Multi Platform Dark Souls II

02936241011717241017.jpg

Developer : From Software
Publisher :
Bandai Namco
Genre :Action RPG
Platform : PC / Xbox 360 / PS3
Release Date:
25 April 2014

Dark Souls II ادامه دهنده عنوان موفق پیشین خود خواهد بود.

کارگردانی بازی این بار بر عهده Hidetaka Miyazaki نخواهد بود، چرا که وی این بار نقش ناظر را برعهده خواهد داشت. Yui Tanimura و Tomohiro Shibuya این بار در نقش کارگردان ظاهر خواهند شد تا ایده های جدید را به بازی تزریق کنند.

داستان بازی در مورد فردی خواهد بود که به دنبال راهی برای شکستن نفرین خود است. بنابر گفته های کارگردان بازی، این عنوان داستانی عاطفی به همراه خواهد داشت و راه Demon's Souls را دنبال خواهد کرد. اما بازی ادامه مستقیمی بر عنوان پیشین خود نخواهد بود و به عبارتی دنباله معنوی خواهد بود. همچنین فاکتور زمان در بازی نقش مهمی را ایفا خواهد کرد.

گیم پلی این عنوان همانند عناوین گذشته خواهد بود و هسته اصلی گیم پلی بدون تغییر خواهد ماند. بازی دو برابر عنوان پیشین خود سخت تر خواهد بود و شروع بازی برای بازیکن های جدید آسان تر. بازی گیم پلی چالش برانگیز خود را همچنان حفظ خواهد کرد و دیگر المان های جدید نیز به آن افزوده خواهد شد. همچنین کارگردان بازی اذعان داشت که هیچ گونه برنامه ای برای اضافه کردن سختی Easy به بازی نخواهند داشت.

تیم سازنده از موتور گرافیکی جدید استفاده خواهند کرد. هوش مصنوعی دشمنان به مراتب بهتر از عنواوین پیشین خود خواهد بود.

نسخه PC به گفته کارگردان بازی، مدت زمان کمی از عرضه نسخه کنسولی عرضه خواهد شد، چرا که تیم سازنده نمی‌خواهد اشتباهات خود را در قبال نسخه اول تکرار کنند بنابراین، لید پلتفرم این عنوان را پلتفرم PC انتخاب کرده اند تا تجربه منحصر به فردی را برای PC گیمرها به ارمغان بیاورند.

سیستم مورد نیاز بازی:

جداقل مورد نیاز:

Operating System: Windows XP SP3, Windows Vista SP2, Windows 7 SP1, Windows 8
CPU: AMD Phenom II X2 555 3.2 GHz or Intel Pentium Core 2 Duo E8500 3.17 GHz
Memory: 2 GB RAM
Graphics: Nvidia GeForce 9600GT, ATI Radeon HD 5870
Hard Drive: 8 GB
Sound Card: Compatible with DirectX 9.0C or higher

سیستم توصیه شده:

Operating System: Windows 7 SP1
CPU: Intel Core i3 2100 3.10 GHz or AMD A8 3870K 3.0 GHz
Memory: 4 GB RAM
Graphics: NVIDIA GeForce GTX 465 or higher, ATI Radeon HD 6870 or higher
Hard Drive: 8 GB
Sound Card: Compatible with DirectX 9.0C or higher

با نشکر از ماتریکس پویای عزیز

دوستان یک ویدیو امورشی در رابطه با بازی پیدا کردم که واقعا کامله تمام نکاتی که قبل از بازی باید بفهمید برای کسایی که تازه این سری را شروع کردن از جمله خود من داره زمان ویدیو 39 دقیقه و حجمش 90 مگابایت هست که براتون مستقیمش کردم
فقط چون کیفیت ویدیو کمه تمام صفحه مشاهده نکنید ! کیفیت بالاتر حجمش میرفت بالا

Last edited by a moderator:

emad-360

کاربر سایت
May 20, 2014
737
نام
عمادالدین
وقتی یه دکمه رو تغییر میدید باید گزینه تایید رو انتخاب کنید که تغییرات اعمال بشه :d
برای اینکه دکمه ها هم برای کیبورد بشه، صفحات قبل یکی از دوستان لطف کرد ماد تغییرشون رو گذاشت :

هر دو طفلکا باس های اسونی هستند یکی old dragon slayer هست ....که جزء باس های اختیاریئه! (( همون که از پل میری بالا واسه زندن اش)) واسه این میشه یه بابایی رو سامون کرد....
اون یکی dragonrider هست که اختیاری نیست...جلو راته!! باس بزنی اش..سامون هم نداره...ضربه هاشو میتونی براحتی دفاع کنی ....جاخالی هم میتونی بدی...فقط با رفتارش اشنا شو! :d حله..

paradaimix

Dancing for Dessert Studio
کاربر فعال
Oct 7, 2012
2,255
دوستان من دارم از اون سمتی که غول های بزرگ آهنی هستند میرم، الان دو تا راه پیدا کردم که هر کدوم به یه باس میرسه! راهی برای کشتن این باس ها نیست؟ برای هیچکدوم نمیشه یار احظار کرد؟:d
Dragonrider رو با یکم دقت، میتونی پرتش کنی پایین.;)

victor hogo

کاربر سایت
Dec 20, 2011
3,764
نام
علی
هر دو طفلکا باس های اسونی هستند یکی old dragon slayer هست ....که جزء باس های اختیاریئه! (( همون که از پل میری بالا واسه زندن اش)) واسه این میشه یه بابایی رو سامون کرد....
اون یکی dragonrider هست که اختیاری نیست...جلو راته!! باس بزنی اش..سامون هم نداره...ضربه هاشو میتونی براحتی دفاع کنی ....جاخالی هم میتونی بدی...فقط با رفتارش اشنا شو! :d حله..
مطمئنی dragon rider سامون نداره؟!
این باس سامون داره!

Ghost 1992

کاربر سایت
Mar 7, 2014
12
حدوده 2 ساعت نسخه ی اولش و حدوده 1 ساعت هم نسخه ی دومش رو بازی کردم و کلا دیگه ولش کردم.به جرات اعتراف میکنم بعد از انجام دادنش با این که به این سبک علاقه دارم فهمیدم که یا خیلی نوبم یا خیلی بازی سخت بودش.مگر با کد تقلبی چیزی برمش چون اصلا تواناییش رو ندارم ببرمش بس که سخته برام.

toro

کاربر سایت
May 20, 2014
14
نام
علیرضا
من بازیو خریدم اول آنتی ویروس رو خاموش کردم
بعد بازیو نصب کردم بعدش برنامه های که خودش گفته نصب کردم 4 تا برنامه بود اینا directx وnvidia و ati و vcredist بعدش که اینارو نصب کردم رفتم بازیو اجرا کنم اجرا شد ولی امروز که رفتم بازیو اجرا کنم ارور میده
می نویسه
the application was unable to start correctly (0xc0000142) . Click OK to close the application
من الان چی کار کنم .

SH!N!GAMi

کاربر سایت
Sep 25, 2011
267
نام
میلاد
من بازیو خریدم اول آنتی ویروس رو خاموش کردم
بعد بازیو نصب کردم بعدش برنامه های که خودش گفته نصب کردم 4 تا برنامه بود اینا directx وnvidia و ati و vcredist بعدش که اینارو نصب کردم رفتم بازیو اجرا کنم اجرا شد ولی امروز که رفتم بازیو اجرا کنم ارور میده
می نویسه
the application was unable to start correctly (0xc0000142) . Click OK to close the application
من الان چی کار کنم .

تو قسمت مشکلات می پرسیدی بهتر بود !

این ارور بخاطر نصب نبودن Net Framework.ـهای مورد نیاز بازیه .

SA+

کاربر سایت
Oct 1, 2013
130
تو این باس Sentinels چجوری باید این Phantom رو واسه کمک احضار کنم؟؟
جایی نیست که!

داخل یکی از سلول هاست... وقتی به طرف fog door حرکت می کنی سمت راست ( فکر کنم چهارمی از آخر)... یادآوری که باید Human باشی تا احضار کنی.

Grey Warden

Dragon Age Scholar
Loyal Member
Sep 13, 2006
6,427
نام
مجتبی
داخل یکی از سلول هاست... وقتی به طرف fog door حرکت می کنی سمت راست ( فکر کنم چهارمی از آخر)... یادآوری که باید Human باشی تا احضار کنی.

آقا ممنون، بالاخره تونستم شکستشون بدن با کمک این یارو!:d
فقط وقتی احضارش می کردم دمیجم نصف می شد درسته؟؟

best2best

کاربر سایت
Jul 25, 2013
101
نام
محسن
دوستان باس دوم که The Pursuer هستش بعد باس سوم Ruin Sentinels Yahim, Ricce and Alessia اینه ؟
ایا ترتیب خاصی برای باس زدن وجود داره ؟

hamedm1

کاربر سایت
Oct 17, 2013
541
نام
hamed
دوستان باس دوم که The Pursuer هستش بعد باس سوم Ruin Sentinels Yahim, Ricce and Alessia اینه ؟

نه ترکیب خاصی نداره ولی بعضی جاها که می خوای وارد بشی مثل shrine of winter باید soul باس های قبلی رو داشته باشی تا بتونی وارد بشی

Grey Warden

Dragon Age Scholar
Loyal Member
Sep 13, 2006
6,427
نام
مجتبی

از من میشنوی باس سوم نرو Sentinels بزن، برگرد به Majula و از سمت Tower of Flame برو تا Dragonrider رو پیدا کنی!
این مسیر راحت تره!

dukenukem22

کاربر سایت
May 25, 2013
693

پرسر نیازی نیست که حتما" اوایل بازی زده شه. من وقتی کاراکترم شاخ شد یادم افتاد اینو هنوز نزدم! برگشتم حدودا" زیر 100 ثانیه کشتمش.

آخرین ویرایش:

Hamid Payne

کاربر سایت
Jun 29, 2012
3,703
نام
حمیدرضا
بیچاره این Dragonrider ترکید :d
یه بار جونم نصب بود همینطور با مبارزه باهاش تا حدودا 70% خونشو بردم، بعد دفعه بعد از human effigy استفاده کردم رفتم سراغش همون اول صبر کردم بیاد سمتم بعد وقتی داشت ضربه میزد جاخالی دادم رفتم پشتش بعد برگشتم یه شمشیر بهش زدم افتاد پایین :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر