

- - -ویرایش - - -

خوب این هم ویدیو کشتن و کندن! دم اژدها های dragon aerie ....البته نرم افزاریکه باهاش رکورد کردم زیاد حرفه ای نیست! هم سکته میزنه برخی جاها فریم بالا پایین میشه! هم حجم نهایی ویدیو 500 mb بود که تونستم 26 مگابایت اش کنم!
.
http://uplod.ir/lptvhaic3re3/Video_8-1-2014_4-16-26_PM.mkv.htm

mmosmosi

کاربر سایت
Nov 29, 2012
233
.
.
نیازی به دفاع کردن نیست میتونی راحت غلت بزنی از کنارش

- - -ویرایش - - -

.
دوست عزیز جواب سوال ات خیلی شخصی هست اش! :d
.
جاینت لرد که همیشه در دسترس ئه! اگر میبینی تو قسمتی ضعف داری! خوب یه چند باری بزن اش که بتونی اون صفت رو ارتقا بدی....اگر نه که نیو گیم رو شروع کن!

- - -ویرایش - - -

خوب این هم ویدیو کشتن و کندن! دم اژدها های dragon aerie ....البته نرم افزاریکه باهاش رکورد کردم زیاد حرفه ای نیست! هم سکته میزنه برخی جاها فریم بالا پایین میشه! هم حجم نهایی ویدیو 500 mb بود که تونستم 26 مگابایت اش کنم!
.
دانلود Video 2014 mkv

فیلم رو دیدم جالب بود
حالا اگه بتونی دم اژدهای باستانی رو بکنی دیگه حرف نداره

emad-360

کاربر سایت
May 20, 2014
737
نام
عمادالدین
فیلم رو دیدم جالب بود
حالا اگه بتونی دم اژدهای باستانی رو بکنی دیگه حرف نداره
.
.
الگوی رفتاریشون شبیح به همه....منتها ancient dragon خیلی خیلی خطرناک تره!! :d
.
کندن اش که میشه احتمالا ! ولی ایتمی نمیده ادم خیط میشه! :))

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر